Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

11 minut temu, Kasienka30 napisał:

Dziewczyny czy betę trzeba robić na czczo

Nie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny 

Czy któraś z Was miała atosiban do transferu? I z jakim skutkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Marta0308 napisał:

Dziewczyny byłam na USG 

Wszystko na ten moment jest w normie pęcherzyk z ciałkiem ciążowym i było widać mrygajace echo serduszka czy jakoś tak lekarz powiedział.

Powiedział że na ten moment nie ma powodów żeby mnie niepokoic.

Marta0308 ale extra!!!! No to  teraz ZEN po całości i wierzymy że wszystko będzie dobrze 🤞🙏😊 trzymam kciuki i ślę dobrą energię a mam jej ostatnio baaaardzo dużo bo ładuję się na baterie słoneczne 😁🌞

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AsiaWin napisał:

Pamiętam że nasza koleżanka z forum miała pierwsze pomiary bety które sie nie podwajały i brała accofil. Urodziła zdrowe dziecko. Tylko że to były te początkowe bety. Jak na usg widać to co powinno być na tym etapie to trzeba się cieszyć  😀 I to traktować jako obowiązujące! Czesto te niższe przyrosty dają szczęśliwe rozwiązanie a bardzo wysokie bety źle się kończą! Ja mocno trzymam kciuki Marta0308 i aż mi głupio że wczoraj zwatpilam i podtrzymalam Twoje wątpliwości  🤔

Kasia jeszcze jak u Ciebie byłoby dobrze to byłabym szczęśliwa! 😀

Asia chyba mówi o mnie 😉 Ja brałam accofil i miałam różne przyrosty bety, no i urodziłam zdrową córeczkę 😊 czy to przez accofil czy nie to nie wiem ale u mnie to było tak że te pierwsze pomiary ( chyba w 7 i 9 dpt) przyrost był malutki bo z około 40 urosła do trochę ponad 60 ale lekarz wtedy powiedział że przy takich niskich wartościach margines błędu jest duży i że właśnie dlatego nie powinno badac się bety wcześniej niż 10dpt. Potem powyżej 1000 też zwalnia i też się bałam że coś jest nie tak ale znowu lekarz mnie uspokajał że USG powie więcej nic bhcg.i tak było. Marta trzymam kciuki żeby u Ciebie też wszystko okazało się dobrze i niech kropeczek rośnie zdrowo. Wiem że nie da się uniknąć martwienia się ale postaraj się pozytywnie myśleć. 😘😘😘 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JusynaKP napisał:

Witajcie dziewczyny 

Czy któraś z Was miała atosiban do transferu? I z jakim skutkiem? 

Hej Justyna, ja miałam przy ostatnim i właśnie tym szczęśliwym transferze.urodzilam zdrową córeczkę 😊 trzymam kciuki kochana! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasienka30 napisał:

Transfer miałam 31,05, mogę dzis iść na betę? Bo czekanie mnie dobija

Myślę, że jeśli to był zarodek 5 dniowy to jak najbardziej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasienka30 napisał:

Transfer miałam 31,05, mogę dzis iść na betę? Bo czekanie mnie dobija

Trzymam kciuki Kasienka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kasienka30 napisał:

Transfer miałam 31,05, mogę dzis iść na betę? Bo czekanie mnie dobija

Miałaś transferowaną blastocystę prawda? Dzisiaj jest 9dpt możesz już zbadać betę😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MamaAniola napisał:

Myślę, że jeśli to był zarodek 5 dniowy to jak najbardziej! 

@MamaAniola jak Twoje samopoczucie? Mały daje popalić w brzuchu?? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kasienka30 napisał:

Transfer miałam 31,05, mogę dzis iść na betę? Bo czekanie mnie dobija

Trzymam kciuki 👊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jak to jest z czerwonym winem? Czytam sobie tak dla siebie co jeść, co robić i czego nie robić przed procedura (po raz kolejny) i spotykam się z artykułami gdzie polecane jest czerwone wino. Lampka na tydzień. Nigdy w czasie procedury nie dotykałam alkoholu ale wyczytałam ze lampka czerwonego wina poprawia ukrwienie macicy i sama nie wiem co o tym sadzić. Hit czy mit? Oczywiście zapytam lekarza na wizycie ale jak było u was? Podobno lekarze nawet zalecają? To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasienka30 napisał:

Transfer miałam 31,05, mogę dzis iść na betę? Bo czekanie mnie dobija

Ja bym poczekała. Moim zdaniem zbyt szybkie i zbyt częste robienie bety tylko stresuje. Na początku radość a potem płacz kiedy nie przyrasta albo wręcz odwrotnie. Smutek ze nie przyrasta a potem się okazuje ze jednak wszystko super wiec stresik był niepotrzebny. Ale zrobisz jak uważasz. Trzymam mocno kciuki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Ej Wu napisał:

Dziewczyny, jak to jest z czerwonym winem? Czytam sobie tak dla siebie co jeść, co robić i czego nie robić przed procedura (po raz kolejny) i spotykam się z artykułami gdzie polecane jest czerwone wino. Lampka na tydzień. Nigdy w czasie procedury nie dotykałam alkoholu ale wyczytałam ze lampka czerwonego wina poprawia ukrwienie macicy i sama nie wiem co o tym sadzić. Hit czy mit? Oczywiście zapytam lekarza na wizycie ale jak było u was? Podobno lekarze nawet zalecają? To prawda?

Kilka dziewczyn z forum miały "zalecenie" winka półwytrawne lub wytrawne, lampkę wieczorem. Ale to było w cyklu transferu. Od 1dc do dnia transferu. 

Dodatkowo rozluźnia więc dobrze działa na stres 🙂 ja osobiście z alkoholem rozstałam się w dniu transferu (uznałam że teoretycznie jestem w ciąży) no i w tej ciąży byłam kolejne 37tygodni 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Izuu07 napisał:

Kilka dziewczyn z forum miały "zalecenie" winka półwytrawne lub wytrawne, lampkę wieczorem. Ale to było w cyklu transferu. Od 1dc do dnia transferu. 

Dodatkowo rozluźnia więc dobrze działa na stres 🙂 ja osobiście z alkoholem rozstałam się w dniu transferu (uznałam że teoretycznie jestem w ciąży) no i w tej ciąży byłam kolejne 37tygodni 😁

Moze to wiec jest zloty srodek 😄 Cos czego nie robilam przed transferami, moze jednak warto 🙂 Ciekawe co moj lekarz na to powie 🙂 Serdeczne gratulacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasienka30 napisał:

Transfer miałam 31,05, mogę dzis iść na betę? Bo czekanie mnie dobija

I tak długo czekałaś 😁😁 ja (Strusio też tak miała) jestem mistrzem bety😅😅

Od 5dpt przez 2tyg praktyczne co drugi dzień robiłam (głupota ale co 😅😅)

Z blastka z 5 doby już Ci powinno coś wyjść. W klinice mi mówił lekarz że 10dpt jeżeli wynik jest bliski lub 3cyfrowy to dobrze rokuje(ja miałam 113 chyba) Aczkolwiek nie raz tu były dowody niskich bet na początku, a pięknych porodów na końcu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ej Wu napisał:

Moze to wiec jest zloty srodek 😄 Cos czego nie robilam przed transferami, moze jednak warto 🙂 Ciekawe co moj lekarz na to powie 🙂 Serdeczne gratulacje 🙂

Dziękuję. Maluch już skończył 3mce😅 jak ten czas leci....

💪🍀 Trzymam za Ciebie kciuki 💪🍀

Edytowano przez Izuu07
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ej Wu napisał:

Dziewczyny, jak to jest z czerwonym winem? Czytam sobie tak dla siebie co jeść, co robić i czego nie robić przed procedura (po raz kolejny) i spotykam się z artykułami gdzie polecane jest czerwone wino. Lampka na tydzień. Nigdy w czasie procedury nie dotykałam alkoholu ale wyczytałam ze lampka czerwonego wina poprawia ukrwienie macicy i sama nie wiem co o tym sadzić. Hit czy mit? Oczywiście zapytam lekarza na wizycie ale jak było u was? Podobno lekarze nawet zalecają? To prawda?

Wytrawne działa dobrze na endometrium. Ja piłam od 6 dnia cyklu do zaczęcia brania progesteronu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, długo się nie odzywałam bo potrzebowałam w spokoju przejść 3 transfer. Miałam go 30.05, wczoraj czyli 9dpt beta 89! Dwa sikane pozytywne. Dziś powtarzam betę dla lekarza bo on potrzebuje  z 10 dpt. Żadnych objawów, żadnych przeczuć. Od 3 dpt ból brzucha jsk na okres wiec nospa i relanium. Jestem obstawiona lekami od immunologa - prof. Malinowski z Łodzi + leki do transferu. Udało się! Po tylu latach w końcu 2 kreski. Życzę tego z całego serca każdej z Was! Bo zasługujemy na to wszystkie. 

 

  • Like 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AniaKo napisał:

@MamaAniola jak Twoje samopoczucie? Mały daje popalić w brzuchu?? 😉 

Dziękuję 🥰

Tak, mały jest bardzo energicznym dzieckiem, jeszcze jest w brzuchu a matki nie oszczędza 🙈 wczoraj byłam na usg, ma 2800g, cały czas data porodu wg usg 2 tyg wcześniejsza niż kalendarzowo, takze od początku lipca siedzę na walizkach 😀 mam już pełen pakiet dolegliwości ostatnich mscy. Jak Wiktor przytuli się do płuc - nie mogę złapać tchu, jak do pęcherze - zaraz sprintem do toalety itp itd brzuszek mam duży - jego obwód jest jedynie 60cm mniejszy od mojego wzrostu 🤣

A jak tam u Ciebie? 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Evi35 napisał:

Cześć, długo się nie odzywałam bo potrzebowałam w spokoju przejść 3 transfer. Miałam go 30.05, wczoraj czyli 9dpt beta 89! Dwa sikane pozytywne. Dziś powtarzam betę dla lekarza bo on potrzebuje  z 10 dpt. Żadnych objawów, żadnych przeczuć. Od 3 dpt ból brzucha jsk na okres wiec nospa i relanium. Jestem obstawiona lekami od immunologa - prof. Malinowski z Łodzi + leki do transferu. Udało się! Po tylu latach w końcu 2 kreski. Życzę tego z całego serca każdej z Was! Bo zasługujemy na to wszystkie. 

 

Evi35 gratulacje!!!! Dałaś nam kolejna nadzieję 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Evi35 napisał:

Cześć, długo się nie odzywałam bo potrzebowałam w spokoju przejść 3 transfer. Miałam go 30.05, wczoraj czyli 9dpt beta 89! Dwa sikane pozytywne. Dziś powtarzam betę dla lekarza bo on potrzebuje  z 10 dpt. Żadnych objawów, żadnych przeczuć. Od 3 dpt ból brzucha jsk na okres wiec nospa i relanium. Jestem obstawiona lekami od immunologa - prof. Malinowski z Łodzi + leki do transferu. Udało się! Po tylu latach w końcu 2 kreski. Życzę tego z całego serca każdej z Was! Bo zasługujemy na to wszystkie. 

 

Evi gratulacje🥰 oby beta pięknie dalej rosła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Evi35 napisał:

Cześć, długo się nie odzywałam bo potrzebowałam w spokoju przejść 3 transfer. Miałam go 30.05, wczoraj czyli 9dpt beta 89! Dwa sikane pozytywne. Dziś powtarzam betę dla lekarza bo on potrzebuje  z 10 dpt. Żadnych objawów, żadnych przeczuć. Od 3 dpt ból brzucha jsk na okres wiec nospa i relanium. Jestem obstawiona lekami od immunologa - prof. Malinowski z Łodzi + leki do transferu. Udało się! Po tylu latach w końcu 2 kreski. Życzę tego z całego serca każdej z Was! Bo zasługujemy na to wszystkie. 

 

Wspaniale wieści ❤️ oby rosła dalej🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Dziewczyny! Wierze, ze naprawdę to będzie dobry czas dla nas wszystkich. Wiem ze są różne opinie na temat immunologii, szczepień limfocytami. Ale u mnie to + schretching endometrium + embro glue dały efekt. Narazie wczesny bardzo etap ale dla mnie to mega sukces po tylu latach walki. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Evi35 napisał:

Cześć, długo się nie odzywałam bo potrzebowałam w spokoju przejść 3 transfer. Miałam go 30.05, wczoraj czyli 9dpt beta 89! Dwa sikane pozytywne. Dziś powtarzam betę dla lekarza bo on potrzebuje  z 10 dpt. Żadnych objawów, żadnych przeczuć. Od 3 dpt ból brzucha jsk na okres wiec nospa i relanium. Jestem obstawiona lekami od immunologa - prof. Malinowski z Łodzi + leki do transferu. Udało się! Po tylu latach w końcu 2 kreski. Życzę tego z całego serca każdej z Was! Bo zasługujemy na to wszystkie. 

 

Cudownie! Gratulacje! Jejku jakie to musi być uczucie zobaczyć dwie krechy na teście. Trzymamy wszystkie mocno kciuki 😃 dałaś radę dziewczyno! 😃💪

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wyniki z 10 dpt: 122, 9 dpt 89,5. Czy Waszym zdaniem jest Ok? Lekarz zlecił mi jeszcze jutro betę na poniedziałkowa wizytę. Teraz martwię się ze za mało jak na 10 dzień. No zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Evi35 napisał:

Mam wyniki z 10 dpt: 122, 9 dpt 89,5. Czy Waszym zdaniem jest Ok? Lekarz zlecił mi jeszcze jutro betę na poniedziałkowa wizytę. Teraz martwię się ze za mało jak na 10 dzień. No zwariuje...

Evi to jest jakaś plaga słabych przyrostów ale nie zawsze oznacza to coś złego. Zbadaj jeszcze po 2 dniach. Wartość jak na 10dpt jest prawidłowa. Jutro masz robić czyli po 1 dniu? Może lepiej w sobotę sprawdzić? Tylko w tym samym laboratorium. 

Hmmm nie doczytałam... robiłaś dzień po dniu? To bez sensu. Przyrosty sprawdza się co 2 dni! Więc moim zdaniem jest ok! 

Edytowano przez AsiaWin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Evi35 napisał:

Mam wyniki z 10 dpt: 122, 9 dpt 89,5. Czy Waszym zdaniem jest Ok? Lekarz zlecił mi jeszcze jutro betę na poniedziałkowa wizytę. Teraz martwię się ze za mało jak na 10 dzień. No zwariuje...

Ja miałam 9dpt 52,55 a 11dpt 90,48 też strasznie się martwię ale narazie zostałam uspokojona ale dalej czekam na wizytę w Klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AsiaWin napisał:

Evi to jest jakaś plaga słabych przyrostów ale nie zawsze oznacza to coś złego. Zbadaj jeszcze po 2 dniach. Wartość jak na 10dpt jest prawidłowa. Jutro masz robić czyli po 1 dniu? Może lepiej w sobotę sprawdzić? Tylko w tym samym laboratorium. 

Hmmm nie doczytałam... robiłaś dzień po dniu? To bez sensu. Przyrosty sprawdza się co 2 dni! Więc moim zdaniem jest ok! 

Tak, zrobiłam 9 dla siebie bo już nie wytrzymałam a lekarz uznaje ten z 10 dnia 😁 dlatego dzień po dniu. Jutro będzie po 2 dniach z 9 dpt.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×