Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bubul

Czy jestem Bogiem przegrywów i Prawiczków

Polecane posty

Witam was chce się od was dowiedzieć czy jestem bogiem przegrywów i prawiczków bo otóż całe życie mam pod górke gdy się urodziłem miałem już przerypane 

Nigdy nie miałem dziewczyny bo żadna mnie nigdy nie chciała przez mój wygląd 0/10 wzrost 163 cm ,wygląd dziecka a mam 28 lat w dodatku łysiejący cała kartoteka chorób praca tylko  u juanuszy biznesu zmieniana co roku na jeszcze większego janusza biznesu gdzie nie pójde czy to była szkoła czy praca jestem od razu obiektem żartów itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla siebie jesteś przegrywem to jak inni mają widzieć w Tobie wartościowego człowieka? Obiekt żartów? Doprdalac nie umiesz? Nie pozwalaj sobie. Naprawdę tylko piękni, wysocy i zdrowi zasługują na miłość? Nie jesteś gorszy od nikogo🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby jakiekolwiek kobieta chciała faceta 0/10 łysiejącego o wyglądzie dziecka Orko-goblina z nadwagą z wadą zroku -6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Bubul napisał:

wątpię żeby jakiekolwiek kobieta chciała faceta 0/10 łysiejącego o wyglądzie dziecka Orko-goblina z nadwagą z wadą zroku -6 

I co ci dają te narzekania i płacze? 

Ja tam mogę być sobie i brzydki,  liczy się to co ja chcę i to czego pożądam i  pragnę.  Tak ma być jak ja chcę. Nie ma ze nie, że coś jest niemożliwe. 

Facet może sobie i wyglądać jak małpa,  nie musi być wcale piękny.  Zresztą wielu prymitywnym babom się nawet podobają małpy.  Baby są głupie i prymitywne w swojej masie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bubul napisał:

wątpię żeby jakiekolwiek kobieta chciała faceta 0/10 łysiejącego o wyglądzie dziecka Orko-goblina z nadwagą z wadą zroku -6 

Moja koleżanka. Dokładnie tak wyglądał, miał tyle samo wzrostu, tylko miał zeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bubul napisał:

Witam was chce się od was dowiedzieć czy jestem bogiem przegrywów i prawiczków bo otóż całe życie mam pod górke gdy się urodziłem miałem już przerypane 

Nigdy nie miałem dziewczyny bo żadna mnie nigdy nie chciała przez mój wygląd 0/10 wzrost 163 cm ,wygląd dziecka a mam 28 lat w dodatku łysiejący cała kartoteka chorób praca tylko  u juanuszy biznesu zmieniana co roku na jeszcze większego janusza biznesu gdzie nie pójde czy to była szkoła czy praca jestem od razu obiektem żartów itp. 

Patrzysz na sukces pod kątem tylko i wyłącznie sukcesu reprodukcyjnego oraz związanego z posiadaniem dużej kasy.

Ja w firmie gdzie pracuję mam 2 kurdupli (dosłownie). Tych 2 kurdupli to dyrektorzy najważniejszych oddziałów w firmie. Widziałem żonę jednego, laska wyższa o głowę i urodziwa. Goście zero kompleksów a przynajmniej po nich tego nie widać. Zachowują się charyzmatycznie i za takich są odbierani przez otoczenie. 

Jak nie potrzebujesz do szczęścia kobity to po co się dręczysz jej brakiem. Jak potrzebujesz to musisz zmienić nastawienie. Gołodupcy i brzydale też znajdują 2 połówkę i zakładają rodziny.

Odnośnie roboty i zarabiania kasy to jak przestaniesz się uważać za pierdołę i będziesz robił to co od Ciebie oczekują to nabierzesz doświadczenia i pewnie z czasem albo podwyżka albo lepsza praca. Cudów jak nie uświadczyłeś to pewnie nie uświadczysz ale czasami trzeba się cieszyć tym co się ma i nie patrzeć z zazdrością na to co mają inni. Jak ktoś się urodził wróblem to kanarkiem nie zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×