Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Miiikaaa

Problem z zajściem w ciążę prosze o rady

Polecane posty

Czesc dziewczyny często czytałam wasze wypowiedzi na kafeterii i pomyślałam że założę nowy temat odnośnie moich starań które trwają 14 miesięcy. Od 3 miesięcy mierze temperaturę w pochwie rano przed wstaniem jak mam interpretować wyniki , zauważyłam że temperatura wzrasta do 36,9 w 22-23 DC. Przy cyklach 26 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czym mierzysz temperaturę? zwyklym termometrem? znajoma używa termometr podlączony do urządzenia, które analizuje cykl cyclotest myWay bardzo dokladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a poziom lh sprawdzasz? Ja korzystałam z monitora płodności afrodyta smart. Do tego jest aplikacja w tel, więc wszystko automatycznie ci wyznacza i wiesz na czym stoisz. Lekarzowi też można pokazać takie wykresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyclotesterem sprawdzaj. A z ginekologiem rozmawiałaś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mierze teometrem elektronicznym , gin twierdzi że wyniki krwii mam wporzadku , jajniki ok, żadnych nadżerek ani polipów tylko mam mały mięśniak ale twierdzi że nie powinien mieć związku z niepłodnością . Cykle mam jak w zegarku owulację odczuwam również pojawia się śluz , ale teraz jakoś Karwi mnie ta temperatura że wzrasta tuż przy końcu cyklu zamiast skoczyć przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro badanie nasienia męża , jeżeli wyjdzie dobrze to gin coś wspomniała o sprawdzenie drożności jajowodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cykle byly monitorowane przez gin czy pecherzyki pekaja? 
jest bardzo wiele badan ktore mozna jeszcze zrobic pod katem problemow z plodnoscia i pewnie lekarz zaczyna od tych najmniej inwazyjnych. 
i co znaczy wyniki krwi? Bo jesli podstawowa morfologia to mozna rozszerzyc o pare badan jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam wczoraj test mam 2 kreseczki , ale parę godzin później pojawił się jakby okres .....lekarz za 12 dni czy to może byc poronienie 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miiikaaa napisał:

Zrobiłam wczoraj test mam 2 kreseczki , ale parę godzin później pojawił się jakby okres .....lekarz za 12 dni czy to może byc poronienie 😢

Jesli test jest pozytywny to lepiej przyspieszyc lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tarczycę miałaś robioną? 

U mnie właśnie tarczyca była problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam testy owulacyjne, ale dopiero termometr owu mi pomógł to ogarnąć. Jednocześnie konsultowałam z gin i endokrynologiem, bo to ważne. Też ciekawe co w wynikach badania nasienia? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niestety to była ciaza biochemiczna😞 , wyniki badań nasienia wyszły słabe ,😓😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 22:39, Migotka95 napisał:

A tarczycę miałaś robioną? 

U mnie właśnie tarczyca była problemem. 

U mnie tarczyca wporzadku wszytko sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×