Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ala000089

CZY MOGŁAM TAK ZAJŚĆ W CIĄŻĘ?

Polecane posty

Hej. Mam 17 lat. Nigdy nie uprawiałam normalnego, pełnego seksu. Można zajść tak w ciążę jak ja nie miałam bielizny a on miał tylko bokserki i "wkładał mi" w pochwe? Miał wilgotne bokserki może to ten plyn na p.. Albo doszedł nie wiem, albo prawie doszedł. Zawsze robimy tylko petting ale twierdzi że na palcu nic nie miał. Robiłam dziś test ciążowy i wyszedł negatywny. Okres miałam 20 listopada a skończyłam chyba 25 lub 28 listopada. Martwię się bo mam jakieś dziwne piersi. Jakieś większe, ciężkie, aż niewygodne i twarde. Czasem chyba odczuwam mdłości. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ala000089 napisał:

Hej. Mam 17 lat. Nigdy nie uprawiałam normalnego, pełnego seksu. Można zajść tak w ciążę jak ja nie miałam bielizny a on miał tylko bokserki i "wkładał mi" w pochwe? Miał wilgotne bokserki może to ten plyn na p.. Albo doszedł nie wiem, albo prawie doszedł. Zawsze robimy tylko petting ale twierdzi że na palcu nic nie miał. Robiłam dziś test ciążowy i wyszedł negatywny. Okres miałam 20 listopada a skończyłam chyba 25 lub 28 listopada. Martwię się bo mam jakieś dziwne piersi. Jakieś większe, ciężkie, aż niewygodne i twarde. Czasem chyba odczuwam mdłości. 

Proszę bez głupich komentarzy bo pytam na poważnie. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ala000089 napisał:

Proszę bez głupich komentarzy bo pytam na poważnie. 

Jeśli zadajesz takie pytania, to oznacza, że seks lub jakakolwiek jego namiastka jest ostatnią rzeczą, za jaką powinnaś się zabierać. Kontakt Twojego krocza z nasieniem zawsze daje mikroskopijne szanse na zapłodnienie, więc to, że nie ma pełnej penetracji, ale odrobina spermy może zostać przeniesiona w inny sposób zawsze może w ostatecznym rozrachunku oznaczać możliwość zapłodnienia.

Na biologii jak rozumiem nie uważałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ala000089 napisał:

Hej. Mam 17 lat. Nigdy nie uprawiałam normalnego, pełnego seksu. Można zajść tak w ciążę jak ja nie miałam bielizny a on miał tylko bokserki i "wkładał mi" w pochwe? Miał wilgotne bokserki może to ten plyn na p.. Albo doszedł nie wiem, albo prawie doszedł. Zawsze robimy tylko petting ale twierdzi że na palcu nic nie miał. Robiłam dziś test ciążowy i wyszedł negatywny. Okres miałam 20 listopada a skończyłam chyba 25 lub 28 listopada. Martwię się bo mam jakieś dziwne piersi. Jakieś większe, ciężkie, aż niewygodne i twarde. Czasem chyba odczuwam mdłości. 

Martwisz się że zajdziesz w ciążę, a nie wiedziałaś że zawsze jest jakieś ryzyko? A tak jak koleżanka o góry wspomniała to że miał na sobie bokserki to nie jest żadne zabezpieczenie. Nie pomyślałaś o prezerwatywach i teraz masz. Nie chcę tu w żaden sposób urazić ale jeśli uprawiasz stosunek z partnerem to powinnaś o tym wiedzieć tym bardziej jak nie chcesz być w ciąży jak nie masz o tym pojęcia to prędzej czy później zajdziesz w ciążę i potem będzie bjadolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naskoczzyly stare klempy na dzieciaka,byleby dokopac,alez to pouczzajace 😄 Ja wiem Wy wszystkie pierwszy komtakt seksualny po slubie,w wieku 30 lat,a wczesniej tylko nauka w glowie. Wiem ,wiemy. ze tu wszystkie idealne. 

Nawet jak uwazala na lekcjach,to zaplodnienie jest w 4albo w 5 klasie, to co pisze w podreczniku to bardziej do krzyzowek sie przyda niz do wspolzycia. 

W szkolach nawet z podpasek robia tabu,rozdzielajac dziewczynki i chlopcow  na dwie grupy. Potem 25 letni mezczzyan ma problem by kupic podpaski zonie -dziewczynie,bo przeciez to jakies obrczone tajemnica 😄

Skad dzieciak ma wiedziec co w seksie jest ryzykownym zachowaniem? Preciez jakby nauczzyciel WOZ zaczal opowiadac takoe rzeczy 11-12latkom to by go zamkneli , a przynajmiej stracilbrobote.

Zyjemy w kraju w ktorymnwciaz nastolatko wiedze o seksie czzerpia od kolegow,albo z internetu,bo przeciez to taboo.

Dziewczyna jest juz w takimnwiku ze pierwsze eksperymenty na tym tel sa jak najbarziej normalne. A Wy zamiast pomoc,wytlumaczyc,to z tekstami "na biologii nie uwazalas","jeśli uprawiasz stosunek z partnerem to powinnaś o tym wiedzieć tym"- no to pyta,zeby widziec.Tak z cala pewoscia"Wykazujesz sie zerem wiedzy i bardzo dziwnymi zachowaniami"i nakarmi noworodka kartoflem.

Stare baby a przegadywanka jak. przedszkolu. Jeszcze napiszcie "ty jestes gupia,a ja mam wrotki":D

Powiedzcie mi skad dzieciak ma wiedziec co i jak skoro w domach nstolatkow to wciaz temat taboo,dziewczyny z klasy mojek corki (VII kl) wstydza sie przyznac rozicom do okresu,a na wf zglaszaja brak stroju. Gdyby ludzie rozmawiali o tym z dziecmi to nie bylo by "glupich pytan" a tez nastolatek nie wstydzilby sie spytac mamy,czy taty.

Co do tematu.. Ryzyko ze.jestes w ciazy jest znikome. Twoje piersi sie jeszcxze rozwijja,po za tym przed okresemnmoga bolec,a co do mdlosci to nawet jakbys byla w ciazy to pojawilyby sie dopiero za jakos 3 tyg najwczesniej.

Musisz postawic chlopakowi twarda granice i komsekwentnie egzekwowac koniecznosc np prezerwatywy i nie dopuszczac do sytuacji takich ze jego nasienie ma kontakt z Twoim kroczem. Nie wiem czy ju byl pelny stosunek,ale jezeli nie to ju bardzo blisko i lepiej sie zabezpieczyc niz potem denerwowac. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, .Gość napisał:

Powiedzcie mi skad dzieciak ma wiedziec co i jak skoro w domach nstolatkow to wciaz temat taboo,dziewczyny z klasy mojek corki (VII kl) wstydza sie przyznac rozicom do okresu,a na wf zglaszaja brak stroju. Gdyby ludzie rozmawiali o tym z dziecmi to nie bylo by "glupich pytan" a tez nastolatek nie wstydzilby sie spytac mamy,czy taty.

Ok, tylko wyjaśnij mi dlaczego taki17nastoletni dzieciak czuje się wystarczająco dorosły do takich eksperymentów, ale już nie do tego, by wcześniej ogarnąć temat nawet przez internet skoro mama i tata tak świętoszkowaci, że się wszyscy rodzinnie czerwienią na słowo podpaska, a tampon to zapewne narzędzie szatana?

To nadal niegotowy na seks dzieciak, bo najpierw robi dorosłe rzeczy, a potem nagle - BUM - konsekwencje.

Jeśli chcesz się bawić w dorosłą to najpierw myślisz, sprawdzasz, a dopiero potem przechodzisz do działania, stawiając odpowiednie granice - właśnie poprzez zabezpieczenia, zakres możliwych czynności seksualnych oraz jasne stwierdzenie, że jak był wytrysk i dotykałeś spermy przy myciu własnego instrumentu, to mi już nie gmerasz w rozporku. Do tego nie potrzeba ani dyplomu z seksuologii ani IQ powyżej przeciętnej.

A 17mnastolatka miała to już powtórnie w szkole ponadgimnazjalnej, ponieważ podręczniki do biologii na poziomie podstawowym szkoły ponadpodstawowej mają w programie anatomię i fizjologię człowieka rozpisaną tak na bogato, więc jeśli nauczycielka też się wstydziła omówić, to panienka miała gdzie zajrzeć, jeśli się tak wyszukiwarki boi, bo się historia zapisze, a pantofelki od działania pojedynczego mitochondrium omawia się na rozszerzeniu, bo to jest pod maturę potrzebne.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Ala000089 napisał:

CZY MOGŁAM TAK ZAJŚĆ W CIĄŻĘ?

Tak.😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość_2 napisał:

Ok, tylko wyjaśnij mi dlaczego taki17nastoletni dzieciak czuje się wystarczająco dorosły do takich eksperymentów, ale już nie do tego, by wcześniej ogarnąć temat nawet przez internet skoro mama i tata tak świętoszkowaci, że się wszyscy rodzinnie czerwienią na słowo podpaska, a tampon to zapewne narzędzie szatana?

To nadal niegotowy na seks dzieciak, bo najpierw robi dorosłe rzeczy, a potem nagle - BUM - konsekwencje.

Jeśli chcesz się bawić w dorosłą to najpierw myślisz, sprawdzasz, a dopiero potem przechodzisz do działania, stawiając odpowiednie granice - właśnie poprzez zabezpieczenia, zakres możliwych czynności seksualnych oraz jasne stwierdzenie, że jak był wytrysk i dotykałeś spermy przy myciu własnego instrumentu, to mi już nie gmerasz w rozporku. Do tego nie potrzeba ani dyplomu z seksuologii ani IQ powyżej przeciętnej.

A 17mnastolatka miała to już powtórnie w szkole ponadgimnazjalnej, ponieważ podręczniki do biologii na poziomie podstawowym szkoły ponadpodstawowej mają w programie anatomię i fizjologię człowieka rozpisaną tak na bogato, więc jeśli nauczycielka też się wstydziła omówić, to panienka miała gdzie zajrzeć, jeśli się tak wyszukiwarki boi, bo się historia zapisze, a pantofelki od działania pojedynczego mitochondrium omawia się na rozszerzeniu, bo to jest pod maturę potrzebne.

nie koniecznie. Ja mialam w LO rozszerzona biologie. Dopiero w ostatniej klasie mielimy anatomie czlowieka. Wiec 18-19 lat. 

Dziewczyna pyta czy z tego moglaby byc ciaza,wiec jakies tam informacje skads ma. 

Juz pomijajac to czy ona sama zasiegnela widzy na ten temat,przerazajace jest to ze dorosle kobiety potrafia wysmiac nastolatke za to ze szuka wiedzy na ten temat. Z tego co pisze nie doszlo do penetracji,wiec jak najbardziej to odpowiedni moment by sie "doksztalcic" w temacie ryzykownych zachowan. Przeciez takie "proby" sa spontaniczne i obarczone emocjami chwili,bo chyba zadne dzzieciaki nie umawiaja sie na seks i nie planuja tego do czzego tym razem sie posuna.Skoro pyta znacxzy szuka informacji,a teksty ze dzieciaka nakarmi kartoflami jak dla mnie jest po nizej krytyki. Normalnie wstyd mi za "kolezanki" z forum,bo taj odpowiedzi moga spowodowac obawe przed wysmianiem,a w konsekwencji brak rozeznania. Po co pytac skoro dorosli nie chca pomoc,a jedynie szydza.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest również konsekwencja. Tylko tym razem niewłašciwej kolejności działania.

Chce być dorosła, zaczyna w jakimś stopniu inicjację seksualną i robi to od tyłka strony. Zamiast zacząć od szukania informacji, wykonuje pewne czynnošci. Najpierw bawi się zapałkami, a potem zastanawia się czy gorący popiół w stercie siana na strychu nie wywoła pożaru.

Dobrze że szuka, tego nie neguję, ale ogrom głupoty mnie przeraża. I uwierz, nie zapomniał wół jak cielęciem był, tylko jakoś ja, dziewczyny w moim otoczeniu gdy byłam w tym wieku, jakimś cudem podchodziłyśmy do tego tematu w kolejności odwrotnej od autorki tematu. I to bez pomocy rodziców, bo moja mama zrobiła histerię na całym dom przy moim pierwszym okresie. Od tego czasu sama się edukowałam, bo pewnie skończyłabym gorzej niż nasza małolata z tematu.

Edytowano przez Gość_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba celem współżycia jest prokreacja? Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość_2 napisał:

Bo to jest również konsekwencja. Tylko tym razem niewłašciwej kolejności działania.

Chce być dorosła, zaczyna w jakimś stopniu inicjację seksualną i robi to od tyłka strony. Zamiast zacząć od szukania informacji, wykonuje pewne czynnošci. Najpierw bawi się zapałkami, a potem zastanawia się czy gorący popiół w stercie siana na strychu nie wywoła pożaru.

Dobrze że szuka, tego nie neguję, ale ogrom głupoty mnie przeraża. I uwierz, nie zapomniał wół jak cielęciem był, tylko jakoś ja, dziewczyny w moim otoczeniu gdy byłam w tym wieku, jakimś cudem podchodziłyśmy do tego tematu w kolejności odwrotnej od autorki tematu. I to bez pomocy rodziców, bo moja mama zrobiła histerię na całym dom przy moim pierwszym okresie. Od tego czasu sama się edukowałam, bo pewnie skończyłabym gorzej niż nasza małolata z tematu.

 

Chcesz mi powiedziec ze jako nastolatka planowalas seks? Ja jakos nie i jestem w stanie przychylic sie do tego ze sytuacja opisana prez autorke byla spontamiczna,podyktowana uniesienim chwili,a nie celowym dzialaniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .Gość napisał:

 

Chcesz mi powiedziec ze jako nastolatka planowalas seks? Ja jakos nie i jestem w stanie przychylic sie do tego ze sytuacja opisana prez autorke byla spontamiczna,podyktowana uniesienim chwili,a nie celowym dzialaniem.

 

Nie że planowałam seks, tylko, że interesowałam się tematem seksu i antykoncepcji ZANIM zaczęłam współżycie. Czyli jak już do tego seksu doszło, to wiedziałam o wszystkim tyle, że nie podejmowałam ryzykownych zachowań, które doprowadziłyby mnie do zastanawiania się nad tym, czy mokre od spermy bokserki lub pozostałości spermy na palcach partnera mogą zaowocować nastoletnią ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MarlenaB napisał:

Nadal uwazacie, ze edukacja seksualna w Polsce jest zbedna?

oczywiwcie ze jest zbedna. Przeciez seks przed slubem to jakas patologia.. W ogole kto to widzial zeby dzieci w tym wieku o tym myslaly. A po slubie to juz inna sprawa. Zreszta antykoncepcja w ogole powinna byc zakazana.. Ja sie pytam gdzie Bog w tej dziewczynie. No jak tak w ogole mozna.. Skandal 

😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, .Gość napisał:

oczywiwcie ze jest zbedna. Przeciez seks przed slubem to jakas patologia.. W ogole kto to widzial zeby dzieci w tym wieku o tym myslaly. A po slubie to juz inna sprawa. Zreszta antykoncepcja w ogole powinna byc zakazana.. Ja sie pytam gdzie Bog w tej dziewczynie. No jak tak w ogole mozna.. Skandal 

😄😄

Podać Ci kropidło i miseczkę z wodą święconą? Może nie jest za późno i jeszcze uratujesz zbłąkaną duszyczkę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, co wielu pisze...malo prawdopodobne. Prawie raczej , jak trafienie w TOTKA: a na marginesie, w tym wieku wiecej znajomosci wlasnego ciala ...niz szajsbuka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, .Gość napisał:

Naskoczzyly stare klempy na dzieciaka,byleby dokopac,alez to pouczzajace 😄 Ja wiem Wy wszystkie pierwszy komtakt seksualny po slubie,w wieku 30 lat,a wczesniej tylko nauka w glowie. Wiem ,wiemy. ze tu wszystkie idealne. 

Nawet jak uwazala na lekcjach,to zaplodnienie jest w 4albo w 5 klasie, to co pisze w podreczniku to bardziej do krzyzowek sie przyda niz do wspolzycia. 

W szkolach nawet z podpasek robia tabu,rozdzielajac dziewczynki i chlopcow  na dwie grupy. Potem 25 letni mezczzyan ma problem by kupic podpaski zonie -dziewczynie,bo przeciez to jakies obrczone tajemnica 😄

Skad dzieciak ma wiedziec co w seksie jest ryzykownym zachowaniem? Preciez jakby nauczzyciel WOZ zaczal opowiadac takoe rzeczy 11-12latkom to by go zamkneli , a przynajmiej stracilbrobote.

Zyjemy w kraju w ktorymnwciaz nastolatko wiedze o seksie czzerpia od kolegow,albo z internetu,bo przeciez to taboo.

Dziewczyna jest juz w takimnwiku ze pierwsze eksperymenty na tym tel sa jak najbarziej normalne. A Wy zamiast pomoc,wytlumaczyc,to z tekstami "na biologii nie uwazalas","jeśli uprawiasz stosunek z partnerem to powinnaś o tym wiedzieć tym"- no to pyta,zeby widziec.Tak z cala pewoscia"Wykazujesz sie zerem wiedzy i bardzo dziwnymi zachowaniami"i nakarmi noworodka kartoflem.

Stare baby a przegadywanka jak. przedszkolu. Jeszcze napiszcie "ty jestes gupia,a ja mam wrotki":D....

 

Boze, to co piszesz moze i ma sens pod warunkiem, ze da sie to czytac. Znaki interpunkcyjne tzn. ich brak, null spacji...masakra

ps. moja klawiatura nie posiada polskiej czcionki o lat...wiec bez uwag, prosze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość_2 napisał:

Podać Ci kropidło i miseczkę z wodą święconą? Może nie jest za późno i jeszcze uratujesz zbłąkaną duszyczkę 😂

alez czyzbys oszalala! covid grasuje,zadne woda.. no chyba ze butelkowana swieca? 

Jedynie kadzidlo,by dusze zblakane oczzyscic.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, .Gość napisał:

alez czyzbys oszalala! covid grasuje,zadne woda.. no chyba ze butelkowana swieca? 

Jedynie kadzidlo,by dusze zblakane oczzyscic.

Butelkowana, no przecież że nie taka z aspersorium - reżim sanitarny przede wszystkim. I pamiętaj solidnie kropidłem machnąć, bo z półtorej metra będziesz kropiła! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie przeczytaj w necie na temat seksu, A potem go uprawiaj. Czemu tu ciągle są takie dziwne tematy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość_2 napisał:

Butelkowana, no przecież że nie taka z aspersorium - reżim sanitarny przede wszystkim. I pamiętaj solidnie kropidłem machnąć, bo z półtorej metra będziesz kropiła! 😄 

Tym kropidlem to im po doopach przyleje ino do miotly przywiaze,co by te 1,5 m zachowac. Nie bedzie swawoli i popamietaja. 

 

9 godzin temu, KrisMaas napisał:

Boze, to co piszesz moze i ma sens pod warunkiem, ze da sie to czytac. Znaki interpunkcyjne tzn. ich brak, null spacji...masakra

ps. moja klawiatura nie posiada polskiej czcionki o lat...wiec bez uwag, prosze;))

To jest taktyka .. jak natrzaskam literowek i nie wstawie kilku spacji to sie tak bledy w oczy nie rzucaja.. a tak na powaznie pisze z tel i bywa ze zle paluchem wceluje i zamiast przecinka jest m albo n . Ucze sie dopiero tej klawiatury. Nieobiecuje ze sie poprawie 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Ala000089 napisał:

Hej. Mam 17 lat. Nigdy nie uprawiałam normalnego, pełnego seksu. Można zajść tak w ciążę jak ja nie miałam bielizny a on miał tylko bokserki i "wkładał mi" w pochwe? Miał wilgotne bokserki może to ten plyn na p.. Albo doszedł nie wiem, albo prawie doszedł. Zawsze robimy tylko petting ale twierdzi że na palcu nic nie miał. Robiłam dziś test ciążowy i wyszedł negatywny. Okres miałam 20 listopada a skończyłam chyba 25 lub 28 listopada. Martwię się bo mam jakieś dziwne piersi. Jakieś większe, ciężkie, aż niewygodne i twarde. Czasem chyba odczuwam mdłości. 

Oczywiście że mogłaś zajść w ciążę ale skoro test  był negatywny to jednak pewnie nie zaszłaś. Ogarnij się, jeżeli nie planujesz ciąży. Mamy XXI wiek🤦‍♀️. Piersi pewnie Cię bolą przed miesiączką i to pewnie jak zwykle. Gacie to nie prezerwatywa, zawsze coś może się uwolnić przez dziurkę w gaciach 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Ala000089 napisał:

CZY MOGŁAM TAK ZAJŚĆ W CIĄŻĘ?

Tak. Ale szanse małe. Drobna rada - zanim zrobisz coś i po fakcie spocisz się ze strachu, czy nawet poniesiesz konsekwencje, lepiej jest wcześniej zasięgnąć odpowiedniej wiedzy. W internecie nie brakuje, a Ty masz do niego dostęp, wnioskując po tym, że piszesz na forum...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×