Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej mam pytanie pewnie głupie i wiem, że było takich pełno, ale od miesiąca panikuje strasznie codziennie. Biorę tabletki antykoncepcyjne, codziennie rano koło 8/9, miesiąc temu miałam stosunek z finałem w środku, 2 tygodnie później dostałam nomelane krwawienie z odstawienia, dzisiaj od pierwszego dnia okresu minęło 15 dni, wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny, robiłam już 3 testy po okresie i każdy negatywny czy to definitywnie wyklucza ciążę? Mam jakieś dziwne upławy dlatego panikuje, ale nie wiem czy to nie od infekcji, ginekologa mam dopiero w poniedziałek i codziennie od kilku tygodni doszukuje się miliona objawów. Panikuje rąk bardzo, bo facet okazał się totalnym ...ą, w innym wypadku mozw bym się tak nie stresowała🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sandiii napisał:

Hej mam pytanie pewnie głupie i wiem, że było takich pełno, ale od miesiąca panikuje strasznie codziennie. Biorę tabletki antykoncepcyjne, codziennie rano koło 8/9, miesiąc temu miałam stosunek z finałem w środku, 2 tygodnie później dostałam nomelane krwawienie z odstawienia, dzisiaj od pierwszego dnia okresu minęło 15 dni, wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny, robiłam już 3 testy po okresie i każdy negatywny czy to definitywnie wyklucza ciążę? Mam jakieś dziwne upławy dlatego panikuje, ale nie wiem czy to nie od infekcji, ginekologa mam dopiero w poniedziałek i codziennie od kilku tygodni doszukuje się miliona objawów. Panikuje rąk bardzo, bo facet okazał się totalnym ...ą, w innym wypadku mozw bym się tak nie stresowała🙁

Bierzesz tabletki. Jeżeli żadnej nie pominęłaś to jakim cudem masz być w ciąży? Nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes w ciazy. Bierzesz tabletki, mialas okres, testy sa negatywne. Nie ma szans. Przestan panikowac.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2022 o 15:10, Maria. napisał:

Czy masz świadomość, że biorąc tabletki antykoncepcyjne grzeszysz? 

wiesz że normalne, myślące kobiety to wali?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×