Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
basia_petla

Diagnoza - łuszczyca...

Polecane posty

jak to jest z ta łuszczycą ? czy pojawiające się objawy ( swędzące zaczerwienienia skóry itd) da się skutecznie leczyć i pielęgnować ? Jesli tak to jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze się da ale u mnie minęło trochę czasu zanim doszłam do tego co tak naprawdę mi pomaga. Wcześniej próbowałam sterydów, potem kosmetyków z wyciągiem minerałów z morza martwego aż w końcu kupiłam maść z dziegciem i to było to. Pamiętaj, ze poza leczeniem w azny jest też spokój ducha, wyciszenie i ograniczenie stresu do minimum ( on też potrafi bardzo nasilać objawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też żyję z łuszczycą już kilka dobrych lat. bywa rożnie, raz lepiej raz gorzej ale spokojnie, da się nad tym zapanować 🙂 w sklepie centrumluszczycy.pl znajdziesz spory wybór dobrych jakościowo kosmetyków pielęgnacyjnych czy suplementów. Podobno fototerapia daje też niezłe efekty ale sama nie korzystałam jeszcze z tej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo Wam dziękuje za szybką reakcję 🙂 chętnie zerknę na ofertę tego sklepu, myślałam by odwiedzić p[obliską aptekę i tam coś kupić ale widzę, ze tu wybór jest znacznie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W aptece szczegółowej porady nie dostaniesz, bo farmaceuci musza się znać na wszystkich dziedzinach i produktach leczniczych. A w sklepie poświęconym stricte łuszczycy trafisz na kogoś kompetentnego. Kogoś kto pracuje z tym tematem codziennie i wie jak pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez szukam aktualnie rozwiazania tego problemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2022 o 12:06, neneke napisał:

Tez szukam aktualnie rozwiazania tego problemu ;/

@neneke to skonsultuj się z doradcą w sklepie Centrum Łuszczycy - specjalizują się w doradztwie i doborze pielęgncji skóry łuszczycowej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.03.2022 o 20:06, gustyniak12 napisał:

Mialem luszczyce prze kilkanascie lat . Mozecie mi nie wierzyc ale ktoś powiedzial mi ze wystarcza systematyczne prysznice i sarować się maścią konopną 24% Retter oryginalną z hologramem dostałem w Konopnej Farmacji na ul. Dąbrowskiego 36 ale jak komuś daleko mają sklep  online tu konopiafarmacja pl .... Na poczatku stosowalem 3 razy dziennie po jakims czasie wystarczalo mi dwa razy rano i wieczorem. Moja pani doktor drmatolog ktora mnie leczyla sama byla zaskoczona .Luszczcy nie mam juz 4 rok tylko czasmi coś małego mi wyskoczy co nie powoduje haosu w moim życiu

 jeśli nic nie robiłeś przez kilkanaście lat to nic dziwnego że łuszczyca nie ustapiła. także u Ciebie to wszystko by pomogło skoro nie leczyłeś łuszczycy... a olejek konopny jest pomocny kosmetyki Atopos polecam, bezpieczne, przebadane i dobre dla skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×