Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ix0ff

Moja mama chce bym zaciążył swoją dziewczyne

Polecane posty

Witam, mam taki problem, moja mama zawsze gdy kupuje sobie nowe prezerwatywy przebija je bym zaciążył swoją dziewczynę i się wyprowadził (mam 19 lat). Potrzebuje porad co z tym związku zrobić, wyprowadzić się czy co?

Edytowano przez Ix0ff
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak poważny związek,mama według mnie twoja jest definitywnie psychiczna(chyba że ją wkurzasz wtedy może takie rzeczy robic) Jak masz normalną relację z mamą to źle. Nie wyprowadzaj się,pogadaj z mamą może jest fanatyczką religijna nie wiem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IgnacyNaTacy napisał:

Zależy jak poważny związek,mama według mnie twoja jest definitywnie psychiczna(chyba że ją wkurzasz wtedy może takie rzeczy robic) Jak masz normalną relację z mamą to źle. Nie wyprowadzaj się,pogadaj z mamą może jest fanatyczką religijna nie wiem

Związek jest świeży (3 tygodnie) i z mamą nie mam żadnych problemów nawet powiem lepiej, dogaduje się z nią, nie jest żadną fanatyczką po prostu chce bym się wyprowadził mimo iż ja płace połowę za rachunki i sprzątam cały dom (odkurzanie, mycie naczyń itd.)

 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ix0ff napisał:

Związek jest świeży (3 tygodnie) i z mamą nie mam żadnych problemów nawet powiem lepiej, dogaduje się z nią, nie jest żadną fanatyczką po prostu chce bym się wyprowadził mimo iż ja płace połowę za rachunki i sprzątam cały dom (odkurzanie, mycie naczyń itd.)

 

 A widziałeś jak przebija przerwatywy? Może nie wie że ty wiesz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, IgnacyNaTacy napisał:

 A widziałeś jak przebija przerwatywy? Może nie wie że ty wiesz

oczywiście, próbowała się tłumaczyć na początku że tylko chciała pożyczyć ale potem jak jej powiedziałem że widziałem jak przebija to mi powiedziała że mam się wyprowadzić, problem jest taki że nie mam gdzie ponieważ mieszkam w Warszawie a dodatku w miejscu gdzie jest moja praca nie ma w okolicy żadnych mieszkań

 

Edytowano przez Ix0ff
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ix0ff napisał:

oczywiście, próbowała się tłumaczyć na początku że tylko chciała pożyczyć ale potem jak jej powiedziałem że widziałem jak przebija to mi powiedziała że mam się wyprowadzić, problem jest taki że nie mam gdzie ponieważ mieszkam w Warszawie a dodatku w miejscu gdzie wokół mojej pracy nie ma domów.

Wyprowadź się według mnie twoja mama ma jakieś problemy o których nie chce ci powiedzieć a takie zachowanie jest karygodne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IgnacyNaTacy napisał:

Wyprowadź się według mnie twoja mama ma jakieś problemy o których nie chce ci powiedzieć a takie zachowanie jest karygodne

Nie mogę, nie poradzi sobie ponieważ ma depresje i boję się że sobie coś zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zulu_gulasz napisał:

Najlepiej przejdz na anal wtedy nie ma ryzyka ciazy i doznania wieksze

Nie możemy przejść na anal, próbowaliśmy i niestety kał poleciał z odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ix0ff napisał:

Nie mogę, nie poradzi sobie ponieważ ma depresje i boję się że sobie coś zrobi.

Czasami trzeba sobie poradzić ze swoimi problemami ponieważ psychika słaba jej może skłaniać ją do dziurawienia gumek np.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IgnacyNaTacy napisał:

Czasami trzeba sobie poradzić ze swoimi problemami ponieważ psychika słaba jej może skłaniać ją do dziurawienia gumek np.

Próbowałem z nią iść na terapie lecz ona nie chce i twierdzi że nie ma depresji, niestety psycholog stwierdził u niej tą chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ix0ff napisał:

Nie możemy przejść na anal, próbowaliśmy i niestety kał poleciał z odbytu. 

To lewatywka z gruszki przed i bedzie czysto. Albo czopek jej zaaplikuj wczesniej.

Edytowano przez zulu_gulasz
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zulu_gulasz napisał:

To lewatywka z gruszki przed i bedzie czysto. Albo czopek jej zaaplikuj wczesniej.

Dziękuje za pomysły, spróbuje je z moją dziewczyną wypróbować, nie próbowaliśmy ponieważ nie chcieliśmy brać pseudo porad z google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ix0ff napisał:

Dziękuje za pomysły, spróbuje je z moją dziewczyną wypróbować, nie próbowaliśmy ponieważ nie chcieliśmy brać pseudo porad z google.

Trzeba się nie splamić, bo jak jest ostrzej to zawsze pokapie jak wiadomo i wtedy problem, na ostro to problem i wtedy jest źle

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IgnacyNaTacy napisał:

Trzeba się nie splamić, bo jak jest ostrzej to zawsze pokapie jak wiadomo i wtedy problem, na ostro to problem i wtedy jest źle

Oczywiście że tak ale dlatego biorę zawsze ze sobą kondomy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ix0ff napisał:

Oczywiście że tak ale dlatego biorę zawsze ze sobą kondomy

Nawet przebite używasz?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IgnacyNaTacy napisał:

Nawet przebite używasz?

 

NIeee, kupuje nowe ale za to kupe kasy tracę, wole na to niż mieć dziecko w takim młodym wieku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ix0ff napisał:

NIeee, kupuje nowe ale za to kupe kasy tracę, wole na to niż mieć dziecko w takim młodym wieku

Ukrywaj przed mamą i rób bez plam wtedy nic nie zauważy,ponieważ widać ostre plamienie

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IgnacyNaTacy napisał:

Ukrywaj przed mamą i rób bez plam wtedy nic nie zauważy,ponieważ widać ostre plamienie

 

Największym problemem jest to że ona zawsze to znajduje nawet próbowałem pod framugę przy drzwiach ( mamy starsze mieszkanie i bardzo duże framugi) i również je jakoś znalazła

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w spodniach nie można ponieważ prezerwatywy potrzebują średniej temperatury a u dziewczyny nie mogę zostawić ponieważ jej rodzice nie tolerują mimo jej wieku (18 lat) seksu w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Ix0ff napisał:

Największym problemem jest to że ona zawsze to znajduje nawet próbowałem pod framugę przy drzwiach ( mamy starsze mieszkanie i bardzo duże framugi) i również je jakoś znalazła

Matka jak pies policyjny. 😂 (Przepraszam) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ściema. Chodzisz autorze z dziewczyną od trzech tygodni, więc raczej od trzech tygodni seksu nie uprawiacie, tylko krócej. U niej nie możecie, w krzakach też nie za bardzo, bo jest zima, a ty tutaj piszesz, że matka zawsze ci gumki znajdzie i przebije. Się lepiej przyznaj, że seksu jeszcze z dziewczyną nie było, a co dopiero anal 😂😂😂😂, a ty się do seksu przymierzasz i od roku kupujesz gumki w razie "w".

Brawo za pomysł na prowo 👏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, zart z tym tematem chyba? 3 tygodnie to jeszcze nie zwiazek, w wieku 19 lat chcesz byc rodzicem?

Wyprowadzaj sie i to raz raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maria. napisał:

A jesteś po ślubie, że uprawiasz seks?

Ty bez ślubu zaciążyłaś, więc chyba nie masz prawa się czepiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udając, że to nie troll, napiszę tak - powiedz, że jak dziewczyna zajdzie w ciążę to wprowadzi się do Was i na głowie nie będzie miała tylko ciebie ale również twoją uroczą rodzinkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mama chce żebyś się wyprowadził? Skoro jest was tylko dwoje ,to logiczne że gdyby dziewczyna zaszła w ciążę to będzie mieszkać u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem twoja mama potrzebuje dobrego specjalisty. Znajdź psychiatrę i jak najszybciej poślij tam mamę, poza tym uważaj na nią i na to co robi, może mieć jeszcze ciekawsze pomysły . Trzymaj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×