Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dorise

Syn narzeka na swój wzrost

Polecane posty

Mój syn ma 15 lat i około 165 wzrostu.  Od jakiegoś czasu wspomina, że jest najniższy w klasie itp., a wczoraj powiedział, że jakaś dziennikarka powiedziała, że Tom Cruise nie może być przystojny bo ma 1.70 i to jeszcze bardziej go dobiło. Jak mam go wesprzeć? Co powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn mając 15 lat również miał 165 cm wzrostu.

Teraz mając prawie 19 ma 185 cm.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony_Arkwright

Niech się nie dobija, bo jeszcze ma kilka lat na to, aby podrosnąć i stać się wysokim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma 165, mój mąż także. Ich bracia również. Siostry, matki i żony niewiele ponad 150. Wszyscy żyją, bądź żyli i mieli się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W wieku 15 lat dla chlopca to raczej normalny wzrost. Dopiero teraz zacznie rosnac. Jak konczylam podstawowke mialam 160 centymetrow wzrostu i bylam jedna z najwyzszych osob w klasie, osob-nie dziewczyn, dzis majac 40 dalej mam trozzke ponad 160 cm. Za to koledzy ktorzy byli nizsi niz ja kiedy wybieralismy licea wystrzelili w wiekszosci powyzej 180 centymetrow. Spokojnie. Zreszta to nie wzrost czyni mezczyzna. 

Edytowano przez AgsAgsAgs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci rosną dłużej niż kobiety. Dlatego uważam że nie ma się czym przejmować. A rodzice jakiego wzrostu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Kończąc gimnazjum miałam kolegę niższego albo równego mojego wzrostu, a mierzyłam wtedy jakieś 165 cm. Spotkałam go przypadkiem na ulicy jakoś na początku szkoły średniej i patrzył już na mnie z góry 🙂 

Edytowano przez Agul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu żeby się nie przejmował. Może być tak że za rok tak wystrzeli w górę że wszystkie kości będą go bolały od nagłego urosniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×