Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

Najgorszy jest ten co z mama mieszka, wspolczuje jego "zonie"
Iza fajna babka i konkretna, jedynie Karol by sie dla niej nadawal.
Laura tez jest w porzadu ale ci dwaj co zostana to zaden dla niej sie nie nadaje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest nowy odcinek na Player 🙂
Jest zaskoczenie, ale nie bede Wam spojlerowac 😛

Edytowano przez GoscAmebka
aaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś ciekawy sparowania to dawajcie na priv 🙂 właśnie obejrzałam premierowy odcinek ze ślubami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foka_foczi napisał:

Jesli ktoś ciekawy sparowania to dawajcie na priv 🙂 właśnie obejrzałam premierowy odcinek ze ślubami. 

Możesz spojlerować, pisz tu, jestem bardzo ciekawa, chociaż stawiam Iza i Kamil, Laura i Maciej, Iga i Karol, mam rację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ciotkaklotka napisał:

Możesz spojlerować, pisz tu, jestem bardzo ciekawa, chociaż stawiam Iza i Kamil, Laura i Maciej, Iga i Karol, mam rację? 

Tak dokładnie 🙂 

tylko Laura i Maciej wydawlali się być oboje zadowoleni. 
karol zawiedzony Iga- Iga do tego troszkę wg mnie błaznowała..

kamil zachwycona Iza ale po Izie tez od razu widać, ze to nie jej typ. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Evvita124 napisał:

Serio? Dali Izie tego młodziaka co z mamusią mieszka?

Eksperci do luftu. 

Tak...ale na jego insta w styczniu była fotka z obrączka, na grupie na fb były tez fotki Kamila j Izy z jednego auta ( oboje selfie)  i zdjęcia z Sopotu. Może  jednak faktycznie przetrwali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ci eksperci to... dali ciala kolejny raz. Karol ze np lubi brunetki a dali imblondyne xD to samo co do wieku.
Iza widac bylo, ze zawiedziona, no ale zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej niedobrana para to Iga i Karol, jakoś nie pasują mi ani wyglądem, ani charakterem, ale może się mylę, zobaczymy później, Iza i Kamil, też średnio. Laura myślę, że powinna mieć kogoś kto ją będzie rozweselał, na kim będzie mogła się oprzeć w trudnych chwilach, a Macieja w tej roli jakoś nie widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Motylek30 napisał:

Czy ja dobrze słyszałam,że na koniec odc. padło zdanie "mam dziecko" ?

podobno chodzilo o psa czy tam kota Laury, tak pisza na fb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iga się Karolowi nie spodobała, a Kamil nie spodobał się Izie. Reszta wydaje się być zadowolona z dobranych im połówek. 

Śmiesznie wyglądała taka dojrzała Iza przy tym młodziaku. On zachowywał się jakby prowadził podryw na dyskotece. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, papaja&mango napisał:

podobno chodzilo o psa czy tam kota Laury, tak pisza na fb 

Czyli jak zawsze montaż 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eksperci są ekspertami od czego? Wypasania krów na pastwisku, że nie biorą pod uwagę preferencji uczestników i robią chybił-trafił?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Truskawkowy_krem napisał:

Eksperci są ekspertami od czego? Wypasania krów na pastwisku, że nie biorą pod uwagę preferencji uczestników i robią chybił-trafił?

No z calym szacunkiem, ale gdybym napisala w kwestionariuszu, ze preferuje wysokich brunetow, a dostalabym do pary niskiego rudego to tez przezylabym lekki szok. Albo mam 30 lat, chce starszego, a daja mi 25 latka.

Edytowano przez GoscAmebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię tą Ige, jest sympatyczna, wcale nie jest jakas brzydka tak jak o niej piszą, moze nie jest jakas klasyczna pieknoscią ale figure ma ok, a z twarzy taka zwyczajna dziewczyna. Ten Karol może i wysoki brunet ale patrząc na jego facjate to tez nie jest jakims super-przystojniakiem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, GoscAmebka napisał:

No z calym szacunkiem, ale gdybym napisala w kwestionariuszu, ze preferuje wysokich brunetow, a dostalabym do pary niskiego rudego to tez przezylabym lekki szok. Albo mam 30 lat, chce starszego, a daja mi 25 latka.

Porazka i znowu ogarnieta babka dostała piotrusia pana, ktory o życiu wie tyle ile świnia o gwiazdach. Dlaczego oni zawsze zakładają, ze to kobieta ma ciągnąć faceta w gore? 🙄jak widać w poprzednich edycjach TO NIE DZIAŁA, a oni z uporem maniaka ciągle odwalają taką samą maniene

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle było komentarzy, że co sezon rozwlekają przygotowania do ślubu i wesele. Tutaj też powtórka z rozrywki - 6 odc.będzie kontynuacją wesela. Nuuudy

Iga tego Karola zamęczy, oby to tylko stres spowodował jej dziwne nakręcenie i słowotok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę rozumiem Ige, bo w nerwach też czasem mam słowotok i nerwowy śmiech. Więc nie rozumiem fali hejtu. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno "stara" z mamisynkiem są do dziś parą.. 

"czarny" na ślubie to wyglądał jak typ faceta - będzie co ma być.. 

a jego laska - podjarana na tle nerwowym 😄 

wróże przyszłość tym "depresyjnym" ale kto wie co to będzie 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Wieśka napisał:

Iga jest mocno ekstrawertyczna i raczej to się nie zmieni. Pytanie, czy Karol tego potrzebuje, czy wolałby spokojniejszą kobietę.

Może się uda, Bonifacy jakoś wytrzymywał z Filemonem 😄

Z kolei nie rozumiem tej jazdy po wyglądzie uczestników. Normalni ludzie, ale oczywiście muszą wytknąć, że uda za grube, brwi beznadziejne, rzadkie włosy. Oczywiście najwięcej obrywają kobiety od kobiet. 

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałam odcinek ze ślubów i byłam w szoku. Jak to możliwe, że wszystkie pary są tak bardzo niedobrane? Chyba w tej edycji eksperci na złość dobierali pary absolutnie niezgodnie z ich preferencjami. Chyba tylko Iga i Maciej tak naprawdę byli zadowoleni ze swoich kandydatów. Szok i niedowierzanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Masakraaa napisał:

Dziś obejrzałam odcinek ze ślubów i byłam w szoku. Jak to możliwe, że wszystkie pary są tak bardzo niedobrane? Chyba w tej edycji eksperci na złość dobierali pary absolutnie niezgodnie z ich preferencjami. Chyba tylko Iga i Maciej tak naprawdę byli zadowoleni ze swoich kandydatów. Szok i niedowierzanie. 

Laura też wyglądała na zadowoloną i ja bardzo kibicuję tej parze, fajni, normalni ludzie. Pozostałe pary jakby faktycznie produkcja pomyliła się z datami ślubu i stąd taki dobór 🙈😅 (ktoś tak na grupie pisał). Iga wyglądała dla mnie na mega zajaraną swoim mężem, mina teściowej w pewnym momencie, ekhhm... 😂

Obstawiam, że dwie pary mogą wyjść zwycięsko z tego eksperymentu, dla Igi i Karola nie wróżę przyszłości razem, chociaż oboje wydają się być sympatyczni.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, marcowa16 napisał:

Obstawiam, że dwie pary mogą wyjść zwycięsko z tego eksperymentu, dla Igi i Karola nie wróżę przyszłości razem, chociaż oboje wydają się być sympatyczni.

Uwaga SPOILER !!!!!

 

Na pudlu i na grupach na Facebooku ktoś pisał że podobno Iga i Karol rozstali się od razu po podróży poślubnej i więcej się nie widzieli. Ale oczywiście nie wiem czy to jest prawda, mówię tylko to co sama wyczytałam. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2021 o 01:53, Wieśka napisał:

Iga jest mocno ekstrawertyczna i raczej to się nie zmieni. Pytanie, czy Karol tego potrzebuje, czy wolałby spokojniejszą kobietę.

ale on ze spokojną kobietą za nudził by się na śmierć, właśnie - on sprawi że ona wyluzuje a ona sprawi że on się ożywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Masakraaa napisał:

Dziś obejrzałam odcinek ze ślubów i byłam w szoku. Jak to możliwe, że wszystkie pary są tak bardzo niedobrane? Chyba w tej edycji eksperci na złość dobierali pary absolutnie niezgodnie z ich preferencjami. Chyba tylko Iga i Maciej tak naprawdę byli zadowoleni ze swoich kandydatów. Szok i niedowierzanie. 

ale co my wiemy o nich tak na prawdę? teraz na weselu wyjdzie jak tam ich charaktery i czy są dobrze dobrani czy nie.. jeśli przeżyją ze sobą wakacje we dwoje.. (ciekawe jak to w pandemii ogarną) to są jakieś szanse mozę.. choć życie obowiązki to jezcze więcej wyzwań.. 

Edytowano przez ania H99
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, multipanterka napisał:

Uwaga SPOILER !!!!!

 

Na pudlu i na grupach na Facebooku ktoś pisał że podobno Iga i Karol rozstali się od razu po podróży poślubnej i więcej się nie widzieli. Ale oczywiście nie wiem czy to jest prawda, mówię tylko to co sama wyczytałam. 

zobaczymy ..ale mam nadzieje że nie rzucił jej dlatego że nie jest brunetką 😜 

Edytowano przez ania H99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, multipanterka napisał:

Uwaga SPOILER !!!!!

 

Na pudlu i na grupach na Facebooku ktoś pisał że podobno Iga i Karol rozstali się od razu po podróży poślubnej i więcej się nie widzieli. Ale oczywiście nie wiem czy to jest prawda, mówię tylko to co sama wyczytałam. 

Nie nosza obraczek, wiec moze to byc prawda, ze juz nie sa razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ania H99 napisał:

zobaczymy ..ale mam nadzieje że nie rzucił jej dlatego że nie jest brunetką 😜 

Powtórzę to co napisałam już kiedyś. Absolutnie nie uważam że kobieta czy facet którzy są mniej atrakcyjni nie zasługują na szczęście. Tyle tylko że inaczej jest w tak zwanym normalnym życiu a inaczej jest w tego typu programie. W realnym życiu poznajesz kogoś najpierw na stopie koleżeńskiej,  rozmawiacie, poznajecie swoje zainteresowania i charaktery. Faktycznie często jak coś "kliknie" to  wygląd schodzi na drugi plan albo te mniej popularne typy urody również znajdują swoich amatorów. W końcu każdemu podoba się co innego. 

Natomiast w programie takim jak ten gdzie to pierwsze wrażenie jest tak ważne, bo nie znasz jeszcze ani charakteru ani nie wiesz nic na temat tej osoby  jak na początku się zrazisz to koniec. Takie jest moje odczucie. Wyobraźcie sobie, że idziecie do ołtarza poznać swoją przyszłą żonę i nagle rozczarowanie jakby ktoś w morde strzelił, bo kobieta/facet  Wam się totalnie nie podoba. Wydaje mi się że w takiej sytuacji człowiek już nabiera dystansu. Nikt nie mówi że od razu mają się w sobie zakochać od pierwszego wejrzenia,  ale jeżeli to pierwsze wejrzenie jest złe i osoba się po prostu nie podoba to ciężko z tego coś ulepić. W końcu w małżeństwie ten pociąg fizyczny odgrywa dużą rolę.

Zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z dosyć atrakcyjnym facetem,  bo wydaje mi się że  Karol jest atrakcyjnym facetem i ma o sobie wysokie mniemanie. Pewnie liczył,  że  dostanie porównywanie do siebie  atrakcyjną dziewczynę. 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×