Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kassandraaaaaa

To był błąd? Moja wina? Dlaczego szuka innej?

Polecane posty

Hmm czy mieliscie sytuacje ze spotykałyście się z facetem, były to randki.. tak średnio raz w tygodniu, szło to powoli no i w sumie w żadnym kierunku.. raz u mnie został na noc, ale reszta to było spotkania no sex i generalnie powrót do domu. Ja 27 on 36 lat. On po rozstaniu, całkiem niedawno i często o byłej wspominał. Generalnie spotykaliśmy się i ja nadal miałam Tindera. Doszło do sytuacji, ze miałam z nim rozmowę może tydzień wcześniej, ze nie poświęca mi tyle uwagi ile bym chciała.. no i w sumie się obraził, ale wyciągnęłam rękę i spotkalismy się, byliśmy blisko po czym znow może z 1 dzień ciszy i zero z jego strony odzewu.. no i ja pisałam (jak się niestety okazało z jego kolega) no i napisałam tam, ze chętnie go poznam itd na dodatek to ja zaczęłam rozmowę 😞 on o tym mi powiedział dosłownie 2 dni później, no i ja od razu się wytłumaczyłam, ze to ja traktowałam od początku poważnie, nawet prosiłam żeby więcej czasu mi poświęcał ale on nic i ze mogę to usunąć i usunęłam, nie przy nim on już o to nie pytał temat się zakończył. Chciał się spotkać żeby to wyjaśnić i w sumie to wziął wine na siebie, ze mam racje ze on ledwo się rozstał i ma ciężko z zaufaniem itd i Chce jeszcze jedna szanse. To było w październiku. Od tego czasu tak bywało lepiej i gorzej.. mogę powiedzieć ze czasami był bardziej zaangażowany, ale nie tak w pełni. Ja od tego czasu byłam ciagle na wszystko tak, pare razy wychodziłam z rozmowa ze dlaczego to tak wyglada ze chciałabym się spotykać itd aż ostatni czas już 3 miesiące między nami nie było seksu itd spotkalismy się może z miesiąc temu co tak faktycznie u mnie posiedział znow tylko godzinę a tak to wiecznie nie miał czasu.. dziś wchodzę na Tindera już nie mam tam zdjec i widzę, ze on jest.. aż mi serce waliło.. uważacie ze to wszystko moja wina? Ze powinnam była się bardziej starać i najważniejsze NIE PISAĆ na tym TINDERZE? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś dodać? Dodam ze dzwoni i pisze czasem ale nie wiem traktuje mnie w takim razie jak znajomą? Czemu tą relację zluzował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kassandraaaaaa napisał:

Czemu tą relację zluzował?

Bo nie ma odwagi powiedzieć, że nic nie czuje i nie chce tego ciągnąć. Stwarza pozory aby odwrócić kota ogonem i żebyś to Ty podjęła decyzję o zerwaniu kontaktu. Przerzuca odpowiedzialność na Ciebie. Facet bez jaj.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to z mojej winy? Ten Tinder miał znaczenie w tym?

5 minut temu, Nemetiisto napisał:

Bo nie ma odwagi powiedzieć, że nic nie czuje i nie chce tego ciągnąć. Stwarza pozory aby odwrócić kota ogonem i żebyś to Ty podjęła decyzję o zerwaniu kontaktu. Przerzuca odpowiedzialność na Ciebie. Facet bez jaj.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kassandraaaaaa napisał:

Czy to z mojej winy? Ten Tinder miał znaczenie w tym?

Nie sądzę. On za wcześnie zaczął szukać. Nie jest gotowy na nowy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nemetiisto napisał:

Nie sądzę. On za wcześnie zaczął szukać. Nie jest gotowy na nowy związek.

To dlaczego teraz ma Tindera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z takimi tylko na rymcimcim no bo cos wiecej to niekoniecznie

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

To proste. On rozlużnił relację więc ty miałaś prawo szukać kogoś innego .

Obiecałaś mu coś? Zwłaszcza że powiedziałaś mu o co chodzi wcześniej. Mógł zareagować ale tego nie zrobił. Pojawił się ktoś inny na horyzoncie a on zamiast podjąć walkę zwija żagle i odpływa... Nie był zainteresowanie dalszą relacja i jeszcze tobie próbuje wciskać kit ... Fajnie! 

 

Wtedy było średnio i mu powiedziałam o tym żeby poświęcał mi wiecek czasu on z tym nic nie zrobił, ale spotykaliśmy się dalej.. sex w tym czasie był, a ja pisałam tam.. do niczego nie doszło z pisania urwalam kontakt potem usunęłam Tindera i się starałam, mówiłam ze traktuje to poważnie.. ale dalej mam do siebie wyrzuty sumienia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec na tinderze to on jest i już założył ze ze mną nic nie chce i tam szuka już tej żony? Ja byłam tylko tak jest bo jest? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kassandraaaaaa napisał:

Wiec na tinderze to on jest i już założył ze ze mną nic nie chce i tam szuka już tej żony? Ja byłam tylko tak jest bo jest? 

nom, bylas przejsciowa. i co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bolek napisał:

Jest gość pewnie po długim związku (małżeństwie) i może na początku był naprawdę zainteresowany to twoje ponaglenia by to szło w odpowiednim kierunku spowodowały że facet się wycofał. Może kiedyś coś ale narazie trzyma cię na dystans. Oczywiście nie jest to twoja wina, może gdybyście się spotkali za rok było by dobrze, narazie facet nie jest gotowy na nowy związek, w głowie siedzi mu była, nie że zakochany czy coś, ale obraz byłej, jej zachowanie, jej błędy i porównuje do innych.

Tak czy inaczej mnie już przekreślił zakładając Tindera? Tam szuka już czegoś powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Szuka ale niczego poważnego ! Przecież sam powiedział że nie jest gotowy na związek

 

 

Nie powiedział.. jak gadaliśmy o tinderze ze go mam to tylko ze ma problem z zaufaniem, co jak ja tez się rozmyślę tak jak jego była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kassandraaaaaa napisał:

Nie powiedział.. jak gadaliśmy o tinderze ze go mam to tylko ze ma problem z zaufaniem, co jak ja tez się rozmyślę tak jak jego była 

ladnie to ujął. no ja tam za bardzo nikomu nie ufam jak nie ma powodu, ale chcialobym do wyzszej szkoly nawijania makaronu na uszy 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak facet wprost twierdzi że nie jest gotowy na związek (a widzi że kobieta do związku dąży) to jest ostatnią świnią chodząc z nią do łóżka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co robić? On i tak dzwoni już jako znajomy, bo w łóżku nie byliśmy z 3 miechy.. jak się zachowywać żeby wyjść z twarzą? Żeby wspominając trochę żałował ze tak zrobił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kassandraaaaaa napisał:

To co robić? On i tak dzwoni już jako znajomy, bo w łóżku nie byliśmy z 3 miechy.. jak się zachowywać żeby wyjść z twarzą? Żeby wspominając trochę żałował ze tak zrobił? 

Nie wierze!!! Dziewczyno, zalozylas juz kilkanscie tematow na jego temat i od dawna ci wszyscy tlumacza, ze on nie jest toba zainteresowany! Kiedy ty to wkoncu zrozumiesz??? On cie nie przekreslil, bo nigdy o tobie nie myslal jako w swojej dziewczynie. No poprostu nie wierze, ze ty mozesz byc tak gloopia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kassandraaaaaa napisał:

To co robić? On i tak dzwoni już jako znajomy, bo w łóżku nie byliśmy z 3 miechy.. jak się zachowywać żeby wyjść z twarzą? Żeby wspominając trochę żałował ze tak zrobił? 

Aha, i on niczego nie bedzie zalowal, bo wg niegonie ma czego zalowac, on nigdy do ciebie nic nie czul! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lolka1975 napisał:

Nie wierze!!! Dziewczyno, zalozylas juz kilkanscie tematow na jego temat i od dawna ci wszyscy tlumacza, ze on nie jest toba zainteresowany! Kiedy ty to wkoncu zrozumiesz??? On cie nie przekreslil, bo nigdy o tobie nie myslal jako w swojej dziewczynie. No poprostu nie wierze, ze ty mozesz byc tak gloopia. 

To po co dzwoni?! Pisze? Chce mi pomoc w firmie? Pisze ze ślicznie wyglądałam???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jestes jego znajoma i nie zacznie udawac, ze cie nie zna!!! Ale od poczatku nie chce z toba zwiazku!!! Wez ty poczytaj swoje poprzednie tematy, bo masz jakies problemy psychiczne! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kassandraaaaaa napisał:

To po co dzwoni?! Pisze? Chce mi pomoc w firmie? Pisze ze ślicznie wyglądałam???????

widocznie nic tam na tinderze nie znalazl i trzyma Cie na lawce rezerwowych, ale jak pojawi sie lepsza zawodniczka to znikniesz z tej lawki, czemu tez jestes tak na niego nakrecona? nie ma innych facetow w zasiegu?

masz 27 lat swietny wiek dajace jeszcze wiele perspektyw, gosc kreci, pozatym jest sporo starszy, wiec... zluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

facetowi zupełnie nie

Jemu się pewnie tylko wydawało, że mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kassandraaaaaa napisał:

założył ze ze mną nic nie chce i tam szuka już tej żony

Tak, z Tobą już nic nie chce. Czego szuka na Tinderze to sam jeszcze nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kassandraaaaaa napisał:

To po co dzwoni?! Pisze? Chce mi pomoc w firmie? Pisze ze ślicznie wyglądałam???????

Po to bys byla gotowa jak go jajca zaswedza. Daj sobie spokoj, bo to facet bez klasy, a Twoje zachowanie tto juz prawie desperacja. Odpusc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kassandraaaaaa napisał:

Hmm czy mieliscie sytuacje ze spotykałyście się z facetem, były to randki.. tak średnio raz w tygodniu, szło to powoli no i w sumie w żadnym kierunku.. raz u mnie został na noc, ale reszta to było spotkania no sex i generalnie powrót do domu.

Nie wiem czemu, ale czasem ludzie sami doskonale zdiagnozują sytuację w pierwszych w zasadzie słowach postu, żeby potem przez kilka kolejnych stron wątku dopytywać się obcych osób jak to w ich życiu jest naprawdę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu za wszelką cenę nie przyjmują do wiadomości w jak goownianej sytuacji znaleźli się na własne życzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vedma napisał:

Po to bys byla gotowa jak go jajca zaswedza. Daj sobie spokoj, bo to facet bez klasy, a Twoje zachowanie tto juz prawie desperacja. Odpusc.

Ale ja pierwsza już nie pisze nie dzwonię.. to czemu desperacja? To odpuścić ale jak? Przestać odpisywać i odbierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem.. z czego to wynika? Dlaczego tyle mylę i analizuje.. biorę na siebie cała wine 

Edytowano przez Kassandraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×