Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej

Przez kilka lat wiodłem udane życie singla z przerwami na związki dłuższe lub krótsze. Było zajebiście. Praca stała, w miarę dobrze płatna, mieszkanie spłacone w fajnej okolicy, uprawiałem sport ,miałem pasje. W pewnym momencie pod względem finansowym zrobiło się naprawdę dobrze, co prawda nie były to miliony, ale na wszystko wystarczało i jeszcze sporo odkładałem. 

Zacząłem myśleć o stabilizacji, miłej partnerce do dzielenia wspólnych pasji, a w konsekwencji założenia rodziny i dzieciaków bo zawsze je lubiłem, a one mnie.

Spotykałem się z kilkoma dziewczynami na raz, był fajny seks bo to dla mnie ważne i różnego rodzaju wyjazdy, przygody i realizowanie pasji. I nie wiem w którym momencie straciłem czujność, ale bach i laska dzwoni, że jest w ciąży. Ewidentnie złapała mnie na dziecko, nie będę wdawał się w szczegóły, ale tak właśnie było. Wtedy byłem już w związku z inną więc skończyło się alimentami i pozwami sądowymi co 4-5 miesięcy z różnych powodów byle mnie ciągać po sądach i gnębić. Moją firmę kupiła inna duża firma, która słynie na goworku z mobbingu i taką rotacją pracowników, że nie nadążam się uczyć imion, w sumie nie ma to sensu.

Moja partnerka poczuła zazdrość i bach...drugie dziecko. Związek jest średnio udany, często mi o tym przypomina. Partnerka okazała się oportunistką, która pod kołderką osoby, która zawsze wspomoże w trudnej sytuacji dobrą radą sama ma teraz dużo lepszą pracę i opowiada jakim to jestem ...em. Mówi mi to w twarz. Zrobiłem za swoją kasę kapitalny remont mieszkania, ona nie dołożyła się ani złotówki. Zarabia dwa razy więcej ode mnie i z łaską dokłada się do czynszu. Tak więc szykują się drugie alimenty, a w międzyczasie moje dochody mocno spadły więc wystarcza mi na bułki z pomidorem. Moja dziewczyna jest teraz nieoficjalnie na etapie szukania nowego faceta. 

Rozbiłem firmowe auto, a że jest to okazja do (nie, nie kupna/wynajęcia nowego) wywalenia dyscyplinarnego mnie z roboty...,ale to dopiero za kilka dni. Na razie czekam.

Jakby tego było mało młodsze dziecko ma autyzm, tego też się dowiedziałem kilka tygodni temu...

K... gdzie popełniłem błąd? 

Powoli tracę kontrole nad życiem, a w zasadzie to już jej nie mam.  

(właśnie gotuję udka, kupiłem w netto za 1,46 zł z terminem ważności do jutra)

Mam ochotę uciec, nie konfrontować się z problemami bo czuję, że przegrywam życie i cały mój dorobek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba bardzo młody, nie licz nigdy na kobiete gdy lepiej zarabia (są wyjątki) jeśli masz kase nie przeginaj z pokazywaniem tego. Lubisz seks i zabawe koniecznie wasektomia. Zanim weźmiesz się na poważne za kobiete zobacz jak odnosi się do życia, ludzi czy nie jest na pograniczy zaburzen osobiści (dzisiaj często). Plus większość kobiet nie jest z mężczyznami poniżej ich standardów. Sam się wpier.... myśląc ptaszkiem i mając różowe okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2021 o 07:50, accessible napisał:

Takie tam gadanie. Jakoś i mężczyźni, i kobiety z dziećmi bez problemu znajdują innych partnerów.

Dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2021 o 17:16, Wstrzaśniętyniezmieszany napisał:

Hej

Przez kilka lat wiodłem udane życie singla z przerwami na związki dłuższe lub krótsze. Było zajebiście. Praca stała, w miarę dobrze płatna, mieszkanie spłacone w fajnej okolicy, uprawiałem sport ,miałem pasje. W pewnym momencie pod względem finansowym zrobiło się naprawdę dobrze, co prawda nie były to miliony, ale na wszystko wystarczało i jeszcze sporo odkładałem. 

Zacząłem myśleć o stabilizacji, miłej partnerce do dzielenia wspólnych pasji, a w konsekwencji założenia rodziny i dzieciaków bo zawsze je lubiłem, a one mnie.

Spotykałem się z kilkoma dziewczynami na raz, był fajny seks bo to dla mnie ważne i różnego rodzaju wyjazdy, przygody i realizowanie pasji. I nie wiem w którym momencie straciłem czujność, ale bach i laska dzwoni, że jest w ciąży. Ewidentnie złapała mnie na dziecko, nie będę wdawał się w szczegóły, ale tak właśnie było. Wtedy byłem już w związku z inną więc skończyło się alimentami i pozwami sądowymi co 4-5 miesięcy z różnych powodów byle mnie ciągać po sądach i gnębić. Moją firmę kupiła inna duża firma, która słynie na goworku z mobbingu i taką rotacją pracowników, że nie nadążam się uczyć imion, w sumie nie ma to sensu. 

Moja partnerka poczuła zazdrość i bach...drugie dziecko. Związek jest średnio udany, często mi o tym przypomina. Partnerka okazała się oportunistką, która pod kołderką osoby, która zawsze wspomoże w trudnej sytuacji dobrą radą sama ma teraz dużo lepszą pracę i opowiada jakim to jestem ...em. Mówi mi to w twarz. Zrobiłem za swoją kasę kapitalny remont mieszkania, ona nie dołożyła się ani złotówki. Zarabia dwa razy więcej ode mnie i z łaską dokłada się do czynszu. Tak więc szykują się drugie alimenty, a w międzyczasie moje dochody mocno spadły więc wystarcza mi na bułki z pomidorem. Moja dziewczyna jest teraz nieoficjalnie na etapie szukania nowego faceta. 

Rozbiłem firmowe auto, a że jest to okazja do (nie, nie kupna/wynajęcia nowego) wywalenia dyscyplinarnego mnie z roboty...,ale to dopiero za kilka dni. Na razie czekam.

Jakby tego było mało młodsze dziecko ma autyzm, tego też się dowiedziałem kilka tygodni temu...

K... gdzie popełniłem błąd?  

Powoli tracę kontrole nad życiem, a w zasadzie to już jej nie mam.  

(właśnie gotuję udka, kupiłem w netto za 1,46 zł z terminem ważności do jutra)

Mam ochotę uciec, nie konfrontować się z problemami bo czuję, że przegrywam życie i cały mój dorobek

 

 

Heh i tak to się kończy jak idiocie uda się chwilowo zarabiać trochę więcej kasy. Nie ty pierwszy tak skończysz. 

Najpierw hulaj dusza piekła nie ma, a później pretensje do całego świata. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bolek napisał:

Czyli to wina mężczyzn że jak mają kasę to panny biją drzwiami i oknami? Ty też byś przebierała w facetach gdyby zechciało podbijać do ciebie kilku na raz.

Skoro facet nie umiał w bezpieczny seks to tak- to jest jego wina że teraz płaci alimenty. Sam się o to prosił.

A co do drugiej części twojej wypowiedzi to- nie, nie przebierałabym. Tyle że ja jestem nauczona brać za siebie odpowiedzialność:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bolek napisał:

Nie przebierała byś 🤣🤣🤣 mam rozumieć że 5 facetów się obok ciebie kręci a ty robisz wyliczankę i wybierasz na chybił trafil

Masz rozumieć, że kobieta jak ma do wyboru 5 kandydatów to może olać ich wszystkich bo żaden nie rokuje na nic dobrego. Kobiecie do szczęścia nie jest potrzebny peni*s:)

 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bolek napisał:

A kto tu pisze o pënisie? Pisałem o związkach. Na marginesie NORMALNEJ kobiecie też jest potrzebny w życiu sex do szczęścia. Tobie nie? Współczuję.

Zachowaj swoje współczucie dla kogoś, kto będzie tego potrzebował. Nawiasem mówiąc NORMALNEJ kobiecie do szczęścia potrzeba jest o wiele więcej i wybacz- u tych NORMALNYCH kopulacja nie jest na szczycie listy.

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2021 o 08:10, Polak098 napisał:

Kolega chyba bardzo młody, nie licz nigdy na kobiete gdy lepiej zarabia (są wyjątki) jeśli masz kase nie przeginaj z pokazywaniem tego. Lubisz seks i zabawe koniecznie wasektomia. Zanim weźmiesz się na poważne za kobiete zobacz jak odnosi się do życia, ludzi czy nie jest na pograniczy zaburzen osobiści (dzisiaj często). Plus większość kobiet nie jest z mężczyznami poniżej ich standardów. Sam się wpier.... myśląc ptaszkiem i mając różowe okulary.

Wreszcie normalne podejście!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bolek napisał:

"też" mogłem napisać dużymi literami może byś zauważyła,  jeśli mi odpowiadasz to na to co napisałem - nie dodawaj od siebie " szczytu listy"

A ty nie dodawaj od siebie insynuacji w stylu:

27 minut temu, Bolek napisał:

 Na marginesie NORMALNEJ kobiecie też jest potrzebny w życiu sex do szczęścia. Tobie nie? Współczuję.

Słoma z butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, luk8990 napisał:

Oj pewnie że by przebierala, każda tak gada żeby sie wybielilc jaka to ona jest inna niż wszystkie, typowe

Typowy komentarz zakompleksionego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2021 o 07:49, accessible napisał:

Nie masz co zwalać wszystkiego na dziewczyny - to Ty się nie zabezpieczałeś (wiesz, guma). No chyba, że Ci któraś powiedziała, że bierze tabletki, a skłamała. To, no cóż, świństwo. Choć z drugiej strony tabletki też bywają zawodne i sam wiesz…

Co do drugiej dziewczyny, to… zrobiłeś za swoje pieniądze remont swojego mieszkania. Nie jesteście po ślubie, to nie jest Wasz wspólny dorobek... wiesz, jakoś się nie dziwię.

Skoro jednak nie pomaga Ci w trudnej sytuacji, to rzeczywiście żadna z niej podpora i wsparcie, a i uczuć tam nie ma.

Co do pracy… no cóż, nie jesteś jedyną osobą na świecie, która ją zmienia, a skoro masz umiejętności i doświadczenie, to w końcu znajdziesz dobrą robotę. Nie pękaj. 😉

 

Dokładnie. Dzieci się same nie poczęły i smieszy mnie zwalanie całej odpowiedzialności na kobietę. Poza tym twierdzisz,że źle Cię traktuje ale jak Ty spotykałeś się jednocześnie z kilkoma to było ok? Zajmuj się dziećmi zwłaszcza tym z autyzmem i przestań robić z siebie pępek świata pora dorosnąć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2021 o 13:07, luk8990 napisał:

Typowa kobieca manipulacja przepelniona pseudoemocjonalna semantyka jak u 90 procent kobiet. Zawsze jak usłyszycie trochę prawdy o sobie, to kwiczycie i manipulujecie.

Gdybyś używał słów, których znaczenie rozumiesz to nie umieścił byś w jednym zdaniu "pseudoemocjonalnej semantyki".

Rozumiem jednak, że chciałeś zabłysnąć elokwencją. Nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2021 o 11:19, Bolek napisał:

Tak królowo, jesteś ideałem, wzorem, twoje złote myśli powinny być ryte w kamieniu. Inni ludzie to pospólstwo zakompleksione że słoma w butach...

No z pierwszym zdaniem się zgodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2021 o 13:08, luk8990 napisał:

Tak, ona jest inna niz wszystkie, bleh ile tego można słuchać? 😁 Jezu, one na jednej taśmie jadą.

Każda jest inna i to jest piękne. Grunt to radzić sobie w relacjach damsko-męskich i brać za siebie odpowiedzialność. Albo to, albo można do końca życia narzekać jaka to płać przeciwna jest zepsuta i wyrachowana.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, luk8990 napisał:

Dobrze wiem co napisalem a ty sie ośmieszaj się tania polska aneto. Platek śniegu wielki, "ona by nie wybrzydzala" smiechu warte 🤣 wystarczyło chwile z Tobą pogadać żeby wylazlo że jesteś identyczna jak 80 procent tobie podobnych młodych dup 🤣 królewna od siedmiu boleści 🤣

Zatem nie masz najmniejszych szans u 80% kobiet, no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, luk8990 napisał:

20 milionów egzemplarzy w pl tak sądzi, a rzeczywistość pokazuje co innego- szarobura mysia uroda, zaoczna administracja i wymagania z tyłka - tutaj kolejne potwierdzenie

Każda kobieta powinna mieć wymagania. Rozumiem, że boli cię to że nie jesteś w stanie im sprostać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, luk8990 napisał:

Hahaha i znowu to żenujące ad personam i internetowa psychologia 🤣🤣🤣 kolejny klon polskiej baby który nic poza tym w dyskusji nie umie.

 

Wytykasz komuś błędy w dyskusji po czym robisz dokładnie to samo. Brawo.

 

5 minut temu, luk8990 napisał:

 Już dawno Cię zezarlem tutaj ale posil się jeszcze na denne manipulacje to sie posmieje 🤣

 

Obawiam się, że manipulacji pełnej "pseudoemocjonalnej semantyki"- jak to nazwałeś- powinieneś szukać gdzie indziej. Zaczęłabym od sprawdzenia definicji słowa semantyka.

No ale ty pijesz do kobiet które studiowały administracje:

55 minut temu, luk8990 napisał:

20 milionów egzemplarzy w pl tak sądzi, a rzeczywistość pokazuje co innego- szarobura mysia uroda, zaoczna administracja i wymagania z tyłka - tutaj kolejne potwierdzenie

Tymczasem absolwentki administracji wiedzą co to semantyka bo na studiach uczą się chociażby logiki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto sieje wiatr ten zbiera burze. Chciałeś mieć dzieci i masz..więc o co Ci chodzi. A jak nie chciałeś mieć z tymi kobietami to trzeba było nie bzykać na prawo i lewo albo się wykastrować xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2021 o 10:45, Bolek napisał:

A kto tu pisze o pënisie? Pisałem o związkach. Na marginesie NORMALNEJ kobiecie też jest potrzebny w życiu sex do szczęścia. Tobie nie? Współczuję.

Przygodny seks , o którym pisze autor postu? Na pewno nie jest potrzebny do szczęścia. Zdaje się że więcej wiesz o kobietach niż my same 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2021 o 17:16, Wstrzaśniętyniezmieszany napisał:

Spotykałem się z kilkoma dziewczynami na raz, był fajny seks bo to dla mnie ważne i różnego rodzaju wyjazdy, przygody i realizowanie pasji.

Właściwie to nie musiałabym czytać dalej. Naprawdę nie wiesz gdzie popełniłeś błąd? Kobiety na złość mają z Tobą dzieci, w dodatku jedno jest chore. A Ty, biedny pokrzywdzony misiu najchętniej uciekłbyś unikając ponoszenia konsekwencji. Ech, chłopie dorośnij. Masz okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha no przegrałeś życie 🙂 cieżko będzie z tego wyjść, bo zaperd na alimenty w dodatku z dwoma różnymi 😛 można się bawić inaczej 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×