Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
4545masz przejebane

Co zrobić jeśli dziewczyna zabawiła się twoimi uczuciami

Polecane posty

No bo to było w ten sposób że prawiła komplementy słodkie słówka różne podteksty a potem okazało się ze jej się podobał mój brat i ona mnie podrywała tylko dla tego żebym jom zapraszał na chatę żeby mogła sobie z nim pogadać i wgl to na końcu okazało się że ja i mój brat jej się podobalismy ale jom to nie interesowało tylko ona na kasę leciała i jak kogoś tylko nie było w pokoju to kasa ginęła a najgorsze jest to że ja się w niej naprawdę zakochałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, 4545masz prze...e napisał:

To nie jest takie proste proboje przestać myśleć ale to nie jest takie łatwe proboje no już to będzie z 1 miesiąc i nic nie wiem jak to zrobić  

To tylko ślepe zauroczenie. Najlepiej będzie, jak założysz konto na jakimś portalu randkowym i zaczniesz poznawać inne, a gwarantuję Ci, że szybko zapomnisz o tamtej złodziejce. Nie warto kimś takim zawracać sobie głowy. Głowa do góry i powodzenia!  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 4545masz prze...e napisał:

To nie jest takie proste proboje przestać myśleć ale to nie jest takie łatwe proboje no już to będzie z 1 miesiąc i nic nie wiem jak to zrobić  

To bardzo krótko. Jeśli nie minie po pięciu latach, wróć po poradę. 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Normalnie się tak nie pisze. Przecież to prowo...

Prowo, nie prowo... To jest forum a nie zabawa w jakieś zgadywanki 🙄

Ktoś może nie umie się bezbłędnie wysłowić, a też potrzebuje dobrej rady, więc pomagamy jak umiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×