Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pieknisia

Najlepszy wiek dla kobiety na dziecko?

Polecane posty

Jak uważacie. Trzeba wziąć też pod uwagę mądrego partnera, trzeba mieć jakiś dom, stabilne finanse, samochod itp. Ja mam 35 lat skończone i chyba już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Pieknisia napisał:

Jak uważacie. Trzeba wziąć też pod uwagę mądrego partnera, trzeba mieć jakiś dom, stabilne finanse, samochod itp. Ja mam 35 lat skończone i chyba już za późno.

Nie ma 🙈 obiekttwnie nigdy nie ma dobrego momentu. Zdrowotnie wiadomo im wcześniwj tym lepiej, ale to tylko jeden aspekt.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taki w którym czujesz,że chcesz dziecka, jesteś gotowa i masz poczucie bezpieczeństwa. Wiek rozrodczy kobiet teraz mocno przesunął się do 30+, zwłaszcza na zachodzie gdzie kobiety żyją trochę inaczej i nie ma presji społecznej na to by zostać matka za wszelką cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Pieknisia napisał:

Jak uważacie. Trzeba wziąć też pod uwagę mądrego partnera, trzeba mieć jakiś dom, stabilne finanse, samochod itp. Ja mam 35 lat skończone i chyba już za późno.

Pierwsze dziecko urodziłam mając 30 lat,ostatnie jak miałam 41.Teraz mam 46.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że około 50 lat. Jesteś już przed emeryturą , masz czas i pieniądze , dożyjesz dostatecznie długo żeby odchować i to na tyle. Spokojnie ,bez spiny , bez ciśnienia .... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×