Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

33 minuty temu, Nicollette napisał:

Kolejnej dzifffko tylle patooli co teraz co nigdy nie bylo naruuuchane 

Ze tez Ci sie chce takie rzeczy wyisywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Oni niech się lepiej wezmą za porody, żeby nie było niepełnosprawnych dzieci w powodu powikłań przy porodzie. I nie wiem, czy to będzie takie proste skorzystać z wycieczki. Terminowane ciąże, to nie tylko ZD, to kupa innych wad. Wad, przy których dziecko cierpi już w łonie. Wad, które nie dają szans na przeżycie, albo życie kilka miesięcy w bólu. A oni zachowali się tak, jakby to nie istniało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Edit666 napisał:

To Rescator555

Chyba nie. On jest całym sobą, gębą, ujem, mózgiem za aborcją. Tekst jak kogoś nie stać na wycieczkę, szklanka wody zamiast, to absolutnie nie w stylu kogoś, kto uważa, że kobieta służy tylko do ru/chania. Prędzej by napisał, że jak nie stać na wycieczkę, to trzeba odpowiednio zabezpieczyć swoją zawartość majtek.

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 godziny temu, Bielinek kapustnik napisał:

Bardzo słabe jest to co napisałaś lub napisałeś. Niestety nie każde dziecko rodzi się zdrowe 😞

 

 

 

Wiem, że niestety. Ale te, które nie potrafią załatwić sobie aborcji za granicą, albo ich na to nie stać, to głównie radosny elektorat PiS. Więc mają to, na co zasłużyły. Więc teraz rodzic, nie marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
40 minut temu, Unlan napisał:

Chyba nie. On jest całym sobą, gębą, ujem, mózgiem za aborcją. Tekst jak kogoś nie stać na wycieczkę, szklanka wody zamiast, to absolutnie nie w stylu kogoś, kto uważa, że kobieta służy tylko do ru/chania. Prędzej by napisał, że jak nie stać na wycieczkę, to trzeba odpowiednio zabezpieczyć swoją zawartość majtek.

Owszem, tak. Edit, od wielu lat czołowa znawczyni mojej tworczosci ma rację. Zmienię nick na bardziej odpowiedni, jak będę miał czas.

Co ty pier....? Kiedy pisałem, że jestem za aborcją? Wprost przeciwnie, zawsze miałam poglądy lewicowe i pisałem o sobie jako lewak. 

Nigdy też nie pisałem, że kobieta służy tylko do ru/chania, pisałem tylko, że bystry i poukładany facet tylko tego od niej potrzebuje. Jeśli nie widzisz różnicy, to trzeba było się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
18 minut temu, Nicollette napisał:

Zd

15 minut temu, Nicollette napisał:

...(cie sie kuu(rwy za 500 plus !

yychaj kuuūrwo

Co ty bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

To nie dajmy sie.  Ciekawa jestem co bedzie wlasnie z badaniami.  Jezeli utna badania to wtedy nawet kobiety nie beda wiedziec, ze maja chore dzieci.  Jezeli nie beda wiedziec to nie beda myslaly o aborcji.

Wtedy chyba do ginekologa z prawnikiem... brak badań prenatalnych podciągać pod narażenie życia i zdrowia pacjentki. Wtedy będzie trochę jak z wymuszaniem ciążowych L4 - lekarze też je wypisują jako du.po.chron, aby w razie poronienia z innej przyczyny pacjentka nie mogła zaskarżyć lekarza, że ten nie chciał na jej prośbę tego zwolnienia chorobowego wystawić.

Ale za te, które się nie upomną, to faktycznie duża oszczędność dla budżetu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME

Chciałyscie to macie. Trzeba myśleć, na kogo się głosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dobrosułka napisał:

Chwilowo poniewaz zaraz potem bede doplacac do niesprawnego dziecka.

Ojj, to się zaraz zrobi inny przelicznik świadczeń i pula pozostanie ta sama, za to do obdzielenia więcej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 6S80ME napisał:

Chciałyscie to macie. Trzeba myśleć, na kogo się głosuje.

Wybacz, ale ja na nich nie głosowałam, więc nie ja chciałam. Dumna i powstająca z kolan większość wybrała swoich reprezentantów

 

Tylko coś już drugą kadencję nie może się z tych kolan podźwignąć 🤔

Edytowano przez Gość_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 minuty temu, Gość_2 napisał:

Wybacz, ale ja na nich nie głosowałam, więc nie ja chciałam. Dumna i powstająca z kolan większość wybrała swoich reprezentantów

 

Tylko coś już drugą kadencję nie może się z tych kolan podźwignąć 🤔

Ale Twoje koleżanki to robiły. Więc mają co chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
16 minut temu, 6S80ME napisał:

Ale Twoje koleżanki to robiły. Więc mają co chciały.

Przecież na Pisiorów głosowały głównie dziadki, czyli ludzie w Twoim wieku, a nie kobiety w wieku rozrodczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 minuty temu, Edit666 napisał:

Przecież na Pisiorów głosowały głównie dziadki, czyli ludzie w Twoim wieku, a nie kobiety w wieku rozrodczym.

Na Konfederację, która jest jeszcze bardziej konserwatywna od PiS, głosowali głównie młodzi ludzie, w tym kobiety w wieku rozrodczym. Chciałyscie, to macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 minuty temu, 6S80ME napisał:

Na Konfederację, która jest jeszcze bardziej konserwatywna od PiS, głosowali głównie młodzi ludzie, w tym kobiety w wieku rozrodczym. Chciałyscie, to macie.

Na Bosaka głosowało jakieś 4% kobiet. Fakt były to kobiety bardzo młode, które raczej jeszcze nie są zbyt wyrobione politycznie, a i o rozmnażania też jeszcze nie myślą. Nie jest to więc jakiś istotny procent ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
19 minut temu, Edit666 napisał:

Na Bosaka głosowało jakieś 4% kobiet. Fakt były to kobiety bardzo młode, które raczej jeszcze nie są zbyt wyrobione politycznie, a i o rozmnażania też jeszcze nie myślą. Nie jest to więc jakiś istotny procent ogółu.

Głosowało też jakieś 10% mężczyzn, więc też nie jakiś istotny procent ogółu.

Nie wyrobione i nie myślące? Ciekawe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, 6S80ME napisał:

Chciałyscie to macie. Trzeba myśleć, na kogo się głosuje.

Nie ma na kogo głosować😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
7 minut temu, pari napisał:

Nie ma na kogo głosować😏

A niby kogo byś chciała, by na niego głosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, 6S80ME napisał:

A niby kogo byś chciała, by na niego głosować?

Nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
31 minut temu, 6S80ME napisał:

Głosowało też jakieś 10% mężczyzn, więc też nie jakiś istotny procent ogółu.

Nie wyrobione i nie myślące? Ciekawe.

 

🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, pari napisał:

Nieważne

No to nie narzekaj. Jest całe spektrum polityczne, od skrajnej prawicy do lewicy. Ale trzeba zadać sobie trochę trudu i zastanowić się, na kogo warto oddać głos, poznać poglądy i programy. A jeśli głosuje się.na tego, kto jest przystojniejszy albo.ma ładniejszy krawat, to miejcie pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
10 minut temu, 6S80ME napisał:

No to nie narzekaj. Jest całe spektrum polityczne, od skrajnej prawicy do lewicy. Ale trzeba zadać sobie trochę trudu i zastanowić się, na kogo warto oddać głos, poznać poglądy i programy. A jeśli głosuje się.na tego, kto jest przystojniejszy albo.ma ładniejszy krawat, to miejcie pretensje do siebie.

Co ty myślisz, że ja będę się uzewnętrzniać? Nie mam  ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
5 minut temu, pari napisał:

Co ty myślisz, że ja będę się uzewnętrzniać? Nie mam  ochoty.

Już to zrobiłaś, pisząc, że nie ma na kogo głosować. Wystawilas sama sobie świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
7 minut temu, 6S80ME napisał:

Już to zrobiłaś, pisząc, że nie ma na kogo głosować. Wystawilas sama sobie świadectwo.

Nie sprowokujesz mnie:classic_rolleyes:  A ja sama nie mam się czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, pari napisał:

Nie sprowokujesz mnie:classic_rolleyes:  A ja sama nie mam się czego wstydzić.

A czy ja każe się wstydzić Tobie, czy tym mało mądrym, które głosowały na Konfederację albo PiS? Ja powtarzam: chciałyscie, to macie. Macie konsekwencje swoich wyborów, a to wcale nie koniec, niestety. Brak uczestnictwa w wyborze, też jest jakimś wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 minuty temu, 6S80ME napisał:

A czy ja każe się wstydzić Tobie, czy tym mało mądrym, które głosowały na Konfederację albo PiS? Ja powtarzam: chciałyscie, to macie. Macie konsekwencje swoich wyborów, a to wcale nie koniec, niestety. Brak uczestnictwa w wyborze, też jest jakimś wyborem.

Odpowiedzialność zbiorowa? Jesteś winna za to co zrobił jakiś inny człowiek z cipką bo sama masz cipkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, 6S80ME napisał:

A czy ja każe się wstydzić Tobie, czy tym mało mądrym, które głosowały na Konfederację albo PiS? Ja powtarzam: chciałyscie, to macie. Macie konsekwencje swoich wyborów, a to wcale nie koniec, niestety. Brak uczestnictwa w wyborze, też jest jakimś wyborem.

Hahaha Masz wysokie mniemanie o sobie. Ludzie z różnych powodów głosują na różne partie. Można powiedzieć , że wybór między dżumą a cholerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, pari napisał:

Hahaha Masz wysokie mniemanie o sobie. Ludzie z różnych powodów głosują na różne partie. Można powiedzieć , że wybór między dżumą a cholerą.

Rozmawiasz z człowiekiem, który poglądy lewicy przyjmujejako swoje. Nie ma własnego zdania.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
5 minut temu, Edit666 napisał:

Rozmawiasz z człowiekiem, który poglądy lewicy przyjmujejako swoje. Nie ma własnego zdania.  

Rozmawia z człowiekiem, który ma poglądy lewicowe. Mądre lewicowe, bo niestety lewica robi też sporo głupstw. Te głupstwa nie powodują jednak tego, że zaczyna głosować na Konfederację. No ale ty pewnie tak właśnie postępujesz. Czy można, jak to powszechne u kobiet, głosujesz na tego, kto ma ładniejszy krawat?

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
10 minut temu, pari napisał:

Hahaha Masz wysokie mniemanie o sobie. Ludzie z różnych powodów głosują na różne partie. Można powiedzieć , że wybór między dżumą a cholerą.

Oczywiście, że mam wysokie mniemanie o sobie. I jazgot jakiejś tam Edit tego nie zmieni. 

Na partie powinno się głosować zgodnie ze swoimi poglądami. Tyle, że po pierwsze trzeba je mieć, a po drugie coś tam wiedzieć.

Ja nie widzę tego jako wybór między dżuma a cholera, raczej między kimś, kto nie jest idealny, a kimś kto jest beznadziejny.

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 minuty temu, 6S80ME napisał:

Rozmawia z człowiekiem, który ma poglądy lewicowe. Mądre lewicowe, bo niestety lewica robi też sporo głupstw. Te głupstwa nie powodują jednak tego, że zaczyna głosować na Konfederację. No ale ty pewnie tak właśnie postępujesz. Czy można, jak to powszechne u kobiet, głosujesz na tego, kto ma ładniejszy krawat?

Nie jesteś osobą, z którą mogłabym dyskutować na temat własnych poglądów. 

Pewne to wiesz co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×