Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paparapa

Pytanie do mężczyzn

Polecane posty

Pytanie do facetów - co byście zrobili, gdyby wasza kobieta mówiła wam, że was szanuje, kocha, ma z wami najlepszy seks, twierdzi że jesteście mądrzy, rozsądni i widzi w was swojego przyszłego męża ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na raz bo uczucie jest tak mocne, że ciężko powstrzymać takie słowa .... Gdy po kilku miłosnych zakrętach , gdzie zgubiła nadzieję na istnienie normalnego faceta, znalazła swój ideał, wymarzony, w każdym calu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paparapa napisał:

Pytanie do facetów - co byście zrobili, gdyby wasza kobieta mówiła wam, że was szanuje, kocha, ma z wami najlepszy seks, twierdzi że jesteście mądrzy, rozsądni i widzi w was swojego przyszłego męża ? 

No jak to co , ślub , wesele i potem żyli długo i szczęśliwie 🍾🥂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bolek napisał:

Jeśli tak mówisz swojemu facetowi na początku związku to najpewniej ucieknie jak najdalej. To się w przyrodzie nie zdarza

Dlaczego ucieknie ? Nie zdarza się ? To miał rację , ze na świecie jestem tylko ja i On ... a potem cała reszta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisał:

Jeśli nadajecie na tych samych falach i wam się takie treny pochwalne podobają to ok, żyjcie długo i szczęśliwie. Przeciętny Kowalski gdyby usłyszał taka litannie pochwalną przez chwilę obrósł by w piórka a po zastanowieniu się pomyślał by że ma do czynienia z wariatką

Czyli mam się czasami przymknąć ? 😔 Cóż ja mogę począć gdy to takie silne ... No a Ty gdybyś słyszał że jestes ideałem faceta to obrósł byś w piórka a potem odszedł ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od sytuacji, ale dla faceta małżeństwo żadko jest atrakcyjne. Zwykle jest złem koniecznym, bo to wszystko co mu ma niby dawać małżeństwo, może dostać bez niego, lub zapewnić sobie samodzielnie.

Małżeństwo jest w zasadzie radością jedynie dla kobiety, bo ma papier na opiekę.

Mężczyźni jako istoty samodzielne, małżeństw nie potrzebują. 

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisał:

Mężczyzna jeśli chce ślubu to w 99% kocha na zabój, a kobieta chce ślubu też z 1000 innych powodów niż miłość i tego właśnie obawiają się mężczyźni. 

A czego mężczyźni się nie obawiają?? Żyje  się  raz i albo ślub i odpowiedzialność albo baj baj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przesadzasz i kiedyś tego pożałujesz. Jasne, czasem trzeba komuś powiedzieć coś miłego, ale nie przeginaj, bo w ten sposób faceta rozpuścisz i wyjdzie Ci to kiedyś bokiem. Tym bardziej jeśli jest to początek związku... Rozumiem ekscytacje i silne zauroczenie, ale proponuje nauczyć się panować nad emocjami i po prostu odpowiednio je dozować. Mnie osobiście śmieszą ludzie, którzy rzucają takimi deklaracjami, bo najczęściej za tym nie idą też czyny i to świadczy o ich emocjonalnej niedojrzałości 🙂

43 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Słowa są miłe, ale czyny ważniejsze.

Dokładnie, dlatego na mnie tacy "poeci" wrażenia nie robią, bo najczęściej na gadce i obietnicach się u nich kończy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Paparapa napisał:

co byście zrobili

Pokiwałbym głową i dalej zwracał uwagę na czyny a nie słowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, robięjaklubię napisał:

sam będzie chciał bardziej w to wejść

Większość i bez świetności kobiety chce: "w to" wejść. Choćby raz. 😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paparapa napisał:

Pytanie do facetów - co byście zrobili, gdyby wasza kobieta mówiła wam, że was szanuje, kocha, ma z wami najlepszy seks, twierdzi że jesteście mądrzy, rozsądni i widzi w was swojego przyszłego męża ? 

Najprawdopodobniej obudziłbym się zlany potem i z ręką w nocniku, gdyż w moim przypadku taka sytuacja może zdarzyć się jedynie w snach 😥

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paparapa napisał:

Pytanie do facetów - co byście zrobili, gdyby wasza kobieta mówiła wam, że was szanuje, kocha, ma z wami najlepszy seks, twierdzi że jesteście mądrzy, rozsądni i widzi w was swojego przyszłego męża ? 

Że go szanujesz i kochasz śmiało możesz mu to powiedzieć. Że masz z nim dobry seks też. Nie mów że najlepszy bo pomyśli że musiałaś przed nim mieć wielu. Że jest mądry możesz mu powiedzieć, że rozsądny też. Nigdy mu nie mów jednak że widzisz w nim swojego przyszłego męża. Ten krok należy do niego. Nie naciskaj.

A jeżeli czas będzie mijał, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem a on tego kroku nie zrobi to znaczy że na pewno Cię nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, robięjaklubię napisał:

Jak kobieta jest świetna dla faceta, to sam będzie chciał bardziej w to wejść, by mu nikt nie zabrał.

Taki facet ma niskie poczucie swojej wartości. Zwykle kobiety potrzebują silnych pewnych siebie mężczyzn, więc jeśli facet żeni się z obawy o konkurencję, to z tego nic raczej nie będzie. Zobaczy jaki jest słaby i przestanie go szanować.

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bolek napisał:

I tak wszystko na raz? To coś jest na rzeczy... Czegoś chce lub chce zamydlić oczy bo coś zrobiła nie tak

Pewnie zdradziła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, agent of Asgard napisał:

Słowa są miłe, ale czyny ważniejsze.

Więc właśnie Czyny a uszy wszystko przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×