Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, pytanie mam dość dziwne ale jednak nie daje mi spokoju. Niedługo biorę ślub, z moim narzeczonym jesteśmy już trochę razem, to mój pierwszy i jedyny facet. Mamy córeczkę która ma prawie 2 latka a ja szukając sukni ślubnej dostałam kilka pytań czy będę mieć welon, bo przecież chyba nie bo mam dziecko, nie wypada itd... szczerze mówiąc nawet nie jest mi on jakoś specjalnie do szczęścia potrzebny ale mając wybór chciałabym go mieć, czy myślicie że sugerować się uwagami innych ? Niestety ale mieszkamy na wsi i sami wiecie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłabym tak jak ja uważam za słuszne, bo to mój dzień. Symbolikę do bieli i welonu dopisał kościoł i społeczeństwo kiedy stały się one modne i tradycyjnym ubiorem slubnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na dziecko nie będąc mężatką nie przejmowałaś się gadaniem wieśniaków a teraz przejmujesz się ich ewentualnym gadaniem o welonie???

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Bezczas napisał:

Hej, pytanie mam dość dziwne ale jednak nie daje mi spokoju. Niedługo biorę ślub, z moim narzeczonym jesteśmy już trochę razem, to mój pierwszy i jedyny facet. Mamy córeczkę która ma prawie 2 latka a ja szukając sukni ślubnej dostałam kilka pytań czy będę mieć welon, bo przecież chyba nie bo mam dziecko, nie wypada itd... szczerze mówiąc nawet nie jest mi on jakoś specjalnie do szczęścia potrzebny ale mając wybór chciałabym go mieć, czy myślicie że sugerować się uwagami innych ? Niestety ale mieszkamy na wsi i sami wiecie... 

Boże... Nie przejmuj się takim gadaniem. To Twój dzień, Ty wybierasz jak chcesz wyglądać. Po co słuchać innych? Bo ja serio nie rozumiem tego przejmowania się tym co ludzie powiedzą. Ludzie zawsze będą gadać. 

Chcesz welon - załóż go. Nie chcesz - nie zakładaj. Ja osobiście nie miałam, bo się w nim nie czułam, miałam ozdoby we włosach. 

Teoretycznie mając dzircko nie powinnaś iść do ślubu w białej sukni 😜 Jakby tak słuchać głupot. 

Ubierz co chcesz i wyglądaj pięknie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz można mieć welon, wianek, fascynator, ozdobną spinkę, kwiatek, a nawet diadem 🙂

To twój dzień, Rób tak żebyś czuła się najpiękniejsza i wyjątkowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×