Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

21 minut temu, Izuu07 napisał:

Dziewczyny🙂

Wczoraj o 9:02 powitaliśmy na Świecie nasz Boży Dar ❤️

Synuś i ja mamy się dobrze 🙂 jesteśmy po CC więc pewnie w czwartek do domku 😘

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za dzielne Wojowniczki 💪💪

Na pewno tu zostanę i będę zaglądać 🙂

Gratulacje! Dużo zdrówka dla Was! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Izuu07 napisał:

Dziewczyny🙂

Wczoraj o 9:02 powitaliśmy na Świecie nasz Boży Dar ❤️

Synuś i ja mamy się dobrze 🙂 jesteśmy po CC więc pewnie w czwartek do domku 😘

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za dzielne Wojowniczki 💪💪

Na pewno tu zostanę i będę zaglądać 🙂

Gratulacje kochana!!!! 💞💞💞  witamy kolejny cud ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Izuu07 napisał:

Dziewczyny🙂

Wczoraj o 9:02 powitaliśmy na Świecie nasz Boży Dar ❤️

Synuś i ja mamy się dobrze 🙂 jesteśmy po CC więc pewnie w czwartek do domku 😘

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za dzielne Wojowniczki 💪💪

Na pewno tu zostanę i będę zaglądać 🙂

Gratulacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Izuu07 napisał:

Dziewczyny🙂

Wczoraj o 9:02 powitaliśmy na Świecie nasz Boży Dar ❤️

Synuś i ja mamy się dobrze 🙂 jesteśmy po CC więc pewnie w czwartek do domku 😘

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za dzielne Wojowniczki 💪💪

Na pewno tu zostanę i będę zaglądać 🙂

Cudownie! Gratulacje! 😍♥️🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny jaki miałyście progesteron w dniu transferu? Ja 12.23 ng/ml . Ostatnio miałam więcej. Martwię się

Za 1 razem 16 ng za drugim 24 ng ... Pierwszy udany ( choć 8 t koniec) , drugi mimo lepszego proga - beta nie drgnęła. Spokojnie. Jeszcze możesz dołożyć proga (poza tym jest on produkowany skokowo więc mogłaś trafić na spadek) . Jako ciekawostkę dodam , że zaszłam w ciążę naturalna mając proga 10-11 ng... Także wierz mi, że  Twój spokojnie wystarczy 😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Izuu07 napisał:

Dziewczyny🙂

Wczoraj o 9:02 powitaliśmy na Świecie nasz Boży Dar ❤️

Synuś i ja mamy się dobrze 🙂 jesteśmy po CC więc pewnie w czwartek do domku 😘

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za dzielne Wojowniczki 💪💪

Na pewno tu zostanę i będę zaglądać 🙂

Wielkie gratulacje 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki. 

Tydzień temu miałam proga 49 ng.  Dziś 40,2 ng( dodam, że na sporych dawkach proga w zastrzykach, dopochwowo i doustnie). Czy to zły znak ? Czy któraś z was miała tak, że próg skakał czy raczej powinien iść do góry? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

Dziewczynki. 

Tydzień temu miałam proga 49 ng.  Dziś 40,2 ng( dodam, że na sporych dawkach proga w zastrzykach, dopochwowo i doustnie). Czy to zły znak ? Czy któraś z was miała tak, że próg skakał czy raczej powinien iść do góry? 

Z tego co wiem progesteron jest wydzielany skołować także tym się nie martw ❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, madzia:)) napisał:

Z tego co wiem progesteron jest wydzielany skołować także tym się nie martw ❤

Mam nadzieję, że z kropkiem wszystko w porządku 🙈♥️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Strusio85 napisał:

Mam nadzieję, że z kropkiem wszystko w porządku 🙈♥️

Musi być dobrze ✊👊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strusio85 napisał:

Mam nadzieję, że z kropkiem wszystko w porządku 🙈♥️

Dzis Twoje USG! Trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomosci. Moje jutro i juz licze godziny...

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gladiola napisał:

Dzis Twoje USG! Trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomosci. Moje jutro i juz licze godziny...

Dziewczyny trzymam mocno ✊👊 i z niecierpliwością czekam na wieści 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny trzymam mocno ✊👊 i z niecierpliwością czekam na wieści 😘

Obym mogła się podzielić pozytywna informacja 🙈 zaczęły mnie łapać mini skurcze w dole brzucha i już się napinam 🙈🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Strusio85 napisał:

Obym mogła się podzielić pozytywna informacja 🙈 zaczęły mnie łapać mini skurcze w dole brzucha i już się napinam 🙈🙈🙈🙈

O której wizyta ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Izuu07 napisał:

Dziewczyny🙂

Wczoraj o 9:02 powitaliśmy na Świecie nasz Boży Dar ❤️

Synuś i ja mamy się dobrze 🙂 jesteśmy po CC więc pewnie w czwartek do domku 😘

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za dzielne Wojowniczki 💪💪

Na pewno tu zostanę i będę zaglądać 🙂

I po takie informacje uwielbiam tu zaglądać 😃 gratuluję 🥳 i życzę mnóstwo zdrowia, spokoju i siły 😃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2022 o 19:27, Sylwi@ napisał:

 

Kinga wymieniła tu wszystkie czynniki, które i ja analizowałam. Zawsze chciałam mieć dwoje dzieci ale wiem, że nasz syn będzie jedynakiem. Chociaż in vitro nie było dla mnie szczególnie ciężkie to kolejny raz nie dałabym rady psychicznie udźwignąć ciąży (zagrożona od 12 tygodnia). Do dziś jak czasem komuś opowiadam o miesiącach lezenia w niepewności to mam tak silne emocje, że najczęściej wybucham histerycznym płaczem. Nie mam śnieżynek, bo mieliśmy tylko albo aż jedna blastke. Mam też gdzieś w głowie, że nie zasłużyłam na kolejny cud. Codziennie dziękuję Bogu za To Dziecko. 

Podziwiam Każda z Was za siłę jaka w sobie macie. Jesteście cudowne i zasługujecie na Szczęście🤰💕

Moja córcia skończyła 3 miesiące i mamy 1 śnieżynkę jeszcze. Podziwiam, że tak od razu ktoś wraca po kolejnego maluszka 🙈 ja zawsze chciałam 2 dzieci aleeeee teraz po 2 procedurach, 5 transferach, 2 poronieniach i tej szczęśliwej ale mimo wszystko wysokiego ryzyka ciąży po pierwsze po prostu najzwyczajniej się boję  😬 co jeżeli znowu befe miała krwiaki i nie będę mogła się wysilać albo co gorsza jak w drugiej ciąży będę hospitalizowana? (wtedy spędziłam w szpitalu miesiąc a finalnie i tak poroniłam,gdyby ciąża się utrzymała prawdopodobnie leżałabym duuuzo dłużej). Po drugie nie wiem czy bym dała radę 🙈 macierzyństwo to spelnienie moich marzeń a Wiktoria mimo że  jest mega grzeczna to jednak dopiero teraz widzę jaki to ogrom obowiązków 🙈 nie wiem czy podołałabym to razy 2 🙈 a co gdyby w dodatku drugie dziecko nie trafiło się tak grzeczne? 😬🤪 Z drugiej strony nie wyobrażam się oddać tej śnieżynki 😬 i mieć do końca życia w głowie że być może gdzieś chodzi moja druga córka lub synek 😬

Edytowano przez Luna_
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Strusio85 napisał:

Obym mogła się podzielić pozytywna informacja 🙈 zaczęły mnie łapać mini skurcze w dole brzucha i już się napinam 🙈🙈🙈🙈

Strusio jak tam 🙂?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luna_ napisał:

Moja córcia skończyła 3 miesiące i mamy 1 śnieżynkę jeszcze. Podziwiam, że tak od razu ktoś wraca po kolejnego maluszka 🙈 ja zawsze chciałam 2 dzieci aleeeee teraz po 2 procedurach, 5 transferach, 2 poronieniach i tej szczęśliwej ale mimo wszystko wysokiego ryzyka ciąży po pierwsze po prostu najzwyczajniej się boję  😬 co jeżeli znowu befe miała krwiaki i nie będę mogła się wysilać albo co gorsza jak w drugiej ciąży będę hospitalizowana? (wtedy spędziłam w szpitalu miesiąc a finalnie i tak poroniłam,gdyby ciąża się utrzymała prawdopodobnie leżałabym duuuzo dłużej). Po drugie nie wiem czy bym dała radę 🙈 macierzyństwo to spelnienie moich marzeń a Wiktoria mimo że  jest mega grzeczna to jednak dopiero teraz widzę jaki to ogrom obowiązków 🙈 nie wiem czy podołałabym to razy 2 🙈 a co gdyby w dodatku drugie dziecko nie trafiło się tak grzeczne? 😬🤪 Z drugiej strony nie wyobrażam się oddać tej śnieżynki 😬 i mieć do końca życia w głowie że być może gdzieś chodzi moja druga córka lub synek 😬

drugie dziecko jest podobno przeciwieństwem pierwszego. 

na pewno jak będziesz gotowa to wrócisz. a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Martuska napisał:

O której wizyta ? 

Miałam przed 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Strusio85 napisał:

Miałam przed 16

Jeju co sie dowiedzialas??? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Strusio85 napisał:

Miałam przed 16

Mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie dobrze ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzanna. napisał:

Strusio jak tam 🙂?

Powiem szczerze, że nie wiem... Jest pęcherzyk ciążowy i coś co wg lekarza przypomina zarys ciałka żółtkowego ( czy jak to zwał) i tyle. Powiedział, że jeszcze jest czas ale ja mam złe przeczucia 😔dziś 5+4...już coś powinno być więcej...mam powtórzyć bete i sprawdzić przyrost. Progesteron wg gina ładny.... Jak znowu klapa to się załamie 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gladiola napisał:

Mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie dobrze ! 

Sama nie wiem co myśleć...😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Strusio85 napisał:

Sama nie wiem co myśleć...😬

Kurczę kochana oby wszystko było dobrze. Jutro beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Strusio85 napisał:

Powiem szczerze, że nie wiem... Jest pęcherzyk ciążowy i coś co wg lekarza przypomina zarys ciałka żółtkowego ( czy jak to zwał) i tyle. Powiedział, że jeszcze jest czas ale ja mam złe przeczucia 😔dziś 5+4...już coś powinno być więcej...mam powtórzyć bete i sprawdzić przyrost. Progesteron wg gina ładny.... Jak znowu klapa to się załamie 🙈

Strusio jeszcze wcześnie. Dopiero za 2 tyg powinno być wszystko ładnie widoczne. Jest pęcherzyk i ciałko żółtkowe to dobry znak. Może owu miałaś o te kilka dni później. 

Ja wierzę, że będzie dobrze ❤

Kiedy kolejne USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zuzanna. napisał:

Kurczę kochana oby wszystko było dobrze. Jutro beta?

Jutro albo w pon . Bo muszę sprawdzić przyrost za 48h .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, madzia:)) napisał:

Strusio jeszcze wcześnie. Dopiero za 2 tyg powinno być wszystko ładnie widoczne. Jest pęcherzyk i ciałko żółtkowe to dobry znak. Może owu miałaś o te kilka dni później. 

Ja wierzę, że będzie dobrze ❤

Kiedy kolejne USG?

Tez mysle, ze skoro to naturalny cud to nie moze byc takiej precyzji co do dnia zaplodnienia jak przy invitro. Jak jest zarys cialka zoltego to juz jest bardzo dobra wiadomosc. Ja moje usg mialam 5t4d i bylo to ledwie GS3mm i ani sladu bo cialku zoltym. 
Wiem, ze ciezko tak teraz czekac, ale mam nadzieje, ze za pare dni dobre wiesci nadejda ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Strusio85 napisał:

Sama nie wiem co myśleć...😬

Może miałaś owu później? Pisałaś, że pierwsza beta, która wynosiła 4,8 byla 10-11 dpo, jak na 11 dpo 4,8 to trochę mało, więc bardzo prawdopodobne, że miałaś później owulacje.

Edytowano przez Natalia_1990_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Natalia_1990_ napisał:

Może miałaś owu później? Pisałaś, że pierwsza beta, która wynosiła 4,8 byla 10-11 dpo, jak na 11 dpo 4,8 to trochę mało, więc bardzo prawdopodobne, że miałaś później owulacje.

Ogólnie to było tak, że 10 lutego miałam pozytywny test clearblue i na wizycie USG był pęcherzyk koło 19 mm. Wydaje mi się, że owu była jakoś w sobotę 12 lutego. Pierwsza betę dodatnia miałam 21 lutego - 4 .8, 22 lutego - 22, 24 lutego - 96 ... Potem 5 dni później 1 marca - 1163. Potem już nie mierzyłam.  Sama nie wiem jak to liczyć 🙈☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, madzia:)) napisał:

Strusio jeszcze wcześnie. Dopiero za 2 tyg powinno być wszystko ładnie widoczne. Jest pęcherzyk i ciałko żółtkowe to dobry znak. Może owu miałaś o te kilka dni później. 

Ja wierzę, że będzie dobrze ❤

Kiedy kolejne USG?

Sama już nie wiem...mam taką nadzieję ♥️ niby zarys - pewności, że to ciałko zoltkowe gin nie miał - ale widział jakieś zarysy. USG za 2 tygodnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×