Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamila4080

Taki oto facet, co myślicie?

Polecane posty

Dziewczyny czy myślicie że warto wiązać się z takim facetem, dwójka dzieci i każde z innego związku, nie ma i nigdy nie miał stałej normalnej pracy. Najpierw szuka kobiety która go ogarnia a potem zostawia. Byłą żonę zostawił wiem że mają dziecko w wieku przedszkolnym i on również ma jeszcze jeden nieudany związek bo nie pracował . Byłej żonie nie płacić alimentów bo nie ma z czego . Dodam że facet ma 38 lat.  Super mi się podoba ale czy warto uświadomić mu że czas dorosnąć??

Edytowano przez Kamila4080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kamila4080 napisał:

Dziewczyny czy myślicie że warto wiązać się z takim facetem, dwójka dzieci i każde z innego związku, nie ma i nigdy nie miał stałej normalnej pracy. Najpierw szuka kobiety która go ogarnia a potem zostawia. Byłą żonę zostawił wiem że mają dziecko w wieku przedszkolnym i on również ma jeszcze jeden nieudany związek bo nie pracował . Byłej żonie nie płacić alimentów bo nie ma z czego . Dodam że facet ma 38 lat.  Super mi się podoba ale czy warto uświadomić mu że czas dorosnąć??

Nie warto się angażować w związek z takim facetem. Czemu? Facet jest nieodpowiedzialny i pasożytuje na partnerce. Ty będziesz kolejną, która go utrzymuje a potem zostawi cię samą z dzieckiem.

 

Cytat

Super mi się podoba ale czy warto uświadomić mu że czas dorosnąć??

Nic mu nie uświadomisz. To jest dorosły mężczyzna. Miał 2 partnerki i dzieci, dla których miał okazję się zmienić. Skoro to go nie zmieniło, to czemu TY miałabyś go zmienić. 

Drugi aspekt, to człowiek zmienia się gdy ON tego chce i gdy ON podejmuje ten trud, nie gdy przychodzi ktoś z zewnątrz. Ok, zewnętrzny czynnik może być impulsem, katalizatorem np. narodziny dziecka. Niemniej wątpię byś była tak silną motywacją dla niego. Ty w każdym razie go nie zmienisz. To jest mega naiwność, myśleć, że mogę zmienić człowieka. Ok jak druga strona jest słaba, mozna wytresować, ten twój nie wydaje sie podatny na tresurę tak przy okazji 😄 Dwóm stałym partnerkom się to nie udało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Słodki listopad napisał:

Nie warto się angażować w związek z takim facetem. Czemu? Facet jest nieodpowiedzialny i pasożytuje na partnerce. Ty będziesz kolejną, która go utrzymuje a potem zostawi cię samą z dzieckiem.

 

Nic mu nie uświadomisz. To jest dorosły mężczyzna. Miał 2 partnerki i dzieci, dla których miał okazję się zmienić. Skoro to go nie zmieniło, to czemu TY miałabyś go zmienić. 

Drugi aspekt, to człowiek zmienia się gdy ON tego chce i gdy ON podejmuje ten trud, nie gdy przychodzi ktoś z zewnątrz. Ok, zewnętrzny czynnik może być impulsem, katalizatorem np. narodziny dziecka. Niemniej wątpię byś była tak silną motywacją dla niego. Ty w każdym razie go nie zmienisz. To jest mega naiwność, myśleć, że mogę zmienić człowieka. Ok jak druga strona jest słaba, mozna wytresować, ten twój nie wydaje sie podatny na tresurę tak przy okazji 😄 Dwóm stałym partnerkom się to nie udało.

 

A czy taki facet może znaleźć taką która go utrzyma??? Teraz jest 21 wiek i kobiety są przecież świadome swojej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamila4080 napisał:

A czy taki facet może znaleźć taką która go utrzyma??? Teraz jest 21 wiek i kobiety są przecież świadome swojej wartości

Nie rozumiem do końca pytania. Z tonu pytania wynikałoby mi, że ty kwestionujesz, że jakaś kobieta będzie gotowa go utrzymywać. Co w praktyce jest nieprawdą, bo to miało miejsce już dwa razy. Co więcej, to zapewne utwierdziło go w tym, że tak się da 🙂

Nawiązując do 21 wieku, to faktycznie, rola facet-kobieta jest juz inna i nie ma nic złego w tym, że facet polega w jakimś stopniu finansowo na kobiecie, o ile on nie jest pasożytem i wnosi coś w tę relację - ale jak sama mówisz, jego wkład (nie tylko finansowy) jest mierny. Dla mnie np. wyznacznikiem jest to czy ma regularny kontakt z dziećmi - czy dba o nie jako ojciec. Obstawiam, że nie, ale nie napisałaś tego.

 

Mimo 21 wieku, kobiety nie są świadome swojej wartości. W sensie są samotne, chcą być kochane i wciąż godzą się na związki, gdzie są traktowane nie tak jakby chciały.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kamila4080 napisał:

A czy taki facet może znaleźć taką która go utrzyma??? Teraz jest 21 wiek i kobiety są przecież świadome swojej wartości

Oczywiście. Kobiety bardzo chętnie utrzymują faceta, wystarczy, że jest przystojny (bo jak nie jest to ani grosza nie wydadzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Oczywiście. Kobiety bardzo chętnie utrzymują faceta, wystarczy, że jest przystojny (bo jak nie jest to ani grosza nie wydadzą).

Zdecydowanie nie. Nie znam osobiście takich par. Aczkolwiek jak widzisz w tym temacie, to nie utrzymują chętnie, tylko mają nadzieję, że ich miłość ich zmieni i facet dojrzeje. To raczej kwestia zauroczenia i naiwności, że on wydorośleje a nie chęci bycia w takim związku. Kobieta świadoma swej wartości, nie weszłaby w taki związek jaki rozważa autorka wpisu (autorko bez urazy, to że zastanawiasz się to dobry znak 🙂 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kamila4080 napisał:

Super mi się podoba ale czy warto uświadomić mu że czas dorosnąć?

Fajnie żartujesz moja droga. 😀

Takiego typa należy olać i nawet się za nim nie odwracać. Nie wiem skąd się biorą dziewczyny, które się za takimi uganiają? Czasem mam takich gości na noclegi. Facet na całej linii ma ją w d... a ona biega i nadskakuje. I jeszcze płaci często za noclegi. Przykro patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Fajnie żartujesz moja droga. 😀

Takiego typa należy olać i nawet się za nim nie odwracać. Nie wiem skąd się biorą dziewczyny, które się za takimi uganiają? Czasem mam takich gości na noclegi. Facet na całej linii ma ją w d... a ona biega i nadskakuje. I jeszcze płaci często za noclegi. Przykro patrzeć.

Bo takim kobietom zależy na tym, żeby mieć przystojniaka i chwalić się przed koleżankami.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Bo takim kobietom zależy na tym, żeby mieć przystojniaka i chwalić się przed koleżankami.

Ale to chyba tylko pokazać z daleka albo na zdjęciu bo jak się taki odezwie to aż przykro słuchać. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Słodki listopad napisał:

Aczkolwiek jak widzisz w tym temacie, to nie utrzymują chętnie, tylko mają nadzieję, że ich miłość ich zmieni i facet dojrzeje. To raczej kwestia zauroczenia i naiwności, że on wydorośleje a nie chęci bycia w takim związku. 

Tylko że tę nadzieję mają często bardzo długo. Wolą bezwartościowego przystojniaka niż przeciętnego, ale wartościowego mężczyznę, który by ją szczerze pokochał, dbał o nią i z którym mogłaby być szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Ale to chyba tylko pokazać z daleka albo na zdjęciu bo jak się taki odezwie to aż przykro słuchać. 😁

Tak, ale dla niektórych to nieważne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Słodki listopad napisał:

Aczkolwiek jak widzisz w tym temacie, to nie utrzymują chętnie, tylko mają nadzieję, że ich miłość ich zmieni i facet dojrzeje. To raczej kwestia zauroczenia i naiwności, że on wydorośleje a nie chęci bycia w takim związku. Kobieta świadoma swej wartości, nie weszłaby w taki związek jaki rozważa autorka wpisu (autorko bez urazy, to że zastanawiasz się to dobry znak 🙂 ).

Tylko że tę nadzieję mają często bardzo długo. Wolą bezwartościowego przystojniaka niż przeciętnego, ale wartościowego mężczyznę, który by ją szczerze pokochał, dbał o nią i z którym mogłaby być szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Tylko że tę nadzieję mają często bardzo długo. Wolą bezwartościowego przystojniaka niż przeciętnego, ale wartościowego mężczyznę, który by ją szczerze pokochał, dbał o nią i z którym mogłaby być szczęśliwa.

Jak tak piszesz, to mam taki obraz ciebie jako dokładnie identycznej osoby tylko płci męskiej. W sensie, ty byś chciał taką kobietę i byś ją brał jakby tylko ciebie chciała, byś ją utrzymywał akceptował dziwne zachowania itp. w imię miłości. Przecież jak kobieta wybiera taki związek, to albo dlatego, że sama jest mocno pogubiona albo ma taki system wartości - uważasz, że to jest dobra partnerka dla wartościowego mężczyzny? A może ten "wartościowy mężczyzna" o którym piszesz, to równie zagubiony chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamila4080 napisał:

Dziewczyny czy myślicie że warto wiązać się z takim facetem, dwójka dzieci i każde z innego związku, nie ma i nigdy nie miał stałej normalnej pracy. Najpierw szuka kobiety która go ogarnia a potem zostawia. Byłą żonę zostawił wiem że mają dziecko w wieku przedszkolnym i on również ma jeszcze jeden nieudany związek bo nie pracował . Byłej żonie nie płacić alimentów bo nie ma z czego . Dodam że facet ma 38 lat.  Super mi się podoba ale czy warto uświadomić mu że czas dorosnąć??

Zapytaj jego byłych czy warto 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Słodki listopad napisał:

Jak tak piszesz, to mam taki obraz ciebie jako dokładnie identycznej osoby tylko płci męskiej. W sensie, ty byś chciał taką kobietę i byś ją brał jakby tylko ciebie chciała, byś ją utrzymywał akceptował dziwne zachowania itp. w imię miłości. Przecież jak kobieta wybiera taki związek, to albo dlatego, że sama jest mocno pogubiona albo ma taki system wartości - uważasz, że to jest dobra partnerka dla wartościowego mężczyzny? A może ten "wartościowy mężczyzna" o którym piszesz, to równie zagubiony chłopiec?

Nie, tylko że nawet te "świadome i wartościowe kobiety" wolą przystojniaka niż fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie, tylko że nawet te "świadome i wartościowe kobiety" wolą przystojniaka niż fajnego faceta.

Jak definiujesz "fajnego faceta"? Przypuszczam, że tu tkwi sedno niezrozumienia.

Btw. ten kompleks przystojniaka to raczej w twojej głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kamila4080 napisał:

Dziewczyny czy myślicie że warto wiązać się z takim facetem, dwójka dzieci i każde z innego związku, nie ma i nigdy nie miał stałej normalnej pracy. Najpierw szuka kobiety która go ogarnia a potem zostawia. Byłą żonę zostawił wiem że mają dziecko w wieku przedszkolnym i on również ma jeszcze jeden nieudany związek bo nie pracował . Byłej żonie nie płacić alimentów bo nie ma z czego . Dodam że facet ma 38 lat.  Super mi się podoba ale czy warto uświadomić mu że czas dorosnąć??

Przeczytaj to jeszcze raz co napisaalas, a potem pomysl co bys powiedziala kolezance, gdyby ona rzucila ci taki tekst 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niech mi ktoś zaprzeczy, że kobiety nie lubią łobuzów.  Idealny przykład autorka tematu.

Oczywiście, że dla Ciebie się zmieni bo Ty jesteś wyjątkowa a tamte to były tylko przygody 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jesli po tylu związkach nic sie nie zmieniło to po co brnąć w to dalej? To tak jak by powiedzieć że "jest taki zajebisty facet tylko jest przy okazji alkoholikiem. Może go zmienię?" Polecam mu powiedzieć łagodnie co o tym myślisz.Jeśli będzie obiecywał to najlepiej go zostaw. Dlaczego? Bo nie wiesz ilu kobietom obiecywał "Zmienie sie dla ciebie" "Zmienie się obiecuję". Jeśli przyzna sie do błędu to sie zapytaj co złego widzi w swoim zachowaniu. Taki test dla ciebie i dla niego. Przy okazji niech ktoś mi pomoże i odpowie na to : https://f.kafeteria.pl/temat-7717939-szczeniak-czesto-budzi-w-nocy-co-robic/?tab=comments#comment-54839465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2020 o 12:07, Kamila4080 napisał:

Dziewczyny czy myślicie że warto wiązać się z takim facetem, dwójka dzieci i każde z innego związku, nie ma i nigdy nie miał stałej normalnej pracy. Najpierw szuka kobiety która go ogarnia a potem zostawia. Byłą żonę zostawił wiem że mają dziecko w wieku przedszkolnym i on również ma jeszcze jeden nieudany związek bo nie pracował . Byłej żonie nie płacić alimentów bo nie ma z czego . Dodam że facet ma 38 lat.  Super mi się podoba ale czy warto uświadomić mu że czas dorosnąć??

może i wiązać się warto, ale pod warunkiem, że On podwiąże sobie nasieniowody,

NiE wiem, gdzie tutaj widzisz wartość Obiektywną,
(no, ale może mieszka w odziedziczonym pałacu, i ma odziedziczony dochód z dywidend)
a o wartość subiektywną NiE warto się pytać innych, np na forum...

 

Drogie Panie,,
jak tu NiE mówić, że NiE mam szans na 2 Laski Lub 2 Żony,
Jestem młodszy, NiE mam Dzieci, ani Długów.....

i Potrafię Być Miły 😎 😋

Dnia 21.11.2020 o 12:43, Kamila4080 napisał:

A czy taki facet może znaleźć taką która go utrzyma??? Teraz jest 21 wiek i kobiety są przecież świadome swojej wartości

Może nawet zostać dzięki takiej żonie prezydentem Francji, jak umie się zachować...

więc jeśli taki gostek z Tematu znajdzie 1ną to ja powinienem mieć Szanse na 3kobiety i to z 1 wielką Chatą:
(jakby co mi 2 żony wystarczą w zupełności...)

Edytowano przez PrawiczekPzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Też mi 2 wystarczą ale powinienem mieć 4.

i co masz w 1dnym domu / mieszkaniu ze wspólną kuchnią?
Jak NiE ma wspólnej kuchni to NiE ma to sensu...

 

 

ja NiE powiem, Pewnie NiE odmówiłbym 4em,
ale NiE uważam, że na dłuższą metę 3 czy 4 są do wytrzymania dla Faceta, który ma zdrowy rozsądek...

 

Chyba, że odejmiemy od wyliczanki te kobiety po menopauzie,
ale jedna kobieta z porządną chcicą potrafi faceta zajechać,
więc 4 to prawie mogą dać gwarancję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Leżaczek napisał:

Ale nie wsadze wszystko w xrp a nawet ta inwestycja była by za słaba. Ile tam musi tego cena być żeby ruch bankowy obsłużyć 80-150$.

Powiedzieli, żeby XRP zastąpił Swift, cena musi wynosić $1000
Tylko, że System XRP ma obsługiwać transakcje Dolar - Dolar, Euro - Euro,
ma obsługiwać bez konwersji transakcje na tych samych walutach

więc XRP ma być dla przelewów międzywalutowych, a i tak pewnie by musiało być co najmniej $1000/1XRP i to zakładając dzienne 100% użycie wszystkich XRP  Day2Day


w Swifcie jest szereg konwersji międzywalutowych przedrażające tradycyjne przelewy,
System XRP ma to wyeliminować,
ale NiE mogą go wdrożyć za pomocą Brute Force,
bo jakieś Banki mogłyby wejść w ten system i z niego wyjść,
zostawiając inne z NiC NiE znaczącymi w takim przypadku XRP

 

Pytanie Brzmi, czy ten system im się uda wcisnąć bankom,
generalnie, Oni NiE chcą zlikwidować Banków,
tylko zaproponować im system Potężniejszy od BTC

 

Od strony Elona patrząc pamiętam, to widziałem Listę najbardziej Energo Oszczędnych:
1: Doge Coin
2: XRP

Lista obejmowała 7 Miejsc

Opłaty za prąd się wkalkulowują w kosz Przelewu i otrzymują Je raczej Minerzy - Kopacze,
a NiE posiadacze i użytkownicy walut

 

 

To Wszystko NiE jest porada Finansowa,
Lecz tylko moje prywatne dywagacje
Słyszałem, że BTC skoczył (chyba 11%) tylko po tym, jak Elon Tylko zapowiedział, że jak Mining będzie używał czystej Energii to wróci sprzedaż samochodów Tesli za BTC

To jednak pokazuje moc Elona nad tą walutą...

 

Możliwe, że Banki Centralne Nie pójdą na XRP....

Edytowano przez PrawiczekPzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×