Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
roul514

Co mam zrobić, żeby dziewczyna do mnie wróciła ?

Polecane posty

Chodzi o to, że jestem w takiej trochę nietypowej sytuacji. Jestem zakochany w pewnej dziewczynie w której nie byłem od samego początku zakochany. Zaczęło się tak trochę chamsko, bo na początku to była dziewczyna mojego znajomego, zerwali ze sobą. Mojemu znajomemu nie za bardzo się to spodobało, że ona z nim zerwała, dlatego chciał też jej trochę dokopać. Przedstawił mi taką propozycję w której miał mi zapłacić za to, że ja ją poderwę, rozkocham w sobie, a następie rzucę, na początku się nie zgodziłem, ale dobrze mi za to zapłacił, a mi kasa i tak by się przydała, więc po dłuższym namyśle postanowiłem się na taki układ zgodzić. Udało mi się ją oczarować i poderwać, na początku przyznaje, że robiłem to z pobudek czysto finansowych, a nie dlatego, że ona serio mi się podobała, prawdopodobnie gdyby nie ta propozycja to bym nawet jej nie próbował podrywać. Problem zaczynał pojawiać się wtedy, że m dłużej z nią zacząłem przebywać tym zacząłem się zakochiwać naprawdę bez żadnej najmniejszej ściemy i w sumie nie chciałem z nią zrywać. Dowiedziałem się też od niej dlaczego tak naprawdę z nim zerwała, no okazuje się, że to była w 100% jego wina, po prostu ją ignorował i miał ją tak naprawdę gdzieś. Tydzień temu przespaliśmy się ze sobą, postanowiłem po tej nocy powiedzieć swojemu znajomemu prawdę, że zrywam ten durny układ i oddaje całą kasę. Niestety nie przyjął tego z aprobatą zaczął grozić, że jak z nią nie zerwę teraz to pokaże wszystkie nasze wiadomości które pisaliśmy. Spełnił swoją groźbę, po czym moja dziewczyna ze mną zerwała. Powiedziałem jej prawdę, że na początku rzeczywiście podrywałem ją dla kasy od jej byłego, ale z czasem naprawdę się w niej zakochałem i chcę z nią być na zawsze. Niestety, ale nie chciała mnie nawet słuchać, kazała mi wyjść i nie wracać. Spróbowałem wczoraj jeszcze raz do niej zagadać z kwiatami, niestety ale też to nie pomogło, zapytała mnie głupio "Ile mój były zapłacił Ci za to przedstawienie ?" powiedziała, że drugi raz się na to nie nabierze, ale też powiedziała coś co daje światełko w tunelu, czyli "Jeżeli naprawdę aż tak się we mnie zakochałeś, musisz to jakoś wiarygodnie udowodnić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś filmy czy seriale o tym były, nie pamiętam tytuów, ale wszystkie happy endem się zakończyły...........chyba 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Transgression napisał:

No tak. Serial "pierwsza miłość" zaczynał się podobnie 😂 

Nie to żebym oglądał... 

Akurat miałam na myśli zagraniczne jakieś, często pojawia się taki motyw, że najpierw zakład z kolegami, podryw dla beki, a potem ni z tego ni z owego wielka love i aferaaaaaaaa😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, roul514 napisał:

udowodnić

Ale co masz zrobić? Że jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Transgression napisał:

Powiedz, że skoczysz z mostu jeśli do ciebie nie wróci

Skoczę z forum jeśli natychmiast ze mną nie porozmawiasz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Transgression napisał:

No tak, ale to już przyszło do nas zza granicy...

😂

A tak serio, co za różnica czy zagraniczne czy polskie.

W amerykańskich często też jest taki motyw, że dziewczyna zgadza się na wspólne odrabianie pracy domowej, ale stawia taki warunek, że nie mogą się w sobie zakochać. No i wiadomo, że im się to nie udaje 😁

 

 

 

Żadna, w polskich nie kojarzę takich historii, natomiast był taki amerykański film, w którym najprzystojniejszy chłopak w szkole zostaje porzucony przez swoją dziewczynę laskę 10/10, czuje się bardzo upokorzony i zakłada się się z kolegami, że z największej szarej myszki w szkole,  takiej 1/10 zrobi królową balu. Po drodze się w niej zako...e, ale oczywiście ona dowiaduje się o jego początkowych intencjach i robi się wielki dramat przez chwilę😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Głupi temat.

To idź na OWSIKI🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wiadomości do niego, że zrywasz ten układ? Myślę, że to podstawa, bo to twój 'dowód' .

Jeśli miałbym analogiczną sytuację to zrozumiałbym drugą stronę, chyba że to co on jej pokazał nie dotyczyło tylko tego że uczestniczyłeś w tym 'dealu' ale i uwypuklił twoje wady, które ona nie akceptuje. To nie wiadomo czy by zaakceptowała w przyszłości. 😉

Jeśli ona się zdenerwowała tylko dlatego, że mieliście 'deal na porzucenie jej' i pokażesz, że sam ostatnio zainicjowałeś swojego koleżkę do wyjawienia jej twoich wiadomości to przynajmniej ja bym wybaczył w tej sytuacji, a ona - nie wiem. Może warto się zastanowić, że skoro ona nie, to nie warto sobie nią głowy zawracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Nie.

Starać robić podchody za 5 zł nie wiem.

 

Że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, duży ogórek napisał:

Zakładać  na niego spojrzała  żałosne.

Dokładnie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×