Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kitsune

Jak dajecie sobie radę z drożyzną?

Polecane posty

To nie pierwszy raz jak sa podwyzki wiec nie ma sie co pienic.  Zmiana rzadu tez nic nie zmieni w obecnej sytuacji wiec naprawde nie ma nic do zrobienia oprocz wlasnie poszukania roznych sposobow na oszczedzanie.  Ja w lecie wysadzilam sobie ziola na tarasie i suszylam na zimie miedzy innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bimba napisał:

Wiem, ale nie mogę się z tym wszystkim pogodzić.

Mysle, ze tak samo jak my wszystkie. Szlag czlowieka trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać .trzeba się cieszyć jak jest bo będzie gorzej dużo gorzej . Niedługo będzie brakowalo prądu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Jolcia83 napisał:

Nie ma co narzekać .trzeba się cieszyć jak jest bo będzie gorzej dużo gorzej . Niedługo będzie brakowalo prądu 

No to super cieszymy się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AnnaMaria1982 napisał:

Nawet niech będzie drogo ale żeby już wojny nie było 😞 bo jeszcze niewiadomo jak.to wszystko się skończy. 

 

Myślę że wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wojna bedzie jeszcze trwala skoro Putin zrobil mobilizacje.  Bedzie rzucal tyle cial na Ukraine, az ona padnie, albo Rosjanie beda mieli dosyc.  W najlepszym przypadku Putin padnie i nastepca przerwie wojne.  W najgorszym wypadku do wladzy dorwie sie gorszy wariat i wtedy moze byc faktycznie jeszcze gorzej.  

Poprawy nie bedzie w najblizszym czasie i mozemy sobie klnac placac w sklepie za jedzenie, ale nic nie zrobimy.  Ceny ida wszedzie do gory, Polska jest w takiej samej sytuacji jak reszta krajow Europy i Ameryka Polnocna. O reszcie swiata nie wiem, ale Chiny pewnie nie odczuwaja tego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×