Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jene14

Sandałki dla 1,5 rocznego dziecka

Polecane posty

Hej dziewczyny 

Jak zawsze ścieram się ze sobą i rozdrabniam nad kupnem odpowiednich bucików dla synka. Znacie dobre sandałki w przystępnych cenach? Dobrze żeby bucik miał zakrytą piętkę i nie gumowe. Ponoć wkładka do 3 roku życia też nie powinna być profilowana. Macie jakieś propozycje?? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: wygodne. Miękkie w środku,  żeby nie obcierały gołej stópki. Każda stopa też jest inna. Jedne szerokie, inne szczupłe. To samo z podbiciem. U mnie też najlepiej sprawdziły się sandałki z crocsa przy szczuplej stopie i adidasa przy grubszej u drugiego syna mimo, że wg mnie nie wyglądały ciekawie ( miały cały przód odpinany na szeroki rzep). Jeszcze Ecco, też miękkie i dobrze trzymające stopę. Weź pod uwagę, za latem maluch będzie już mocno biegał. I stopa szybko rośnie, więc sandałki z początku sezonu rozmiarowo nie wystarczą na całe lato.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że wcześniej nastawiłam się na firmę adidas i wyczaiłam fajne, podeszwa gumowa a góra czyli rzepy jakby piankowe - ogólnie super tylko wyczytałam o tej zabudowanej pięcie i zwątpiłam (na jednym piszą, że pięta zabudowana a na drugim, że totalny luz blus-wygoda) 🙂

Postawie zdecydowanie na wygodę,biorę siebie na przykład, wiem jakbym się czuła w zabudowanych butach 😕 i nie bez powodu piszą, że najlepiej na boso w miarę możliwości oczywiście. 

Dzięki dziewczyny, Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

befado z tych tanszych. to bardzie kapcie,ale maja stywny zapietek i dwie rzepki dobrze stabilizuja nozke.

Z ciut drozszych bo w okolicach 80-90 buciki profilaktyczne Bartek

A ponad stowke AniBut sa to buciki profilaktyczne, wspieraja zdrowy rozwoj stop. 

Postawilabym na marki ktore maja dlugoletni staz w prawidlowym ulozeniu stopy dziecka,niz na marke ktora czyni prestiz

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, .Gość napisał:

befado z tych tanszych. to bardzie kapcie,ale maja stywny zapietek i dwie rzepki dobrze stabilizuja nozke.

Z ciut drozszych bo w okolicach 80-90 buciki profilaktyczne Bartek

A ponad stowke AniBut sa to buciki profilaktyczne, wspieraja zdrowy rozwoj stop. 

Postawilabym na marki ktore maja dlugoletni staz w prawidlowym ulozeniu stopy dziecka,niz na marke ktora czyni prestiz

 

Podobne do Befado kupiłam kiedyś córce do biegania również w lato po dworze (na co dzień ma takie też w przedszkolu) i się bardzo dobrze sprawdziły. Rok wcześniej miała Lasockiego i tego szajsu nigdy nie odzaluje. 120 zł i całe pięty zdarte do krwi miała, a te kapcie sandałki polskiej firmy, skórzana wkładka, duża zawartość bawełny,40 zł i super były. Żadnych obtarć ani odparzeń nie było również na gołej stopie 

Edytowano przez Eva
Błąd ortograficzny
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×