Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Zastanawiamy się z mężem nad imionami Staś, Ignaś, Jaś i Juliusz. Jak myślicie które imię jest najlepsze? Dodam że moja córka nazywa się Antosia. dzieki za pomoc! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasiów i Juliuszów jak mrówków jak to mawia moja mama. Z tych czterech wybrałabym Stanisława. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jan - to imie jest oklepane, Juliusz - ja nie lubię tego imienia ale to w końcu wasze dziecko a nie moje, Ignacy- tak samo jak Juliusz natomiast Staś Staszek fajnie  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jan i Stanisław ok ale te zdrobnienia Jasiu i Stasiu jak dla mnie okropne. Mam znajomego o imieniu Ignacy i wszyscy wołają na niego Ignac także średnio. Od Juliusza wolałabym Juliana. Jakbym jednak musiała wybrać z tej 4 to zdecydowanie Jan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dobrosułka napisał:

Stanislaw lub Ignacy.  Jan jest popularny od lat i juz troche sie przejadl.  Chyba, ze Jasza lub Jasien czyli nasz polski Jasiek.  Juliusz jest jak dla mnie troche takim nadetym imieniem.  

Wybieralabym pomiedzy Stasiem lub Ignasiem.

Ja znam dorosłego Juliusza, który przedstawia się Piotrek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych wymienionych to tylko Staś mi się podoba i to w tej formie, bo już w pełnej Stanisław nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych czterech najbardziej podoba mi się Ignacy.

Jan jest teraz zbyt popularne, ale też ładne.

Natomiast Juliusz i Stanisław nie podobają mi się nie tylko ze względu na brzydkie brzmienie, ale też źle mi się kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dobrosułka napisał:

To ciekawy przypadek 🙂 

Wiesz jak często wyglada tolerancja wśród młodzieży,zwłaszcza w małych miejscowościach... chlopak to roczniki 85-86 i wśród Piotrków, Pawlow, Markow był Juliuszem/Julkiem. W szkole dali mu popalić przez to imie, wiec pozniej przedstawiał się jako Piotrek. Pozniej zmienil imie w urzędzie. Taka ciekawostka. 

Ludzie często mają bardzo ograniczone myslenie i śmieją się z palca,ale przy okazji potrafia innym narobić przykrości i wpędzić w kompleksy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Dobrosułka napisał:

Fakt, te male miejscowosci sa bardziej "zaangazowane" w zycie innych.  Tak, ludzi maja ograniczone myslenie i smieja sie z czego popadnie, palca, pryszcza, butow itd.  

To zależy od człowieka jaki jest i od jego wychowania a nie od małej czy "dużej" miejscowości. Raptem wszyscy z małych miejscowości wyśmiewają i żyją życiem innych, a z dużych to już nie...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jan lub Stanislaw. To ladne imiona. Pozostale dwa mi sie nie podobaja. Wiadomo, to jednak zawsze jest kwestia gustu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×