Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ono

Czy zdaliście sobie sprawe, że wasze marzenia i tęsknoty były tylko nieralnymi mrzonkami?

Polecane posty

Na przykład we mnie rozmarzone nastrojowe romantyczne piosenki i filmy o miłości wywoływały przez lata wrażenie, że omija mnie coś pięknego, a teraz myślę, że to czego mi tak brakowało nie istnieje.

To dziwne uczucie, z jednej strony rozczarowanie, a z drugiej takie jakby otrzeźwienie.

Ale jednak szkoda...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Ono napisał:

Na przykład we mnie rozmarzone nastrojowe romantyczne piosenki i filmy o miłości wywoływały przez lata wrażenie, że omija mnie coś pięknego, a teraz myślę, że to czego mi tak brakowało nie istnieje.

To dziwne uczucie, z jednej strony rozczarowanie, a z drugiej takie jakby otrzeźwienie.

A co zrobiłeś żeby się spełniło? Może za mało się starałeś, zwykle jak komuś zależy, to osiąga swoje cele, prędzej czy później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

A co zrobiłeś żeby się spełniło? Może za mało się starałeś, zwykle jak komuś zależy, to osiąga swoje cele, prędzej czy później. 

Hmm, no starałem się poznać co to związek i rozczarowałem się już kilka razy. Związki nie są takie bajkowe jak sobie wyobrażałem, tylko raczej dość prozaiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie była zgoła inaczej. Nie przepadałam za romantyzowaniem dzieł kultury, potrafiłam podchodzić do tego krytycznie. Aczkolwiek zdarzały się wyjątki, kiedy coś przebijało się przez mój wrodzony cynizm oraz dystans, a następnie docierało wprost do skrytej w sercu wrażliwej i spragnionej miłości cząstki. 

Teraz natomiast, gdy faktycznie zaznałam tego uczucia, potrafię czerpać z tych motywów nawet większą radość, bardziej mnie ciekawią i choć dalej pozostaję krytyczna oraz wymagająca wobec wartości dzieła, to nie mam z góry takich uprzedzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, w pewnym sensie to nie. 

Ja swoje marzenia zrealizowałem 

Nembutsu 😉😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nieraz tak jakby miec do kogos pretensje za to ze jest sobą/ kupą/ krzeslem/ bobem budowniczym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×