Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hailey92

Panna Joanna

Polecane posty

3 minuty temu, Lolalola napisał:

No i to samo mogą przecież zrobić bez ślubu!

Owszem mogą. Dyskusja było o tych przypadkach, gdzie ktoś tego nie zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, blue_danube napisał:

Owszem mogą. Dyskusja było o tych przypadkach, gdzie ktoś tego nie zrobił. 

Dyskusja była o tym, jak można żyć w konkubinacie i budować dom na dzialce partnera xd 

Edytowano przez Lolalola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym, że Aska sprzedaje na Vinted kosmetyki z paczek PR? Widziałam GlamShop, którym ciągle się zachwyca, Eveline, BasicLab, które tanie nie jest... dostaje za darmo, odfajkuje reklamę na instastory i potem Vinted wjeżdża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xyzxyz1. napisał:

Co sądzicie o tym, że Aska sprzedaje na Vinted kosmetyki z paczek PR? Widziałam GlamShop, którym ciągle się zachwyca, Eveline, BasicLab, które tanie nie jest... dostaje za darmo, odfajkuje reklamę na instastory i potem Vinted wjeżdża...

A myślisz że inne influencerki tak nie robią?  Tak na logikę to tych wszystkich produktów nawet nie są się zużyć zanim się przeterminuja 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, xyzxyz1. napisał:

Co sądzicie o tym, że Aska sprzedaje na Vinted kosmetyki z paczek PR? Widziałam GlamShop, którym ciągle się zachwyca, Eveline, BasicLab, które tanie nie jest... dostaje za darmo, odfajkuje reklamę na instastory i potem Vinted wjeżdża...

Jeżeli barter i zrobiła reklamę to ok. Jak płatna reklama to oszustwo i dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co druga influ reklamująca na ig jakieś ubrania to robi. Mam kilka z nich profile na vinted zapisane i to jest cyrk. Opowiadają jaka to super jakość i marka a potem fru na vinted albo jakieś targi odzieży "vintage"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aśka zawsze mówi, że sprzątać nie musi przed świętami, bo ma zawsze czysto, cały rok. Tymczasem dziś dodała relacje z łazienki gdzie okno jest tak brudne, że ledwo widać co kolwiek. A mamy zaraz święta, a Aska nie sprząta przed świętami, bo ma cały rok czysto 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, eliza2016 napisał:

Aśka zawsze mówi, że sprzątać nie musi przed świętami, bo ma zawsze czysto, cały rok. Tymczasem dziś dodała relacje z łazienki gdzie okno jest tak brudne, że ledwo widać co kolwiek. A mamy zaraz święta, a Aska nie sprząta przed świętami, bo ma cały rok czysto 🤣🤣

Aha. To faktycznie zasługuje na komentarz w wielką sobotę 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2024 o 19:09, secretgarden napisał:

Joanna czyta kafe i nawet komentuje😁

Chyba jak większość z nich 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wiskozowe spodnie z nowej kolekcji jej sklepu chyba troszkę za szczupłe... słaba reklama Asiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xyzxyz1. napisał:

Te wiskozowe spodnie z nowej kolekcji jej sklepu chyba troszkę za szczupłe... słaba reklama Asiu.

Gdzie? Bo sklep jest chwilowo lub dłużej nieaktywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, secretgarden napisał:

Gdzie? Bo sklep jest chwilowo lub dłużej nieaktywny...

Na instastory sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2024 o 21:57, eliza2016 napisał:

Aśka zawsze mówi, że sprzątać nie musi przed świętami, bo ma zawsze czysto, cały rok. Tymczasem dziś dodała relacje z łazienki gdzie okno jest tak brudne, że ledwo widać co kolwiek. A mamy zaraz święta, a Aska nie sprząta przed świętami, bo ma cały rok czysto 🤣🤣

No to chyba dobrze, że przez okno w łazience cokolwiek nie widać 😀😀 hahahah zboczuszku 

Edytowano przez Glos_rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, bo szukam właśnie takich zwykłych wciaganych butów codziennych - czy któraś z Was ma lub miala Tomsy? Sa wygodne? Nadaja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×