Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość_2

Trybunał Konstytucyjny opublikował uzasadnienie wyroku ws. aborcji. Jeszcze dziś publikacja w Dzienniku Ustaw

Polecane posty

17 minut temu, Dobrosułka napisał:

W ubieglym roku zmarlo blisko pol miliona osob i jezeli w tym roku bedzie tak samo to stracimy milion obywateli w ciagu dwoch lat

Działamy z rozmachem...

jedna śmieć to tragedia, tysiące to statystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, _Lili_ napisał:

zamiast zająć się rzeczami które są istotne i nie działają wbrew ludziom

bo eksperci nie chcieli realizować ich programu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Dobrosułka napisał:

Masz racje.  Jak juz cos robimy to na wielka skale lacznie z zagadnieniem, ktore mialo nas odciagac od tych statystyk

W marnotrawieniu pieniędzy, czasu i zasobów, a także istnień ludzkich nasz rząd nie ma sobie równych w niegospodarności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dobrosułka napisał:

Wiesz ostatnio Stany zaczynaja brac z nas przyklad.  Tam jest jeszcze wiekszy burdel w polityce i wsrod ludzi niz w Polsce.

Tam mają inny kaliber i inne kategorie problemów. Ale sprowadza się to chwilowo do tego samego - burdel na kółkach, tylko tam skala skutków będzie bardziej opłakana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, _Lili_ napisał:

No ale to nie jest powód żeby działać wbrew ludziom czy robić z nas idi.otow odwracając uwagę od tego że jak zwykle tracą kontrolę. Nie radzą sobie z obecną sytuacją to pyk, ustawa aborcyjna żeby ludzie zajeli sie czymś innym. Ale w sumie czego się spodziewać po takich ludziach. Wystarczy spojrzeć na tą Godek i zobaczyć jej posty na fb, od razu widać że ma się doczynienia z osobą nawiedzoną 😕

 

Ależ to jest wystarczający! Skoro ekspercie nie chcieli, to oznacza, że to eksperci są do luftu, a nie założenia programu. Dlatego siłowo forsują program, dewastując co się da, ale nadal potrzebują jako takiego poparcia, a jeśli tego się nie da osiągnąć to społeczeństwa na tyle skłóconego, żeby nie dało się ich obalić. I to świetnie realizują. Jest niezadowolenie społeczne, ale nienawiść ludzi do siebie na tyle duża, że nikt nie zaufa innym, by ich zrzucić

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najzwyczajniej w świecie chcą nam wszystkim pokazać, że mają nas za nic i będą robić co im się podoba. Jest mi bardzo smutno z tego powodu 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, RóżaCzerwona napisał:

Najzwyczajniej w świecie chcą nam wszystkim pokazać, że mają nas za nic i będą robić co im się podoba. Jest mi bardzo smutno z tego powodu 😞

Metoda makuch kroczków. Powoli biorą za mordę. Robią ruch i parzą czy jeszcze naród pozwala. I tak znowu. Kaczorowi marzy się Białoruś. Na Łukaszence się wzoruje. Dziś wyszło na jaw, że będą blokować wedle uznania portale internetowe. Bez żadnych reguł.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam kto jeszcze normalny oddaje za nich głos na wyborach . Odnoszę wrażenie że 500 plus , jakieś wakacje, 13 emerytury zwiodły ten głupi naród. Szkoda że ludzie nie chcą otwarcie przyznać że wszystko drogie jak cholera ....ciekawe dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nemetiisto napisał:

Metoda makuch kroczków. Powoli biorą za mordę. Robią ruch i parzą czy jeszcze naród pozwala. I tak znowu. Kaczorowi marzy się Białoruś. Na Łukaszence się wzoruje. Dziś wyszło na jaw, że będą blokować wedle uznania portale internetowe. Bez żadnych reguł.

Jak w serialu Handmaid's Tale. Małymi kroczkami. Jak wrzucisz żabę do wrzątku, to wpadnie w panikę, będzie próbować się wydostać. Ale jak dasz żabę do zimnej wody i wtedy podpalisz pod garnkiem, to nie zauważy, że się gotuje.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie następne?

Odbieranie ludzom nieruchomości?

Dodatkowy haracz dla ateistów?

Zakaz leczenia się państwowych szpitalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bimba napisał:

Ciekawe co będzie następne?

Odbieranie ludzom nieruchomości?

Dodatkowy haracz dla ateistów?

Zakaz leczenia się państwowych szpitalach?

zamiast odbierania nieruchomości wprowadzają rzeczy typu podatek od deszczu i rozszerzyli katastralny, pewnie niedługo jeszcze bardziej go rozszerzą - kwestia czasu

haracz dla ateistów już jest - min. fundusz kościelny, który dawno powinien zostać rozwiązany

zakaz leczenia - nie wprost - będzie kombinowanie z testami na covid - i to pewnie tymi dającymi fałszywie dodatnie wyniki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bimba napisał:

Ciekawe co będzie następne?

Odbieranie ludzom nieruchomości?

Dodatkowy haracz dla ateistów?

Zakaz leczenia się państwowych szpitalach?

Jak wracałam z UK to śmiałam się, że nie wpuszczą mnie do Polski, bo dziecko nie ochrzczone, my bez ślubu... Teraz zaczynam się zastanawiać, czy te żarty nie okażą się niedługo prawdą. Przerażające.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej rodzinie w 1947 zabrano dom dekretem Bieruta.

Pamiętam czasy kartek i pustych sklepów.

A skoro PiS wiernie kieruje się tym co robili komuniści....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

A skoro PiS wiernie kieruje się tym co robili komuniści....

No nie do końca - PIS to narodowi socjaliści, ale w zasadzie to wcale nie lepiej, patrząc na to, co przyniósł Europie narodowy socjalizm 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Różniczka napisał:

Jak dla mnie PiS to hybryda czyłi połączenie komunizmu z narodowym socjalizmem .

Komunizm jest rodzajem socjalizmu, tylko takim, w którym zostaje zniesiona istota państwa, to socjalizm bezpaństwowy. Za to narodowy socjalizm wyznaje "wszystkim g.ów.no-po-równo" ale w wydaniu danego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bimba napisał:

Ciekawe co będzie następne?

W pierwszej kolejności przymusowa religia w szkołach. Swoją drogą wiecie ile zarabiają katecheci? 4 do 6 tysięcy na rękę. Tyle co nauczyciel do przejęciu wielu szczebli kariery. A wiecie ile zarabiają kapelani w szpitalu czy U.S? 6 tys na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności przymusowa religia w szkołach. Swoją drogą wiecie ile zarabiają katecheci? 4 do 6 tysięcy na rękę. Tyle co nauczyciel do przejęciu wielu szczebli kariery. A wiecie ile zarabiają kapelani w szpitalu czy U.S? 6 tys na rękę

 

Pokaz mi pasek wypłaty katechetki która zarabia 6 tys. na rękę.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie uzgodnili z bandytami z kościoła, że katecheci będą prowadzić lekcje etyki. Chodzi o to aby nie dało się zrezygnować z religii. Oficjalnie niby będzie można ale w praktyce i tak w zamian będzie religia. Taki wilk w owczej skórze. Kościół jest najbardziej podłą instytucją w tym kraju. Opiera się na kłamstwie, manipulacji, molestowaniu, szantażu i wszystkim co najgorsze ubranym w piękne i wzniosłe słówka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Nemetiisto napisał:

Już sobie uzgodnili z bandytami z kościoła, że katecheci będą prowadzić lekcje etyki. Chodzi o to aby nie dało się zrezygnować z religii. Oficjalnie niby będzie można ale w praktyce i tak w zamian będzie religia. Taki wilk w owczej skórze. Kościół jest najbardziej podłą instytucją w tym kraju. Opiera się na kłamstwie, manipulacji, molestowaniu, szantażu i wszystkim co najgorsze ubranym w piękne i wzniosłe słówka.

Cześć Nemetiisto 🙂

Miałem już tu nie zaglądać, ale wyszło jak wyszło. W każdym razie dłuższy kafe-detoks dobrze mie zrobił.

A co do wyroku, to po prostu pokazanie władzy przez KK w Polsce. Tu nie chodzi o żadne względy moralne itp. Tu chodzi o pieniądze i wpływy. Większość cywilizowanego zachodniego świata już się poznała na obłudzie i interesowności KK, co widać jako postępującą laicyzację, więc trzeba sobie było znaleźć przyczółek w Polsce i doić ile wlezie. Moralność moralnością, idee ideami, ale hajs ma się zgadzać przede wszystkim 😄 Za pieniądze i ksiądz się pomodli. I nagle okaże się że przed ślubem z obecną małżonką Kurski nigdy nie był żonaty 😄

Naród ma być ciemny, głupi i cierpieć, bo wtedy będzie szukał pocieszenia w kościele. To jest naczelna zasada. Jak ktoś jest szczęśliwy, spełniony i dobrze mu się żyje, to bardzo źle, bo nagle się okazuje, że nie musi nigdzie szukać pocieszenia ani opieki 😉

Z jednej strony jest wyrok trybunału, z drugiej minister Czarnek, człowiek u którego wykształcenie wyprzedza intelekt, i który boleje, że publikacje naukowe z teologii cieszą się tak niskim uznaniem, a przecież mamy w Polsce najsilniej stojącą i najlepiej rozwiniętą  w Europie teologię...

Edytowano przez Doktor Siurek
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Różniczka napisał:

Podpisuje się z powyższą opinią obiema rękami, dodałbym jeszcze że cała ta religia jest wymyślona po to by ciemnogród ciężko pracował nie buntował się bo po śmierci przecież dostanie się do nieba, 

Też przez jakies dwa miesiące byłam na Cafe-detoksie i trzeba przyznać było warto gdyż zaczęłam więcej czytać i miałam więcej czasu dla rodziny, chociaż słyszałam że jak ktoś wpadnie w nałóg i nie ważne jest od czego się uzależnił to pomimo że na przykład już np nie ćpie czy nie pije alkohol to i tak jest uzależniony do końca życia,

To źle mi wróży 😉

A w ogóle to na święta dostałem od koleżanki z pracy świetna książkę pt. "Sodoma" - o tym jakie to "stosunki" panują w Watykanie - gorąco polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Doktor Siurek napisał:

A w ogóle to na święta dostałem od koleżanki z pracy świetna książkę pt. "Sodoma" - o tym jakie to "stosunki" panują w Watykanie - gorąco polecam! 

Tam to mają wiekową tradycję różnych stosunków 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2021 o 11:27, Nemetiisto napisał:

Metoda makuch kroczków. Powoli biorą za mordę. Robią ruch i parzą czy jeszcze naród pozwala. I tak znowu. Kaczorowi marzy się Białoruś. Na Łukaszence się wzoruje. Dziś wyszło na jaw, że będą blokować wedle uznania portale internetowe. Bez żadnych reguł.

Tak, widziałam tę informację. Ciekawe czy zmienianie IP na zagraniczne, tak, jak robi się to w Chinach będzie koniecznie, żeby korzystać np. z Facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×