Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MłodaMama

Ciężko mi się dogadać z partnerem. Co robić?

Polecane posty

2 minuty temu, marine000 napisał:

Pisze o statystyce a tam nie ma "siebie czy wszyscy" 

Wiesz jak wygląda statystyka? Sąsiad sypia z żoną codziennie, ja wcale. Statystycznie rzecz biorąc sypiam z żona co drugi dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Unlan napisał:

Nie poradnia rodzinna, a seksuolog, który wytłumaczy wygodnisiowi, że kobieta to ani robot, ani wór na jego wydzieliny. 

Wam się podoba czy nie,  współżycie jest częścią związku.

Nie ma współżycia,  jest gdzie indziej to z obu stron.  Brednie tylko w waszych głowach :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marine000 napisał:

Nie zmienisz tego !  a jelsi chcesz to robic to bierzesz sie za bary z potezna sila jaka jest Natura.Nie doceniasz i nie rozumiesz  potegi Ewolucji ! 

Potęga ewolucji? Chyba mieszasz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Wam się podoba czy nie,  współżycie jest częścią związku.

Nie ma współżycia,  jest gdzie indziej to z obu stron.  Brednie tylko w waszych głowach :classic_wacko:

Masz rację współżycie jest filarem związku.... a dokładniej jednym z trzech filarów związku.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, marine000 napisał:

To juz musisz jemu osobiscie przekazac bo autorka nam jego nr tel nie podala tylko wystawila siebie a jako odbiorce 🙂 

Kobiety pracuja na innych mechanizmach wiec nie rozumieja ze u faceta seks stoi na miejscu nr 1  Mam odczucie ze uczestniczki tego sporu nie rozumieja ze facet to nie kobieta w staniku 🙂  ale cos innego , niz one same  i ich schematy myslowe nie maja zastosowania do drog myslowych faceta  i to na dodatek w rozkwicie rozrodczosci 🙂 

Gość założył rodzinę i spłodził dwoje dzieci. Powinien mieć świadomość, że życie nie będzie wyglądało tak jak przed dziećmi, bo nie będzie aż tyle czasu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marine000 napisał:

No i co z tego wynika? ze jest jakas czesc facetow ktorzy sypiaj i nie sypiaja z kobietami 🙂 W twoim przypadku 50/50 to jest najwazniejsze w tym obarazku..Ja jednak jestem facetem i znam swiat meski od srodka a zdanie 3ciej plci nie znam 

Nie, to pokazuje tylko jak statystyka ma się do rzeczywistości.... To, że jesteś facetem nie oznacza, że znasz męski świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MłodaMama napisał:

Tak też było. Ten kto idzie na popołudnie robi obiad, zaprowadzą dzieciaka do przedszkola. A ten co wraca sprząta it'd ale pojawiły się wymówki że dzieciaki żyć nie dały. No i tak zostało że tylko te obiady robi na popołudniach

No i zrobiłaś najgorszą rzeczą jaką mogłaś zrobić. Odpuściłaś mu. A on ma w głowie, że jeśli mu odpuscilas, tzn, że, aż tak ciężko nie masz robiąc w domu sporo więcej od niego. To dlaczego mówisz, że jesteś zmęczona? 

Stawiasz sprawę jasno. Słuchaj koleś, chcesz seksu? Ja też, ale moje zmęczenie osłabia mi libido. To, albo mnie odciążysz w obowiazkach domowych, czyli będzie tak jak jakiś czas temu i wtedy będzie mi się chciało, albo zostaje tak jak jest. Wybieraj. Koniec rozmowy. 

Mówisz to tonem stanowczym i spokojnym. Żeby widział, że mówisz poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marine000 napisał:

Ani ani! To ty nie rozumiesz co to jest Ewolucja:) 

Zatem wyjaśnij co to jest ewolucja. Potrzeba rozmnażania a zatem seksu jest pierwotną potrzebą, która jest niezmienna dla wszystkich żywych stworzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, *Piotr* napisał:

Wam się podoba czy nie,  współżycie jest częścią związku.

Nie ma współżycia,  jest gdzie indziej to z obu stron.  Brednie tylko w waszych głowach :classic_wacko:

Czy ci się to podoba, czy nie, tam u autorki jest współżycie. Problem jest w tym, że facet prawie cały dom zwala na żonę, a współżycie chciałby mieć częściej niż 3 razy w tygodniu. 

Czy ty będąc mocno zmęczonym masz ochotę na seks? Raczej nie. A tam żona przemęczona, mąż wypoczęty i robi się problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marine000 napisał:

Nie jestem tu iod tego aby cytowac ci Wikipedie  masz jakies chyba wyksztalceniea jelsi nie to nie wypowuiadaj sie na temat czegos o czym nie masz pojecia 🙂 Robisz to czesto i gesto ze az szkoda cie czytac 🙂 

Ależ mam wiedzę.... tylko ona jakoś nie do końca ma po drodze z twoimi poglądami. Mało tego - swoje poglądy podciągasz pod wszystkich mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Unlan napisał:

Nic nie umyka. To nie jest tak, że są oboje nieszczęśliwi. Ona jest po prostu przemęczona i z tego zmęczenia nie ma ochoty na zbliżenia. A on co robi, kiedy ona mu mówi, chłopie ha jestem cholernie zmęczona. Wiem skarbie, rozumiem, że jesteś padnięta, ale rozłóż mi nogi. Nie widzisz, że to coś z jego strony jest niehalo? 

 

Nie kochana, on mówi "jak nie rozłożysz nóg na każde moje skinienie to będziesz miała przerąbane, wszystko czego potrzebujesz zostanie ci odebrane" (przypominam ze seks jest) - tak się zachęca partnerkę do częstrzego seksu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marine000 napisał:

Bardzo zle argumetujesz! co swiarczy o tym ze pojmujesz faceta jako kobiete w staniku bo facet nawet zmeczony ma jednak  ochote na seks:) Szczegolnie mlody i rozrodczy 🙂 

Bzdura! Nie projektuj swojego libido na wszystkich facetów, bo każdy człowiek jest inny i każdy człowiek, kobieta i mężczyzna może mieć inne libido. To zależy od osoby. Jest sporo facetów calkiem aseksualnych. 

Jaka ewolucja? Dążenie do rozrodu, to dążenie całej przyrody. Nieważne roślina, robal, czy ssak. Ewolucją możesz nazwać rozwój intelektualny człowieka jako istoty,a nie myślenie o spuście. 

Zrób eksperyment. Rozejrzyj się za kobietami, które mają problem z dolnym odcinkiem kregoslupa i zapytaj ile one mają seksu. Zapewniam cię, że każda ci powie, że stanowczo za mało. Bo facetowi krew z lędźwi zejdzie, a nadmiar w jądrach uwolni się podczas snu, a kobiecie to zostaje. My mamy trochę bardziej to rozbudowane i rzutuje na kosc ogonowa. 

Pojmuje faceta jako kobietę w staniku. Czyli co? Jak mam biustonosz to jestem aseksualna, a jak go zdejmę to jest demon seksu ze mnie? 

Zawsze powtarzasz, że ten ma władzę w domu, kto rządzi seksem. Widocznie twoja żona libido dużego nie ma i traktuje seks jako nagrodę dla ciebie, a tobie to odpowiada. Możliwe, że mąż autorki tak właśnie powinien być traktowany jak ty przez swoją żonę. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bimba napisał:

Nie kochana, on mówi "jak nie rozłożysz nóg na każde moje skinienie to będziesz miała przerąbane, wszystko czego potrzebujesz zostanie ci odebrane" (przypominam ze seks jest) - tak się zachęca partnerkę do częstrzego seksu???

No mniej więcej. Jak on to powiedział? Że autorka nie dostanie jego zainteresowania? Jakoś tak.  Buhaha. Jak na razie to on się interesuje swoim interesem, jak to zrobić, żeby jemu było dobrze. Absolutnie nie interesuje się jej stanem psychicznym i fizycznym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimba napisał:

To absolutnie nie jest takie proste.

Facet który nie chce nic robić w domu a do tego szantażuje ze jak nie będzie seksu to on będzie robił jej na złość (w domu dwójka malutkich dzieci!) nie jest żadnym partnerem do rozmów. 

I nie trudno się domyślić że seksu nie ma bo facet w tym temacie dba tylko o siebie, a chyba nie chodzi ci o to żeby "nagradzać" seksem powieszenie prania czy odkurzanie.

Jest proste. Nie rozmawiać, tylko wyrazić żądania i zacząć wymagać. 

Nie, nie chodzi mi system kar i nagród z seksem roli głównej, ale tutaj to się chyba faktycznie sprawdzi coś w ten deseń. Nie poodkurzałeś, ja to musiałam zrobić i się tak bardzo zmęczyłam, że muszę odpocząć. Wybacz, zamiast odpocząć po pracy i mieć w konsekwencji siłę na igraszki, musiałam zrobić twoją robotę. W związku z tym idę spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bimba napisał:

Dwójką dzieci, rok i trzy, praca, cały dom na głowie i facet z pretensjami że ona śpi w nocy zamiast go zabawiać. 

Niektórzy to mają tupet.

Uważam, że przy tym trybie życie,  jej mąż mając seks 2,3 razy w tygodniu to i tak  dużo. A Pan nadal nie zadowolony.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość888 napisał:

Uważam, że przy tym trybie życie,  jej mąż mając seks 2,3 razy w tygodniu to i tak  dużo. A Pan nadal nie zadowolony.

Bo Pan jest z tych co musi mieć WSZYSTKO tak jak on chce i od tego właśnie ma "babę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marine000 napisał:

Jak mnie atakujesz personalnie to znak ze wyczerpuja ci sie argumenty i zamieniasz sie w hejterke .Moglbym na tym etapie cie zignorowac bo okazujesz sie niewarta dyskusji ale widze ze pewne sprawy trzeba powtarzac do pozygania.To ze ty tak masz nie znaczy ze ma 100% kobiet wiec sprowadzania problemu do twojej osoby jest nieporozumieniem.Wypowiadaj sie wiec o sobie  i nie uogolniaj!na facetow LOL 

Nie jest tajemnica  ze kobiety i mezczyzni to choc pozornie podobne istoty  to funkcjonuja jednak inaczej.Tak te dwie plci wymodelowala Ewolucja droga filtra jakim jest dobor naturalny.Przetrwali ci co osiagneli sukces reprodukcyjny czyli zostawili po sobie potomstwo a to potomstwo kolejne i kolejne! Kazde pokolenie jest obcinane brzytwa jaka jest  kompromis miedzy doborem naturalnym a sukcesem reprodukcyjnym Dzis mamy tego owoc w postaci dwoch plci z ktorych kazda ma swoja role spoleczna do spelnienia.INNA maja faceci ! a INNA maja kobiety,.To determinuje roznice miedzy nimi!!!! Trudno aby mieli te same schematy myslowe jelsi maja przez miliony lat inne zadania do spelnienia wobec Natury.Naczelna rola mezczyzny jest inicjowac zblizenie z kobieta a naczelna rola kobiety jest byc inkubatorem zycia. To determinuje ich zachowania spoleczne. Mezczyna wiec z racji  swej budowy anatomicznej musi byc gotowy do seksu i zaplodnienia 24 godz na dobe a kobieta wystarczy ze  3 dni w miesiacu .Juz w samym tym fakcie widac ze nie moga myslec identycznie.Kazda plec ma wiec swoje stereotypy  funkcjonowania   a wiec i myslenia.  Dlatego pisze o tym ze pojmujesz facetow jako kobiety w gaciach 

Facet musi byc aerosolem plemnikowym bo w systuacji gdy nie wie ktora kobieta ma owulacje  zapladnia je na slepo  a do tego potrzebne mu niewyczerpane zasoby nasienia  to zas musi gdzies byc magazynowane .Jest w najadrzu  i gdy zbiera sie go pewna ilosc wywiera nacisk na scianki co facet odbiera jako stres motywujacy go do poszukiwania samicy .Tak Natura w uproszczeniu rozwiazala problem aktywnosci w plodzeniu potomstwa.Gdyby facet nie chcial sie bzykac bez przerwy  nie byloby potomstwa a ludzkosc jako gatunek by wymarla./Zrszta mamy juz dowody ze byly 4 linie ludzkie 3 wymarly.Tylko nasz gatunek przetrwal i zwyciezyl bo dopasowal sie do srodowiska na Ziemi i rol jakie wyznaczyla obu pciom natura .W interesie wiec czlowieka jako gatunku jest aby kazdy mezczyzna byl jak najbardziej jurnym bo to szansa dla przedluzenia gatuku w sytuacji gdy kobieta jajeczkuje raz na ok 30 dni 

Przygadał kocioł garnkowi....Facet  ma płodzić,  płodzić i płodzić.... a jak juz naplodzi to znika,  malo tego zapomina o potomstwie i o tym , że ono potrzebuje środków do życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwracasz kota ogonem, czyli napisałam prawdę. To ty piszesz cały czas, że ten ma władzę w domu, kto rządzi seksem, a przy tym piszesz, że faceci mają wysokie libido, a kobiety niekoniecznie. To twoje wpisy wiele razy mówiły, odmów kobieto mu seksu, to dostaniesz co chcesz. No to ci piszę, że jeśli u ciebie tak jest i ci się to sprawdza, to ok. Może u autorki to właśnie się sprawdzi, przy czym my zauważamy jedna rzecz, której ty nie widzisz, a usprawiedliwiać faceta ewolucją. Wystarczy, że mąż autorki przejmie z powrotem te obowiązki z których się wymigał i ma seks częściej,  bo ona będzie mniej zmęczona i będzie mieć siły. Tu nie trzeba żadnych teorii ewolucyjnych. Trafił sie jej facet z wysokim libido i jej to odpowiadało. Gdyby sie facet nie wycwanił i nie przerzucił całej roboty w domu ograniczając się do małej "pomocy", to dalej by jej to wysokie libido męża odpowiadało. 

To co piszesz o rozmnażaniu, że facet musi być zawsze gotowy miałoby sens, gdyby na 1000 urodzeń rodziło się 10 chłopców. 

Okres płodny u kobiety na ok 5 dni, a plemnik potrafi przeżyć w ciele kobiety 72 godziny. Więc wystarczy, że facetowi będzie się  chciało raz na 5 dni i na pewno się wstrzeli w jajeczko. No i może cię zaskoczę, ale wielu kobietom najbardziej chce się seksu podczas miesiączki. 

Wiesz dlaczego nasz gatunek przetrwał, a inne nie? Bo w Afryce nie było takiej malej epoki lodowcowej po wielkim wybuchu wulkanu i niedobitki nie musiały szukać innych opcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Skb napisał:

Wiesz jak wygląda statystyka? Sąsiad sypia z żoną codziennie, ja wcale. Statystycznie rzecz biorąc sypiam z żona co drugi dzień....

Zapytaj mężczyznę jak często uprawia seks, ile miał partnerek oraz o rozmiar członka- gwarantuje że zdecydowana większość trochę sobie doda. Także taka statystyka

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, marine000 napisał:

facet musi byc aerosolem plemnikowym bo w systuacji gdy nie wie ktora kobieta ma owulacje  zapladnia je na slepo  a do tego potrzebne mu niewyczerpane zasoby nasienia  to zas musi gdzies byc magazynowane .Jest w najadrzu  i gdy zbiera sie go pewna ilosc wywiera nacisk na scianki co facet odbiera jako stres motywujacy go do poszukiwania samicy.

Ale Ty jesteś świadomy tego, że poza jądrami jest jeszcze mózg i że tym mózgiem się myśli, a nie leci za instynktem?

Mój mąż nie uświadczył seksu od połowy września i nie uświadczy przynajmniej do czerwca. Świadomie. I tak uważam, że ma plus, bo on sobie może zrobić dobrze, a ja nie mogę, bo jest to zagrożeniem zdrowia.

I co? Ma mi robić jazdy i szantaże emocjonalne, bo on chce seksu? Nie. Świadomie wiedział, w jaką sytuację wchodzi. Tak jak facet Autorki doskonale wie, jaką ma sytuację w domu, a mimo to jest bucem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marine000 napisał:

Pokladasz, jak kazda  leniwa  w naukach  i zadufana w sobie kobieta  bo " ty wiesz lepiej"  anie jacys naukowcy ! nadmierna ufnosc w racjonalne myslenie  obu plciLOL .Kazda  nasza decyzja jest oparta  najpierw na emojach  tak jak iseks 🙂 a racjonalne myslenie sluzy tylko do uzasadnienia jej przed soba ,Jakakolwiek decyzja wedruje najpierw do gadziego mozgu gdzie jest zlokalizowany i osrodek seksu,LOL  potem do hipokampu a wiec osrodka emocji a na koncu dopiero do platow czolowych gdzie jest centrum racjonalnego myslenia.Skany mozgow to ujawnily. Decyzje wiec ludzi sa oparte w 100% na emocjach co skrzetnie wykorzystuje marketing podsuwajac ci 1 butelke badziewiastego  szamponu jako "ostatni"

Decyzja twego meza jest tez emocjonalna bo jakby byla racjionalna to poszedlby jak mi tu rada:)  do prostytutki 🙂 Widzisz jak  malo rozsadnie doradzasz : LOL Racjonalnosc by wymagala od niego aby sobie znalazl przynajmniej "przyjaciolke" .Uwazam ze twoj argument jest do d...Nie podawaj tez szczegulow swego zycia bo ci to wyciagne jak tu niektorzy robia za dzien lub za rok 🙂  i przypomne .

Nie probuj  tez rozkminiac decyzji swego meza bo mozesz byc bardzo zaskoczona  🙂 Lepiej zyj zludzeniami.:) Niemniej pozdrow go ode mnie .Ma charakter ! ze zyjac z taka zolza okazuje jej tyle oddania 🙂 Muis  cie jednak kochac . lub leniwy  w podrywaniu kobiet 🙂 

Psychologia dzis nie ma  zludzen ze naszym zyciem kieruje  na pierwzsyzm miejscu potrzeba rozmnazania sie a wiec za wszystkim stoi seks.W kazdym ruchu czlowieka mozna  znalezc jakis slad prowadzacy do rozrodu. a rola meczyzny jest inicjowac seks aby ludzkosc nie wymarla. bo przy czestotliowsci jajeczkowania kobiety 1x na 30 dni malo prawdopodobne aby facet zostawil po sobie jakiegos potomka.I do tego pcha go mnostwo mechanizmow ktore wypracowala ewolucja .Sam nawet czasem nie wie dlaczego wciaz by bzykal i bzykal! 🙂a to jego emocje zwaizane z przemianami chemicznymi w mozgu dzialaja i nie ma zwiazku z mysleniem racjonalnym 🙂 

 

Bzdura. 

Niby z jakiej paki ja tu jestem zołzą? Mąż ma własny rozum. I całe szczęście potrafi się tym rozumem kierować. 

A wyciąganie? Nie widzę w tym co napisałam nic, co mógłbyś mi potem wyciągać. 

Są sytuacje w życiu kiedy seksu nie ma i to jest fakt, a nie opinia. I w takiej sytuacji też trzeba stawać na wysokości zadania.

Mąż Autorki seks ma. I to nie jest jej wina, że jest ...em i tego nie docenia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, marine000 napisał:

NO ! o napi sz jej cos praktycznego a wiec racjonalnego, wzietego z mozgu aby uczynic ja szczesliwa w tym zwiazku 🙂 

Napisałam. Porozmawiać z facetem, żeby jej więcej pomagał, żeby ona była mniej zmęczona i miała czasni ochotę na seks 🤷‍♀️

Nie ma innej opcji, a obwinianie jej jest durnotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marine000 napisał:

A teraz przesledz moje posty od poczatku .Rusz mozg ! LOL 

To Ty powinieneś przestać i myśleć i być ...em. Nie pierwszy raz dajesz szkodliwe rady.

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marine000 napisał:

Zarzuty bez pokrycia sa hejtem.WIdze ze leniwa jestes i nie chce ci sie czytac  ale za to uwielbiasz sobie ponarzekac !   na byle co ! tez ! 🙂

Zarzuty bez pokrycia? Nie pierwszy raz widzę jak odpowiadasz w tematach obwiniając ofiary, obwiniając kobiety o to, że mężowie ich zdradzają czy tłumacząc, że powinny być przy mężach, bo rodzina jest najważniejsza. Albo tłumaczysz zdradzanym facetom, że powinni się zainteresować swoimi żonami. Robisz typowy victim blaming i czekam na dzień, w którym wszyscy doskonale będą wiedzieli, że takie rady się ignoruje.

Nie powiem, kto pierwszy poleciał z hejtem w moim kierunku 😛 ale cóż, jak dobrze zauważyłeś wtedy, jestem zołzą, zwłaszcza, jak mnoe ktoś irytuje, a Ty irytujesz.

Gdzie Twoja żona, co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo Cię ubodło, że musiałeś mi odpowiedzieć 3x? 😄

Powtórzę, mój mąż doskonale wiedział, że seksu nie będzie i z pełną świadomością się na to zgodził.

I całe szczęście potrafi myśleć głową, a nie ...em i wie, że po pierwsze to nie jest z mojej zołzowatości, po drugie kiedyś się skończy, a po trzecie są w życiu sytuacje, kiedy tak trzeba i koniec, nie ma dyskusji. 

I to samo życzę mężowi Autorki. Żeby zrozumiał, że przy 2 dzieci ciężko żyć tak, jak wtedy, kiedy ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Co to za jakieś takie fochy i dąsy? Po co? Czy nie możecie się dogadać? Zaraz się okaże, że ma kochankę, bo czuł się odtrącony i niezauważany. Nikt nie mówi o wygibach seksualnych, ale o zwykłym przytulaniu się i pieszczotach. A Ty traktujesz go i jego zapędy, oraz starania,  jakby Ci ktoś pięty przypalał żywym ogniem, czyli z niechęcią i lekceważysz, to, co dla niego jest ważne. Jak petenta. A nie jak męża i najbliższego człowieka. Dziwne. Albo relacja i fajne życie, albo fochy, to wygląda źle, nie dajecie sobie tego, na czym Wam zależy. Tym samym oddalacie się od siebie. 

Ale Ty nie widzisz, że focha się on, a nie ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marine000 napisał:

Zycze pieknych zludzen:) ze on taki wierny 🙂 ale to nie moja sprawa.Zmierzysz mu...LOL  czy mu zaszkodzilo czy dostal wartosc dodana ?  w postaci raka prostaty 🙂 Jakby dostal to wiesz juz ze mailas swoj udzial,  nakladajac mu embargo 🙂 

Czy Ty umiesz czytać czy serio głupi jesteś? Napisałam, że mąż wiedział, w co wchodzi. Że świadomie to zrobił wiedząc, że nie będzie. Ja mu embargo nie nałożyłam. Sam sobie je nałożył jeżeli już.

Widocznie dla niektórych są rzeczy ważniejsze i seks można na chwilę odłożyć na bok, żeby mieć coś ważniejszego. 

Są sytuacje w życiu, kiedy seksu nie ma przez jakiś czas z różnych powodów. Ważnych powodów. Bywa, życie.

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z mezem na spokojnie. Powiedz,ze dzielicie obowiazki domowe 50/50 i ty wykonujesz tylko swoja czesc,a on swoja, a jezeli nie wykona to mieszkacie w chlewie. Trudno przemeczysz sie a jak zobaczy,ze nie ma co na d**** zalozyc, bo wszystkie jego gacie brudne,bo nie wypral to sie nauczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Foko Loko napisał:

Czy Ty umiesz czytać czy serio głupi jesteś? Napisałam, że mąż wiedział, w co wchodzi. Że świadomie to zrobił wiedząc, że nie będzie. Ja mu embargo nie nałożyłam. Sam sobie je nałożył jeżeli już.

Widocznie dla niektórych są rzeczy ważniejsze i seks można na chwilę odłożyć na bok, żeby mieć coś ważniejszego. 

Są sytuacje w życiu, kiedy seksu nie ma przez jakiś czas z różnych powodów. Ważnych powodów. Bywa, życie.

Ja sobie myślę że gdyby seks miał kluczową wartość to ludzie byliby że sobą max 3-4 lata. Bo później pożądanie spada - a jednak jest coś co sprawia że ludzie nadal że sobą są=) 

Myślę że to przywiązanie, szacunek i wygoda. My ludzie lubimy mieć też kogoś na kogo można liczyć i przy kim można być sobą. Poza tym dla chwilowej uciechy nie warto rozwalać sobie życia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Oni. Razem. Raz jedno, raz drugie. Albo razem. I tak w kółko..to, że ona o tym nie pisze, nie znaczy, że się nie dąsa i że tylko on jest ofochany. Wojna podjazdowa na gesty i słowa, wojna domowa trwa. ( Jak w serialu " Wojna domowa"). 

Przeczytałaś dokładnie?

Facet ma seks co drugi dzień, wysprzątaną chatę, zaopiekowane dzieci i partnerkę której nie musi utrzymywać ale z racji że mu mało postanowił traktować ją jak psa i szantażem wymuszać więcej seksu.

Dla ciebie to oczywiście jej wina.

Zauważyłam że bardzo często trzymasz stronę złamasów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×