Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malinowaa154

Jestem naiwna

Polecane posty

1 godzinę temu, przegość napisał:

W tytule postu napisałaś że jesteś naiwna. Niestety to nie oddaje całej prawdy, bo to nie Twoja naiwność jest przyczyną tej sytuacji, ale głupota. Jak większość kobiet nie rozumiesz, że w każdej relacji musi panować symetria. Większość z Was chce dostawać to czego potrzebuje (np bliskość, przytulanie) nie oferując nic w zamian (bo mi się należy, bo jestem piękna, bo mam fajny tyłek, bo jestem kobietą, etc), lub oferując rzeczy nieatrakcyjne dla faceta (choć atrakcyjne z Waszego punktu widzenia).

Nie jestem w stanie pojąć, jak można wykorzystywać kolegę w taki sposób jak opisujesz i nie rozumieć, że faceci są istotami seksualnymi w większym stopniu (a na pewno w odmiennym) niż kobiety. To brak podstawowej wiedzy, lub wyrachiwanie. A jeśli tak, to sama sobie jesteś winna (pomijając kwestię samego molestowania).

👍 W punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, przegość napisał:

Odmieńmy nieco sytuację żeby nie była tak komfortowa - załóżmy, że śpisz i do tyłka wkłada ci palec wielki, dwumetrowy kolega z pracy. Rozumiem, że nie poczujesz utraty bezpieczeństwa i z uśmiechem na ustach odpowiesz na te zaloty - "nic się nie dzieje kolego, nie ma sprawy, po prostu nie jesteś w moim typie"

Zaraz !Zaraz! .Tu sytuacja nie ma zadnego porownania.

Do kolegi sie nie "przytulimy "a wiec niestworzymy sytuacji potencjalnie erotycznej ktora Natura stwarza do skrzyzowania genow.Natura jasno okresla granice .Jest nia roznica plci.Przytulenie sie do kolegi jest zaslabnieciem a przytuleniem sie dziewczyny do kolegi jest  juz erotyczna sytuacja !  ktorej ciagiem dalszym ,moze byc zblizenie seksulne.Pisze "moze byc" ale nie musi! jest to wiec wstep do gry milosnej   w ktorej na kazdym etapie obie strony maja prawo sie wycofac! Zaloty to ustawiczne negocjacje erotyczne ! Krok po kroku! 

W opisanej sytuacji na przyszlosc kolega ja odsunie od siebie, mimo ze ona ma ochote sie przytulic 🙂 bo sygnal jaki ona wyslala jednoznacznie wskazuje ze ona nie chce wspoluczetniczyc w grze jaka sama inicjuje.bedzie to dla niej doswiadczenie zyciowe na ktorym w przyszlosci bedzie bazowac ze za wszystko sie jakos placi! 

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, przegość napisał:

Odmieńmy nieco sytuację żeby nie była tak komfortowa - załóżmy, że śpisz i do tyłka wkłada ci palec wielki, dwumetrowy kolega z pracy. Rozumiem, że nie poczujesz utraty bezpieczeństwa i z uśmiechem na ustach odpowiesz na te zaloty - "nic się nie dzieje kolego, nie ma sprawy, po prostu nie jesteś w moim typie"

Tylko sytuacje sa różne. Inaczej bedziesz zdziwiony jako facet, jak wyskoczysz z kolegą z pracy pare razy na piwko. Razem obejrzycie u niego, czy u ciebie mecz. I za którymś razem przyśniesz na drugim końcu czi innej kanapie, a obudzi cię palec w tyłku. 

A zupelnie inaczej jak wcześniej zrobisz mu masaż karku, pomuskasz go dłoni itp. Później włączycie film i zaśniecie przytuleni ma łyżeczkę. Tu pewnie zdziwienie będzie inne 😉

Odebrane pewnie nawet przy  sprzeciwie ( bez awantury) przez 2m kolegę jako "nie teraz" ,czy "nie jestem aż taki łatwy"

 

Autorka 1 postu chyba celowo unika dokładniejszego opisu jak doszło do tej sytuacji. 

Pewnie ten przyjaciel to typowa dla kobiet opcja zapasowa. Pewnie obiektem zainterezowania kobiety jest inny, albo ma chlopaka, tylko to nic pewnego. Przyjaciel utrzymywany jest tak, aby sam nie szukał gdzie indziej, ale aby trzymać do niego dystans. 

A jak nie wyjdzie z obiektem zainteresowania to jest rezerwa.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Moroni napisał:

 

Autorka 1 postu chyba celowo unika dokładniejszego opisu jak doszło do tej sytuacji. 

Pewnie ten przyjaciel to typowa dla kobiet opcja zapasowa. Pewnie obiektem zainterezowania kobiety jest inny, albo ma chlopaka, tylko to nic pewnego. Przyjaciel utrzymywany jest tak, aby sam nie szukał gdzie indziej, ale aby trzymać do niego dystans. 

A jak nie wyjdzie z obiektem zainteresowania to jest rezerwa.

 

 

 

Bardzo trafne spostrzezenie.! 

POkazuje bardzo jasno hipokryzje kobieca w takich przypadkach.

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pieprz w doopie napisał:

Aha. Czyli on dostrzegł różnicę w tym jak ona (nie)zareaguje śpiąc a ty tego nie widzisz.

Gdy ktoś jest nieśmiały, to nie chodzi o wykorzystanie obiektu uczuć w momencie braku świadomości. Przecież jeśli się w niej zakochał, to chciał jej reakcji, po prostu patrząc jej w oczy nie mógł się przełamać żeby cokolwiek zrobić bo nie miał odwagi, czuł że ona jest tą jedną, uroczą, a on pewnie nie jest jej godny. A gdy zamknęła oczy - w cale nie musiała spać - to wydała mu się bardziej dostępna, szczególnie jeśli leżeli wtuleni i byli blisko. Dotykając jej na pewno chciał żeby to poczuła i pozytywnie zareagowała, ewentualnie sennie odsunęła jego rękę dając mu znać że nie ma ochoty. Tyle. A widzę że część osób próbuje to rozdmuchać do jakiejś napaści czy wstępu do gwałtu przynajmniej. Krzywdy jej nie zrobił, autorka nie napisała jak to dokładnie wyglądało, ale jako, że w jej opisie dramatu nie ma na pierwszym planie ani żadnej przemocy, siły, czy awantury, to jedyne co można wywnioskować, to że zrobił to delikatnie. To że autorka sobie tego nie życzyła, to przypuszczam widza, której jej amant nie miał. A przy braku doświadczenia, czasem nawet i miłe słowo, komplement ktoś taki potrafi zinterpretować jak wyznanie miłości. Sama nigdy się w nikim nie podkochiwałaś interpretując każde spojrzenie, miły gest w Twoja stronę jako znak, że obiekt westchnień też coś do Ciebie czuje?

Ogólnie to wygląda jak spotkanie pary w wieku do 22 lat, gdzie i jedna i druga strona nie ma za wiele doświadczenia w relacjach damsko-męskich.Ona się obraża o to że on się do niej zbliżył, a on trochę wyskoczył przed szereg, bo dziewczyna się z nim wcześniej przytulała. Takie niedomówienia się każdemu zdarzają na jakimś etapie, potem człowiek się uczy rozpoznawać sytuacje i reagować adekwatnie do tego co jest od niego oczekiwane, ale i tak zdarzają się potknięcia. Dlatego zamiast patrzeć na to z perspektywy wydziału kryminalnego i szykować chłopakowi celę więzienną, należy to bardziej ocenić w kategoriach pierwszych miłosnych podchodów, które nie raz są nieporadne i zawierają elementy, z których po latach się człowiek śmieje a w chwili ich wydarzenia jest zażenowany lub speszony.

Autorka pozwalała na przesuwanie granicy relacji koleżeńskich w stronę związkową zupełnie nie myśląc o tym że będzie to odebrane jako zachęta do dalszego zbliżania się. Nie obwiniam jej, tylko wykazuję że sama nie miała doświadczenia i nie zastanawiała się nad tym że ciężko stworzyć z kimś relację gdy z jednej strony jest się bardzo blisko dając poczucie że można iść krok dalej, ale z drugiej są jakieś odgórne ograniczenia których za żadną cenę nie można łamać (a nigdy nie zostały oficjalnie przedstawione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, mistrzerotyki napisał:

on trochę wyskoczył przed szereg, bo dziewczyna się z nim wcześniej przytulała

 

1 godzinę temu, Moroni napisał:

A zupelnie inaczej jak wcześniej zrobisz mu masaż karku, pomuskasz go dłoni itp. 

 

1 godzinę temu, Mariner0 napisał:

Do kolegi sie nie "przytulimy "a wiec niestworzymy sytuacji potencjalnie erotycznej 

Hehe... wyscy trzej [sic!] mistrzowie erotyki,  zakładają, że kontekst przytulania, czy dotyku musi być wyłącznie erotyczny, co jest oczywistą bzdurą. Kobiety notorycznie się nawzajem dotykają i przytulają i zapewniam Was, że nie ma w tym żadnego erotycznego przesłania. Ja wiem, że dla Was dotyk ma taki wydźwięk zawsze i macie wzwód i fantazje nawet gdy przytulacie babcie podczas świąt - lol - ale świat kobiet rządzi się nieco innymi prawami. 

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przegość napisał:

 

 

Hehe... wyscy trzej [sic!] mistrzowie erotyki,  zakładają, że kontekst przytulania, czy dotyku musi być wyłącznie erotyczny, co jest oczywistą bzdurą. Kobiety notorycznie się nawzajem dotykają i przytulają imzapewniam Was, że nie ma w tym żadnego erotycznego przesłania. Ja wiem, że dla Was dotyk ma taki wydźwięk zawsze i macie wzwód i fantazje nawet gdy przytulacie babcie podczas świąt - lol - ale świat kobiet rządzi się nieco innymi prawami. 

Fajnie ze ktos to nareszczie dostrzegl LOL i wyraznie tu wyartykulowal  choc mys trzej staramy sie to lopatologicznie od poczatku dyskusji  przekazac ! Moje gratulacje ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, przegość napisał:

 

 

Hehe... wyscy trzej [sic!] mistrzowie erotyki,  zakładają, że kontekst przytulania, czy dotyku musi być wyłącznie erotyczny, co jest oczywistą bzdurą. Kobiety notorycznie się nawzajem dotykają i przytulają i zapewniam Was, że nie ma w tym żadnego erotycznego przesłania. Ja wiem, że dla Was dotyk ma taki wydźwięk zawsze i macie wzwód i fantazje nawet gdy przytulacie babcie podczas świąt - lol - ale świat kobiet rządzi się nieco innymi prawami. 

Chwilę. 

W zacytowanym fragmencie pisałem o relacji 2 facetów. To chyba jak już  niestosowne pchać tam postrzeganie oczami kobiety. Jednak bardziej stosownie patrzeć tam z perspektywy mężczyzny. 😉

 to nie świat kobiet  }:-)

 

 

 

Edytowano przez Moroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, przegość napisał:

 

 

Hehe... wyscy trzej [sic!] mistrzowie erotyki,  zakładają, że kontekst przytulania, czy dotyku musi być wyłącznie erotyczny, co jest oczywistą bzdurą. Kobiety notorycznie się nawzajem dotykają i przytulają i zapewniam Was, że nie ma w tym żadnego erotycznego przesłania. 

Piszesz wylacznie o sobie i swoich odczuciach.

Prawda zas jest taka ze 50% kobiet dotykajac inna kobiet  czy patrzac  na nia ma jednak erotyczne sensacje 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Moroni napisał:

Chwilę. 

W zacytowanym fragmencie pisałem o relacji 2 facetów. To chyba jak już  niestosowne pchać tam postrzeganie oczami kobiety. Jednak bardziej stosownie patrzeć tam z perspektywy mężczyzny. 😉

 to nie świat kobiet  }:-)

Ale właśnie o postrzeganie tej sytuacji przez autorkę tematu, czyli kobietę, chodzi. Więc musimy patrzeć jej oczami. W zupełnie nieerotycznym celu się przytulała, a on ją złapał za cycka. Więc nie wyjeżdżaj mi tu z sugestią, że panowie się masują z podtekstem, bo analogicznie powinnimto robić bez podtekstu.

Tak czy inaczej, chodzi o to, że nie zawsze jak to twierdzicie, jesteście gotowi i otwar i na dotyk. W waszej wyobraźni wszelkie napastniczki są piękne pachnące i pociągające, gdyby były inne już nie bylibyście tacy gotowi. I dlatego kobiety też nie są gotowe na każdego, a dokładniem mówiąc, są gotowe na tego jedynego, konkretnego, którego mają na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, przegość napisał:

 

 

Hehe... wyscy trzej [sic!] mistrzowie erotyki,  zakładają, że kontekst przytulania, czy dotyku musi być wyłącznie erotyczny, co jest oczywistą bzdurą. Kobiety notorycznie się nawzajem dotykają i przytulają i zapewniam Was, że nie ma w tym żadnego erotycznego przesłania. Ja wiem, że dla Was dotyk ma taki wydźwięk zawsze i macie wzwód i fantazje nawet gdy przytulacie babcie podczas świąt - lol - ale świat kobiet rządzi się nieco innymi prawami. 

Mozna sie z toba zgodzic od biedy jesli chodzi o kobiety.

W Argentynie przytulanie facet-faceta tez nie ma kontekstu erotycznego  to zwyczaj kulturowy ale przytulanie sie kobiety do faceta to ,co warte podkreslenia, i co  ominleas, pewnie chcac zmanipulowac tekst , ma "potencjal" erotyczny  na calym swiecie ,  ale nie musi.Poczytaj co to jest "potencjal" bo jakbys nie rozumiala tekstu !

Dla mnie opisana sytuacja miala "potencjal erotyczny"   wiec autorka nie powinna sie dziwic ze sprawa przytulania miala nieco inny final niz ona oczekiwala ! Wierze ze w przyszlosci bogatrza o to doswiadczenie nie bedzie stwarzala sytuacji z potencjalem  erotycznym lub bedzi wpisywala   pewne straty w bilans swego dzialania 🙂 

Podstawowy bald jaki kazda parwie kobieta popelnia to to ze zaklada ze facet mysli tak samo jak kobieta.Roznimy sie neistety w wielu kwestiach z uwagi na rozne role jakie nam przypisala Natura i to determinuje nasze reakcje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mariner0 napisał:

Prawda zas jest taka ze 50% kobiet dotykajac inna kobiet  czy patrzac  na nia ma jednak erotyczne sensacje 

No i to jest świetny moment na włączenie się do dyskusji pań. Potwierdzacie słowa Mariner0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przegość napisał:

Ale właśnie o postrzeganie tej sytuacji przez autorkę tematu, czyli kobietę, chodzi. Więc musimy patrzeć jej oczami. W zupełnie nieerotycznym celu się przytulała, a on ją złapał za cycka. Więc nie wyjeżdżaj mi tu z sugestią, że panowie się masują z podtekstem, bo analogicznie powinnimto robić bez podtekstu.

Tak czy inaczej, chodzi o to, że nie zawsze jak to twierdzicie, jesteście gotowi i otwar i na dotyk. W waszej wyobraźni wszelkie napastniczki są piękne pachnące i pociągające, gdyby były inne już nie bylibyście tacy gotowi. I dlatego kobiety też nie są gotowe na każdego, a dokładniem mówiąc, są gotowe na tego jedynego, konkretnego, którego mają na myśli.

No! I tu sie z toba zgodze ,ja cie rozumiem ale tow cale nie zmienia faktu ze autorka sama sie  wplatala w klopotliwa i niejednoznaczna sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przegość napisał:

No i to jest świetny moment na włączenie się do dyskusji pań. Potwierdzacie słowa Mariner0?

Kobiety tu na forum to dosc waska i specyficzna grupa  ludzi  wiec ich opinie nie sa reprezentatywne.Ja sie opieram na Seksuologii autorstwa Starowicz+ Długołedzka ! Wspolautorka jest kobieta  wiec nie mozna tu mowic o "uprzedzeniu meskim " LOL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mariner0 napisał:

Podstawowy bald jaki kazda parwie kobieta popelnia to to ze zaklada ze facet mysli tak samo jak kobieta.Roznimy sie neistety w wielu kwestiach z uwagi na rozne role jakie nam przypisala Natura i to determinuje nasze reakcje !

W zasadzie jedynie z tym się mogę zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, przegość napisał:

Ale właśnie o postrzeganie tej sytuacji przez autorkę tematu, czyli kobietę, chodzi. Więc musimy patrzeć jej oczami. W zupełnie nieerotycznym celu się przytulała, a on ją złapał za cycka. Więc nie wyjeżdżaj mi tu z sugestią, że panowie się masują z podtekstem, bo analogicznie powinnimto robić bez podtekstu.

Tak czy inaczej, chodzi o to, że nie zawsze jak to twierdzicie, jesteście gotowi i otwar i na dotyk. W waszej wyobraźni wszelkie napastniczki są piękne pachnące i pociągające, gdyby były inne już nie bylibyście tacy gotowi. I dlatego kobiety też nie są gotowe na każdego, a dokładniem mówiąc, są gotowe na tego jedynego, konkretnego, którego mają na myśli.

Chyba celowo używane są fragmenty wyrwane z kontekstu pod swoje tezy.

Nie ja przywołałem, jako analogię dwóch facetów. /Może warto zerknąć kto 😉

 

Pokazałem też, że mimo tej samej czynności, palca w 4 literach przy dwóch skrajnych relacjach sytuacja wyglada zupełnie inaczej.

 Jedną z tych sytuacji przyklepano jako moją opinię o zdarzeniu autorki 1 posta w temacie...... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, przegość napisał:

Tak czy inaczej, chodzi o to, że nie zawsze jak to twierdzicie, jesteście gotowi i otwar i na dotyk. W waszej wyobraźni wszelkie napastniczki są piękne pachnące i pociągające, gdyby były inne już nie bylibyście tacy gotowi. I dlatego kobiety też nie są gotowe na każdego, a dokładniem mówiąc, są gotowe na tego jedynego, konkretnego, którego mają na myśli.

Ja tam nie śpię z facetami, których dotyku nie chcę.😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, przegość napisał:

No i to jest świetny moment na włączenie się do dyskusji pań. Potwierdzacie słowa Mariner0?

Bzdury pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, przegość napisał:

 

 

Hehe... wyscy trzej [sic!] mistrzowie erotyki,  zakładają, że kontekst przytulania, czy dotyku musi być wyłącznie erotyczny, co jest oczywistą bzdurą. Kobiety notorycznie się nawzajem dotykają i przytulają i zapewniam Was, że nie ma w tym żadnego erotycznego przesłania. Ja wiem, że dla Was dotyk ma taki wydźwięk zawsze i macie wzwód i fantazje nawet gdy przytulacie babcie podczas świąt - lol - ale świat kobiet rządzi się nieco innymi prawami. 

Przytulanie i dotyk mają różne znaczenie, ale to znaczenie zazwyczaj sami nadajemy w konkretnej relacji i wymaga jednak pewnego opisania tego tej drugiej osobie by nie było niedomówień. A tu mam wrażenie takiego wyjaśnienia intencji dotyku i przytulania nie było, za to pojawiło się niezrozumienie, gdy te elementy zostały potraktowane jako gra wstępna.

Skoro sam widzisz, że dotyk ma taki wydźwięk, to dlaczego uważasz że kobieta ma być tego nieświadoma? Dlaczego kobieta dotykająca mężczyznę ma być traktowana jak koleżanka, która nie oczekuje niczego więcej. Jednego dnia dotyka i jest to erotyczne a drugiego to samo już nie jest bo ona myśli o tym inaczej. Komunikacja niewerbalna jest istotna ale jednocześnie nastręcza wielu osobom problemów i widać to po przedstawionej sytuacji. Oczekiwania obojga są zupełnie inne, ale z komunikacji między nimi wynika że interpretacja faceta była adekwatna do sygnałów ze strony kobiety. To że te sygnały nie miały nic wspólnego z jej uczuciami to właśnie problem w wyrażaniu siebie. Dotykanie się wzajemne dziewczyn to inna kwestia i częściej służy wyrażaniu wsparcia czy podkreślaniu tego co się mówi, taka rozszerzona gestykulacja.

Może wyświechtany przykład wyzywającego ubioru. Jeśli kobieta zakłada strój, który praktycznie nic nie zakrywa i kojarzy się jednoznacznie z seksem, to nie powinna się dziwić że spotka się z reakcjami na jej widok i wgapianiem się jej w dekolt. Niezależnie od tego jakie ma intencje i czy idzie do kościoła się pomodlić czy wyrywać facetów do baru, będzie odbierana w takim stroju jako ktoś chętny na męskie zaczepki i seks. Ta sama dziewczyna ubierając się elegancko czy skromnie daje do zrozumienia że jest z klasą a nie że szuka kogoś na seks w schowku na szczotki. Dlatego dotyk w relacjach damsko-męskich w zależności od intensywności i miejsc, oraz częstotliwości jego występowania też daje określoną wiadomość facetowi czy dziewczynie. I próba wytłumaczenia że intencje a zachowanie nie mają ze sobą nic wspólnego właśnie prowadzi do absurdalnych sytuacji gdzie ktoś po wysłaniu całej gamy wiadomości o tym jak jest zainteresowany nagle jest zdziwiony że ta druga strona wykazała się zainteresowaniem i jakoś tam zadziałała by zacieśnić relację.

Jestem na prawdę ciekaw jak tą sytuację całą opisałby ten facet i dlaczego postanowił dobrać się do autorki posta. Dlaczego uznał że powinien spróbować. A od autorki oczekiwałbym podania głębszego kontekstu zażyłości z facetem i opisu tej konkretnej sytuacji, bo mam wrażenie, że wszyscy po trochu tą sytuację sobie inaczej wyobrażamy i przez to i interpretacja jest nie do końca zbieżna z tym co na prawdę zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mistrzerotyki napisał:

 

Jestem na prawdę ciekaw jak tą sytuację całą opisałby ten facet i dlaczego postanowił dobrać się do autorki posta. Dlaczego uznał że powinien spróbować. A od autorki oczekiwałbym podania głębszego kontekstu zażyłości z facetem i opisu tej konkretnej sytuacji, bo mam wrażenie, że wszyscy po trochu tą sytuację sobie inaczej wyobrażamy i przez to i interpretacja jest nie do końca zbieżna z tym co na prawdę zaszło.

Za duzo oczekujesz.Zauwazylem ze tu sie kazdy  posluguje swoim zbiorem stereotypow  i wcale nie ma ochoty doglebnie analizowac jakichs sytuacji.Ma ochote wstawic banal ktory wydaje mu sie ze pasuje jak znalazl  do tego co sobie wyobrazil na podstawie lakonicznego opisu  ktory w zasadzie jest zero-jedynkowy i nie daje jakichkolwiek szans aby  na to spojrzec oczami faceta.ZA to jest woda na mlyn dla prymitywnego feminizmu

Jedynie "przegosc" zdobyl/la sie na krytyczna uwage w stosunku do autorki   ze az pozwole sobie zacytowac (...)

Jak większość kobiet nie rozumiesz, że w każdej relacji musi panować symetria. Większość z Was chce dostawać to czego potrzebuje (np bliskość, przytulanie) nie oferując nic w zamian (bo mi się należy, bo jestem piękna, bo mam fajny tyłek, bo jestem kobietą, etc), lub oferując rzeczy nieatrakcyjne dla faceta (choć atrakcyjne z Waszego punktu widzenia).

Nie jestem w stanie pojąć, jak można wykorzystywać kolegę w taki sposób jak opisujesz i nie rozumieć, że faceci są istotami seksualnymi w większym stopniu (a na pewno w odmiennym) niż kobiety. To brak podstawowej wiedzy, lub wyrachiwanie.(...) 

Mysle ze to jest kwintesencja odpowiedzi jaka powinna dostac autorka od wszystkich ktorzy tu zabieraja glos ! 

 

Edytowano przez Mariner0
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KermitZaba napisał:

 

Mnie zadziwia tylko jedno ze  miliony lat swiat funcjonowal jakos... i amorow nikt nie probowal penalizowac i gdy panstwo stalo sie bardziej demokratyczne a wiec populistyczne nagle zaczelo zagladac obywatelem miedzy nogi.! Dotyczy to zycia seksulanego z wszelkimi niuansami! Zaczynajac od poczecia a konczac  na pigulkach meskich  na potencje 🙂 To chyba jakis absurd albo dowod na to ze politycy nie maja  co robic w naszym Sejmie , Maja nadmiar wolnego czasu! Dla mnie to poczatek upadku panstwa  podobny do tego z 1790 r 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KermitZaba napisał:

Pierwszy rozbiór I Rzeczpospolitej miał miejsce w 1772, a upadek państwa zaczął się dużo wcześniej. Kiedy szlachta uzyskała takie przywileje, że każdy szlachcic mógł doprowadzić do paraliżu państwa przez rozwiązanie sejmu. Czy to przekupiony przez magnaterie, czy przez przyszłych zaborców Polski albo mając taki kaprys.

No, chyba że ty o innym państwie mówisz, to wybacz... Mój błąd...

Rozumiem ze chcesz mi wyklad zrobic z historii Polszczy...dziekuje ! mam w Wikipedii lepsza wersje.

Skup sie na tym ze chcesz penalizowac cos co  bylo przez miliony lat ewolucji elementem wolnosci czlowieka  i jego relacji spolecznych.Lenin tez mial takie apetyty a Stalin to realizowal 🙂 Chyba macie podobne ciagotki ! 🙂 W ZSRR tez   po pierwszej fali wyzwolenia seksualnego wlaczono hamulce i zaczelo sie przesladowanie obywateli za wolny seks 🙂  bo wolnosc w jakiejkolwiek sferze  zle sie  kazdej totalitarnej wladzy kojarzy !

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie wypowiadal sie tak kategorycznie bo wychodzisz na seksualnego Robiespierra . 

Lepiej zostawic ludziom sprawy seksu tak jak bylo to przez miliony lat zalatwiane poprzez negocjacje miedzy nimi ?

Autorka jakos nie krzyczy o pomoc policji czy aparatu wladzy o pomszczebnie hanby jaka ja spotkala.Napisala ze zle sie z tym czuje .Nie pisze o tym aby kto jej pomogl  i tym bardzie karal jak sie doczytalem w twoich postach ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Nie ma jednej słusznej prawdy, bo każdy zareaguje inaczej i każdy inaczej to oceni.

- Nie wiem jak inni, ale ja śpię tak czujnie, że zdążyłby mnie dotknąć to bym się obudziła nie mówiąc o wędrowaniu pod biustonosz. Jeśli bym się nie obudziła, to bym udawała.

- śmieszne jest to dla mnie dopuszczać do sytuacji gdzie śpię przytulona z przyjacielem i nie liczę się z tym, że on sobie może coś pomyśleć

- swoją drogą kuszące byłoby włożenie panu dłoni do majtek, ale raczej skończyło by się na fantazji 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Wiesz co, mógłbym naprawdę przedstawić sensowne kontrargumenty to tego co piszesz. Ale doszedłem do wniosku, że tu będą mieć zastosowania myśl, jaką kiedyś Joseph Goebbels napisał w swoim dzienniku. Czyli parafrazując: jesteś zbyt głupi na poważną dyskusję.

Dlatego, na tym skończę rozmowę, z tobą. A przynajmniej do czasu, aż mi nie zejdzie to uczucie zażenowania.

PS: Nie interpretuj tego, że skoro się powołuje na jego słowa, to jest on dla mnie jakimkolwiek autorytetem.

 

 

Niestety ale wszystkimi swoimi postami w tym temacie to udowadniasz ! ZAanagzowales  sie po niewlascowej stronie-zamordysty! 

Kto czym wojuje ten od tego ginie 🙂Chyba nie musze ci przypominac?! 

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Czyli parafrazując: jesteś zbyt głupi na poważną dyskusję.

On nie jest głupi tylko źle znosi kytykę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2021 o 14:06, mistrzerotyki napisał:

Jeśli jesteś  z facetem blisko i zaczyna się do niego przytulać, to naturalną koleją rzeczy jest z jego strony sprawdzenie granic waszej poufałości. Włożenie Ci ręki do stanika, nie jest niczym specjalnie wulgarnym, chciał zobaczyć czy może i jak zareagujesz. Jeśli przekroczył granicę, po prostu powinnaś zareagować i powiedzieć, że Twoje piersi nie są dla niego i tyle. Można z tego wyjść z klasą i nie robić nerwowej atmosfery.

To jak Ty traktujesz relację nie musi się przekładać na to jak on tą relację traktuje. Jeśli jesteś z nim blisko, to nie dziw się że jeśli będzie się czuł swobodnie w Twoim towarzystwie to mogą się zdarzyć tego typu sytuacje, że będzie się do Ciebie bardziej zbliżał i sprawdzał jak reagujesz. Nie powinnaś się czuć z tym co się wydarzyło źle, bo z tego co piszesz to po prostu chłopak się Tobą zainteresował i okazał to jak umiał. Gdyby Cię zapytał najpierw czy może wsunąć Ci rękę do stanika byłoby to co najmniej dziwne i w większości przypadków dziewczyna na taką zaczepkę powiedziałaby NIE, niezależnie od tego jakby zareagowała na taka prawdziwą próbę dotknięcia jej piersi. Spróbował, a Twoje zachowanie powinno być dla niego odpowiedzią. Jeśli jest teraz między wami dziwnie, to wyjaśnij mu że nie oczekiwałaś większej zażyłości i że oczekujesz przyjaźni, ale nie szukasz w nim chłopaka. Jeśli już się zakochał to i tak będzie mu to ciężko przyjąć.

Gdybyś Ty go np pocałowała, myślisz że byłby obrażony że nie spodziewał się tego po Tobie? myślę, że po prostu przyjąłby to jako zachętę do zacieśnienia relacji. On wybrał dotyk, skoro byłaś przyzwyczajona że w Cię przytula, czyli w jakiś tam sposób dotyka, to spróbował iść krok dalej, nie wsunął Ci ręki do majtek, tylko do stanika. Niedomówienia w kwestii granic właśnie tak się objawiają. Nie powinnaś tu jego ani siebie o nic obwiniać, po prostu się stało i tyle, przegadaj to z nim i kontynuuj znajomość.

Ciekawe, jak zachowałbyś się w podobnej sytuacji, gdyby kolega włożył Ci rękę w majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KermitZaba napisał:

Ha ha ha ha! Przeczytaj moje poprzednie wpisy. Dokładnie to chodzi o ten najdłuższy na 3 stronie. Tam zapytałem się go dokładnie o to samo.

 

Ok, będę się zbierać. Cześć.

Właśnie widzę. Czesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, inaccessible89 napisał:

Ciekawe, jak zachowałbyś się w podobnej sytuacji, gdyby kolega włożył Ci rękę w majty.

Nie wszyscy przytulają się z kolegami 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, inaccessible89 napisał:

Ciekawe, jak zachowałbyś się w podobnej sytuacji, gdyby kolega włożył Ci rękę w majty.

Kwestia doboru kolegów, ja wybieram takich co nie mają takich zapędów. Z kimkolwiek nie spędzasz czasu to sam decydujesz kto to będzie i jeśli ta osoba zachowuje się nie tak jak oczekujesz to po prostu nie kontynuujesz takiej znajomości. Nie można wymagać że każdy bez wyjątku zachowa się tak jak tego oczekujemy. Wybierając sobie towarzystwo wybieramy z czym będziemy się stykali w relacjach z tymi ludźmi. Poza tym są większe tragedie na świecie niż czyjaś niechciana ręka w majtkach czy staniku, szczególnie jeśli ta osoba na pierwsze ostrzeżenie się od razu wycofa.

Jak sugerowała Robiejaklubie, nie ma opcji by ktoś Cię macał w intymnych miejscach a Ty byś tego nie zauważył. Jak zauważasz że się tam w ogóle zbliża to możesz reagować a jak czekasz na to aż Cię obmaca by potem narzekać, to Twój wybór.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×