Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie do wiary. Mamy sasiada, który czasem

Polecane posty

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Kiedys jak bylam dziewczynka to jakis pan chcial mnie porwac ze soba. Szlam sobie grzecznie z kolezanka a on znienacka podszedl i zlapal mnie za reke mowiac: idziesz ze mna. Kolezanka zamarla, a ja popatrzylam i ten pan byl nieladny bardzo oraz mial wąsa. Zaczelam szarpac sie by sie wyzwolic z tego chorego uscisku ale pan nie puszczal. I powiedzialam mu brzydkie slowo na S. I wtedy puscil a ja ucieklam. 

I wczoraj gdy podszedl brzydki pan z wąsem znowu sie tak poczulam. A potem przyszedl sasiad ktory mial juz nie przychodzic. 

Czy ten sasiad tez mial wasa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Pewnie o mnie? Po to przeciez sie z nim spotykal...

A moze nie? Moze mowili o innej sasiadce ktora chetnie obaj by bzykneli...I to na raz🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, _Kirke napisał:

Dobrze, oto rada. Jak już odważysz się pierwszy raz w życiu wyjść na realny świat z zamkniętego różowego pokoiczku, z którego klikasz, to rób tak 😉 Jeśli chce Cię poznać ktoś, kto Cię nie interesuje, ale jest kulturalny i uprzejmy, to wtedy też jesteś uprzejma, ale w sposób zamykający kontakt. A jeśli zaczepia Cię cham (ale tu się nie obawiaj tak mocno, bo w realnym życiu raczej nie spotka Cię w sklepie sytuacja aluzji do Twojej waginy za pomocą metafory mydła, także możesz spokojnie zrobić pierwszy raz w życiu zakupy, może na początek z opiekunem 😉 ). Ale wracając do wątku: jeśli zaczepia Cię cham, to zimny wzrok, nienawiązywanie kontaktu, odejście, proste. Spotkasz kiedyś realnych mężczyzn, to potrenujesz kompetencje społeczne. 

A jeśli chodzi o kitka, to dla jego dobra, mam nadzieję, że to nie jest jednak realny facet, nieświadomy Twojego istnienia, którego raz widziałaś z okna Twojego izolatorium i dostałaś obsesji, bo może będzie musiał załatwić sobie zakaz zbliżania. Nie chcę Cię martwić, dziewczyno, ale jesteś w tym infantylizmie małej dziewczynki bardzo bardzo creepy, niczym Annie Wilkes, tak sobie Ciebie wyobrażam 😏

Pozdrawiam, nawet zabawnie się gada z takim odjechanym trollem 😉

Dziewczyna ma mocne zapedy w strone odrzucania swojej sexualnosci a w wyimaginowanym kitku chcialaby widziec troskliwego tate ktory naciaga jej czapke na uszy i sprawdza czy wypila cieple mleko przed szkola. Fizyczne relacje miedzy kobieta I mezczyzna okresla jako TO, i nie bardzo ja to interesuje. Ja tez z niej czesto zartuje, ale moze Ona nie zyje w rozowym pokoiku, a gdzies w lumpiarni gdzie wszyscy pija bija i wykozystuja dzieci, i ten jej infantylizm to uvieczka przed swiatem realnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, _Kirke napisał:

Dobrze, oto rada. Jak już odważysz się pierwszy raz w życiu wyjść na realny świat z zamkniętego różowego pokoiczku, z którego klikasz, to rób tak 😉 Jeśli chce Cię poznać ktoś, kto Cię nie interesuje, ale jest kulturalny i uprzejmy, to wtedy też jesteś uprzejma, ale w sposób zamykający kontakt. A jeśli zaczepia Cię cham (ale tu się nie obawiaj tak mocno, bo w realnym życiu raczej nie spotka Cię w sklepie sytuacja aluzji do Twojej waginy za pomocą metafory mydła, także możesz spokojnie zrobić pierwszy raz w życiu zakupy, może na początek z opiekunem 😉 ). Ale wracając do wątku: jeśli zaczepia Cię cham, to zimny wzrok, nienawiązywanie kontaktu, odejście, proste. Spotkasz kiedyś realnych mężczyzn, to potrenujesz kompetencje społeczne. 

A jeśli chodzi o kitka, to dla jego dobra, mam nadzieję, że to nie jest jednak realny facet, nieświadomy Twojego istnienia, którego raz widziałaś z okna Twojego izolatorium i dostałaś obsesji, bo może będzie musiał załatwić sobie zakaz zbliżania. Nie chcę Cię martwić, dziewczyno, ale jesteś w tym infantylizmie małej dziewczynki bardzo bardzo creepy, niczym Annie Wilkes, tak sobie Ciebie wyobrażam 😏

Pozdrawiam, nawet zabawnie się gada z takim odjechanym trollem 😉

Pan kitek to jej psychiatra z Choroszczy. Ten sam który leczy Przemysław. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, oinky napisał:

a czemu niektorzy albo drą morde albo proponuja niewiadomo co  ? to jest podryw taki ze skuteczny i wgl i dziala to na laski??

Dziala na Boni i Kirke? Zgaduje 😎😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BBBrutal napisał:

Pan kitek to jej psychiatra z Choroszczy. Ten sam który leczy Przemysław. 

Widze ze bardzo cie zabolalo moje powodzenie 😎😻i ze Kitek mnie kocha ❤ zrobil mi dzis pyszna niespodzianke na deserek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Lola14 napisał:

Czy ten sasiad tez mial wasa..?

Tak. Ma strasznego wąsa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Lola14 napisał:

Bo spotykasz prostakow co sie slinia tylko i chcieli by ta sline wymydlic mydelkiem😁. Fajni faceci mowia ci jaka jestes sliczna i czekaja cierpliwie az sama odwiniesz mydelko z papierka..

A jak nie odwine to co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, _Kirke napisał:

Dobrze, oto rada. Jak już odważysz się pierwszy raz w życiu wyjść na realny świat z zamkniętego różowego pokoiczku, z którego klikasz, to rób tak 😉 Jeśli chce Cię poznać ktoś, kto Cię nie interesuje, ale jest kulturalny i uprzejmy, to wtedy też jesteś uprzejma, ale w sposób zamykający kontakt. A jeśli zaczepia Cię cham (ale tu się nie obawiaj tak mocno, bo w realnym życiu raczej nie spotka Cię w sklepie sytuacja aluzji do Twojej waginy za pomocą metafory mydła, także możesz spokojnie zrobić pierwszy raz w życiu zakupy, może na początek z opiekunem 😉 ). Ale wracając do wątku: jeśli zaczepia Cię cham, to zimny wzrok, nienawiązywanie kontaktu, odejście, proste. Spotkasz kiedyś realnych mężczyzn, to potrenujesz kompetencje społeczne. 

A jeśli chodzi o kitka, to dla jego dobra, mam nadzieję, że to nie jest jednak realny facet, nieświadomy Twojego istnienia, którego raz widziałaś z okna Twojego izolatorium i dostałaś obsesji, bo może będzie musiał załatwić sobie zakaz zbliżania. Nie chcę Cię martwić, dziewczyno, ale jesteś w tym infantylizmie małej dziewczynki bardzo bardzo creepy, niczym Annie Wilkes, tak sobie Ciebie wyobrażam 😏

Pozdrawiam, nawet zabawnie się gada z takim odjechanym trollem 😉

Hmm....z tego belkotu jedyne sensowne stwierdzenie to o tych kompetencjach lecz chyba nie czytalas uwaznie, poniewaz ten pan w ktorego istnienie nie wierzysz niestety nie zrozumial zimnego wzroku i odejscia to co proponujesz dalej? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lola14 napisał:

Dziewczyna ma mocne zapedy w strone odrzucania swojej sexualnosci a w wyimaginowanym kitku chcialaby widziec troskliwego tate ktory naciaga jej czapke na uszy i sprawdza czy wypila cieple mleko przed szkola. Fizyczne relacje miedzy kobieta I mezczyzna okresla jako TO, i nie bardzo ja to interesuje. Ja tez z niej czesto zartuje, ale moze Ona nie zyje w rozowym pokoiku, a gdzies w lumpiarni gdzie wszyscy pija bija i wykozystuja dzieci, i ten jej infantylizm to uvieczka przed swiatem realnym?

a moze siedze w palacyku bo Daddy nie pozwala mi na kontakt z obcymi mezczyznami i kobietami, zeby mnie nie uwiody i nie zapraszaly na pachnace mydelko. mysle ze najchetniej odrzucam absurdy😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _Kirke napisał:

Być może powód tego jest poważny (np. ktoś ją skrzywdził). Pożartowałam trochę, ale nie zamierzam wyśmiewać się.

Wlasnie, moze chcieli mnie skrzywdzic skaczac jak dzikie kozy, wiec przyszlam sobie na kafe gdzie jest tak milosnie uczuciowo az czerwono, a tu tez chca wskakiwac niczym kozy dorosle kobiety i ciagle szukaja zaczepki jak ci faceci od mydel z wasem 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, _Kirke napisał:

Wybacz, ale moja motywacja do rozmów z bajkopisarkami o zwichrowanej psychice, jest jednak ograniczona 😉

Masz jakis problem ze soba i tracisz kontakt z rzeczywistoscia przewietrz sie lepiej zamiast pisac androny. 👋po prostu nie masz nic ciekawego do przekazania. Tylko tyle zdazylas wyczytac o kompetencjach😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I potyrana Kirke oddalila sie z tematu w obawie przed konfrontacja i nieuchronna kompromitacja 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, _Kirke napisał:

Niepotrzebnie się denerwujesz. Nie musisz nikogo do niczego przekonywać, zresztą nie przekonasz. Jeśli to pisanie Ci pomaga, to pisz i tyle.

Niepotrzebnie szukasz zaczepki. Zupelnie jak gdyby gul ci skakal az do sufitu ze ty nie masz az takiego powodzenia 😎😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale ty tez mnie nie przekonasz ze jestes zyczliwa bo bije od ciebie zawisc i czysta jadowitosc. Nie moja wina ze jestes niewidzialna dla mezczyzn a ze masz ze soba przez to problemy to tez nie moj biznes 😎😁poczytaj jeszcze artykuly o kompetencjach i dokonaj samoudoskonalenia. Zacznij zmieniac swiat od siebie 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, _Kirke napisał:

W porządku. Już się nie denerwuj.

A tak serio: poszukaj profesjonalnej pomocy.

Raczej ty poszukaj bo piszesz do mnie i piszesz i konca nie widac twoich andronow a po mnie to splywa a Ciebie to wkurza ze za mna chlopy sie uganiaja a na ciebie leca co najwyzej ksiazki z polki o kompetencjach 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, _Kirke napisał:

W porządku. Już się nie denerwuj.

A tak serio: poszukaj profesjonalnej pomocy.

To bardzo ciekawe ze uwazasz sama o sobie ze jestes normalna i usilujesz komus wmowic ze nie jest. Przypomina to zachowanie gaslightera 😎

Po prostu przyznaj sama przed soba przynajmniej ze hejtujesz mnie bo nie mozesz zniesc ze ktos moze miec meeega powodzenie a Ty masz tylko kafe 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirke wspolczuje twojemu otoczeniu ze musi sie z toba uzerac. Pewnie przez to jestes wyalienowana i skazana na ostracyzm poprzez swoje strofowanie z czapy i nikt z reala nie chce sie z toba zadawac wiec postanowilas wejsc tu i mi podogryzac a tu niestety sie nie udalo.

 Ja na szczescie nie musze sie z toba utruwac wiec bujaj sie malenka 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, _Kirke napisał:

Zdrowia psychicznego życzę 🙂

Tobie bardziej sie przyda zebys nie dowalala sie do kazdego napotkanego posta 😎😀i mniej frustracji wiecej dystansu do siebie i swiata, take it easy babe, wez 10 wdechow, chilloucik, a moze kiedys jak juz wydobrzejesz z tej frustracji pomieszanej z desperacja ze inne maja powodzenie a ty nie masz, moze wtedy przyjedzie twoj ksiazke z bajki tylko nie strofuj go od razu ze jest chory i mitomani oraz konfabuluje i ze mu nie wierzysz, bo tez odjedzie. Daj szanse chlopowi 😎😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _Kirke napisał:

Być może powód tego jest poważny (np. ktoś ją skrzywdził). Pożartowałam trochę, ale nie zamierzam wyśmiewać się.

Byc moze to ciebie ktos skrzywdzil i korzystalas z profesjonalnej pomocy dlatego tyle o tym wiesz i teraz chcialabys zeby kazda inna piekna dziewczyna tez byla skrzywdzona jak ty bo masz w sobie zlosc ze ciebie to spotkalo? 😎 mi na to wyglada bo ja jakos nie mam potrzeby komus dogryzac...

Nie zamierzasz sie wysmiewac ale dopalic to i owszem bo zlisc w tobie buzuje ze jestes pokrzywdzona, czy tak to jest? 😎

Mysle ze to jest twoim motywem bo szczesliwi ludzie nie maja potrzeby czepiac sie innych bez wyraznego powodu. A teraz mozesz juz odejsc stad bo znudzilas mi sie 👋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, _Kirke napisał:

Na mój jeden post przypada ileś Twoich 🙂 Z tego, co się obecnie dowiedziałam zawsze tak agresywnie reagujesz, gdy ktoś ośmieli się skomentować racjonalnie Twoje bajki 🙂 Niestety pisząc na publicznym forum, musisz się liczyć z tym, że ktoś racjonalnie podejdzie do sprawy i to wyrazi. Jeśli chcesz kontrolować komentarze, powinnaś wybrać inne miejsce do swoich opowieści. Będziesz komentarze moderować i tyle. Możesz też pisać pamiętnik sobie a muzom.

Ale naprawdę uspokój się, pewnie następny post napiszę za kolejny miesiąc, zazwyczaj taką mam częstotliwość, a nawet rzadszą. Dobranoc.

Jedynym agresorem tu jestes ty, bo skoro nie podoba Ci sie temat to wychodzisz, ale twoim celem jest hejt😎 prawda boli nie? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty wybierz inne miejsce w ktorym bedziesz lepic poglady ludzi jak plasteline pod swoje dyktando bo ty tak uwazasz i wmawiac im ze to z nimi jest problem. 😎 zaatakowalas mnie i to jest fakt, nie ze mna te numery. 👋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×