Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maxim

Czy naprawde problem?

Polecane posty

Wydaje mi sie ze mam problem. Wszyscy skarżą sie na mały rozmiar członka, ja nie wiem co mam myślec. Moj członek w stanie spoczynku ma 6-7 cm i moze z 6 cm obwodu. Gdy jestem podniecony urasta do 23 cm z obwodem 17 cm. Wszystkie kobiety z którymi byłem były niesamowicie podniecone kiedy widziały erekcje ale na tym sie kończyło... każda próba stosunku kończyła sie niepowodzeniem. Nie było mowy o seksie oralnym... po krótkim czasie wszystko sie kończyło. Prawie każda dziewczyna mówiła ze to podniecający widok, ale nie nadaje sie do stosunku. Zaczynam myślec coraz bardziej o operacji czy jakimkolwiek zabiegu chirurgicznym... Nie wiem czy to tylko tak jest w moim przypadku czy sa kobiety ktore nie miały kłopotu z czymś podobnym. Prosze o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maxim napisał:

Wydaje mi sie ze mam problem. Wszyscy skarżą sie na mały rozmiar członka, ja nie wiem co mam myślec. Moj członek w stanie spoczynku ma 6-7 cm i moze z 6 cm obwodu. Gdy jestem podniecony urasta do 23 cm z obwodem 17 cm. Wszystkie kobiety z którymi byłem były niesamowicie podniecone kiedy widziały erekcje ale na tym sie kończyło... każda próba stosunku kończyła sie niepowodzeniem. Nie było mowy o seksie oralnym... po krótkim czasie wszystko sie kończyło. Prawie każda dziewczyna mówiła ze to podniecający widok, ale nie nadaje sie do stosunku. Zaczynam myślec coraz bardziej o operacji czy jakimkolwiek zabiegu chirurgicznym... Nie wiem czy to tylko tak jest w moim przypadku czy sa kobiety ktore nie miały kłopotu z czymś podobnym. Prosze o poważne odpowiedzi

A słyszałeś o powiedzeniu 'jak się popieści to się zmieści' ? To klucz do sukcesu i obupólnej przyjemności. A przestraszyć to się mogły tylko dziewice 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze starałem sie byc delikatny, zawsze starałem sie przedłużyć grę wstępna jak najdłużej to było mozliwe, tzn kiedy dzieczyna była juz bardzo wilgotna, mimo to nawet po kilkucentymetrowej penetracji dziewczyny chciały abym przestał... Każda twierdziła ze to wizualnie jest podniecajace, chciały aby sie masturbował sam w ich obecności, albo chciały doprowadzić mnie do wytrysku reka. To jednak nie jest to samo...

Zaczynam miec watpliwości czy kiedykolwiek uda mi sie odbyć stosunek z kobieta, czy miec normalna relacje seksualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Maria. napisał:

Prowokacja prawiczka z małym fiutkiem! Nie nabierajcie się!

Dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo tego komentarza i sens prowokacji.

Ale przyjmuje ze to normalne na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Celina60 napisał:

Pewnie chcesz błysnąć wiec błysnąłeś 

 

58 minut temu, Celina60 napisał:

Pewnie chcesz błysnąć wiec błysnąłeś 

Błysnąć? Czym? Ze przeżywam totalna porażkę w swoim zyciu? Mam nadzieje ze kiedys to błyśnięcie sie skończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×