Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elomello

Jeśli kobiety są takie wybredne co do facetów to skąd plaga samotnych matek?

Polecane posty

14 minut temu, Pocahontaz napisał:

OCzywiście, ze tak.

IDealnych (a to i tak umowne) z wyglądu kobiet jest 1% możę. Ile jest Angelin Jolie? Która zresztą ma piekną twarz, ale juz nie ciało, bądźmy szczerzy... Przykłady oznaby mn.ożyć.

Ale wystarczy mieć to albo to, jakieś 2-3 rzeczy mocniejsze w wyglądzie i to już jest dużo.

Pieknych ludzi jest bardzo, bardzo mały procent obiektywnie. 

Jeśli się przyjrzysz dobrze Angelinie Jolie, to zauważysz że może nie jest ona klasycznym przykładem piękności, ale jest cholernie seksowna. To znaczy była...

Pierwszy raz widziałem ją jako nastolatek w "Cyborgu 2": miała 18 lat i wyglądała niesamowicie. Potem to już bardziej przebijało się jej zdecydowanie i umiejętne granie wizerunkiem. Tak więc owszem: bardzo wysoka nota, ale i ona ma swoje słabości jeśli chodzi o urodę.. Obecnie to w coraz większym stopniu eleganckie piękno, mieszane z nieco majestatycznym wręcz urokiem. Ja osobiście wolę u kobiety bardziej łagodny rodzaj urody...

25 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Jak dobrze na nie popatrzysz, to dostrzeżesz że przynajmniej część z nich to nie tyle top piekności, ile dobre upozowanie, makijaż, fryzura i ogólna stylizacja 😉

A i jeszcze jedno odnośnie tej nieosiągalności: to nawet nie zawsze kwestia tego (jak to prześmiewczo ująłeś) dostrzeżenia czegoś innego niż widzą w niej ci "miliarderzy i faceci 10/10). Często pasuje tutaj znany tekst: jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, to trzeba znaleźć gościa, który o tym nie wie; przyjdzie i to zrobi.

Mówiąc o modelkach, nawet nie brałem ich pod uwagę.

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Mówiąc o modelkach, nawet nie brałem ich pod uwagę.

Ja też nie. Jakieś wiejskie Karyny świecące gola duupa. Takich to żaden szanujący się miliarder do lozka nie weźmie a co dopiero za żonę... 

Cytat

Jeśli kobiety są takie wybredne co do facetów to skąd plaga samotnych matek?

ludzie w dzisiejszych czasach rozchodza sie doslownie o "byle ..." - przynajmniej tak jak patrze na swoich znajomych. nikomu sie nie chce pracowac nad zwiazkiem, nad soba i partnerem, wiec latwiej jest powiedziec nara i sie rozejsc i liczyc ze w nastepnym zwiazku zdarzy sie cud i bedzie kolorowo jak w bajce, a zazwyczaj tak jest tylko przez pierwsze kilka lat

56 minut temu, AntyBazyl napisał:

TOW - nie mogę zacytować, bo ukrywa komentarz, więc odpowiem tak 

Człowieku to Ty nie rozumiesz po polsku. To, ze nie szukasz piękności a'la Jessica Alba nie oznacza,ze nie wybierasz po wyglądzie!!! Takich kobiet jest 1% na świecie, więc oczywiste ze marne szanse iz jedna z nich będzie Twoja. Ogarnij się wybierasz po wyglądzie te, których charakter chcesz poznać. Grubej nie chcesz, zezowatej też nie, garbatej również. Zagadujesz do dziewczyn młodych, szczupłych, z długimi włosami = atrakcyjnych. To, ze nie sa pięknościami z gazet nie oznacza, że nie sa atrakcyjne. Ty tego pojąć nie możesz. 

Nie. Ja nie wybieram wśród 20% najatrakcyjniejszych, jak wy. Wystarczy, że kobieta o siebie dba, nie musi być ładna.

59 minut temu, AntyBazyl napisał:

Człowieku to Ty nie rozumiesz po polsku. To, ze nie szukasz piękności a'la Jessica Alba nie oznacza,ze nie wybierasz po wyglądzie!!! Takich kobiet jest 1% na świecie, więc oczywiste ze marne szanse iz jedna z nich będzie Twoja. Ogarnij się wybierasz po wyglądzie te, których charakter chcesz poznać. Grubej nie chcesz, zezowatej też nie, garbatej również. Zagadujesz do dziewczyn młodych, szczupłych, z długimi włosami = atrakcyjnych. To, ze nie sa pięknościami z gazet nie oznacza, że nie sa atrakcyjne. Ty tego pojąć nie możesz. 

.

AntyBazyl – też ukrywa, więc nie mogę zacytować.

Nie. Ja nie wybieram wśród 20% najatrakcyjniejszych, jak wy. Wystarczy, że kobieta o siebie dba, nie musi być ładna.

4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

AntyBazyl – też ukrywa, więc nie mogę zacytować.

Człowieku, idź na jakąś terapię... 

• Haha 1

5 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Człowieku, idź na jakąś terapię... 

Byłem, nic mi nie dolega.

23 godziny temu, kardulaki napisał:

Ja też zawsze źle wybiorę a raczej zakocham się no i do kogo pretensje ? Samotne matki chociaż dziecko mają 

jeśli ciągle źle wybierasz to wybieraj odwrotnie niż zwykle i dobrze wybierzesz, chyba oczywiste, kieruj się odwrotnie tym co do tej pory, sukces murowany

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się