Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pansamsobiewinny

Kocham ją ale po jej zdradzie ja tracę

Polecane posty

Witam byłem od pewnego czasu kochankiem Anetki. Napiszę wam jej imię bo i tak nie znacie. Napiszę w skrócie o co mi chodzi. Poznałem ja prawie trzy lata temu przeżyliśmy piękne chwilę. Nie tylko w łóżku ona ma męża i dziecko z nim a ja od 8 miesięcy mam z nią dziecko. Kocham ją nad życie ona mnie też. Kilka krotnie miała zostawić męża obiecała że już z nim się nue przespi dotrzymywala słowa ale ze strachu w końcu szła z nim do łóżka i sypiala że mną bolało mnie to. Moja kochana Anecia mnie tak ranila traktowalem jej cialo jak bogini calowalem czule pieściłem podobała mi się tylko ona i tylko ona podniecala. Obiecała mi że tego nie zrobi więcej że mnie z nim już nie zdradzi ona go nie kochala płakała że ja sex z nim boli ale wtedy mu dawała by nie odszedł bo mają kredyt na dom ale obiecała że to był ostatni raz i że zdobędzie się na rozmowę z nim że go nie kocha już. Mąż o mnie wiedział i mimo to nie odchodził tak na marginesie. Płakała że mną po tamtej zdradzie uwierzył em jej ufalem jej ze nie zrobi tego myliłem się moja kochana Anecia zdradziła mnie znowu z nim złamała mnie tym zdeptalas uczucie jakim ja obdarzylem kobieta która była dla mnie Aniołem która tuliłem do sb i glaskalem po policzku nie raz. Chciałem odbudować do niej zaufanie lecz to nie było łatwe. Mam myśli samobujcze bo tak ja kocham ale od wtedy coś we mnie tak pękło że powiedziałem do niej ...o miała porozmawiać z mężem że chce rozwodu poklucilismy się o niego znowu. Byłem zazdrosny o swoją anecie bałem się że ja stracę. Nie chcą lem by mężowi dawała już jakie kolwiek nadzieję by wreszcie odszedł. Ale moja najukochansza Anecia zerwała że mną bo uznała że jestem nie dojrzały zrobiła to w dzień kiedy miska mu powiedzieć o odejściu znowu stchórzyla. Zrobiłem głupotę w nerwach napisałem do siostry jej męża wysłałem screeny moje i Aneci w których ona do mnie pisze o sexie na jednym screnie były miniaturki fotek z galerii w tym prywatne by siostra męża go uświadomiła jak go żona zdradza by ją zostawił. Wiem że nic mnie nie tłumaczy zrobiłem to nie myśląc o niczym chciałem by on od niej odszedł ja tak bardzo ją kocham. Do tej siostry pisałem o niej jak o ...ie by ją podburzyc by mężowi nagadala. Do innych zawsze pisze o Aneci z szacunkiem. Ostatnio jestem nerwowy mówię rzeczy których zaluje ale kocham ją i nadal ja szanuje jak kiedyś to są tylko cholerne słowa których czasem nie mogę cofnąć. Te screnny zobaczyła jej rodzina maja mnie za wroga od zawsze. A teraz myślą że ja nie szanuje mojej ukochanej Anetki. Dla jej rodziny to dobry powód by mnie się pozbyć ona nadal mnie kocha a ja ją teraz kiedy ten jej mąż odchodzi ona mnie zostawia bo myśli że zawsze będę bez szacunku do niej a to nie prawda mi po prostu po jej zdradach i kłamstwa Ch puściły nerwy chciałem by zrozumiała że rani mnie i robi źle. A tymi screnami chciałem tylko ich rozstania ona też chciała tego rozwodu ale bała się mężowi o tym powiedzieć jestem nikim jestem zerem pozwoliłem na miłość mezatce potem pozwoliłem by mnie zdradziła a potem mimo że ja kocham ją tak zranilem kocham moją Anecie ale czasem łatwiej jest wjechać pod pociąg niż pozwolić sobie na miłość to dla was moi drodzy lekcja że jeśli kochacie to trochę odwagi i nie słuchajcie rodziny tak jak moja Anecia ja już jestem bardzo wniszczony za dużo wycierpialem dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pansamsobiewinny napisał:

Witam byłem od pewnego czasu kochankiem Anetki. Napiszę wam jej imię bo i tak nie znacie. Napiszę w skrócie o co mi chodzi. Poznałem ja prawie trzy lata temu przeżyliśmy piękne chwilę. Nie tylko w łóżku ona ma męża i dziecko z nim a ja od 8 miesięcy mam z nią dziecko. Kocham ją nad życie ona mnie też. Kilka krotnie miała zostawić męża obiecała że już z nim się nue przespi dotrzymywala słowa ale ze strachu w końcu szła z nim do łóżka i sypiala że mną bolało mnie to. Moja kochana Anecia mnie tak ranila traktowalem jej cialo jak bogini calowalem czule pieściłem podobała mi się tylko ona i tylko ona podniecala. Obiecała mi że tego nie zrobi więcej że mnie z nim już nie zdradzi ona go nie kochala płakała że ja sex z nim boli ale wtedy mu dawała by nie odszedł bo mają kredyt na dom ale obiecała że to był ostatni raz i że zdobędzie się na rozmowę z nim że go nie kocha już. Mąż o mnie wiedział i mimo to nie odchodził tak na marginesie. Płakała że mną po tamtej zdradzie uwierzył em jej ufalem jej ze nie zrobi tego myliłem się moja kochana Anecia zdradziła mnie znowu z nim złamała mnie tym zdeptalas uczucie jakim ja obdarzylem kobieta która była dla mnie Aniołem która tuliłem do sb i glaskalem po policzku nie raz. Chciałem odbudować do niej zaufanie lecz to nie było łatwe. Mam myśli samobujcze bo tak ja kocham ale od wtedy coś we mnie tak pękło że powiedziałem do niej ...o miała porozmawiać z mężem że chce rozwodu poklucilismy się o niego znowu. Byłem zazdrosny o swoją anecie bałem się że ja stracę. Nie chcą lem by mężowi dawała już jakie kolwiek nadzieję by wreszcie odszedł. Ale moja najukochansza Anecia zerwała że mną bo uznała że jestem nie dojrzały zrobiła to w dzień kiedy miska mu powiedzieć o odejściu znowu stchórzyla. Zrobiłem głupotę w nerwach napisałem do siostry jej męża wysłałem screeny moje i Aneci w których ona do mnie pisze o sexie na jednym screnie były miniaturki fotek z galerii w tym prywatne by siostra męża go uświadomiła jak go żona zdradza by ją zostawił. Wiem że nic mnie nie tłumaczy zrobiłem to nie myśląc o niczym chciałem by on od niej odszedł ja tak bardzo ją kocham. Do tej siostry pisałem o niej jak o ...ie by ją podburzyc by mężowi nagadala. Do innych zawsze pisze o Aneci z szacunkiem. Ostatnio jestem nerwowy mówię rzeczy których zaluje ale kocham ją i nadal ja szanuje jak kiedyś to są tylko cholerne słowa których czasem nie mogę cofnąć. Te screnny zobaczyła jej rodzina maja mnie za wroga od zawsze. A teraz myślą że ja nie szanuje mojej ukochanej Anetki. Dla jej rodziny to dobry powód by mnie się pozbyć ona nadal mnie kocha a ja ją teraz kiedy ten jej mąż odchodzi ona mnie zostawia bo myśli że zawsze będę bez szacunku do niej a to nie prawda mi po prostu po jej zdradach i kłamstwa Ch puściły nerwy chciałem by zrozumiała że rani mnie i robi źle. A tymi screnami chciałem tylko ich rozstania ona też chciała tego rozwodu ale bała się mężowi o tym powiedzieć jestem nikim jestem zerem pozwoliłem na miłość mezatce potem pozwoliłem by mnie zdradziła a potem mimo że ja kocham ją tak zranilem kocham moją Anecie ale czasem łatwiej jest wjechać pod pociąg niż pozwolić sobie na miłość to dla was moi drodzy lekcja że jeśli kochacie to trochę odwagi i nie słuchajcie rodziny tak jak moja Anecia ja już jestem bardzo wniszczony za dużo wycierpialem dobranoc 

Twoja Anecia jest osobą dorosłą i jak rozumiem nie ubezwłasnowolnioną, więc nie ma co zwalać jej decyzji na rodzinę. Nie odeszła od męża, bo nie chce od niego odchodzić i uprawia z nim sex, bo tak właśnie wybrała. Ma ona jakieś pozytywne cechy poza urodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami słyszę głosy które mówią mi, że powinienem obciąć sobie ptaka żebym tak nie cierpiał i może Anetka wtedy by zrozumiała ile dla mnie znaczy. Czekam aż otworzą rano sklep z alkoholem bo mi się skończył. Nie mogę spać od 2 dni wcale bo się martwie i tęsknię i jest mi przykro bo sam sobie to wszystko uczyniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda będzie dość brutalna. Kobieta której zależałoby na Tobie rozwiodłaby się z mężem, a ten nie miałby okazji uprawiać z nią seksu od momentu kiedy obwieściłaby mu, że chce rozwodu. Tak wyobrażam sobie zdrowy układ. Nic inaczej.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprawiałam ze swoim ówczesnym facetem seks, żeby nie wyszło, że mam romans. Zniszczyłby mnie, ale od decyzji o odejściu nie było opcji, żeby doszło do zbliżenia. Tej kobiecie nie zależy na Tobie.

Edytowano przez Rozkmina2000
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten numerek był warty tego, że mam dzisiaj głowę i dziecko to nie żałuję. Tobie bardzo współczuję. Nie wyobrażam sobie braku konkretnego działania w takiej sytuacji i bycia pomiędzy mężem. A może mężowi bycia pomiędzy Tobą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie do teraz, śmiało... Nie zawracałabym sobie głowy starymi zabawkami. Od decyzji nic nie było, zabawka trochę lojalna.

Edytowano przez Rozkmina2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale on pisze ze ma z nia dziecko (od osmiu miesiecy). Tzn ze maz o tym wie? Wychowuje to dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

 a co z kredytem Anetkowym? 😭

Mogła bez dawania to ciągnąć. Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Electra napisał:

Mogła bez dawania to ciągnąć. Można.

Można ciągnąć bez dawania ale można i dawać bez ciągnięcia. Wszystko jest możliwe.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nemetiisto napisał:

Można ciągnąć bez dawania ale można i dawać bez ciągnięcia. Wszystko jest możliwe.

Nie takie układy istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Pansamsobiewinny napisał:

Ale moja najukochansza Anecia zerwała że mną bo uznała że jestem nie dojrzały zrobiła to w dzień kiedy miska mu powiedzieć o odejściu znowu stchórzyla

Wcale nie stchórzyła. W końcu podjęła decyzję kogo, w tej sytuacji, wybiera.
Widocznie uznała, że woli dojrzalszego mężczyznę.

Daj jej spokój, odpuść. Po tym jak wysłałeś te zdjęcia, nie ma szans, żeby Cię chciała.

Partnera z którym chce się żyć, nie wybiera się tylko na podstawie uczuć... Trzeba użyć rozumu i ona go użyła, a teraz pora, żebyś też to przemyślał i żył dalej. Bez niej. To uczucie minie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu jesteś zwykłym kmiotem który pewnie aż sie trząsł jak to pisał, laska potrzebuje silnego faceta który potrafi być dla niej wsparciem a nie takiego ...eusza, widocznie jesteś słaby w łóżku i ...owo wyglądasz dlatego laska na Ciebie nie leci, gdybyś miał przynajmniej jedną z tych dwóch cech to ... by dawno była twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jack445 napisał:

Partnera z którym chce się żyć, nie wybiera się tylko na podstawie uczuć...

Przyznaję Ci rację.

Myślę, że łatwo Wam oceniać. Mieszkałam po rozwodzie z mężem z powodu kredytu, ona daje z powodu kredytu. Ile jest małżeństw ciągniętych z wygody? W chuuj. On ma nianie, sprzątaczkę i kucharkę, ona spokojną głowę, że dzieciak będzie mieć co jeść, w co ubrać się i na rachunki nie braknie. Zakładam, że takich układów jest multum. Niepotrzebnie z romansu jest dziecko. Mogłaby się w sumie zdecydować, ale czy ona pierwsza?🤷‍♀️ 3/4 małżeństw tak funkcjonuje, a Wy spuszczacie się niepotrzebnie. Każdy robi jak uważa, każdy krzywdzi, każdy chuuja- nie mnie osądzać.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co znaczy słowo ,, miniaturki fotek w tym prywatne,, ?? Bo jeżeli nagie to porażka, w ten sposób ani nie udowodniłeś że ją kochasz ani tymbardziej że szanujesz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat stanął na głowie. Żona zdradza kochanka z mężem :classic_wacko:

Skandal!

Autorze, naprawdę jesteś niedojrzały!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×