Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mężczyzna1

Spotykaliśmy się ja ją olałem. Teraz zaluje.

Polecane posty

Cześć, spotykałem się w maju z dziewczyną 6 lat młodszą - 21 lat. Po dwóch spotkaniach wyglądała na zakochaną w sobie dziewczynę z bogatego domu, ja tych pieniędzy nie mam. Nie podobała się mi z wyglądu. Z charakteru, milon pomysłów na minutę, ileż ja się dowiedziałem o biznesie od niej. Studentka jeżdząca rocznym autem, nie wyglądała jakoś korzystnie na naszym spotkaniu. Spotkałem ją dzisiaj, mój przyjaciel pracuje u jej obecnego faceta. Ja mam studia, kursy i szukam pracy, nie stać mnie na nowe auto, mieszkanie. Do rzeczy. U niego była ona, bo on wyjechał zawodowo. On 25 lat, własna firma, auto z salonu plus auta dla pracowników, nie ma studiów, skończył technikum. Ona dzisiaj wyglądała inaczej. Wydaje mi się, że wyładniała, schudła? Albo inaczej się ubrała. Chciałem ją zaprosić na kawę, ale odmówiła. Dlaczego? Wiem trochę porażka facet piszący na babski forum, ale doradzcie co myśleć o tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może odmówiła dlatego, że ma faceta? 

Polecam dział adekwatny do twojego pytania - Życie uczuciowe. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo on czuje dziś w niej piniądź...

Raczej mu "opakowanie" wyładniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Iwna napisał:

Może odmówiła dlatego, że ma faceta? 

Polecam dział adekwatny do twojego pytania - Życie uczuciowe. 

Faktycznie przepraszam.

Odmówiła  bo ma faceta i co ten bez studiów lepszy ode mnie? 

 

2 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo on czuje dziś w niej piniądź...

Czy ona w nim?

Edytowano przez Mężczyzna1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo on czuje dziś w niej piniądź...

Żeby było śmieszniej on ma auto z tego roku, z salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mężczyzna1 napisał:

Faktycznie przepraszam.

Odmówiła  bo ma faceta i co ten bez studiów lepszy ode mnie? 

Widocznie dla niej tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Iwna napisał:

Widocznie dla niej tak 

Może inteligencje mają na jedym poziomie. Czuje się trochę oszukany, ona zaczęła być z nim zaraz po naszej randce. 

Zabolało jeszcze jedno tekst o podziękowaniu za naszą randkę, bo inaczej pewnie dałabym mi szansę a tak to poznała niby najlepszego faceta na świecie.

Edytowano przez Mężczyzna1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mężczyzna1 napisał:

Może inteligencje mają na jedym poziomie. Czuje się trochę oszukany, ona zaczęła być z nim zaraz po naszej randce. 

Długo jeszcze będziesz ciągnął ta słabą prowokacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mężczyzna1 napisał:

Cześć, spotykałem się w maju z dziewczyną 6 lat młodszą - 21 lat. Po dwóch spotkaniach wyglądała na zakochaną w sobie dziewczynę z bogatego domu, ja tych pieniędzy nie mam. Nie podobała się mi z wyglądu. Z charakteru, milon pomysłów na minutę, ileż ja się dowiedziałem o biznesie od niej. Studentka jeżdząca rocznym autem, nie wyglądała jakoś korzystnie na naszym spotkaniu. Spotkałem ją dzisiaj, mój przyjaciel pracuje u jej obecnego faceta. Ja mam studia, kursy i szukam pracy, nie stać mnie na nowe auto, mieszkanie. Do rzeczy. U niego była ona, bo on wyjechał zawodowo. On 25 lat, własna firma, auto z salonu plus auta dla pracowników, nie ma studiów, skończył technikum. Ona dzisiaj wyglądała inaczej. Wydaje mi się, że wyładniała, schudła? Albo inaczej się ubrała. Chciałem ją zaprosić na kawę, ale odmówiła. Dlaczego? Wiem trochę porażka facet piszący na babski forum, ale doradzcie co myśleć o tym wszystkim?

Myślę że jesteś totalnym dvpkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mężczyzna1 napisał:

Faktycznie przepraszam.

Odmówiła  bo ma faceta i co ten bez studiów lepszy ode mnie? 

 

Czy ona w nim?

No widocznie jest lepszy od Ciebie. Zresztą czego płaczesz jak baba? Olałeś ją, znalazła faceta na swoim poziomie i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Wata napisał:

Myślę że jesteś totalnym dvpkiem. 

Dlaczego?

 

38 minut temu, Dobrosułka napisał:

Hehe.  Porazka nie jest pisanie na babskim forum tylko olanie dziewczyny i jak zobaczyl, ze ktos inny ja chce to nagle mu sie spodobala.

Ona wtedy wyglądała inaczej, nie poznałem jej dobrze, poza tym była ubrana w duży sweter, który ją pogrubiał albo faktycznie schudła. Podoba mi sie taka jak jest teraz.

 

26 minut temu, BitchNaughty napisał:

No widocznie jest lepszy od Ciebie. Zresztą czego płaczesz jak baba? Olałeś ją, znalazła faceta na swoim poziomie i tyle. 

Na swoim poziomie? Ona na studiach on bez. Ja przy najmniej po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że jak zobaczyłeś że laska schudła i na dodatek ktoś ją chce, to jak taki pies ogrodnika... Poza tym tok twojego myślenia poraża... Uczucia to nie handel wymienny, a dla ludzi zwiazki to teraz transakcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Wata napisał:

Dlatego, że jak zobaczyłeś że laska schudła i na dodatek ktoś ją chce, to jak taki pies ogrodnika... Poza tym tok twojego myślenia poraża... Uczucia to nie handel wymienny, a dla ludzi zwiazki to teraz transakcja. 

Nie, jak pies ogrodnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Wata napisał:

Dlatego, że jak zobaczyłeś że laska schudła i na dodatek ktoś ją chce, to jak taki pies ogrodnika... Poza tym tok twojego myślenia poraża... Uczucia to nie handel wymienny, a dla ludzi zwiazki to teraz transakcja. 

Nie, jak pies ogrodnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Dobrosułka napisał:

To jest ta sama osoba wiec nie moze zupelnie inaczej wygladac.  Dobrze jej nie poznales- to byl twoj wybor.

NA swoim poziome dojrzalosci.

Przez pół roku nie mogła się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dobrosułka napisał:

Ty tak na powaznie?  Ile osob znasz, ktore zmienily sie w ogole w zyciu?

Z tego co zauważyłem chyba miała ciemniejsze włosy na przykład. Nie mowie o charakterze bo to wiadomo ciężko zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Ciebie nie żal. Nie trawię takich kolesi co patrzą tylko oczami. Schudła to ja chcesz a jak przytyje to rzucisz ? Żałosne to. Facet bez studiów to żadna nowość. Są różni ludzie, Twoje np. Mogły być łatwe, na prywatnej uczelni i żadna filozofia je skończyć. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Żarówka100W napisał:

Mi Ciebie nie żal. Nie trawię takich kolesi co patrzą tylko oczami. Schudła to ja chcesz a jak przytyje to rzucisz ? Żałosne to. Facet bez studiów to żadna nowość. Są różni ludzie, Twoje np. Mogły być łatwe, na prywatnej uczelni i żadna filozofia je skończyć. 

Studia trudne, jeśli uda mi się wbić w zawód to będzie bardzo dobrze. A on? Co będzie miał? Pieniądze? Głupi nawet na łatwe studia nie poszedł. Ma ją. 

 

8 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

No, jak widać, jedni pałają chucią romantyczną na uczuciowym,

a inni kryją się pod ciążącym sumieniem przed nagą prawdą o ich szczerych jak złotówki uczuciach finansowych:

Jak nie wiesz co,

to obstawiam, że Ona ma teraz dłuższe włosy naprawdę to zaskakująco nieźle działa na całokształt niezależnie od innych czynników:

waga, kształt twarzy,

ale długie włosy są nie wygodne, i kobiety biedniejsze wolą praktyczniejsze długości i zamiast godzinami myć i czesać własne długie włosy wolą zająć się nikomu nie obchodzącymi: paznokciami, i takimi tam rzeczami i ubraniami...

Tak szczerze? Trochę się wystraszyłem jej rodzice mają kasę, ona kilka pomysłów na bizmesy, pewnie jej pyknie, a ja jakoś tak przy niej źle się czułem z tym. Włosy miała spięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mężczyzna1 napisał:

Teraz, ale wyglądały na jaśniejsze

No i co, że jej koleś nie ma studiów? Wielu sławnych ludzi skończyło tylko gimnazjum. Człowieka nie ocenia się, po ilości skończonych studiów i szkoleń. Człowieka ocenia się po tym jak szanuje innych ipi jego czynach. Wygląd ma z czasem gów/no do gadania. 

Ty widzisz tylko jej włosy, jej figurę etc. On pewnie widzi w niej jej" serce", a ona w nim. 

Weź ty wylej na siebie kubeł zimnej wody i dorośnij.Z takim podejściem, to Ty nigdy nie znajdziesz partnerki na stale. 

Dorośnij najpierw,proszę, a potem dopiero bierz sięe za szukanie swojej jedynej! 

Dobranoc wszystkim! 

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Greatpetla napisał:

No i co, że jej koleś nie ma studiów? Wielu sławnych ludzi skończyło tylko gimnazjum. Człowieka nie ocenia się, po ilości skończonych studiów i szkoleń. Człowieka ocenia się po tym jak szanuje innych ipi jego czynach. Wygląd ma z czasem gów/no do gadania. 

Ty widzisz tylko jej włosy, jej figurę etc. On pewnie widzi w niej jej" serce", a ona w nim. 

Weź ty wylej na siebie kubeł zimnej wody i dorośnij.Z takim podejściem, to Ty nigdy nie znajdziesz partnerki na stale. 

Dorośnij najpierw,proszę, a potem dopiero bierz sięe za szukanie swojej jedynej! 

Dobranoc wszystkim! 

Że tak powiem on jest hamem przynajmniej dla pracowników, wymagający, każdy na niego narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak logicznie rzecz biorac.. Masz do wyboru.

1.faceta po studiach,bez kasy,no ale studia skonczyl przeciez.

2. faceta bez wyksztalcenia, w podobnym wieku,ktory zdarzyl juz ogarnac wlasna firme i swiat w okol.

Tak z cala pewnoscia lepszym ojcem dla dzieci bedzie ciamajda po studiach,bo przeciez ma studia.. 

Wiesz ,ktos ci opchnal bledne postrzeganie swiata. Studia same w sobie nie czynia czlowieka bardziej wartosciowego. Ja wole i pewnie 99% kobiet zaradnego,przedsiebiorczego faceta,ktory nie bedzie bal sie pracy fizycznej, zapewni byt naszym dzieciom,niz gamonia ktory skonczyl studia i to jego najwiekszy sukces.

To jaki jest ten koles to indywidualna sprawa,a skoro skonczyl technikum,tez pewnie moglby skonczyc studia,tylko po co,skoro mial lepszy pomysl na siebie i osiagnal sukces? I wlasnie przez ten sukcesz jest bardziej atrakcyjny niz Ty po studiach!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, .Gość napisał:

tak logicznie rzecz biorac.. Masz do wyboru.

1.faceta po studiach,bez kasy,no ale studia skonczyl przeciez.

2. faceta bez wyksztalcenia, w podobnym wieku,ktory zdarzyl juz ogarnac wlasna firme i swiat w okol.

Tak z cala pewnoscia lepszym ojcem dla dzieci bedzie ciamajda po studiach,bo przeciez ma studia.. 

Wiesz ,ktos ci opchnal bledne postrzeganie swiata. Studia same w sobie nie czynia czlowieka bardziej wartosciowego. Ja wole i pewnie 99% kobiet zaradnego,przedsiebiorczego faceta,ktory nie bedzie bal sie pracy fizycznej, zapewni byt naszym dzieciom,niz gamonia ktory skonczyl studia i to jego najwiekszy sukces.

To jaki jest ten koles to indywidualna sprawa,a skoro skonczyl technikum,tez pewnie moglby skonczyc studia,tylko po co,skoro mial lepszy pomysl na siebie i osiagnal sukces? I wlasnie przez ten sukcesz jest bardziej atrakcyjny niz Ty po studiach!

To prawda. I często taki facet po studiach do byle jakiej pracy nie pójdzie, bo przecież on skończył studia. I kończy się to tak, że nic nie robi, bo ciągle "szuka" pracy. A w rzeczywistości to lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość888 napisał:

To prawda. I często taki facet po studiach do byle jakiej pracy nie pójdzie, bo przecież on skończył studia. I kończy się to tak, że nic nie robi, bo ciągle "szuka" pracy. A w rzeczywistości to lenistwo.

Nie lenistwo, szukam i czekam na pracę w zawodzie.

Porównując jego do mnie to gówniarz. Niby 2 lata młodszy, ale jak patrzysz na typa to widzisz spodnie z dziurami. Ja przynajmniej jestem elegancki.

Edytowano przez Mężczyzna1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Mężczyzna1 napisał:

Nie lenistwo, szukam i czekam na pracę w zawodzie.

Porównując jego do mnie to gówniarz. Niby 2 lata młodszy, ale jak patrzysz na typa to widzisz spodnie z dziurami. Ja przynajmniej jestem elegancki.

Dla niej widac lepszy obrotny luzak, niz sztywny len. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mężczyzna1 napisał:

Nie lenistwo, szukam i czekam na pracę w zawodzie.

Porównując jego do mnie to gówniarz. Niby 2 lata młodszy, ale jak patrzysz na typa to widzisz spodnie z dziurami. Ja przynajmniej jestem elegancki.

nie wierze! taka moda. 

Nie ma takich pustych ludzi. prosze powiedz ze to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, .Gość napisał:

nie wierze! taka moda. 

Nie ma takich pustych ludzi. prosze powiedz ze to prowokacja.

Może moda, zakupów za często nie robię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mężczyzna1 napisał:

Może moda, zakupów za często nie robię. 

noo jak sie ciagle szuka pracy w zawodzie to .. tak bwa ze sie zakupow nie robi..

Naprawde nie widzisz tego ze w ocach myslacej kobiety jestes duzo gorsza partia niz koles z wlasna firma. 

I zeby nie bylo.. Dziewczyny leca na kase,bo ta kasa to byt jej dzieci. Owszem kobieta tez moze,a nawet powinna pracowac,ale nie na zasadzie ze "zapierniczam na mojego ksiecia,bo on po studiach bidulek i pracy znalexc nie moze"

po za tym w rodzinie to wystarczy gdy jeden z rodzicow ogarnie lekcje z dzieckiem,a zazwyczaj od "ogarniania"jest kobieta. Wiec facet nie musi byc zbyt madry. Za to powinien byc przedsiebiorczy.

Pochwal sie to,jakie studia skonczyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mężczyzna1 napisał:

Nie lenistwo, szukam i czekam na pracę w zawodzie.

Porównując jego do mnie to gówniarz. Niby 2 lata młodszy, ale jak patrzysz na typa to widzisz spodnie z dziurami. Ja przynajmniej jestem elegancki.

no właśnie o tym pisałam. Z twoim wykształceniem nie ma pracy dla ciebie. Szukaj i czekaj dalej😛 . Jesteś idealnym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, .Gość napisał:

noo jak sie ciagle szuka pracy w zawodzie to .. tak bwa ze sie zakupow nie robi..

Naprawde nie widzisz tego ze w ocach myslacej kobiety jestes duzo gorsza partia niz koles z wlasna firma. 

I zeby nie bylo.. Dziewczyny leca na kase,bo ta kasa to byt jej dzieci. Owszem kobieta tez moze,a nawet powinna pracowac,ale nie na zasadzie ze "zapierniczam na mojego ksiecia,bo on po studiach bidulek i pracy znalexc nie moze"

po za tym w rodzinie to wystarczy gdy jeden z rodzicow ogarnie lekcje z dzieckiem,a zazwyczaj od "ogarniania"jest kobieta. Wiec facet nie musi byc zbyt madry. Za to powinien byc przedsiebiorczy.

Pochwal sie to,jakie studia skonczyles?

Nie widzę, bo jestem wykształcony, ktoś jej każde pracować na mnie? Chciałem postawić jej kawę nie zgodziła się, na naszej randce. Jestem inżynierem, studiowałem coś związanego z lotnictwem. 

Lepszy cham w dresach? Bo ma porsche 911 przed domem plus auto z salonu, pewnie na w leasingu i kolega mówiłe że auto którym jeździ kolega jest na szefa czyli na jej faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×