Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

30 minut temu, Strusio85 napisał:

Nie wiem. Powiedział , że w ciąży ogólnie leki rozkurczowe nie są wskazane i że mam nic nie brać. Też się zdziwiłam bo po ivf kazali mi brać te leki  w dniu transferu i po 😬

Kurcze, co lekarz to teoria. Chyba prawie kazda z nas na tym forum brała rozkurczowe po transferze lub przy naturalnej ciąży. Dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

Nie wiem. Powiedział , że w ciąży ogólnie leki rozkurczowe nie są wskazane i że mam nic nie brać. Też się zdziwiłam bo po ivf kazali mi brać te leki  w dniu transferu i po 😬

Słuchamy zaleceń lekarza 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

Nie wiem. Powiedział , że w ciąży ogólnie leki rozkurczowe nie są wskazane i że mam nic nie brać. Też się zdziwiłam bo po ivf kazali mi brać te leki  w dniu transferu i po 😬

Mnie przed żadnym transferem ani po nie kazali brać leków rozkurczowych🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martuska napisał:

Słuchamy zaleceń lekarza 🙂

Tak będę robić. Nie tknę nospy 🤪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Jennn napisał:

Mnie przed żadnym transferem ani po nie kazali brać leków rozkurczowych🤔

Mi zawsze przepisywali i kazali brać czy były skurcze czy nie i to 3 razy dziennie do momentu badania bety  plus do tego duże dawki magnezu 😃 a później w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Natalia_1990_ napisał:

Mi zawsze przepisywali i kazali brać czy były skurcze czy nie i to 3 razy dziennie do momentu badania bety  plus do tego duże dawki magnezu 😃 a później w razie potrzeby.

W każdej klinice są chyba inne standardy🙂 Miałaś USG przed transferem aby sprawdzić czy nie ma skurczów macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Jennn napisał:

W każdej klinice są chyba inne standardy🙂 Miałaś USG przed transferem aby sprawdzić czy nie ma skurczów macicy?

Tak miałam, lekarz u którego podchodziłam do transferów każdej wypisuje prawie ten sam zestaw leków :).

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny 4dpt progesteron 29,95 ng/ml boję się czy nie za dużo podrósł nagle z 15.08 albo czy pielęgniarka nie pomyliła fiołek. Lekarz napisał że jest ok. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny 4dpt progesteron 29,95 ng/ml boję się czy nie za dużo podrósł nagle z 15.08 albo czy pielęgniarka nie pomyliła fiołek. Lekarz napisał że jest ok. 

Piękny progesteron❤️. Nie ma się co bać 😊 Jest wydzielany skokowo więc wtedy jak miałaś 15 za godzinę mógł być 25 😊 trzymam kciuki ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny 4dpt progesteron 29,95 ng/ml boję się czy nie za dużo podrósł nagle z 15.08 albo czy pielęgniarka nie pomyliła fiołek. Lekarz napisał że jest ok. 

Jak na cykl sztuczny to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki. 

Mam betę ... Nie za mały przyrost ? Jak sądzicie?

W czwartek (10.03 )15 697

dziś.             (12.03 ) 22  177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×