Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Angalena

Córka nie akceptuje mojego faceta

Polecane posty

Witam jestem matką dwójki dzieci córka 18 syn 15, ja mam 40. Otóż niedawno poznałam fajnego faceta, ułożony, opiekuńczy, władczy poprostu same plusy, aha i jest czarnoskóry. Już dawno nie miałam takiego partnera. Moje dzieci od początku były takie nie swoje przy nim. Rozumiem że nagle ktoś się pojawił w ich życiu nowy, niezapowiedziany, ale myślę że przesadzają najbardziej córka, kiedyś była dobrą uczennicą a teraz skąpo ubrana chodzi na imprezy. Wkurza mnie bo nie okazuje nam szacunku, olewa nas, robi awantury. Mój facet nie mieszka z nami ale mamy takie plany, tylko że wtedy córka nie da nam spokoju. Jak mam to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możesz mieć problem, dla twojej córki to chyba za dużo, bo masz mniej czasu dla nich, jakiś facet przychodzi do domu i jeszcze jest czarnoskóry. Na pewno nie ignorowałabym jej bo może się to źle skończyć, takie nastolatki dużo potrafią zepsuć. Może sposób szokowy coś da, powiedz jej że się kochacie, macie dobry seks, i chcecie razem mieszkać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Matyldasexy napisał:

Myślę że możesz mieć problem, dla twojej córki to chyba za dużo, bo masz mniej czasu dla nich, jakiś facet przychodzi do domu i jeszcze jest czarnoskóry. Na pewno nie ignorowałabym jej bo może się to źle skończyć, takie nastolatki dużo potrafią zepsuć. Może sposób szokowy coś da, powiedz jej że się kochacie, macie dobry seks, i chcecie razem mieszkać. 

No niestety, miałam już taką sytuację że późnym wieczorem byłam z nim w sypialni i pieściłam go ustami, nie wiem jak to się stało ale córka zaczęła się dobijać do drzwi, nie wiem dlaczego nie spała, zachowywała się jakby coś mi się działo, nie wiem czy mnie słyszała, musiałam szybko się ubierać i wyjść, więc teraz mocniej uważamy na to. Może jest rasistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marinero napisał:

Zle mylsisz.Sama sobie  gotujesz  problem !

Ja bym odradzal aby ten facet z toba zamieszkal ,poki dzieci sa w domu.Skoro na starcie go nie zaakceptowaly to na pewno beda ci stwarzac przeszkody i utrudniac zycie, a to jest gotujacy sie kociąl  wielkiego konfliktu.

Skoro  dzieci sa w domu , przy tobie ,to zapomnij o zamieszkaniu z tym facetem.Spotykaj sie! ale nie w twoim domu.Raczej unikaj aby one go widzialy w twoim towarzystwie.

Gdy sie usamodzielnia, wyjda z domu ,na swoje ,to wtedy mozesz go wprowadzic do,swojego dmu.

Inna sprawa jest to ze nieroztropnie chcesz go wprowadzic w swoje otoczenie nie zdajac sobie sprawy z roznic kulturowaych a to zarzewie konfliktow.Lepiej pobadz  z nim  najpierw " na odlegosc" a dopiero potem zastanow sie czy mozesz z nim wspolzyc na codzien .

We wspolczesnej POlszy  PiSuarow ,konserwatyzm zaczal brac gore a z nim wszelkie najgorsze i najbardziej podle cechy narodowe i trzeba miec tego swiadomosc 🙂 i nie pakowac sie w klopoty.

Jak mam być na odległość? Ja tak nie potrafię. Poza tym wiem że polska to trochę zacofany kraj, ale jakoś czasami chodzę z nim po galeriach, sklepach itp. często z synem i też czasami trzymamy się za ręce. Widać że jesteśmy razem i jeszcze nie spotkała nas przykra sytuacja, oczywiście ludzie się często patrzą 😆, ale on to jest wielkolud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Angalena napisał:

No niestety, miałam już taką sytuację że późnym wieczorem byłam z nim w sypialni i pieściłam go ustami, nie wiem jak to się stało ale córka zaczęła się dobijać do drzwi, nie wiem dlaczego nie spała, zachowywała się jakby coś mi się działo, nie wiem czy mnie słyszała, musiałam szybko się ubierać i wyjść, więc teraz mocniej uważamy na to. Może jest rasistką.

Słuchaj może róbcie to ciszej czy coś, bo jakby twoja córka się dowiedziała co robicie albo to zobaczyła to nie było by fajnie, to byłby chyba koniec związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie musi być rasistką aby się tak zachowywać, polska to dziwny kraj więc nie kuś losu. Ja bym postawiła jej jakieś twarde warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie tak zraziło zdanie autorki cytuję; " Już dawno nie miałam takiego partnera"? Może córka wie, że to tylko na chwilę to dlaczego ma się starać i kogoś polubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Srimba napisał:

Odradzam wspólne mieszkanie na tym etapie. Córkę zaraz powinnaś mieć z głowy, więc może wtedy będzie dobry moment. Potrzebne Ci teraz kłótnie z małolatą? Spotykaj się z tym gościem, dlaczego nie. I tak poświęciłaś swoją młodość na użeranie się z tymi gówniakami gdy ich ojciec najwyżej płacił alimenty i widział się z nimi co drugi weekend. Nie musisz się nikomu tłumaczyć, co to kogo obchodzi czy twój partner jest czarnoskóry czy może żółty. Powodzenia. 

Raczej córki nie będę mieć z głowy bo pracy sobie nie szuka, a też jakoś do szkoły jej się nie chce chodzić. A poza tym chciałabym mieć wszystkich blisko siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Angalena napisał:

Raczej córki nie będę mieć z głowy bo pracy sobie nie szuka, a też jakoś do szkoły jej się nie chce chodzić. A poza tym chciałabym mieć wszystkich blisko siebie 

Dzień dobry, jakbym ja miała taką matkę która  ma nowego faceta który jest czarny to też bym miała trochę trochę za złe, bo gdyby koleżanki się dowiedziały o tym, to niektóre powiedziałby że to jest super, ale inne mówiłyby o tym że się moja matka puszcza, i leci na dużego kut.sa . Itp. I jak można robić różne rzeczy w sypialni, kiedy obok w pokoju jest córka i syn, to chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, marinero napisał:

Skoro nie potrafisz zyc na odleglosc to pozbadz sie corki z domu bo wyglada na to ze to ona jest zarzewiem problemu/Jesli ja zostawisz to  szybko pozalujesz decyzji jaka podjelas o jego wejsciu w "jej " swiatek"

Zrobi ci pieklo  na ziemi.Z nia nie da sie negocjowac bo to wulkan hormonow na razie 🙂 i zadne racjonalne argumenty do niej nie dotra.

Wlasciwie to juz utracilas z nia kontakt i pora  aby jej biologiczny ojciec przejal piecze nad nia i poznal trudy wychowania:) 

To niech ona pozbędzie się murzyna, kto jest ważniejszy?, Jakiś chłop czy dzieci?

Edytowano przez Ola1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marinero napisał:

Bluznisz i ublizasz swemu bohu! Nienawisc przez ciebie katolko przemawia bo murzyn to tez czlowiek (!) i ma prawo sie rozmnazac jak i ty ! Skoro boh stworzyl murzyna to znaczy ze jest jego dzieckiem  aty to pdowazasz a wiec podwazasz slowo Pana ! Badz przekleta ! 

 Grzeszysz mowa i uczynkiem ! jestes wiec potepiona!  Padnij na ziemie krzyzemi odmawiaj pokutne modly !  bo grzeszysz i nie ma w tobie pokory przed slowem Pana ! 

Ale czego mozna sie spodziewac po agentach obcego panstwa jakim jest Waty.kan  w Polszy ?! 

Coś nie tak? Z głową?

Edytowano przez Ola1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość888 napisał:

Czy tylko mnie tak zraziło zdanie autorki cytuję; " Już dawno nie miałam takiego partnera"? Może córka wie, że to tylko na chwilę to dlaczego ma się starać i kogoś polubić?

Wkurzają mnie takie matki, które szukają tylko kut,asa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego niż niedojrzała emocjonalnie matka wiecznie niewyżyta seksualnie. Patologia. Córka to widzi i zaczyna odreagowywać. Współczuję tym dzieciom, że mają taki kocioł chaosu z życia zrobiony. Z tego nikt nie może wyjść normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Ksantyge napisał:

Nie ma nic gorszego niż niedojrzała emocjonalnie matka wiecznie niewyżyta seksualnie. Patologia. Córka to widzi i zaczyna odreagowywać. Współczuję tym dzieciom, że mają taki kocioł chaosu z życia zrobiony. Z tego nikt nie może wyjść normalny

Czyli co? Autorka ma żyć w celibacie? Jest dorosła to dobrze że spełnia się seksualnie, dzieci nic nie widzą. Najważniejsza jest rozmowa z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matka się nad sobą użala, a ja oczami wyobraźni widzę sytuację ich dzieci w szkole. No przecież stałabym się pośmiewiskiem jakby moja stara matka dawała czarnoskóremu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Matka się nad sobą użala, a ja oczami wyobraźni widzę sytuację ich dzieci w szkole. No przecież stałabym się pośmiewiskiem jakby moja stara matka dawała czarnoskóremu.

 

A dlaczego pośmiewiskiem? Co z tego że daje czarnoskóremu?, jak lubi to nikogo nie powinno to interesować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

Matka się nad sobą użala, a ja oczami wyobraźni widzę sytuację ich dzieci w szkole. No przecież stałabym się pośmiewiskiem jakby moja stara matka dawała czarnoskóremu.

 

Najgorsze jest to że ona jeździ ustami po Kut,asie co drugi dzień rozkłada nogi i nie widzi w tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Matka się nad sobą użala, a ja oczami wyobraźni widzę sytuację ich dzieci w szkole. No przecież stałabym się pośmiewiskiem jakby moja stara matka dawała czarnoskóremu.

 

Nie użalam się, dlaczego od razu pośmiewiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Matyldasexy napisał:

A dlaczego pośmiewiskiem? Co z tego że daje czarnoskóremu?, jak lubi to nikogo nie powinno to interesować

Nie powinno a jednak zainteresuje na bank. Biedne nastolatki.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Nie powinno a jednak zainteresuje na bank. Biedne nastolatki.

 

 

Życie erotyczne czy miłosne autorki to jej sprawa, skąd wiesz że dzieciaki w szkole wiedzą z kim jej matka chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Matyldasexy napisał:

Życie erotyczne czy miłosne autorki to jej sprawa, skąd wiesz że dzieciaki w szkole wiedzą z kim jej matka chodzi 

Wystarczy ze jedna osoba wie, a już pikantna plotka o czarnoskórym przyjacielu pójdzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

Wystarczy ze jedna osoba wie, a już pikantna plotka o czarnoskórym przyjacielu pójdzie dalej.

Dlaczego pikantna plotka? A jeśli tak to co? Może jej zazdroszczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Matyldasexy napisał:

Dlaczego pikantna plotka? A jeśli tak to co? Może jej zazdroszczą?

Czego, czarnego kut,asa w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Matyldasexy napisał:

Dlaczego pikantna plotka? A jeśli tak to co? Może jej zazdroszczą?

Może zazdroszczą, ale młodzież będzie dokuczać jej dzieciom a to już takie miłe nie będzie.

Poza tym heh... :))) Zazdrościć takiego partnera? :)))) Małe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

Może zazdroszczą, ale młodzież będzie dokuczać jej dzieciom a to już takie miłe nie będzie.

Poza tym heh... :))) Zazdrościć takiego partnera? :)))) Małe szanse.

Ale co? Że Nidy mój partner be bo czarny?

Edytowano przez Angalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Może zazdroszczą, ale młodzież będzie dokuczać jej dzieciom a to już takie miłe nie będzie.

Poza tym heh... :))) Zazdrościć takiego partnera? :)))) Małe szanse.

No wiadomo jakie są dzieciaki w tym wieku,

Ale partner autorki pewnie kawał chłopa z dużym sprzętem, nie jedna zazdrości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Angalena napisał:

Ale co? Że Nidy mój partner be bo czarny?

W zasadzie to tak, czarni mają złą opinię. Jestem uprzedzona i niepoprawna politycznie.

 

3 minuty temu, Matyldasexy napisał:

No wiadomo jakie są dzieciaki w tym wieku,

Ale partner autorki pewnie kawał chłopa z dużym sprzętem, nie jedna zazdrości 

Ba! Niejeden Janusz zazdrości mu takiego przyjaciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

W zasadzie to tak, czarni mają złą opinię. Jestem uprzedzona i niepoprawna politycznie.

 

Ba! Niejeden Janusz zazdrości mu takiego przyjaciela:)

Ale chodzi o to że mam dzieci i jego czy tylko jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Angalena napisał:

Ale chodzi o to że mam dzieci i jego czy tylko jego?

Chodzi mi wyłącznie o to, że dzieci mogą się buntować bo się z ich matki nabijają w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×