Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dominikaa19

Podobieństwo

Polecane posty

Gość Dominikaa19

Cześć. Miałam partnera z którym byłam w ciąży i w grudniu poroniłam w 6 tygodniu, na wizycie u ginekologa potwierdziła ginekolog że wszystko było dobrze oczyszczone. W lutym zaszłam w ciążę z moim aktualnym partnerem, wiem że to głupie pytanie ale czy dziecko może być podobne do starego partnera? Takie myśli chodzą mi po głowie, przecież macica była oczyszczona, nowe plemniki ale w głowie wariuje 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dominikaa19 napisał:

Cześć. Miałam partnera z którym byłam w ciąży i w grudniu poroniłam w 6 tygodniu, na wizycie u ginekologa potwierdziła ginekolog że wszystko było dobrze oczyszczone. W lutym zaszłam w ciążę z moim aktualnym partnerem, wiem że to głupie pytanie ale czy dziecko może być podobne do starego partnera? Takie myśli chodzą mi po głowie, przecież macica była oczyszczona, nowe plemniki ale w głowie wariuje 🤦‍♀️

Ale jak? Jak?

Ja myślę, że powinnaś poczytać podręcznik do biologii...

Swoją drogą czy to jest odpowiedzialne, żeby zachodzić w ciążę z partnerem, z którym byłaś wtedy ile? 2 miesiące?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaa19

Nie, to był mój partner z którym byłam już wcześniej, tzn pierwsza miłość. Ale nie o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dominikaa19 napisał:

Nie, to był mój partner z którym byłam już wcześniej, tzn pierwsza miłość. Ale nie o tym. 

O tym, bo jesteś nieodpowiedzialna i na dodatek bladego pojęcia nie masz o działaniu układu rozrodczego. Powiedz jeszcze, że nie masz więcej niż 19 lat.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaa19

Mam więcej niż 19 lat. W Internecie piszą takie rzeczy więc wolałam się poradzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dominikaa19 napisał:

Nie, to był mój partner z którym byłam już wcześniej, tzn pierwsza miłość. Ale nie o tym. 

A rozwiewając wątpliwości, plemniki nie żyją dłużej niż 3-5 dni. Więc nie ma takiej możliwości, żeby w lutym zapłodnił Cię plemnik Twojego ex, który utrzymał się w Twojej pochwie od kiedy zaszłaś w ciążę, czyli pewnie jakoś od listopada. Od listopada do lutego jest dużo więcej niż nawet te 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dominikaa19 napisał:

Mam więcej niż 19 lat. W Internecie piszą takie rzeczy więc wolałam się poradzić 

Jakbyś przyłożyła się do biologii i miała jakieś podstawowe umiejetności analitycznego myslenia to po pierwsze obaliłabyś tę tezę w minutę, a po drugie wiedziałabyś, że nie wszystko w necie jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Foko Loko napisał:

Jakbyś przyłożyła się do biologii i miała jakieś podstawowe umiejetności analitycznego myslenia to po pierwsze obaliłabyś tę tezę w minutę, a po drugie wiedziałabyś, że nie wszystko w necie jest prawdą.

Dokładnie tak, ale ona pyta o coś innego. O to, czy dziecko będzie podobne, a nie czy będzie dzieckiem tamtego gościa. Tu chyba bardziej o jakiś przesąd chodzi. O jakąś może energię zostawioną przez tamten płód 🫣, czy duszę. A tak swoją drogą, jeśli obaj ojcowie są podobnego wzrostu, podobnej postury, mają takie same włosy, oczy, kształt nosa, to owszem, dziecko drugiego partnera może być podobne do ojca poronionego płodu 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Unlan napisał:

Dokładnie tak, ale ona pyta o coś innego. O to, czy dziecko będzie podobne, a nie czy będzie dzieckiem tamtego gościa. Tu chyba bardziej o jakiś przesąd chodzi. O jakąś może energię zostawioną przez tamten płód 🫣, czy duszę. A tak swoją drogą, jeśli obaj ojcowie są podobnego wzrostu, podobnej postury, mają takie same włosy, oczy, kształt nosa, to owszem, dziecko drugiego partnera może być podobne do ojca poronionego płodu 🤣🤣🤣

Nie no pytała tez czy tamte plemniki coś 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dominikaa19 napisał:

Cześć. Miałam partnera z którym byłam w ciąży i w grudniu poroniłam w 6 tygodniu, na wizycie u ginekologa potwierdziła ginekolog że wszystko było dobrze oczyszczone. W lutym zaszłam w ciążę z moim aktualnym partnerem, wiem że to głupie pytanie ale czy dziecko może być podobne do starego partnera? Takie myśli chodzą mi po głowie, przecież macica była oczyszczona, nowe plemniki ale w głowie wariuje 🤦‍♀️

Powalilas mnie tym tematem. Jakim cudem dziecko jednego mezczyzny moze byc podobne do drugiego? Albo sypialas z oboma i nie wiesz ktory jest ojcem, albo Twoi kochankowie sa wybierani na jedno kopyto i w gruncie rzeczy to zawsze ten sam typ, do tego stopnia, ze mogliby uchodzic za braci. Wyglad dziecka zapisany jest w genach. To one odpowiadaja za kolor oczu, wzrost, barwe wlosow lub skory. 

Wybacz, ale czytalam tu rozne perelki, jednak Twoj temat to juz osobna kategoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Foko Loko napisał:

Nie no pytała tez czy tamte plemniki coś 😄 

No tak racja. Pewnie naczytała się przesądów a sama sobie plemnik wkręciła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że wpadkę zaliczyła z byłym i obecnym. Więc jak dziecko będzie podobne do byłego to będzie mogła sprzedać mu ściemę, że może być podobne do niego, bo niedługo po poronieniu zaszła w kolejną ciążę i jego geny jeszcze zostały w jej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Migotka95 napisał:

Mi się wydaje, że wpadkę zaliczyła z byłym i obecnym. Więc jak dziecko będzie podobne do byłego to będzie mogła sprzedać mu ściemę, że może być podobne do niego, bo niedługo po poronieniu zaszła w kolejną ciążę i jego geny jeszcze zostały w jej macicy.

Masz rację. Puściła się w jednym czasie z byłym i jeszcze jakimś gostkiem, a teraz szuka bajeczki dla gostka, gdyby się okazało, że dziecko może być byłego. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2022 o 11:55, Unlan napisał:

Dokładnie tak, ale ona pyta o coś innego. O to, czy dziecko będzie podobne, a nie czy będzie dzieckiem tamtego gościa. Tu chyba bardziej o jakiś przesąd chodzi. O jakąś może energię zostawioną przez tamten płód 🫣, czy duszę.

Tak. To się chyba jakoś nawet nazywało to wierzenie.  Tam było coś, że pierwszy facet który rozdziewicza kobietę to jest potem mentalnym ojcem wszystkich jej późniejszych dzieci z innych związków i rzekomo nawet jest tam jakies podobieństwo. Straszna ciemnota. Ludzie mnie przerażają. Szczególnie ludzie ze wsi, choć niektórzy miastowi też potrafią być głęboko prymitywni. Aż dziw że to nie zatrzymało się na latach 90-tych tylko trwa czasem dalej. To sie infekuje niczym wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×