Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Misha

Londynska N_es_a

Polecane posty

1 godzinę temu, Zamowienia1900 napisał:

Od pewnego czasu Aga powtarzała regularnie że nie chodzi na hybrydę bo ma tlustą płytkę paznokci że hybryda jej się nie trzyma  i odpryskuje na na drugi dzień , ogólnie strata kasy i czasu . Na darmowe zaproszenie poszła na hybrydę  i widzę hybryda ma się dobrze i już jej nie odpada 🤦🏻‍♀️ trzyma się i jest super 😃 chyba przestaje wierzyć w to co mówi bo ostatnio dużo kłamstw 

Wszystko jest super u niej,gdy dostanie za darmo 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają jakiś nowy domek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ScreamInSilence napisał:

Kolejną działkę wzięli

Tak pani niesia przeszczęśliwa z tegoż powodu. Jakiś taki wieczny chaos u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Misha napisał:

Tak pani niesia przeszczęśliwa z tegoż powodu. Jakiś taki wieczny chaos u niej.

Strasznie przynudza z tą działką, hobby godne emerytki 😏

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Autobusyitramwaje napisał:

Strasznie przynudza z tą działką, hobby godne emerytki 😏

Plus jest nieszczera w swoich wypowiedziach. Nic już tak naprawdę ciekawego nie ma u niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Misha napisał:

Plus jest nieszczera w swoich wypowiedziach. Nic już tak naprawdę ciekawego nie ma u niej. 

A co znowu nieszczerego było? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta działkę wrzuca bo chyba nie na pomysłów na inne filmy.

Sporadycznie coś dodaje. Przez co nie ma prawie współpracy. Chyba tylko Hl i te chleby jej zostały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tych insta stories wygląda jak starsza pani i ma posturę babuleńki ( w tym różowym sweterku)🙈 

Po drugie Niesia pani wszystkowiedząca zmywa noże w zmywarce 🤦🏻‍♀️ 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Agusława odleciała już z tą działką, nawet nie odpalam YT jak widzę 🪴🥱🥱🥱

Edytowano przez Autobusyitramwaje
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Agę, ale od jakiegoś czasu totalna nuda na jej kanale. Tylko roślinki albo polecajki książkowe 🥱

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lolina92 napisał:

Lubię Agę, ale od jakiegoś czasu totalna nuda na jej kanale. Tylko roślinki albo polecajki książkowe 🥱

Dokładnie, gdzie jej vlogi z jakichkolwiek wycieczek, outfity itp.? 

Roślinki, działka - współczuję takiej nudy.

Książki, które poleca zupełnie mnie nie interesują 🤷🏻‍♀️ 

Albo recenzje kosmetyków, używa ich tony razem z suplementami i ma wieczne problemy ze zdrowiem, wypiera się tego,ale kto ogląda stories regularnie ten wie...

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2024 o 12:33, Autobusyitramwaje napisał:

Agusława odleciała już z tą działką, nawet nie odpalam YT jak widzę 🪴🥱🥱🥱

Czekaj, czekaj... Według ciebie odleciała, bo działkę chce sobie uprawiać? 😅 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2024 o 13:21, Autobusyitramwaje napisał:

Dokładnie, gdzie jej vlogi z jakichkolwiek wycieczek, outfity itp.? 

Roślinki, działka - współczuję takiej nudy.

Książki, które poleca zupełnie mnie nie interesują 🤷🏻‍♀️ 

Albo recenzje kosmetyków, używa ich tony razem z suplementami i ma wieczne problemy ze zdrowiem, wypiera się tego,ale kto ogląda stories regularnie ten wie...

Well... Ale zdajesz sobie sprawę, że czas większości ludzi to właśnie ta nuda, rutyna? 😅 Co miałaby robić? być drugą szusz, albo kręcić dramy rodzinne? Przecież to normalne, że z upływem lat zmieniają się nasze upodobania, jak miałam 20lat to też kupowałam tonę ciuchów i testowałam kosmetyki, a teraz sobie myślę ze mam tak z 60% rzeczy mniej. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2024 o 13:21, Autobusyitramwaje napisał:

Roślinki, działka - współczuję takiej nudy.

Dla ciebie nuda, a dla innych wymarzone hobby. Zdrowe jedzenie z działki, ruch na świeżym powietrzu, radość z tego, że coś się samemu uprawia i obserwuje jak rośnie. Uwielbiam takie komentarze z doopy, byleby się do czegoś przyczepić

  • Thanks 3
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tu nie chodzi o samo w sobie hobby, że jest nudne, bo to przyjemne spędzanie czasu.Ale nie sądzę żeby to był interesujący kontent na YouTube. 

Osobiście nie bardzo mnie interesuje jak ktoś przekopuje działkę albo sadzi roślinki, jeszcze przez internet. Zresztą sądząc po ilości wyświetleń raczej większość osób też to nie interesuje. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Lolina92 napisał:

Myślę, że tu nie chodzi o samo w sobie hobby, że jest nudne, bo to przyjemne spędzanie czasu.Ale nie sądzę żeby to był interesujący kontent na YouTube. 

Osobiście nie bardzo mnie interesuje jak ktoś przekopuje działkę albo sadzi roślinki, jeszcze przez internet. Zresztą sądząc po ilości wyświetleń raczej większość osób też to nie interesuje. 

A jaki to jest interesujący kontent na YouTube? Co się musi dziać w tym filmie, żeby ten kontent był ciekawy? 

Niska oglądalność jest na jej kanale od lat. Grupa docelowa z którą zaczynała to kobiety  takie jak ona, przeglądanie neta zeszło dla nich na dalszy plan bo są inne obowiązki na głowie. Piszecie, że jest u niej chaos, no to jeśli macie dwójkę dzieci, prace i jakieś hobby i nie macie chasu to zazdro, ale zaskoczę was: większość kobieta ma jak ona. 

Co do podróży, stylizacji itd to powiem tak... Nie będę wskazywać palcem, ale są inne konta, dużo mniejsze, które zaparcie walczą o widownie na yt targając dzieci na wyjazdy w kółko  i filmujac non stop żeby starczyło materiałów na vloga przynajmniej 2razy w tygodniu, bo inaczej algorytm oszaleje na ich niekorzyść. Albo "minimalistki" co co roku poszukują idealnego płaszcza i wiecznie robią przegląd trendów. Wolę to co jest u Agi, niż krzykliwe influ "musicie to mieć, biegnijcie do Rossmanna"... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2024 o 22:01, Nieznan_zdzislawa napisał:

A jaki to jest interesujący kontent na YouTube? Co się musi dziać w tym filmie, żeby ten kontent był ciekawy? 

Niska oglądalność jest na jej kanale od lat. Grupa docelowa z którą zaczynała to kobiety  takie jak ona, przeglądanie neta zeszło dla nich na dalszy plan bo są inne obowiązki na głowie. Piszecie, że jest u niej chaos, no to jeśli macie dwójkę dzieci, prace i jakieś hobby i nie macie chasu to zazdro, ale zaskoczę was: większość kobieta ma jak ona. 

Co do podróży, stylizacji itd to powiem tak... Nie będę wskazywać palcem, ale są inne konta, dużo mniejsze, które zaparcie walczą o widownie na yt targając dzieci na wyjazdy w kółko  i filmujac non stop żeby starczyło materiałów na vloga przynajmniej 2razy w tygodniu, bo inaczej algorytm oszaleje na ich niekorzyść. Albo "minimalistki" co co roku poszukują idealnego płaszcza i wiecznie robią przegląd trendów. Wolę to co jest u Agi, niż krzykliwe influ "musicie to mieć, biegnijcie do Rossmanna"... 

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Fakt jest taki, że u niej wieje nudą.i nie ma co tu się oburzać 🤯

Nigdy nie zapatrywałam się we vlogerki czy teraz influencerki. Oglądam wieczorem do prasowania i innych nudnych czynności 😁 

Całe szczęście,że mam ciekawsze życie niż ona i bardziej aktywne. Jej życie jej sprawa, nie mam zamiaru siedzieć na działce jak starszyzna 😁 Świat jest piękny trzeba korzystać 😃

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2024 o 19:33, Nieznan_zdzislawa napisał:

Czekaj, czekaj... Według ciebie odleciała, bo działkę chce sobie uprawiać? 😅 

 

Dokładnie, jak moja babcia. Byłyby dobre koleżanki 😁

Hobby dobre,ale na emeryturze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2024 o 19:46, Elmirka1313 napisał:

Dla ciebie nuda, a dla innych wymarzone hobby. Zdrowe jedzenie z działki, ruch na świeżym powietrzu, radość z tego, że coś się samemu uprawia i obserwuje jak rośnie. Uwielbiam takie komentarze z doopy, byleby się do czegoś przyczepić

Ruch na świeżym powietrzu, widać po jej wiotkim ciele i wiecznych niedomaganiach 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne to myślenie ze działki są tylko dla ludzi na emeryturze 😄

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to spoko, jeśli ona to lubi to super. Widać, że ją to cieszy. Ale jest to po prostu nudne w oglądaniu. Jak ktoś już ma konto na YouTube i prowadzi kanał to myślę, że normalne, że ludzie chcą oglądać coś ciekawszego. Nie muszą to być wieczne fajerwerki, piruety czy imprezy. Ale od długiego już czasu to tylko ta działka. Może powinna założyć oddzielny kanał odnośnie działkowania? 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Anka1212 napisał:

dziwne to myślenie ze działki są tylko dla ludzi na emeryturze 😄

Bo są, mieszkałam kiedyś niedaleko takich działek. Może tylko dwie rodziny w wieku Agi w ciągu 5 lat widziałam, reszta to tak sporo po 60 tce 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lolina92 napisał:

Według mnie to spoko, jeśli ona to lubi to super. Widać, że ją to cieszy. Ale jest to po prostu nudne w oglądaniu. Jak ktoś już ma konto na YouTube i prowadzi kanał to myślę, że normalne, że ludzie chcą oglądać coś ciekawszego. Nie muszą to być wieczne fajerwerki, piruety czy imprezy. Ale od długiego już czasu to tylko ta działka. Może powinna założyć oddzielny kanał odnośnie działkowania? 

 

Otóż to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na yt jest zatrzęsienie młodych osób które pokazuj jak dbać o ogródki, działki itp. Może nie mają wyświetleń jak Marta Potoczek czy Kasia In ale są i nie są emerytkami 🙂 wydaje mi się że Aga po prostu nie ma czasu żeby sensownie ogarniać yt, od wielu lat jej nie oglądałam ale to temat ogródka mnie przywiódł z powrotem i spasowałam bo jej sposób mówienia o tym mi nie leży i wolę słuchać inne osoby które tylko na tym się skupiają. Ale przejrzałam co tam u niej i ten yt to takie piąte koło wozu, sądzę że lepiej jej by się żyło bez presji nagrywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Wafel napisał:

Na yt jest zatrzęsienie młodych osób które pokazuj jak dbać o ogródki, działki itp. Może nie mają wyświetleń jak Marta Potoczek czy Kasia In ale są i nie są emerytkami 🙂 wydaje mi się że Aga po prostu nie ma czasu żeby sensownie ogarniać yt, od wielu lat jej nie oglądałam ale to temat ogródka mnie przywiódł z powrotem i spasowałam bo jej sposób mówienia o tym mi nie leży i wolę słuchać inne osoby które tylko na tym się skupiają. Ale przejrzałam co tam u niej i ten yt to takie piąte koło wozu, sądzę że lepiej jej by się żyło bez presji nagrywania.

No w sumie teraz jak tak czytam to co piszesz, to faktycznie ma to sens 🙂 chyba rzeczywiście Aga nie ma ani czasu, ani specjalnie większej ochoty nagrywać.

Szkoda. Tęsknię za jej vlogami, wycieczkami po Londynie i przemyśleniami.

Takie codziennie jej życie mnie najbardziej przyciąga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2024 o 14:09, Autobusyitramwaje napisał:

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Fakt jest taki, że u niej wieje nudą.i nie ma co tu się oburzać 🤯

Nigdy nie zapatrywałam się we vlogerki czy teraz influencerki. Oglądam wieczorem do prasowania i innych nudnych czynności 😁 

Całe szczęście,że mam ciekawsze życie niż ona i bardziej aktywne. Jej życie jej sprawa, nie mam zamiaru siedzieć na działce jak starszyzna 😁 Świat jest piękny trzeba korzystać 😃

 

Aaaa to mogłaś tam pisać od razu, nie marnowałabym paliwa na odpisywanie xD  Ludzie co mają ciekawe życie nie muszą obcym ludziom na forum pisac "ja mam ciekawsze zycie" 😛 zresztą fakt że musisz prasować to tak trochę słabo 😛 można to przecież wydelegować....

 

Była w tym wątku taka jedna już, myślała że padniemy z wrażenia bo napisała że ona to jeździ wszędzie samochodem a nie komunikacja miejska jak plebs, ale nikt się nie zachwycał to sobie poszła xD

Edytowano przez Nieznan_zdzislawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie rozumiem o co się rozchodzi. Aga ma zycie jakie na wielu ludzi. Za granicą także. Po prostu je pokazuje. Dom , dzięki, zakupy, działka, sprzątanie, kosmetyki... Czyli standard. To nie janal typu podróż dookoła świata z plecakiem, czy Andziaksy, którzy wydają 109zl na paczkę chusteczek. Tak wygląda zwykle zycie zwykłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Aaaa to mogłaś tam pisać od razu, nie marnowałabym paliwa na odpisywanie xD  Ludzie co mają ciekawe życie nie muszą obcym ludziom na forum pisac "ja mam ciekawsze zycie" 😛 zresztą fakt że musisz prasować to tak trochę słabo 😛 można to przecież wydelegować....

 

Była w tym wątku taka jedna już, myślała że padniemy z wrażenia bo napisała że ona to jeździ wszędzie samochodem a nie komunikacja miejska jak plebs, ale nikt się nie zachwycał to sobie poszła xD

Wiesz, ja się tylko dziwię,że przekraczając pewien wiek ludzie jak Niesia nagle robią się jak ludzie na emeryturze 🤷🏻‍♀️ Prasuję rzadko i rzadko oglądam YT,bo po prostu nie mam czasu siedzieć w domu jak kura domowa 🙈

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paryz London napisał:

W sumie nie rozumiem o co się rozchodzi. Aga ma zycie jakie na wielu ludzi. Za granicą także. Po prostu je pokazuje. Dom , dzięki, zakupy, działka, sprzątanie, kosmetyki... Czyli standard. To nie janal typu podróż dookoła świata z plecakiem, czy Andziaksy, którzy wydają 109zl na paczkę chusteczek. Tak wygląda zwykle zycie zwykłych ludzi.

Sama sobie odpowiedziałaś więc po co Aga  ciągnie YT jak ma nudne życie. Można się depresji nabawić, że taka stagnacja i rutyna w dość młodym wieku.

Na szczęście są inne ciekawe kanały, niestety żaden z nich nie jest polskich Youtuberów 🤷🏻‍♀️

Edytowano przez Autobusyitramwaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×