Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hailey92

Panna Joanna

Polecane posty

6 minut temu, Honcia2213 napisał:

Właśnie, co myślicie o tym sklepie? Dla mnie nie jest jakaś ikona stylu, ubiera się zwyczajnie, co mogłabym zaproponować konsumentowi? Znów to będę dresy jak u innych influ?

Mnie się ona kojarzy z tymi sukmanami długimi we wzorki, których ma w opór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Ona to będzie szyć, czy jak?

Nieee, będzie tylko sprzedawać  "perełki". Źródło niewiadome.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Honcia2213 napisał:

Właśnie, co myślicie o tym sklepie? Dla mnie nie jest jakaś ikona stylu, ubiera się zwyczajnie, co mogłabym zaproponować konsumentowi? Znów to będę dresy jak u innych influ?

Myślę że to pomysł jej "bratowej", Aśka będzie robić reklamę i przy okazji wkręci tamtą do świata internetu, zarobek będzie słaby ale zawsze to jakiś nowy temat do gadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Honcia2213 napisał:

Właśnie, co myślicie o tym sklepie? Dla mnie nie jest jakaś ikona stylu, ubiera się zwyczajnie, co mogłabym zaproponować konsumentowi? Znów to będę dresy jak u innych influ?

Obstawiam, że dresy, legginsy , sportowe staniki coś w stylu OłszynApart:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska, która narzeka na plastik w sieciówkach, będzie teraz sprzedawać ten sam plastik nie w sieciówce. Fuck logic. Sweter w maliny ściagnięty z chin kosztuje grosze, po czym w tych wszystkich "ekskluzywnych butikach" sprzedawany jest za 200 zł. 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, romatiamo napisał:

Laska, która narzeka na plastik w sieciówkach, będzie teraz sprzedawać ten sam plastik nie w sieciówce. Fuck logic. Sweter w maliny ściagnięty z chin kosztuje grosze, po czym w tych wszystkich "ekskluzywnych butikach" sprzedawany jest za 200 zł. 

Dla mnie te ubrania wyglądają jak z lumpeksu. Wybrane losowo rzeczy, nie pasujące do siebie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep z ciuchami się otworzył, co myślicie? Dla mnie bardzo szybko się zamknie, te same ubrania można znaleźć na innych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubrania  rodem z ptaka. Też przez kilka lat prowadziłam sklepik z ubraniami. Takie rzeczy i podobne jakie ma Aśka sama sprzedawałam. Większość to pewnie made in italy. Dziwne, że Ewa RLM jej nie rozreklamowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Hailey92 napisał:

Ubrania  rodem z ptaka. Też przez kilka lat prowadziłam sklepik z ubraniami. Takie rzeczy i podobne jakie ma Aśka sama sprzedawałam. Większość to pewnie made in italy. Dziwne, że Ewa RLM jej nie rozreklamowała

Taa, Italy 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko otworzy, tak szybko zamknie. Jak Bugson.

Aśka jak ludek Michelin od pasa w dół. 

Do tego piszczy, a nie mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joanna i jej świateczne stylizacje. Tylko w pierwszej wygląda dobrze. Reszta do kosza, ale widzę, że ja tam szczędzą w tych komentarzach. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2023 o 15:56, Krokiet89 napisał:

Jak szybko otworzy, tak szybko zamknie. Jak Bugson.

Aśka jak ludek Michelin od pasa w dół. 

Do tego piszczy, a nie mówi. 

Wqrwia mnie jej mówienie, dlatego nie oglądam,  a jeszcze jak chce przekonać do czegoś (do sklepu) , to tak niby się uśmiecha a zeby zacisniete 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to był jeden z powodów dla którego przestałam ją oglądać. Dziwną manierę mowy ma. Włączyłam jej teraz relacje na ig gdzie mówi o nowych brwiach permanentnych i jak głupia się zasłania. Ludzie takie zachowania to na początku były fajnie, teraz to na nikim nie robi wrażenia. Mam wrażenie, że czasami zachowuje się jak ułomna.

Te zdjęcia i filmiki promujące ten sklep nie urywają czterech liter. Ot krzywy uśmiech i kiwnięcie głową. Klasyczna Aśka. Na zdjęciach mega niekorzystnie wygląda. Otwieranie sklepu internetowego z tym co mają teraz wszyscy to strzał w kolano. Na same adsy spokojnie 10k miesięcznie trzeba mieć. A raczej na widowni z YT kokosów nie zbije. Mnie zastanawia, że rlm jej nie promuje. Takie przyjaciółki...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudna do bólu. Zamiast jeździć na szmacie po domu niech szuka pracy. Bo jak nety się skończą i partner pogoni to skończy jak Arleta W.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aśka wita nas po przerwie w niemrawym humorze z powodu pogody i... córki. Publiczne narzekanie na dziecko chyba stało się jej contentem i oczywiście p.i.e.r.d.o.l.e.t.y z actiona.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź kobito do pracy. Kumasz angielski i jakieś tam studia zmęczyłaś. YT nie jest na zawsze. Ona wiecznie zmęczona. Głos sztuczny. Wygląd dalej napompoowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Honcia2213 napisał:

Ciekawe jak tam idzie sprzedaż internetową....

Ceny szmatek za wysokie jak na składy materiału, fanki kupią,  ale czy kupować będą w nieskończoność?, wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Krokiet89 napisał:

Idź kobito do pracy. Kumasz angielski i jakieś tam studia zmęczyłaś. YT nie jest na zawsze. Ona wiecznie zmęczona. Głos sztuczny. Wygląd dalej napompoowany. 

Ona nie pójdzie do normalnej roboty. Bo wtedy braknie czasu na slow life lub  machanie nogami w ciagu dnia, kiedy ludzie zaiwaniają w normalnej robocie. Skończą się długie  wypady na do Hiszpanii, w końcu mamy tylko 26 dni urlopu w roku ustawowo) , skończa się cytujac klasyka "wieczne wakajki po wiecznych reklamach". Swoją drogą to te "pazy" Aśki są tandetne i przaśne tak jak jej  bazarowe stylówki.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, secretgarden napisał:

Ona nie pójdzie do normalnej roboty. Bo wtedy braknie czasu na slow life lub  machanie nogami w ciagu dnia, kiedy ludzie zaiwaniają w normalnej robocie. Skończą się długie  wypady na do Hiszpanii, w końcu mamy tylko 26 dni urlopu w roku ustawowo) , skończa się cytujac klasyka "wieczne wakajki po wiecznych reklamach". Swoją drogą to te "pazy" Aśki są tandetne i przaśne tak jak jej  bazarowe stylówki.

Myślałam, że tylko mi się nie podobają te paznokcie.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Honcia2213 napisał:

A w sumie ten jej partner czym się zajmuje? 

W sumie to nie wiadomo. Byli nieraz na dłużej (bodajze raz w roku są miesiąc w Hiszpanii ), a potem mają kolejne w roku wakajki i wyjazdy dłuzsze choćby do Irlandii , to chłop chyba wtedy zdalnie pracował, albo i nie...kto to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On zdalnie pracuje. Dobrze zarabia. Aśka jest kurą domową na własne życzenie. Złote czasy YT ma za sobą. Żadnych kokosów nie zarabia. I nic nie ma. Dom za jego kasę. Działka też. Buja się jako konkubina.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krokiet89 napisał:

On zdalnie pracuje. Dobrze zarabia. Aśka jest kurą domową na własne życzenie. Złote czasy YT ma za sobą. Żadnych kokosów nie zarabia. I nic nie ma. Dom za jego kasę. Działka też. Buja się jako konkubina.

W życiu bym na taki układ nie poszła, to jest za duże ryzyko. Plus jeszcze to bycie wieczną,  kryzysową narzeczoną, to jest totalnie nieracjonalne podejście i naiwne.  Niech zgadnę, ona sobie racjonalizuje, że jej taki stan rzeczy odpowiada, o takim układzie marzyła, typowe pier.u, pier.u . Latka lecą, oby nie została docelowo z ręką umoczoną w  nocniku.  Aśka kobito, zaskórniaki konkretne odkładaj ,  zabezpiecz tyły, zamiast kolejny raz tusz pod skórę ładować , w przerwie kupując bazarowe szmaty dopasowane do tych ohydnych krogulców.  Inaczej czeka cię w najlepszej opcji pokój u rodziców w Nysie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A skąd wiadomo że to jego dom? Ona sprawiała wrażenie jakby go obydwoje budowali. Nawet jak w ciąży była już wysoko to jeździła po sklepach i wybierała materiały. Można było odnieść wrażenie że para wspólnie dom buduje i się dorabia.

 

Edytowano przez blue_danube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, blue_danube napisał:

A skąd wiadomo że to jego dom? Ona sprawiała wrażenie jakby go obydwoje budowali. Nawet jak w ciąży była już wysoko to jeździła po sklepach i wybierała materiały. Można było odnieść wrażenie że para wspólnie dom buduje i się dorabia.

 

Stąd, że przylezie tu jakiś krokiet czy inny pasztet i tak wypisuje. Serio, Krokiecie, ty jesteś powalony. Wypisujesz ciągle to samo? Masz na to dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×