Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Kicius nie dal mi od miesiaca zadnej czerwonej

Polecane posty

Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Wieczorną porą bawię się swoją rozworą 🍌

Wieczorowa pora piszesz o kotach zeby zapomniec ze nie masz chlopa 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Bolą mnie jajka i moja kufajka bo nie ma dla niej grajka. Daj mi swej pusi bo mój waż się udusi. Wiem pusiu ze marzysz o moim pimpusiu 🍆a nie żadnym kiciusiu

Jak juz wyszlo szydlo z wora to teraz udajesz faceta bo juz wieczorowa pora 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Pulsuje mi kiełbasa. 

To polej musztarda i zjedz jajka na twardo 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęście ,że to już poza mną,

żadnych uczuc i żadnych sentymentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Wszystko jest na sprzedaż. Nawet miłość do kitka któremu się zdarła płytka. Smutne. Jak wysoka cena coś w was zmieni lub poruszy? 

To sobie zadaj to pytanie na sniadanie: ile kosztuje? Czy wole krocie i chodzic w zlocie czy plaster miodu i kubrak od kitka za mlodu? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Znudzilam się. Żegnam ozięble. 

Wzajemnie. Nie zegam bo i cie nie witalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, korpo napisał:

Szczęście ,że to już poza mną,

żadnych uczuc i żadnych sentymentów

Wiele osob tak mowi ze juz sie z sentymentow wyleczylo. Podziwiam ze w to wierza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy tylko ludzmi. Kazdy z nas ma wady i zalety. Kazdy z nas potrzebuje uczuc i ma jakies w sobie. Czy to trudne byc czlowiekiem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Czego by nie mówić, to ten temat pokazuje, że jego autorka jest dość infantylna... 

Bo co? Bo nie mam litosci dla zawistnej baby ktora narzuca mi sie swoimi wymyslami tylko dlatego ze nikt jej nie chce i musi wyladowywac sie w necie na jakiejs Niburdiamie ktora napisala o czerwonej rozy?  Sadze ze ty jestes dziecinny i w ogole nie umiesz sie bronic a temat w ktorym klociles sie z gosciem przez 10 stron juz zapomniales? To o co ci biega ? U kogos widzisz u siebie nie? Skoro mowie wyraznie ze jej nie chce czytac to powinna stad grzecznie wyjsc jesli uwaza sie za normalna jednostke. A skoro nie rozumie to ma jak ma. 😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kogo obchodzą te 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kogo obchodzą te gierki 

nudza się i prowokują

słabe to jak i cała kafeteria

od lat trwacie na posterunku ....

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiesz tylko szafowac osadami i uprawiac pseudokrytyke a nie umiesz przyjrzec sie sobie i zadac wazne pytanie: kim naprawde jestem i jaki jestem? Zacznij zmieniac swiat od siebie kolego sympatyczny i ty najpierw uwododnij ze nie jestes dziecinny jesli chcesz kogos osadzac i zaargumentuj to jakos bo tak podobno robia powazni ludzie? Masz jeszcze jakies rewelacje czy mam sobie pomyslec ze jestes kolejnym projektem lolobuki, cywilizowanym i ubranym w krawat gornolotnych slow ? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Umiesz tylko szafowac osadami i uprawiac pseudokrytyke a nie umiesz przyjrzec sie sobie i zadac wazne pytanie: kim naprawde jestem i jaki jestem? Zacznij zmieniac swiat od siebie kolego sympatyczny i ty najpierw uwododnij ze nie jestes dziecinny jesli chcesz kogos osadzac i zaargumentuj to jakos bo tak podobno robia powazni ludzie? Masz jeszcze jakies rewelacje czy mam sobie pomyslec ze jestes kolejnym projektem lolobuki? 

No ale co tutaj argumentować? Twój sposób pisania, egzaltacja, itp. to wszystko składa się na pewien obraz Twojej osoby. Tyle 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

No ale co tutaj argumentować? Twój sposób pisania, egzaltacja, itp. to wszystko składa się na pewien obraz Twojej osoby. Tyle 😉

Bardzo ciekawe ale mam o Tobie identyczne wrazenie 😎 a o Bucce ani slowa? Dlaczego? Czyzbys byl jej kolejnym wydaniem ubranym w smokingokubraczek wlasnorecznie utkany na drutach? 😁 jak zniknela lolobuka to pojawiasz sie akurat ty i ani slowa o Bucce 🙂 interesujace

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Bardzo ciekawe ale mam o Tobie identyczne wrazenie 😎 a o Bucce ani slowa? Dlaczego? Czyzbys byl jej kolejnym wydaniem ubranym w smokingokubraczek wlasnoreczbie utkany na drutach? 😁

Bo w przeciwieństwie do Ciebie nie mam obsesji na jej punkcie? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Bo w przeciwieństwie do Ciebie nie mam obsesji na jej punkcie? 

Teraz to juz widac na 100% ze jestes lolobuka. Jak sie nie da mnie zagiac ze moj narzeczony mnie nie kocha to moze choc wmowic mi ze jestem glupia meskim projektem i tak zanizyc samoocene. Jestes smiechowa jak twoje projekty. Powodzenia w samotnym zyciu. Nadal sie narzucasz i nic nie dotarlo. Musialas miec ciezkie zycie ale mam nadzieje ze doswiadczy cie jeszcze bardziej 👋😀takie jak ty koncza zle wiec zycie samo cie dojedzie he he 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Teraz to juz widac na 100% ze jestes lolobuka. Jak sie nie da mnie zagiac ze moj narzeczony mnie nie kocha to moze choc wmowic mi ze jestem glupia meskim projektem i tak zanizyc samoocene. Jestes smiechowa jak twoje projekty. Powodzenia w samotnym zyciu. Nadal sie narzucasz i nic nie dotarlo. Musialas miec ciezkie zycie ale mam nadzieje ze doswiadczy cie jeszcze bardziej 👋😀

Co Ty masz w głowie dziewczyno? Boni Ci rzeczywiście musiała wejść na psychikę, że w każdym ją widzisz. Proponowałbym zacząć jakieś leczenie, bo niedługo będziesz się bać otworzyć lodówkę... 😄

Edytowano przez Doktor Siurek
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyswiadcz mi przysluge lolobukoktorko i nie pisz juz do mnie bo nienawidze zlosliwych zawistnych ludzi i nie mam ochoty na dalsza konwersacje z toba wiec badz tak mila i od👋ol sie pukajac w czolo ok? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Co Ty masz w głowie dziewczyno? 

Wlasnie zadaj sobie pytanie: co ty masz w glowie dziewczyno ze az 3 nicki uruchomilas zeby wmowic mi ze narzeczony dajac czerwona roze mnie nie kocha 😄

beka XD 

Skoncz zamulac. 👋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Wlasnie zadaj sobie pytanie: co ty masz w glowie dziewczyno ze az 3 nicki uruchomilas zeby wmowic mi ze narzeczony dajac czerwona roze mnie nie kocha 😄

beka XD 

Skoncz zamulac. 👋

Ja prdlę, czy Ty jesteś je'bnięta? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaw jeszcze bilbord z tekstem: twoj narzeczony cie nie kocha bo dal ci czerwona roze.

Twoj wlasny kot ma cie juz dosc ze musisz wysiadywac tu 24/7 i ucieka jak cie widzi?  👋 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Ja prdlę, czy Ty jesteś je'bnięta? 

Zadaj sobie to pytanie. I nie narzucaj mi sie bo nie interesuja mnie twoje wpisy. Powtorze gdybys nie zrozumiala: nie intetesuja mnie twoje dywagacje tudziez frustracje rozterki zlosliwosci fascynacje. Teraz jasniej? Pisz sama do siebie do lolobuki i gadaj sama ze soba bo ja nie mam ochoty. 

Powtorze: nie mam ochoty czytac cie wyjdz stad natychmiast 👋😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtorze: 

Zadaj sobie to pytanie. I nie narzucaj mi sie bo nie interesuja mnie twoje wpisy. Powtorze gdybys nie zrozumiala: nie interesuja mnie twoje dywagacje tudziez frustracje rozterki zlosliwosci fascynacje. Nie obchodza mnie twoje koty twoje problemy upadki i wzloty. Teraz jasniej? Pisz sama do siebie do lolobuki i gadaj sama ze soba bo ja nie mam ochoty. 

Powtorze: nie mam ochoty wyjdz stad natychmiast 👋😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Co Ty masz w głowie dziewczyno? Boni Ci rzeczywiście musiała wejść na psychikę, że w każdym ją widzisz. Proponowałbym zacząć jakieś leczenie, bo niedługo będziesz się bać otworzyć lodówkę... 😄

To widac po kazdym twoim wpisie ze doswiadczylas odrzucenia i bylas niekochana stad w tobie rozpaczliwe pragnienie by komus dopiec i go zniszczyc ale tak koncza takie jak ty samotne i niekochane bo nikt nie chce sie zadawac z takimi ludzmi i nie udawaj nagle faceta bo twoj idiolekt wskazuje ze lolobuktoktorka to wytwor jednej osoby. Łyso ci ze ktos cie zdemaskowal ha ha 😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos cie niezle musial ponizac w dzecinstwie i okresie nastoletnim oraz doroslym ze masz nieprzepracowane traumy az twa pasja i obsesja stalo sie zeby dowalic nickom Niburdiama czy innym o ktorych tylko wyczytasz miedzy wierszami ze moze byc piekna. 😀 tak desperacko pragnies zniszczyc jakiekolwiek piekno bo ludzie cie doswiadczyli i wiele wycierpialas 😀 i teraz myslisz ze zemscisz sie za te krzywdy na mnie a ja mam z ciebie polewke 😎 Olewam cie nic dla mnie to nie znaczy 😀 nic mnie to nie obchodzi. Wtecz cieszy mnie ze zycie poniewiera takich zlych ludzi i mam nadzieje ze bedziesz miec jeszcze wiecej problemow swoim postepowaniem zapedzisz sie w kozi rog😀 nikt cie po prostu nie kochal dlatego sie tak wsciekle ciskas jak szalona o czerwona roze he he

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Ja prdlę, czy Ty jesteś je'bnięta? 

Niestety tak😁. Dlatego czasem nie moge sobie odmowic zeby ja troszke kijem nie poruszac😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Niburdiama napisał:

To widac po kazdym twoim wpisie ze doswiadczylas odrzucenia i bylas niekochana stad w tobie rozpaczliwe pragnienie by komus dopiec i go zniszczyc ale tak koncza takie jak ty samotne i niekochane bo nikt nie chce sie zadawac z takimi ludzmi i nie udawaj nagle faceta bo twoj idiolekt wskazuje ze lolobuktoktorka to wytwor jednej osoby. Łyso ci ze ktos cie zdemaskowal ha ha 😀

Doktorze Siurku...na nic twoje doktoraty w tym przypadku😁🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lola14 napisał:

Niestety tak😁. Dlatego czasem nie moge sobie odmowic zeby ja troszke kijem nie poruszac😁

Juz sie przelogowala i sama sobie odpowiedziala. I w sumie sama sie podsumowala.

Nie radzisz sobie z odrzuceniem. Jak ktos mowi: nie chce to ty dalej narzucasz sie i tracisz szacunek. Ktos ma cie za natreta a ty dalej narzucasz sie i nie przyjmujesz nic do wiadomosci. 

Wszyscy trzymaja sie z dala od takich osob nikt nie chce takich znajomych wiec pogadaj sobie po prostu tak jak lubisz sama ze soba przelogowujac sie na bukoktorke i lolobuke. Co mnie to obchodzi 👋😀

Osmieszasz sie sama. Nic juz nie musze dodawac 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Niburdiama napisał:

tak wsciekle ciskas jak szalona o czerwona roze he he

Hmmm🤔. Tak zadko dostajesz kwiaty ze z jednej rozy robisz tyle zamieszania? Zreszta kto daje kobiecie jednego kwiatka🤔. To chyba nawet nie wypada 🤔. Ja tam za kazdym razem dostaje conajmniej tuzin 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×