Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Leonardo2000

Macie jakieś kompleksy apropo waszego wyglądu?

Polecane posty

Ja od zawsze miałem jeden kompleks i on jest bardzo ale to bardzo nietypowy ale nauczyłem się z tym żyć  i jakoś mi lżej teraz więc drogie Panie nie tylko wy się przyjmujecie  swoim wyglądem wiem że to marne pocieszenie ale chociaż próbowałem 😁 i proszę nie przejmujcie się aż tak bardzo wyglądem bo to naprawdę nie jest zdrowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżi_49 napisał:

A jaki to kompleks 

Nie chcę o tym pisać bo myślę że większość osób by się ze mnie śmiała i zasłużenie z resztą że taki kompleks miałem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przejmować się swoim wyglądem?- wystarczy pomyśleć, że niektórzy mają gorzej😁. A tak na poważnie, to kwestia dojrzałości, w pewnym wieku inne rzeczy są ważniejsze niż wygląd, takimi pierdołami nie warto się przejmować.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, VIDA napisał:

Jak nie przejmować się swoim wyglądem?- wystarczy pomyśleć, że niektórzy mają gorzej😁. A tak na poważnie, to kwestia dojrzałości, w pewnym wieku inne rzeczy są ważniejsze niż wygląd, takimi pierdołami nie warto się przejmować.

Bardzo mądre słowa 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VIDA napisał:

Jak nie przejmować się swoim wyglądem?- wystarczy pomyśleć, że niektórzy mają gorzej😁. A tak na poważnie, to kwestia dojrzałości, w pewnym wieku inne rzeczy są ważniejsze niż wygląd, takimi pierdołami nie warto się przejmować.

Sto procent racji. 
Zawsze można znaleść w sobie coś co nie będzie ci się podobać. Kiedy byłam nastolatkom to nie cierpiałam swojego ciała, miałam masę kompleksów a nie wyglądałam wcale źle! Teraz mając 30 lat lubię swoje ciało i uważam ze wyglądam bardzo dobrze. Jakimiś szczegółami wyglądu, na które inni napewno nie zwracają uwagi, nie warto się przejmowac, wieszkosc kompleksów jest w naszej głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kotkaa napisał:

Sto procent racji. 
Zawsze można znaleść w sobie coś co nie będzie ci się podobać. Kiedy byłam nastolatkom to nie cierpiałam swojego ciała, miałam masę kompleksów a nie wyglądałam wcale źle! Teraz mając 30 lat lubię swoje ciało i uważam ze wyglądam bardzo dobrze. Jakimiś szczegółami wyglądu, na które inni napewno nie zwracają uwagi, nie warto się przejmowac, wieszkosc kompleksów jest w naszej głowie 

To prawda większość ludzi nie zwróci uwagi na szczegóły ale mój kompleks akurat było widać na pierwszy rzut oka i nie mogłem nidy tego przeżyć ale już jestem dorosły i myślę sobie że warto się przejmować czymś na co nie ma się wpływu i nauczyłem się żyć z moim kompleksem dla niektórych może być on nawet zaletą więc nie ma co się martwić są o wiele gorsze rzeczy na Świecie szgolnie w tych dziwnych czasach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam piersi chciałabym mieć chociaż miseczkę b a wyglądam jak chłopczyk.... Ehhh jeszcze niski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×