Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkich . Chyba przeszedłem grę zwaną tinder . Kobiety na tinderze jakie są wszyscy wiemy . Ale ostanio straciłem motywację aby szukać kolejnej laski do przelecenia. Lubię polować lubię ten dreszczyk emocji da czy nie . Ale ostanio laska sama napisała że ma ochotę na seks i pojechałem . I teraz straciłem zapał aby szukać kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 4libed napisał:

to może przeżuć się na facetów zawsze to nowe wyzwanie jest jakis portal na g zapomniaęłm nazwy zaraz pewnie ktoś przypomni gdzie sie geje wystawiają, wiele wyzwań jeszcze przed toba 😄

Grindr, Misiaczku. Nie udawaj, że nie wiesz. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, lenin264 napisał:

Kobiety na tinderze jakie są wszyscy wiemy

Ja nie wiem... 😞 

28 minut temu, lenin264 napisał:

I teraz straciłem zapał aby szukać kobiet.

To może nie szukaj na tinderze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2021 o 13:08, lenin264 napisał:

Witam wszystkich . Chyba przeszedłem grę zwaną tinder . Kobiety na tinderze jakie są wszyscy wiemy . Ale ostanio straciłem motywację aby szukać kolejnej laski do przelecenia. Lubię polować lubię ten dreszczyk emocji da czy nie . Ale ostanio laska sama napisała że ma ochotę na seks i pojechałem . I teraz straciłem zapał aby szukać kobiet. 

Nie wiem, jakie są laski na tinderze, bo nigdy tam nie miałam konta. Ale z tego co piszesz, to faceci są tacy sami 🤔 Po co pojechałeś, skoro ona dała Ci siebie na tacy? Bo Ty jesteś taki sam;) Stąd mój wniosek, i kobiety, i mężczyźni, którzy są na tinderze są sobie równi. Chociaż... czekaj, pisałeś, że był dreszczyk emocji, czy da, czy nie da? A Ty zawsze brałeś 😉 zmieniam zdanie, "faceci na tinderze jacy są wszyscy wiemy" 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marinero napisał:

Normalnej laski na Tinderze nie znajdziesz , tak jak i normalnego faceta.:) To dosc specyficzna grupa i trzeba miec tego swiadomosc.Znac tez ograniczenia ! 

Ani na Tinderze, ani na Badoo, ani na Fotce czy innej Sympatii. Oczywiście jakiś % normalnych ludzi, którzy chcą kogoś poznać na serio się znajdzie, ale ogólnie to jeden wielki syf, który strasznie pierze mózgi i robi krzywdę głównie kobietom, które nie są zbyt urodziwe.

Ładna kobieta ma świadomość, że jest ładna i nie potrzebuje zewsząd peanów, natomiast mało urodziwa, gdy założy tam konto, to ma wylew pochwał od napalonych facetów, którzy do każdej piszą to samo licząc na cokolwiek. Wtedy takiej ego skacze do niebotycznego poziomu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×