Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pierwsza ciąża, zagniezdzanie zarodka, 1 tygodnie. Jakie mialyscie odczucia jak się czulyscie? Wiedzialyscie od samego początku że to ciąża  czy dopiero jak zrobiliście test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się okres spóźnił zrobiłam test i tyle. W ok. 12 tc poszłam do położnej, ta zrobiła usg i potwierdziła. Przecież nie będę się roztkliwiać nad kawałkiem gluta w brzuchu.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam infekcji jakoś po ok. 5/7 dni od zapłodnienia tak totalnie bez powodu (mam skłonność do częstych infekcji zwłaszcza po publicznych toaletach czy po wyjazdach a tu totalnie nic siedziałam w domu bo była zima a jak pracowałam na home office). Potem gdzieś wyczytałam, że często tak się objawia ciąża u kobiet ze skłonnością do częstych infekcji bo jakieś zmiany hormonalne coś tam coś tam ... no i u mnie się sprawdziło. Pamiętam też że kilka razy miałam takie uderzenia gorąca i zawrót głowy (nigdy wcześniej tak nie miałam). Zaczęłam się też budzić w nocy z powodu zatkanego, suchego nosa (z tym męczyłam się już całą ciąże). No a przed terminem spodziewanej miesiączki zaczęło mnie tak dziwnie ciągnąć w pachwinach (rozciągające się więzadła). No i potem zrobiłam test i były dwie krechy. Ciało zawsze daje jakieś sygnały trzeba je tylko umieć odczytać przynajmniej tak było w moim przypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie u nas. Wspolzylismy z mężem w sama owulacje 1 czerwca   dziś co prawda jest za wcześnie jeszcze na zrobienie testu ale pobolewa  mnie podbrzusze klóją  jajniki. Zastanawiam się czy nam się udało.  Dodam że nigdy poza owulacja  nie miałam problemu z jajnikami. Jakies takie dziwne uczucie mam po jednej stronie w brzuchu.  Gdzie wcześniej niczego podobnego nie było. Kiedy najlepiej wykonać test żeby był już miarodajny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 4 miesiąca, gdyby nie test i  usg, wcale bym nie powiedziała, że jestem w ciąży. Nic, absolutnie nic  się nie czułam inaczej, niż przed ciążą. Ani żadne kłucie, ani ból. Nie doszukuj się objawów na siłę, bo organizm potrafi płatać figle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

test jakos tak ok 2 tyg po stosunku powinien wykryc, jednak nie zawsze, wiec polecam Ci wizyte u weta lub kupno cyclotestu my way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, takesugar napisał:

test jakos tak ok 2 tyg po stosunku powinien wykryc, jednak nie zawsze, wiec polecam Ci wizyte u weta lub kupno cyclotestu my way

u lekarza* oczywiscie 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawiaj się na ciąże, bo później się rozczarujesz. Mnie zawsze od owulacji bolą jajniki i podbrzusze do samej @ więc to raczej nie jest objaw ciąży. Poczekaj. Minął tydzień. To za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Dniu @ zrób test, albo idź na betę. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pare dni przed datą miesiączki piersi zrobily sie bardzo tkliwe, co było troche niecodzienne. Przez to wiedzialam, ze moge byc w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę poczekac do przyszłego tygodnia. Wiem.ze napewno kochalismy się w owulacje bo akurat tego.dnia byłam u lekarza i powiedział że mam piękną owulacje. Więc poczekamy i zobaczymy czy nam.sie udało.za.1 razem czy musimy się bardziej postarać🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poznałam to po tym że zawsze na 4 dni przed @ bolało mnie podbrzusze zwiastujące przyjście @ a wtedy 0 bólu czułam się jak nowonarodzona na 2 dni przed @ taknie mocno zabolało w podbrzuszu że aż prawie upadłam na kolana i to trwało z 2 minutki potem zupełnie nic. Kiedy @ spóźniała się drugi dzień zaczęło mnie boleć podbrzusze myślałam że @ przyszła ale jednak nie i tak przez kolejne 3 dni chodź miałam spóźnienia takie to zawsze nic mnie nie bolało dopiero jak @przyszła odczuwałam okropny ból więc zrobiłam test i wyszła druga bladziutka kreseczka 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj okropnie boli prawy jajnik i podbrzusze. Gdzie wcześniej przed @ nic mnie nie bolało. Bóle mam w trakcie @  czekamy i zobaczymy co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×