Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marcysia91

Co byście zrobiły gdyby wasze dziecko płakało z tego powodu ?

Polecane posty

Chodzi o to, że moja 4-letnia córka płacze z tego powodu, że jest zima no i jest zimno, leży śnieg, nie ma upałów i przez to nie może na dworze popluskać się w basenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabralabym wannę wody i niech się pluska. Poza tym poszukałabym zalet tej pogody, poszła z dzieckiem ulepić bałwana,iglo,zrobić ślizgawkę, na sanki,porzucać śnieżkami, deptać lód na kałużach i generalnie czerpała z zimy ile się da wypatrując wiosny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Nabralabym wannę wody i niech się pluska. Poza tym poszukałabym zalet tej pogody, poszła z dzieckiem ulepić bałwana,iglo,zrobić ślizgawkę, na sanki,porzucać śnieżkami, deptać lód na kałużach i generalnie czerpała z zimy ile się da wypatrując wiosny.  

No cóż wanna to nie to samo co basen gdzie można bawić się z całą rodziną, a my mamy taki w wiarę duży basen, a nie taki mały dla dziecka. Co do zimy to ciężko nam czerpać przyjemność z zimy, zwłaszcza, że ja sama zimy nie lubię, raczej o tej porze roku po prostu siedzę z nią w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, marcysia91 napisał:

No cóż wanna to nie to samo co basen gdzie można bawić się z całą rodziną, a my mamy taki w wiarę duży basen, a nie taki mały dla dziecka. Co do zimy to ciężko nam czerpać przyjemność z zimy, zwłaszcza, że ja sama zimy nie lubię, raczej o tej porze roku po prostu siedzę z nią w domu. 

No ale to nie możesz zabrać dziecka na sanki? Porobić aniołki na sniegu? Pokazać zamarzniety staw? Może pora zacząć czerpac przyjemność z tego, co jest? Bo tak to dziecko przykład widzi z góry i sama widzisz, jaka jest reakcja.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze wycieczka na basen kryty albo jakis aquapark? A jesli w okolicy nie ma, to naucz dziecko jak cieszyc sie z tego co zima ma w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Foko Loko napisał:

No ale to nie możesz zabrać dziecka na sanki? Porobić aniołki na sniegu? Pokazać zamarzniety staw? Może pora zacząć czerpac przyjemność z tego, co jest? Bo tak to dziecko przykład widzi z góry i sama widzisz, jaka jest reakcja.

Pomysł dobry, musi byc jeszcze tylko śnieg. A tu tylko pada i pada. Deszcz. 

Mozna zrobic w domu kakao, opatulic sie kocem i rodzinnie obejrzec jakas bajke. Gdy jest ladniej przejsc sie na spacer. Zima nie jest taka zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Pomysł dobry, musi byc jeszcze tylko śnieg. A tu tylko pada i pada. Deszcz. 

Mozna zrobic w domu kakao, opatulic sie kocem i rodzinnie obejrzec jakas bajke. Gdy jest ladniej przejsc sie na spacer. Zima nie jest taka zla.

Nie wiem, skąd jest Autorka tematu... u mnie jeszcze 3 dni temu było sporo śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadź się autorko na Zanzibar, tam zimy nie ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimba napisał:

Przeprowadź się autorko na Zanzibar, tam zimy nie ma.

Też mi przyszła do głowy taka odpowiedź. Rozwydrzone towarzystwo. Wszystko na nie, wszystkie rady na nie, bo musi być basen i koniec. To moja rada: wystaw basen i uczcie się morsowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, marcysia91 napisał:

No cóż wanna to nie to samo co basen gdzie można bawić się z całą rodziną, a my mamy taki w wiarę duży basen, a nie taki mały dla dziecka. Co do zimy to ciężko nam czerpać przyjemność z zimy, zwłaszcza, że ja sama zimy nie lubię, raczej o tej porze roku po prostu siedzę z nią w domu. 

To siedźcie razem i płaczcie, będzie małej raźniej. Czasami trzeba się przełamać tymbardziej, że nie ma - 20st a raptem - 2.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Foko Loko napisał:

Nie wiem, skąd jest Autorka tematu... u mnie jeszcze 3 dni temu było sporo śniegu.

Nie pomyslalam o tym. Moj blad. U nas na zachodzie Polski, czasem cos tam leci bialego z nieba ale temperatury lekko plusowe wiec sniegu brak. Nie powiem, ze w tym roku go nie bylo, ku wielkiej uciesze moich dzieci byl nawet przez pare dni. 

Moze Autorka zabierze marudzace dziecko.na basen lub jakies termy? Pomocza sie, powyglupiaja i nie beda tak tesknic za latem? Jak jest slonecznie mozna cieplutko sie ubrac i wybrac na spacer. Moze wstapic do kawiarnii i napic goracej czekolady? W kazdej porze roku tkwi magia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2022 o 19:35, marcysia91 napisał:

Chodzi o to, że moja 4-letnia córka płacze z tego powodu, że jest zima no i jest zimno, leży śnieg, nie ma upałów i przez to nie może na dworze popluskać się w basenie. 

Dobrze ze córka nie płacze z powodu tego że ziemia krąży wokół słońca albo że jest tlen w powietrzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2022 o 20:51, marcysia91 napisał:

No cóż wanna to nie to samo co basen gdzie można bawić się z całą rodziną, a my mamy taki w wiarę duży basen, a nie taki mały dla dziecka. Co do zimy to ciężko nam czerpać przyjemność z zimy, zwłaszcza, że ja sama zimy nie lubię, raczej o tej porze roku po prostu siedzę z nią w domu. 

No i masz odpowiedź dlaczego dziecko płacze. Gdybym musiała całymi dniami siedzieć w domu jak pokutnica, gdy za oknem śnieg to też bym płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×