Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamila4080

Czy powinnam pomyśleć o zgłoszeniu na policję czy czekać ?

Polecane posty

7 minut temu, duży ogórek napisał:

Ktoś gra maczo kobiety mu nie wybaczą. Piszesz najmocniejszy  i co nie może , nie prawda. Rozumowanie nastolatka, na głodzie ćpuna.

W tym właśnie problem, że kobiety nigdy nie wybaczają postepków maczo.

8 minut temu, Kamila4080 napisał:

Spokoju i żebym mogła zapomnieć. A takie akcje nie pomagają

Nie checesz nic z tym zrobić to masz czego chcesz. 

Przed chwilą, 3310 napisał:

Nie checesz nic z tym zrobić to masz czego chcesz. 

No ale czytam co piszą osoby, policja nic nie zrobi . 

31 minut temu, Kamila4080 napisał:

Właśnie że to było osiem miesięcy temu. Nękanie i wyzwiska,chwalenie się nowym związkiem . A teraz te dwa spotkania hmmm. Może zobaczę co będzie dalej, bo olałam go w tym sklepie . A ten wielce chciał gadać ,tylko nie wiem o czym . 

Jak Cie trzaśnie, to może być za późno 

2 minuty temu, 3310 napisał:

W tym właśnie problem, że kobiety nigdy nie wybaczają postepków maczo.

Facet jest dorosły jednak ma swój rozum, wystarczy duży osobnik  powie stanowcze jezeli jeszcze raz...może zrozumie, jaki majtek , najgorzej ćpun oni są nieobliczalni.

2 minuty temu, Kamila4080 napisał:

No ale czytam co piszą osoby, policja nic nie zrobi . 

Może kryminalni zrobią.;)

1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Jak Cie trzaśnie, to może być za późno 

Normalnie nie wiem co mam o tym myśleć . Do eks dziewczyny też tak robił gdy chciał do niej wrócić kiedy między nami bylo źle. Był ciekawy co u niej . 

Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Facet jest dorosły jednak ma swój rozum, wystarczy duży osobnik  powie stanowcze jezeli jeszcze raz...może zrozumie, jaki majtek , najgorzej ćpun oni są nieobliczalni.

Dorosłe ma ciało a umysł dziecka, ktróre nie myśli racjonalnie bo ma fazę i wszystko mu się zamydliło. No i próbuje zamydlić kobiecie oczy. Czy ćpun to nie wiem, ale fakt! Ci niebezpieczni, prócz psychicznych dwubiegunowych itp.

Dorosłe ma ciało a umysł dziecka, ktróre nie myśli racjonalnie bo ma fazę i wszystko mu się zamydliło. No i próbuje zamydlić kobiecie oczy. Czy ćpun to nie wiem, ale fakt! Ci niebezpieczni, prócz psychicznych dwubiegunowych itp.

Nie ćpa. A o dwubiegunową podejrzewała go jego była dziewczyna, ja bardziej na rys psychopatyczny ,zaburzenie narcystyczna albo borderline. Eks żona podejrzewała schizofrenie. 

Przed chwilą, Kamila4080 napisał:

Nie ćpa. A o dwubiegunową podejrzewała go jego była dziewczyna, ja bardziej na rys psychopatyczny ,zaburzenie narcystyczna albo borderline. Eks żona podejrzewała schizofrenie. 

Bardziej ma kasę ale droższa opcja Detektyw, tańsza ten duży misio innej opcji nie ma , Policja legitymowania czy Straż Miejska.

Przed chwilą, Kamila4080 napisał:

Czy to ważne co mu jest? Raczej to ty jesteś ważna i sobie pomóż a nie rozmyślasz co kieruje gościem, który cię nęka. Masz dwa wyjścia; zapuszkować go, a dwa; kochać nadal i sie godzić na to co robi.

Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Bardziej ma kasę ale droższa opcja Detektyw, tańsza ten duży misio innej opcji nie ma , Policja legitymowania czy Straż Miejska.

Detektyw jak najbardziej. Polecam. Ale w sytuacjach serio poważnych rzeknę. Oraz wtedy gdy zbieg się ukrywa i działa z podziemia szkodząc powódce, itp.

Detektyw jak najbardziej. Polecam. Ale w sytuacjach serio poważnych rzeknę. Oraz wtedy gdy zbieg się ukrywa i działa z podziemia szkodząc powódce, itp.

Zapłaci detektywowi obserwował zbierze dowody pokieruje sprawą sadową ale to czas sprzęt itp więc drogie.

Znam przypadek (to było lata temu) młodziutka dziewczyna zauroczyla się w starszym chłopaku przez jakiś czas byli parą ale jak to bywa oduroczyła się i zerwała z nim... od tamtej chwili stał się jej cieniem... wiedział gdzie i w jakich godzinach może ją spotkać, znał plan zajęć... do szkoły i po szkole ktoś musiał jej towarzyszyć by czuła się bezpieczniej zakończyło się to tak, że udało jej się wywalczyć sądowy zakaz zbliżania... I w końcu dał jej święty spokój...

1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Zapłaci detektywowi obserwował zbierze dowody pokieruje sprawą sadową ale to czas sprzęt itp więc drogie.

Nie wzięłam pod uwagę tego, że to platny interes. Wydawało mi się, że detektyw jest jak policjant, adwokat - przydzielani z urzędu. No tak, bez hajsu mało się przydziała. 

Nie spoko. Poczekam . Jeśli jeszcze raz zachowa się tak to zgłoszę. 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, 3310 napisał:

Nie wzięłam pod uwagę tego, że to platny interes. Wydawało mi się, że detektyw jest jak policjant, adwokat - przydzielani z urzędu. No tak, bez hajsu mało się przydziała. 

Prywatni detektywi z licencją trzeba mieć uprawniania aby to wykonywać dowody były wiarygodne dla sądu.

Edytowano przez duży ogórek

10 minut temu, duży ogórek napisał:

Prywatni detektywi z licencją trzeba mieć uprawniania aby to wykonywać dowody były wiarygodne dla sądu.

Czyli nie ma detektywów państwowych współpracujących z policją?

2 godziny temu, Kamila4080 napisał:

Nie chce panikować ale nie wiem czy czekać czy iść na policję bo zaczęłam się bać.

Zgłoś. To nie jest byle co. Boisz się. Na co chcesz czekać, aż Ci się coś przydarzy przykrego? 

14 minut temu, Kamila4080 napisał:

Nie spoko. Poczekam . Jeśli jeszcze raz zachowa się tak to zgłoszę. 

Nie czekaj.  

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, 3310 napisał:

Czyli nie ma detektywów państwowych współpracujących z policją?

Pierwsze słyszę  nie ma.  

Wydział w Policji Detektywistyczny ale oni szukają zaginęli albo się ukrywają.

Edytowano przez duży ogórek

1 minutę temu, Hebrayska napisał:

Zgłoś. To nie jest byle co. Boisz się. Na co chcesz czekać, aż Ci się coś przydarzy przykrego? 

Ofiara zawsze czeka aż coś się wydarzy. Potem się otrząsa i działa. Bywa, że zbyt późno i różnie jest wtedy. Ale kto ma podjąć decyzję jak nie ona sama? Nikt za nią tego nie zrobi.

1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Pierwsze słyszę  nie ma.  

Nic nie szkodzi. Idę na spacer. Śnieg u mnie pada i jest piękna pogoda.:)

44 minuty temu, Kamila4080 napisał:

O czyli było Was więcej!  Ten facet musi mieć w sobie lep! Sprawny! 

42 minuty temu, marawstala napisał:

Znam przypadek (to było lata temu) młodziutka dziewczyna zauroczyla się w starszym chłopaku przez jakiś czas byli parą ale jak to bywa oduroczyła się i zerwała z nim... od tamtej chwili stał się jej cieniem... wiedział gdzie i w jakich godzinach może ją spotkać, znał plan zajęć... do szkoły i po szkole ktoś musiał jej towarzyszyć by czuła się bezpieczniej zakończyło się to tak, że udało jej się wywalczyć sądowy zakaz zbliżania... I w końcu dał jej święty spokój...

To klasyczny stalker. Okropna sprawa 

• Like 1

4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Schizofrenii podobno słyszy głosy, to znaczy może być psychol, te głosy co powiedzą.

14 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Tzn?

A moze jego nowa mieszka w poblizu i to byl zbieg okolicznosci, a ty sobie wkrecasz...

16 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

To klasyczny stalker. Okropna sprawa 

W takiej sytuacji trzeba w to wtajemniczyć jak największą ilość osób (tak mi się wydaje)

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Lolka1975 napisał:

A moze jego nowa mieszka w poblizu i to byl zbieg okolicznosci, a ty sobie wkrecasz...

Z tego co wiem to mieszka w innym mieście . Nie wkręcam sobie bo szedł za mną przez cały sklep za mną i chwycił mnie za kurtkę , ciągle pytała co słychać, czemu z nim nie pogadam . Ja skręcałam czy szłam prosto bo robiłam zakupy a on za mną. 

Nie istotne . Może ma już inną która mieszka tutaj , ale normalny człowiek nie biegnie przez cały sklep za swoją eks jak dobrze widział na początku że nie chce z nim gadać . Za dobrze go znam żeby powiedzieć że to był przypadek. Zobaczył mnie w sklepie i zrobił tak żebyśmy się spotkali . 

Może już tak nie zrobi . Olałam go wtedy . To była z jego winy trudna milosc

Edytowano przez Kamila4080

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować