Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
seley

Jak wyklarować kierunek relacji?

Polecane posty

7 minut temu, robięjaklubię napisał:

Prawo weta jest zawsze 😄

A nie slyszalas o tym, ze gwalt jest nie tylko wtedy, gdy kobieta mowi "nie", ale takze wtedy, gdy nie powiedziala"tak"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfon napisał:

A nie slyszalas o tym, ze gwalt jest nie tylko wtedy, gdy kobieta mowi "nie", ale takze wtedy, gdy nie powiedziala"tak"?

A jak kobieta nie traci czasu na słowa? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Rozmawiamy o uwodzeniu a nie o gwałcie.

Z uwodzeniem jest tak samo. Jesli nie ma znaku, ze jest zainteresowana to lepiej ja zostawic. Molestowanie przestalo byc w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, seley napisał:

oczekiwań

Nie zakładaj nic, nie miej oczekiwań, daj rozwijać się relacji naturalnie. Po co jakieś czytanie sygnałów, odgadywanie zamiarów. Spędzaj miło z nią czas, bądź sobą, a resztą nie przejmuj się, samo wyjdzie z czasem. Okaże się jak i czy dogadujecie się, czy dobrze czujecie się w swoim towarzystwie, czy zaczynasz ją chociaż lubić. Nie można nic z góry zakładać, może okaże się dobrą koleżanką, może przyjaciółką, a może zostanie Twoją dziewczyną. Nie baw się we wróżkę Tamirę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

A czy bylo tam cos o wymianie pism formalnych...  z data i podpisem potwierdzonym przez 2 swiadkow ?:) Bardzo mi sie to spodobalo! Nareszcie!  wiem jak sie rozmawia z kobietami ! Po cholere mi usmiech, szczerzeznie zebow, wibrpwanie glosem, przytulanie i zagladanie w oczy ..kiedy moge przyjsc z teczka pelna dokumentow i pismo-pismo!...pismo-pismo! i juz po 4 godzinach wymiany papierow  wszystko wiadomo.Nie wspomnialas tylko aby zabrac tez Viagre.Po tych "umizgach" chyba nawet swistakowi na prerii juz by nie stanal 🙂 

Zwkle "tak" wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Autorze postu! Nie zapomnij aby u drzwi zapytac czy twoja dziewczyna zgadza sie bys ja bzyknal?!  Bedziesz mial plan wieczoru od razu na tacy 🙂 Na kazdej nastepnej ranndce... o ile nastapi LOL nie zapomnij zadac tego zasadniczego pytania !

Twoje dziadkowate zarty sa zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Pojechałabym do Ciechocinka, nigdy nie byłam, a tymczasem dalej na spotkaniach, ...ech

Nic nie straciłaś, taki uzdrowiskowy skansenik.

 Są ciekawsze miejsca w PL 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, robięjaklubię napisał:

Co ma być to będzie.

😉

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, marinero napisał:

Ja kocham kobiety ! ale te 100% kobiece 🙂

marinero zejdź z Janka i weź się ogarnij bo jak Cię wsadzą to mało oczytanych zostanie na wolności. Mam szczerą nadzieję ,że się nie myliłeś z tymi światami farmacji. Jak kochasz kobiety, to napisz co można zrobić poza przesłuchaniem i że klaruje się masło. Jak się ludzie umawiają na T to powinno być jasne ,że można planować pierdnąć a się zesrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

Wypowiedz nie na temat:) Patrz ramka !

Wypowiedz majaca wszelkie znamiona hejtu -atak na osobe a nie na argumenty autora 

Uwiesc dewotke-to do niebios droga 

Przestanie wowczas nudzic P.a.n.a   B..og.a 

Nie każda kobieta to dewotka .Przestań czytać palcem, odpowiedziałam na temat .Miałam napisać ,że kiedyś było wiadomo po co się mężczyzna umawia z kobietą ,a teraz jakieś chore układy często.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×