Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Dzień dobry, 

to już jutro!!! Dzisiaj pakowanie, ostatnie zakupy i jutro o świcie ruszamy w góry. Jak ja się cieszę 😀

z ubraniami to u mnie pół szafy za małe 😞 ale tez nie kupuje na razie, i tez mam postanowienie ze mniej a porządne 

lece po szklankę wody z cytryna i octem 

milego dnia 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, matylda_a napisał:

Dzień dobry, 

to już jutro!!! Dzisiaj pakowanie, ostatnie zakupy i jutro o świcie ruszamy w góry. Jak ja się cieszę 😀

z ubraniami to u mnie pół szafy za małe 😞 ale tez nie kupuje na razie, i tez mam postanowienie ze mniej a porządne 

lece po szklankę wody z cytryna i octem 

milego dnia 

Hej.

Od dziś wracam konkretnie do diety 😊  

Matyld_a a ty mieszkasz sok z cytryny z octem jabłkowym ??? Takiej mieszanki jeszcze nie piłam 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, matylda_a napisał:

Dzień dobry, 

to już jutro!!! Dzisiaj pakowanie, ostatnie zakupy i jutro o świcie ruszamy w góry. Jak ja się cieszę 😀

z ubraniami to u mnie pół szafy za małe 😞 ale tez nie kupuje na razie, i tez mam postanowienie ze mniej a porządne 

lece po szklankę wody z cytryna i octem 

milego dnia 

Zazdraszczam.

A u mnie coś niepojętego, wstałam i nie chce mi się jeść. Szok normalnie szok.Jeszcze śniadania nie zjadłam, a z reguły wstaję, kichy marsza grają i max 8:30 jem. W planie są kanapki z pasztetem drobiowym i ogórkiem kiszonym. Na potem pomysłu brak. Ale główny plan jest taki by nie ulec chcicy na słodkie. No ja to mam "szczęście" mieć okres w święta😕. Chyba gębę będę musiała sobie zakleić. A i nie wiem czy wypieki mi się udadzą? Też tak macie, że jak przypada okres nie wszystko się udaje w kuchni, u mnie nawet ciasto naleśnikowe potrafi wyjść akieś gorsze.

Kobietki, miłego dnia Wam życzę🌹🌸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🤗

Poleglam wczoraj wieczorem. Zjadlam czekoladowego zajaczka 85 g. 😭

No coz, dzis Bede MUSIALA spalic wiecej 😂

Milego dnia maseczki 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Majax123 napisał:

Hej.

Od dziś wracam konkretnie do diety 😊  

Matyld_a a ty mieszkasz sok z cytryny z octem jabłkowym ??? Takiej mieszanki jeszcze nie piłam 🤔

Tak 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, I_can napisał:

Czesc 🤗

Poleglam wczoraj wieczorem. Zjadlam czekoladowego zajaczka 85 g. 😭

No coz, dzis Bede MUSIALA spalic wiecej 😂

Milego dnia maseczki 🙂

Miłego Maseczko 🤪😀

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki😊

pogoda u nas do dupy😒znowu zaczyna się zimno... brrr nasza malutka chora i mam 2 noc z rzędu zarwana, maz tez pociąga nosem ehhhh czeka mnie szpital w domu na święta ... w sumie dobrze ze nigdzie nie musimy jechać i ciuchów tez wyjściowych nie potrzebuje😜

z dieta ok, wczoraj dzień był na dworze dzisiaj zapowiada się w domu.. 

milego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Girls, 

wczoraj udało mi się ruszyć tyłek z domu na spacer i w sumie wpadło 13 tysięcy kroków. Jak wróciłam do domu, to padłam 😄 

Rower oddałam we wtorek do serwisu, mam nadzieję, że niebawem odbiorę i może uda się w święta pokręcić trochę kilometrów.

Kabanosik - zrobiłam dokładnie to samo z ubraniami - kupuję mniej, dużo lepsze jakościowo, żeby dłużej służyły i głównie polskie marki, szyte  przez polskie szwaczki za uczciwe wynagrodzenie (nie tylko że polska metka a szyte w Chinach). Czyli raczej mało znane polskie marki 😄 A naprawdę znajduję takie perełki, że nie mam zupełnie ochoty wracać do zakupów w sieciówkach.

Dobrego dnia! 🌺

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matylda_a napisał:

Miłego Maseczko 🤪😀

Ups, ta korekta 😂

A co do ubran. Zauwazylam, ze kiedys chcialam miec duzo ubran, nie zwracalam uwagi na Material..kupowalam co Mi sie podobalo. A od pewnego czasu sprawdzam metki, patrze na jakosc i nie kupuje byle czego, tylko Po to , Bo akurat Mi sie to podoba. Stwierdzilam, ze nie tylko zaoszczedze pieniadze, mam i tak mnostwo ubran (kurna,morela, za "obcisle" 😂), ale zrobie cos dla srodowiska... Ostatnio w ogole zwracam jeszcze wieksza uwage, by kupowac Jak najmniej w opakowaniach plastikowych, badz w foliach..dawno temu kupilam dwie torby z materialu..i do tej pory Mi sluza.

Chyba sie starzeje.😂

Zamowilam sobie ksiazke Agnieszki Maciag ( milkyway, w sumie dzieki tobie "wpadlam" na jej ksiazki) ..i musze przyznac, ze pozytywnie mnie nastraja (twoj dobry rok) 

W tym roku postanowilam jeszcze bardziej zadbac o siebie. Nie tylko o wyglada zewnetrzny, ale o dobre emocje, pozytywnie nastawienie.. wyciszyc sie. Szczerze mowiac ta pandemia pozwolila Mi zwolnic troche z tempem zycia. I tak, czuje sie lepiej. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Kabanosik napisał:

Triple, możesz polecić jakieś polskie marki? 

Myślę, że tak 😉 Moje ukochane LiParie - przede wszystkim piękna bielizna i trochę oversize'owych ubrań - nie wiem, jak one to projektują, ale naprawdę trudno w tym wyglądać źle (niezależnie od wymiarów czy wagi); bardzo ładne rzeczy (ale już bez bielizny) robią też L'attore i Risk made in Warsaw. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Triple panic napisał:

Myślę, że tak 😉 Moje ukochane LiParie - przede wszystkim piękna bielizna i trochę oversize'owych ubrań - nie wiem, jak one to projektują, ale naprawdę trudno w tym wyglądać źle (niezależnie od wymiarów czy wagi); bardzo ładne rzeczy (ale już bez bielizny) robią też L'attore i Risk made in Warsaw

Marki polskie ale nazwy niepolskie. Den.erwuje mnie to! Sorry jestem przed @, wiele rzeczy mnie dziś denerwujje😑 ale taka prawda, czemu nie można było nazwać marki po polsku. Polacy nie gęsi....przecież

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matylda_a napisał:

Miłego Maseczko 🤪😀

Chyba te maseczki 😷nam się już utrwaliły 😉 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, I_can napisał:

Ups, ta korekta 😂

A co do ubran. Zauwazylam, ze kiedys chcialam miec duzo ubran, nie zwracalam uwagi na Material..kupowalam co Mi sie podobalo. A od pewnego czasu sprawdzam metki, patrze na jakosc i nie kupuje byle czego, tylko Po to , Bo akurat Mi sie to podoba. Stwierdzilam, ze nie tylko zaoszczedze pieniadze, mam i tak mnostwo ubran (kurna,morela, za "obcisle" 😂), ale zrobie cos dla srodowiska... Ostatnio w ogole zwracam jeszcze wieksza uwage, by kupowac Jak najmniej w opakowaniach plastikowych, badz w foliach..dawno temu kupilam dwie torby z materialu..i do tej pory Mi sluza.

Chyba sie starzeje.😂

Zamowilam sobie ksiazke Agnieszki Maciag ( milkyway, w sumie dzieki tobie "wpadlam" na jej ksiazki) ..i musze przyznac, ze pozytywnie mnie nastraja (twoj dobry rok) 

W tym roku postanowilam jeszcze bardziej zadbac o siebie. Nie tylko o wyglada zewnetrzny, ale o dobre emocje, pozytywnie nastawienie.. wyciszyc sie. Szczerze mowiac ta pandemia pozwolila Mi zwolnic troche z tempem zycia. I tak, czuje sie lepiej. 

Fajnie ze trafiłaś na jej książki i cieszę się ze Ci się podobają, ja trafiłam na nie przez moja siostrę, ona ma jej chyba dwie ale inne „pełnia zycia” 😊 i coś jeszcze... człowiek z wiekiem dojrzewa do zmian w życiu... ja np jestem bardziej asertywna niż pare lat temu...🤔 i sobie tez nie kupuje dużo, raczej mniej ale gatunkowo lepsze... 👍

najwazniejsze ze żyć w zgodzie ze sobą i trzymać się swoich zasad w życiu... 😊 a reszta niech spada na drzewo...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🌞

Ładny dzień chociaż podobno ma padać pod wieczór. 

Na śniadanie kanapka z wędlina, teraz bułka też z wędlina, na obiad udko z kurczaka pieczone w rękawie, mizeria i ziemniaki. Niezbyt dietetyczne ale nie objem się ☺ na kolację sałatka z wczoraj. 

Trochę krzątam się po domu i robię małe porządki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!!! 

No i nici z wyjazdu na święta. Kuzyn Męża ma korone, mielismy króciutki kontakt z jego Mama (razem mieszkają) i trzeba byc odpowiedzialnym, nie mozemy jechac i dalej to sprzedawac (jest nikla szansa ze jestesmy zarazeni ale kazdy promil jest ryzykiem (moj Tato jest zawalowcem, Mama cukrzykiem, siostra po CC a dzidzius ma dopiero miesiac). Takze wlasnie planuje co zrobic do jedzenia - plusem jest to ze bedzie mniej lakoci i moze sie tak nie objem😂

Wlasnie tez mi odpadl problem ubierania sie wyjsciowo, do ludzi😊

Spokojnego dnia

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No my planujemy wyjazd do rodziny J ale też to uzależniamy od wyniku testu pracownicy jego taty na który czekamy. 

Powiem Wam że  nie odczuwam jakoś tej pandemii ale już brakuje mi kina czy restauracji, po prostu wyjścia z domu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza dawka ruchu za mną (spacer do sklepu z 1 km oraz 20 min. pielenia w ogrodzie, na tyle pozwolił mi syn😊) W planach jeszcze spacer z dziećmi, póki piękna pogoda, po południu ma padać. Zresztą wieczorem nie wyjdę bo będę już piec szarlotkę na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szarlotka na święta upieczona🙌 jutro piekę biszkopt na tort dla męża na 40 urodziny. W planach jeszcze sernik i chciałam babkę piaskową, ale czy ja z tym wszystkim zdążę, sama nie wiem,  najwyżej babkę odpuszczę. 

Z jedzeniem dzisiaj tak sobie, zbyt późno zjadłam kolację, poza tym jak robiłam tę szarlotkę próbowałam czy jabka odpowiednio słodkie, ile dać cynamonu, i zjadłam tych prażonych jabłek chyba ze 4 pełne łyżki. Na spacerze z dziećmi byłam tylko 40 minut, bo kurier zadzwonił I musiałam wracać. 

Okres chyba tuż tuż bo jestem cała nabrzmiała, szczerze nie wiem czy się jutro zważę w takim stanie. 

Triple, sprawdziłam te marki, co polecałaś, mimo że nie podoba mi się ta cała akcja z ich niepolsko brzmiącymi nazwami I powiem Ci  że zaintrygowała mnie zwłaszcza ta bielizna, fakt że w pierwszym rzędzie pojawiły się takie śmiałe modele, ale na niektóre się napaliłam. Szkoda że nie mieszkam już w Warszawie bo udałabym się na Jana Pawła i poprzymierzała biustonosze.  A ty kupujesz właśnie na Jana Pawła, czy on -line? 

IleOnka puk puk...

Idę pod prysznic i do wyrka. Dobrej nocy dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🌞⏰☕

Nie śpię od 2 w nocy już 3 dzień z rzędu 😠

Dziś bladym świtem jedziemy na zakupy świąteczne chociaż nie mam zamiaru przesadzać z ilością jedzenia na święta. 

W planach żurek, biała kiełbasa, jajka w różnej postaci, sałatka jarzynowa, szparagi widziałam w dobrej cenie to jakieś mięso z nimi zrobię i bigos z młodej kapusty☺ a w drugi dzień do Poznania bo covid jednak tam nie zawitał. A ze słodyczy to robimy brownie z przepisu diety low carb czyli niskowęglowej. I tyle☺

Dziś powtórka beta hcg żeby potwierdzić że ciąża się rozwija ☺

Miłego dnia 🌞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

U mnie na wadze bez zmian. Nic nie zeszło😕 ale tłumaczę tym że jestem już nabrzmiała przed okresem.

Zimno brrr, rano tylko pół st. na plusie, strasznie wieje. W planach mam zakupy przedświąteczne i wypieki. W zw.z brakiem czasu zrobię dzień na regenerację. Jutro pewnie też.

Miłego piąteczku💙

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki😊

u mnie dziś na wadze 59.7 postęp od poniedziałku -0,4  😬 trzymam post przed świetami .. jadłam tylko 3 posiłki dziennie, na święta tez planuje 3 posiłki, dobrze ze w domu jesteśmy to nie objem się za dużo i będzie pod kontrola... we wtorek mam lekarza, planuje porobić badania bo ostatnio słabo się czuje... nie wiem czy to przesilenie wiosenne czy zmęczenie przy malutkiej😒cierpię na brak snu ciągłego ...chciałabym zeby zaczęła przesypiać już noce ... kiedy to będzie nie wiem..

wczoraj piekłam muffinki z córka..w sumie wszystko już zrobione😊 dzisiaj dzień lenia i może posprzątam trochę, Pogoda taka sobie... mala ciaga nosem, Wiec na dwor z nia nie wychodze... maz wczoraj robil Test na covid na szczescie negatywny, czyli To tylko przeziebienie... spimy osobno zeby mnie nie zarazil.. na sniadanie zrobie dzieciom pancaks 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć siostry ☀️

U mnie też buro i ponuro. Ważenie dopiero za tydzień ale chyba nie schudłam, nie widzę żadnych zmian 🤷‍♀️

Milky ile masz wzrostu?

Miłego dnia wszystkim 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Milkyway38 napisał:

Hej dziewczynki😊

u mnie dziś na wadze 59.7 postęp od poniedziałku -0,4  😬 trzymam post przed świetami .. jadłam tylko 3 posiłki dziennie, na święta tez planuje 3 posiłki, dobrze ze w domu jesteśmy to nie objem się za dużo i będzie pod kontrola... we wtorek mam lekarza, planuje porobić badania bo ostatnio słabo się czuje... nie wiem czy to przesilenie wiosenne czy zmęczenie przy malutkiej😒cierpię na brak snu ciągłego ...chciałabym zeby zaczęła przesypiać już noce ... kiedy to będzie nie wiem..

wczoraj piekłam muffinki z córka..w sumie wszystko już zrobione😊 dzisiaj dzień lenia i może posprzątam trochę, Pogoda taka sobie... mala ciaga nosem, Wiec na dwor z nia nie wychodze... maz wczoraj robil Test na covid na szczescie negatywny, czyli To tylko przeziebienie... spimy osobno zeby mnie nie zarazil.. na sniadanie zrobie dzieciom pancaks 😊

Gratuluję spadku. Zarazem podziwiam samodyscypliny w Święta. Ja tam zamierzam sobie pojeść😛 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MamaMai napisał:

Szarlotka na święta upieczona🙌 jutro piekę biszkopt na tort dla męża na 40 urodziny. W planach jeszcze sernik i chciałam babkę piaskową, ale czy ja z tym wszystkim zdążę, sama nie wiem,  najwyżej babkę odpuszczę. 

Z jedzeniem dzisiaj tak sobie, zbyt późno zjadłam kolację, poza tym jak robiłam tę szarlotkę próbowałam czy jabka odpowiednio słodkie, ile dać cynamonu, i zjadłam tych prażonych jabłek chyba ze 4 pełne łyżki. Na spacerze z dziećmi byłam tylko 40 minut, bo kurier zadzwonił I musiałam wracać. 

Okres chyba tuż tuż bo jestem cała nabrzmiała, szczerze nie wiem czy się jutro zważę w takim stanie. 

Triple, sprawdziłam te marki, co polecałaś, mimo że nie podoba mi się ta cała akcja z ich niepolsko brzmiącymi nazwami I powiem Ci  że zaintrygowała mnie zwłaszcza ta bielizna, fakt że w pierwszym rzędzie pojawiły się takie śmiałe modele, ale na niektóre się napaliłam. Szkoda że nie mieszkam już w Warszawie bo udałabym się na Jana Pawła i poprzymierzała biustonosze.  A ty kupujesz właśnie na Jana Pawła, czy on -line? 

IleOnka puk puk...

Idę pod prysznic i do wyrka. Dobrej nocy dla Wszystkich.

A wy swieta spedzacie u siebie Czy wybieracie sie w gosci? Pieczesz tyle zawsze na święta czy na urodzinowa impreza męża tyle szykujesz?? 
uwierz mi ze jak pojechałabym w gości to wróciłabym taka objedzona ze hej😊 zawsze 2-3 kg więcej, bo człowiek gości się u jednych rodziców i drugich😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kabanosik napisał:

Cześć siostry ☀️

U mnie też buro i ponuro. Ważenie dopiero za tydzień ale chyba nie schudłam, nie widzę żadnych zmian 🤷‍♀️

Milky ile masz wzrostu?

Miłego dnia wszystkim 👋

 Mam 168cm 😊 ty chyba tez masz podobna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!!!

Wstalam rano o 6 i pojechalam na zakupy spozywcze, lubie tak rano bo nie ma tłumów. Z mezem ustalilismy menu: żurek (ale niestandardowo bo na obiad a nie sniadanie - zeby sie nie przejadac), troszke salatki jarzynowej, pieczen rzymska, boczek rolowany i biala kielbasa. W tygodniu zrobilam bigos to nam wystarczy. I tak pewnie w drugi dzien świat zrobię dzieciom jakis obiad. Dostalismy babke od tesciowej, zrobie jeszcze takie ciasto na herbatnikach z kaszy manny - mąż i dzieci lubią (po co mam wymyslac ciasta i zmuszac ich do jedzenia, wole robic na zamowienie😁)

Milkyway gratulacje!!! Wow, jestes mojego wzrostu tylko 10 kg lzejsza😁😂😁😂

Mama no i super, waga bez zmian mimo okresu za plecami😊

A ja sie chwale ze waze 69,8 kg, juz dwa lata nie widzialam 6 z przodu😁 ale w święta sobie odpuszczam, bedzie z umiarem ale bede jesc😊

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milky, bedziemy w domu, moja mama przyjdzie do nas. Imprezaurodzinowa też w takim samym.gronie. może sąsiadkę zaproszę na tort na poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-mis u nas tez zirek jest na obiad, juz od kilku lat tak. Sernik już w piekarniku, moze być dobry bo twarog wiaderkowy  kupiłam inny I widzę ze konsystencja okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×