Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JPlac

Czy warto wejść w związek?

Polecane posty

Witam,
Od ponad pół roku kiedy pykneła mi 30stka zaczeły się moje poważne problemy osobiste związane z nekaniem mnie przez najbliższych, abym znalazł sobie żone. Kiedy ostatni mój znajomy znalazł sobie kobiete pomyślałem ze może i ja powinienem spróbować, chociaż taki tryb życia jaki prowadze mi najbardziej odpowiada. Robie co lubie i co chce i nikt się nie wpierdala :D
Jestem dość zamożnym chłopakiem i bardzo zapracowanym. Prowadze wlasną działalność gospodarczą, co wiąże się z pracą od nocy do nocy, a i niekiedy w nocy. Lubię te robote, bo daje mi dużo satysfakcji i pieniędzy. Na seks też nie narzekam. Jak chce sobie spuścić z krzyża to odpalam rokse i jade do najładniejszej z większego miasta (tam większy wybór) rucham, płace i obie strony zadowolone. Od ponad 3 miesięcy jestem użytkownikiem aplikacji randkowych jednak to co się tam dzieje doprowadza mnie do ...icy. Większość dziewczyn wkleja sobie w zdjęcia profilowe tą słynną błyskawice. W...ia mnie to strasznie sam nie popieram obecnego rządu, ale nigdy przenigdy nie mowie i nie pokazuje tego, ponieważ mogła by na tym ucierpieć moja firma. Dostosowuje się do przepisów, siedze cicho i robie swoje. Z racji tego że zatrudniam wiele osób wpadł pomysł na kobiete ze wschodu. One nie sa tak popsute jak nasze Polki. Tzn nie mowie ze wszystkie Polki są po...one, ale te ładne raczej są, a cała reszta jest gruba lub brzydka lub już ma dzieciaka co mnie osobiście odrzuca. A wracając do Ukrainek to wszystkie co przyjadą do mnie na robote mają już męża. Nie wiem ... kiedy one wychodzą za mąż. Jak mają 16 lat? Pare randek już mialem. Wydawało się ze wszystko spoko ze 9/10. Jednak jak doszlo do spotkania to albo ma dziecko o czym zapomniala napisać, albo robiła sobie zdjęcie pod takim kątem że nie było widać że jest mamutem. Pare dni temu pojawiło się kolejne ogłoszenie. Sparowało mnie z piękną, opaloną kobietą. Zaczeliśmy pisać i okazało się że jest cyganką. W pierwszej chwili mnie odrzuciło. Po dłuższych przemyśleniach stwierdziłem że może ona jest mi pisana. Ładna zgrabna może troche głupiutka, ale w kulturze romskiej to mężczyzna jest panem i może swoją kobietą myć podłoge.
Co myślicie koledzy i koleżanki. Warto ryzykować i ładować się w ten związek czy lepiej pozostać przy doczesnym życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, JPlac napisał:

Kiedy ostatni mój znajomy znalazł sobie kobiete pomyślałem ze może i ja powinienem spróbować, chociaż taki tryb życia jaki prowadze mi najbardziej odpowiada.

Ty przecież nie chcesz znaleźć. Lepiej żyj tak jak teraz, skoro Ci dobrze.

Teraz chciałbyś kobietę, która tak naprawdę w zamian za dostęp do Twojego majątku będzie uprawiała z Tobą seks. Wspólne życie, to coś innego. To nie jest tak proste jak zatrudnienie pracownika.
Zrozumiesz to dopiero kiedy będziesz odczuwał potrzebę uczuć, miłości, wsparcia, bliskości. To jest to co dostaje się tylko od osoby którą się kocha i z to wzajemnością. Ty tego nie szukasz, nie potrzebujesz, bo masz kasę. Może dobrze byś się dogadał z materialistką, która też chce kasy i bogactwa i też nie wie co to uczucia.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś Romem a bierzesz się za Romkę wiedz, że masz przechlapane no ale masz kasę to może po prostu sobie ją wykupisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2021 o 10:35, JPlac napisał:

[...] Warto ryzykować i ładować się w ten związek czy lepiej pozostać przy doczesnym życiu?

Pozostać przy swoim aktualnym, którego w ogóle byś nie rozważał zmieniać, gdyby nie presja rodziny i przykład znajomego. Nie każdy nadaje się do związku i nawiązywania bliższych relacji. Jeśli kiedyś pomyślisz o tym z własnej woli, zapewne czeka Cię sporo pracy nad sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Słabe prowo.

Nie wierzę żeby ogarnięty facet, który prowadzi właśna firme (czytaj: musi umieć rozmawiać z ludźmi) ma tak denne i prostackie podejście do relacji damsko-męskich.

I do tego produkuje te swoje "mundrości" na babskim forum.

0/10

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyganka? Chyba cię pogieło.... to inna rasa i inna mentalność, zostaniesz goły i wesoły, jak dobrze pójdzie, a jak źle to jeszcze nieżywy. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad się ożenił z romką (cyganką) poznali się w pracy oboje pracują w starostwie powiatowym. Tylko tak, cyganka pracuje, zarabia i wykształconą kobietą jest i takie cyganki inaczej podchodzą do życia i nie są aż tak wżyte w kulturę romską. I też przypuszczam że to rzadkość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2021 o 10:35, JPlac napisał:

Witam,
Od ponad pół roku kiedy pykneła mi 30stka zaczeły się moje poważne problemy osobiste związane z nekaniem mnie przez najbliższych, abym znalazł sobie żone. Kiedy ostatni mój znajomy znalazł sobie kobiete pomyślałem ze może i ja powinienem spróbować, chociaż taki tryb życia jaki prowadze mi najbardziej odpowiada. Robie co lubie i co chce i nikt się nie wpierdala 😄
Jestem dość zamożnym chłopakiem i bardzo zapracowanym. Prowadze wlasną działalność gospodarczą, co wiąże się z pracą od nocy do nocy, a i niekiedy w nocy. Lubię te robote, bo daje mi dużo satysfakcji i pieniędzy. Na seks też nie narzekam. Jak chce sobie spuścić z krzyża to odpalam rokse i jade do najładniejszej z większego miasta (tam większy wybór) rucham, płace i obie strony zadowolone. Od ponad 3 miesięcy jestem użytkownikiem aplikacji randkowych jednak to co się tam dzieje doprowadza mnie do ...icy. Większość dziewczyn wkleja sobie w zdjęcia profilowe tą słynną błyskawice. W...ia mnie to strasznie sam nie popieram obecnego rządu, ale nigdy przenigdy nie mowie i nie pokazuje tego, ponieważ mogła by na tym ucierpieć moja firma. Dostosowuje się do przepisów, siedze cicho i robie swoje. Z racji tego że zatrudniam wiele osób wpadł pomysł na kobiete ze wschodu. One nie sa tak popsute jak nasze Polki. Tzn nie mowie ze wszystkie Polki są po...one, ale te ładne raczej są, a cała reszta jest gruba lub brzydka lub już ma dzieciaka co mnie osobiście odrzuca. A wracając do Ukrainek to wszystkie co przyjadą do mnie na robote mają już męża. Nie wiem ... kiedy one wychodzą za mąż. Jak mają 16 lat? Pare randek już mialem. Wydawało się ze wszystko spoko ze 9/10. Jednak jak doszlo do spotkania to albo ma dziecko o czym zapomniala napisać, albo robiła sobie zdjęcie pod takim kątem że nie było widać że jest mamutem. Pare dni temu pojawiło się kolejne ogłoszenie. Sparowało mnie z piękną, opaloną kobietą. Zaczeliśmy pisać i okazało się że jest cyganką. W pierwszej chwili mnie odrzuciło. Po dłuższych przemyśleniach stwierdziłem że może ona jest mi pisana. Ładna zgrabna może troche głupiutka, ale w kulturze romskiej to mężczyzna jest panem i może swoją kobietą myć podłoge.
Co myślicie koledzy i koleżanki. Warto ryzykować i ładować się w ten związek czy lepiej pozostać przy doczesnym życiu?

Jest jednak pewna kwestia, o ktorej malo sie mysli wchodzac w zwiazek, a potem jest to cos co ma duzy wplyw na zycie - otoz wchodzac z kims w zwiazek to tez po czesci wiazesz sie z rodzina czy tez srodowiskiem swojego partnera. Wczesniej o tym nie myslalam, ale teraz widze to u znajomych i to moze byc czasem problematyczne, jesli wiazesz sie z kims z innej kultury czy z innego kraju. Ale roznei tez bywa - Edyta Gorniak jest chyba wspanialym przykladem, ze Cyganki sa naprawde rozne. I nie zrozum mnie zle, nie jestem rasistka czy nazistka, ale laczac sie z kims o dominujacych genach, pewnie bedzie tak, z epotomstwo nei bedzie podobne do Ciebie, ale tylko do tej drugie osoby i czy Tobie by to odpowiadalo? Ukrainki zenia sie wczesnie, bo jednak we dwoje zyje sie "ekonomiczniej" a na Wschodzie wartosc kobiety nadal nizsza niz mezczyzny. Za to ok 50tki wiekszosc nei przypomina siebei z mlodosci.

Masz jeszcze czas, poszukaj kogos z tego samego srodowiska, o podobnych pogladach, ilorazie inteligencji itp. Unikniesz problemow zwiazanych z zyciem codziennym, po tym jak minie pobudzenie hormonalne (max. pierwsze 2 lata zwiazku). Iloraz inteligencji tez sie dziedziczy po rodzicach, nie warto go zanizac w nastepnym pokoleniu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde cyganka to ciebie oskubie albo jej starszy ciebie dojedzie xd 

Ukrainki no tak średnio wyzyskiwaczki itd 

Tylko nie wspominaj że masz firmę itd bo to od razu wszystkie ściąga nie prawdziwe itd nie wiem napisz że gdzieś pracujesz np nie wiem kurier albo magazyn coś innego 

A co do tego co pisałeś bo to na brak szeksu nie narzekasz to nie ma co się opierać presji tłumu robisz to co kochasz czyli robotę myślę że nie jest to pracoholizm oby xd ale kobieta by ci przeszkadzała więc odpuść 

Ale możesz założyć Badoo jeszcze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet śmieszne prowo, o dziwo bez błędów orto, takie powiedziałabym nie narzucające się. Mimo wszystko 3/10, da się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ta cyganka ma ze 13 lat, one wczesnie biora slub a i staro wygladaja, 20-30 latki to juz szkapy i zazwyczaj maja wnuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×