Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Magda_122

Zazdrosna Zborowska czy Rubik?

Polecane posty

1 godzin臋 temu, PanciaPomarancza napisa艂:

Pojechali,bo c贸rka chciala tam uscdo szko艂y

Tej wersji nie znam. Podobno uciekli przed s膮siadem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
16 godzin temu, Larwi膮tko 馃悰 napisa艂:

Oni p贸ki co s膮 tam tak jakby byli na wakacjach. Dla Agatki nie ma znaczenia czy siedzi w domu w Polsce, czy w Miami. W Wilanowie pluska艂a si臋 w basenie. Dla niej 偶ycie si臋 nie zmieni艂o. Wywr贸cili 艣wiat c贸rek do g贸ry nogami.聽

Mnie to raczej ciekawi, co ten rubik zamierza tam robi膰? Chyba, 偶e jak mrozu bierze udzia艂 w jakim艣 projekcie polonijnym.聽

Wr贸c膮, wr贸c膮!聽

Przecie偶 komponowa膰 mo偶e zdalnie i pewnie to robi膰 zamierza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
18 godzin temu, Joanna Darc napisa艂:

Tej wersji nie znam. Podobno uciekli przed s膮siadem...

Tak wszyscy 偶artuj膮, ale nawet je艣li plotki o ich romansie s膮 prawdziwe,to fakt jest taki,偶e sama ona kiedys miwila o szkole c贸rki w stanach i przeprowadzce i to by艂o troch臋 temu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
29 minut temu, PanciaPomarancza napisa艂:

Tak wszyscy 偶artuj膮, ale nawet je艣li plotki o ich romansie s膮 prawdziwe,to fakt jest taki,偶e sama ona kiedys miwila o szkole c贸rki w stanach i przeprowadzce i to by艂o troch臋 temu.

No mo偶e kombinuj膮, 偶e 艂atwiej jej b臋dzie si臋 dosta膰 na lepsze studia w Stanach. Typu Harvard, Stanford...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
7 minut temu, Larwi膮tko 馃悰 napisa艂:

No mo偶e kombinuj膮, 偶e 艂atwiej jej b臋dzie si臋 dosta膰 na lepsze studia w Stanach. Typu Harvard, Stanford...

Wybuja艂e marzenia jak na kur臋 domow膮. Wsp贸艂czuje tym dziewczynkom. Typowe przyk艂ady dzieci kt贸re musza realizowa膰 niespe艂nione ambicje rodzic贸w.

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Larwi膮tko 馃悰 napisa艂:

Przecie偶 to nie Agata b臋dzie aplikowa艂a 馃榾

Nigdy nie wiemy jaka jest prawda. Pytanie czy te dziewczynki tego tak naprawd臋 chc膮?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, jestem_glodna napisa艂:

Nigdy nie wiemy jaka jest prawda. Pytanie czy te dziewczynki tego tak naprawd臋 chc膮?聽

Tak na serio, to niby Helena jest wybitnie m膮dra, inteligentna (wstaw co wolisz). Je艣li przenie艣li si臋 do Stan贸w by mog艂a p贸j艣膰 na studia, o kt贸rych niejeden m贸g艂by tylko pomarzy膰, to spoko jak dla mnie.聽

My艣la艂am, 偶e rubik ma klaska膰 tam dla Polonii 馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
22 godziny temu, Larwi膮tko 馃悰 napisa艂:

Niby rubik ma tam robi膰 karier臋.

Zdalnie mo偶na te偶 komponowac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 minuty temu, Misha napisa艂:

Zdalnie mo偶na te偶 komponowac

Od lutego rubik ma zaplanowane 29 koncert贸w na trasie w Polsce.聽

Agatka pewnie 艣ci膮gnie rodzic贸w na ten czas, bo sama nic nie ogarnia.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
4 godziny temu, jestem_glodna napisa艂:

Nigdy nie wiemy jaka jest prawda. Pytanie czy te dziewczynki tego tak naprawd臋 chc膮?聽

Bla bla bla...starszej matka zaplanowa艂a studia na Harvardzie 偶eby si臋 lepiej klika艂o a i tak sko艅czy jak matka reklamuj膮c ch艂am na insta. Na razie Agatka niezadowolona, bo za du偶o osob na 膰wiczeniach...i trenerka nie zajmuje si臋 ni膮 tak jak trzeba 馃ぃ馃檮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
32 minuty temu, FrutakzAmeryki napisa艂:

Bla bla bla...starszej matka zaplanowa艂a studia na Harvardzie 偶eby si臋 lepiej klika艂o a i tak sko艅czy jak matka reklamuj膮c ch艂am na insta. Na razie Agatka niezadowolona, bo za du偶o osob na 膰wiczeniach...i trenerka nie zajmuje si臋 ni膮 tak jak trzeba 馃ぃ馃檮

Zupe艂nie jak Helenka, kt贸rej ci臋偶ko by艂o si臋 pogodzi膰 z tym, 偶e jest no name w szkole.聽

  • Like 3
  • Thanks 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Apropos spraw medycznych, sama napisala na kanale nadawczym na IG:

"A tak z innej beczki, podczas ostatnich nada艅 z krwi wysz艂a mi konkretna anemia. Paulina (Ihnatowicz, nasza kochana dietetyczka) zasugerowa艂a wlewki z 偶elaza. Faktycznie sprawy zdrowotne s膮 tu CHOLERNIE drogie, dlatego ubezpieczenie to MUST HAVE. Badania krwi pod katem anemii kosztuj膮 w prywatnej firmie 399$, a wlewka z 偶elazem 800 馃槀馃檭"

tak偶e juz czuja r贸偶nice聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
17 godzin temu, jestem_glodna napisa艂:

Wybuja艂e marzenia jak na kur臋 domow膮. Wsp贸艂czuje tym dziewczynkom. Typowe przyk艂ady dzieci kt贸re musza realizowa膰 niespe艂nione ambicje rodzic贸w.

Akurat dzieci to na tym najbardziej zyska艂y. A do Polski zawsze mog膮 wr贸ci膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Rubikowa mnie mega wkurza. Taka paniusia, kt贸ra z艂apa艂a bogatego faceta i wydaje jej si臋, 偶e jest lepsza od innych.

Dzieci nie lubi, to m膮偶 namawia艂 j膮 na dziecko. By艂a pewna, 偶e nic z tego nie wyjdzie, wi臋c si臋 zgodzi艂a a tu niespodzianka -zasz艂a. A drugie maj膮 bo tak.

Do tego bardzo faworyzuje strasza c贸rk臋. Ciekawe czy m艂odsza ju偶 jest tego 艣wiadoma i czy ju偶 ma problemy ze sob膮 przez to.

rubikowa to pusta lala.

  • Like 2

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 godzin臋 temu, Paryz London napisa艂:

Akurat dzieci to na tym najbardziej zyska艂y. A do Polski zawsze mog膮 wr贸ci膰.

Czemu zyska艂y?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 godziny temu, blue_danube napisa艂:

Czemu zyska艂y?

Te偶 uwa偶am, 偶e wyjd膮 na tym najlepiej i pewnie ju偶 zostan膮 na sta艂e.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
4 godziny temu, Joanna Darc napisa艂:

Te偶 uwa偶am, 偶e wyjd膮 na tym najlepiej i pewnie ju偶 zostan膮 na sta艂e.

Bankowo nie zostan膮. Wr贸c膮 g贸ra za dwa lata聽

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
23 godziny temu, blue_danube napisa艂:

Czemu zyska艂y?

Bo w USA 偶yje si臋 艂atwiej ni偶 w pl i to Ci powie jazdy polak, kt贸ry tam wyemigrowa艂. Ilu znasz takich, kt贸rzy wr贸cili?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wyje偶d偶ali za komun臋 lub potem w czasach przemian, gdy聽w Polsce bylo nieciekawie, teraz ma艂o kto emigruje z rodzin膮. Ja znam osoby kt贸re wr贸ci艂y聽 wyjechaly w latach 2000. Oczywi艣cie jak kto艣 wyjecha艂聽 w latach 80聽 to raczej nie wr贸ci, bo maja tam dzieci kt贸re czyja sie amerykanami i tam ukladaja sobie 偶ycie.聽

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 godziny temu, Paryz London napisa艂:

Bo w USA 偶yje si臋 艂atwiej ni偶 w pl i to Ci powie jazdy polak, kt贸ry tam wyemigrowa艂. Ilu znasz takich, kt贸rzy wr贸cili?

Powtarzasz stereotyp i mit.聽

Mamy 2023 i Rubiki na pewno nie emigrowa艂y z powod贸w ekonomicznych. Wr臋cz standard 偶ycia mieli wy偶szy w Warszawie.聽

Jedyny logiczny argument to taki, 偶e helenka faktycznie b臋dzie mia艂a 艂atwiejszy dost臋p do presti偶owych studi贸w.聽

A wr贸c膮 dlatego, 偶e w Polsce 偶y艂o im si臋 bardziej uprzywilejowanie. Stany s膮 bardzo drogie do 偶ycia. Zarabia si臋 du偶o, to i si臋 du偶o wydaje. On w Polsce zarabia艂 sporo, ale wydatki mia艂 mniejsze.聽

  • Like 2

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 godziny temu, masala napisa艂:

Wyje偶d偶ali za komun臋 lub potem w czasach przemian, gdy聽w Polsce bylo nieciekawie, teraz ma艂o kto emigruje z rodzin膮. Ja znam osoby kt贸re wr贸ci艂y聽 wyjechaly w latach 2000. Oczywi艣cie jak kto艣 wyjecha艂聽 w latach 80聽 to raczej nie wr贸ci, bo maja tam dzieci kt贸re czyja sie amerykanami i tam ukladaja sobie 偶ycie.聽

Prawda. Coraz mniej emigracji zarobkowej. Ewentualnie kto艣 zmienia kraj, bo: pogoda, rozw贸j itp.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
5 godzin temu, Paryz London napisa艂:

Bo w USA 偶yje si臋 艂atwiej ni偶 w pl i to Ci powie jazdy polak, kt贸ry tam wyemigrowa艂. Ilu znasz takich, kt贸rzy wr贸cili?

ale w Polsce mieli status gwiazd. Tam sa nieznani. Myslisz ze wystarczy im to? Moze na poczatku owszem, ale pozniej?

1 godzin臋 temu, Larwi膮tko 馃悰 napisa艂:

Powtarzasz stereotyp i mit.聽

Mamy 2023 i Rubiki na pewno nie emigrowa艂y z powod贸w ekonomicznych. Wr臋cz standard 偶ycia mieli wy偶szy w Warszawie.聽

Jedyny logiczny argument to taki, 偶e helenka faktycznie b臋dzie mia艂a 艂atwiejszy dost臋p do presti偶owych studi贸w.聽

A wr贸c膮 dlatego, 偶e w Polsce 偶y艂o im si臋 bardziej uprzywilejowanie. Stany s膮 bardzo drogie do 偶ycia. Zarabia si臋 du偶o, to i si臋 du偶o wydaje. On w Polsce zarabia艂 sporo, ale wydatki mia艂 mniejsze.聽

w jaki niby sposob latwiej Helenie dostac sie na Studia startujac stamtad? wiem ze TEORETYCZNIE brzmi to logicznie ale czy naprawde?? liczy sie kasa na mega czesne, oceny/egazminy (co za problem zdawac SAT w PL) oraz wyjatkowosc聽 (jakies hobby, sporty wolontariaty). I wh mnie 2 pierwszs kategorie sa do przejscia w PL (co lepsze聽wg Ciebie: szkola amerykanska+korki w PL聽vs publiczne LO w usa?) natomiast w 3 kategorii zdecydowanie latwiej byloby jej zablysnac w Polsce gdzie wiedza co i jak oraz kto moze pomoc(maja dojscia itepe).

tak jak z psem, ktoremu zalatwili przelot z nimi jako psu wspomagajacemu czy jak to soe nazywa.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 21.08.2023 o 18:33, Larwi膮tko 馃悰 napisa艂:

Od lutego rubik ma zaplanowane 29 koncert贸w na trasie w Polsce.聽

Agatka pewnie 艣ci膮gnie rodzic贸w na ten czas, bo sama nic nie ogarnia.聽

to natrzepie kase, jakos powinni przezyc nastepna zime w usa 馃ぃ馃槀 (tak dla watpiacych w ich finanse).

i pewnie beda spedzac kupe czasu w Polsce, taniej wychodzi wlewka w Pols e plus bilety lotnicze niz to samo w usa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 17.08.2023 o 17:58, Joanna Darc napisa艂:

Nie wiem czym oni tak si臋 zachwycaj膮 bo p贸ki co to pokazuj膮 betonowe miasto

jakas dzungle ciagle pokazuja. Wyemigrowali do Miami a mieszkaja gdzies na skraju dzungli z widokiem na miasto. moznaby sklecic ladny mem: oczekiwania vs rzeczywistosc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 18.08.2023 o 15:42, blue_danube napisa艂:

Czasy American Dream min臋艂y dawno temu. Bezpowrotnie. Teraz Amerykanom marzy si臋 Europa.

wlasnie, do ameryki jezdzi sie na wakajki a nie emigruje za chlebem

Dnia 9.08.2023 o 16:59, FrutakzAmeryki napisa艂:

Dziwna para...wydaje mi si臋, ze Agata i dzieci musz膮 robi膰 wszystko pod dyktando P. A ona? Reklamuje na insta wszystko co si臋 da. Widzia艂am ich relacj臋 z otwarcia Suntago ( mo偶e 2 lata temu?) Agata pr贸bowa艂a co艣 powiedzie膰 a on jej wci膮偶 przerywa艂.聽

mam inne odczucia, widzialam 1 czy 2 lajwy z nimi i oda wydaje sie mega zadufana w sobie a on konretnieszy i sympatyczniejszy sie聽wydal.

Dnia 13.08.2023 o 13:01, jestem_glodna napisa艂:

Powiedzcie mi jedno. Oni tak zawzi臋cie inwestuj膮 w edukacje tych c贸rek. No dobrze, ale co je艣li te c贸rki p贸jd膮 w jej 艣lady? Przecie偶 w rodzinie nic nie ginie i wiele wynosi si臋 z domu, i nagle jak one stwierdz膮, ze chc膮 by膰 kurami domowymi No to na co im b臋d膮 te britisz skule i wy艣mienite oceny? Uwa偶am tez, ze za du偶o wymagaj膮 od tych dziewczyn. Przecie偶 Agata tez nie ma jakiego艣 super prestizowego wykszta艂cenia ani kariery zawodowej.聽

to jest w sumie zabawne, ze laska ktorej kariera polega na tym ze po szkole zlapala starszego bogatego faceta, teraz tak sie jara ocenami. sama nie mogla soe uczyc?聽

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
32 minuty temu, snikers napisa艂:

to jest w sumie zabawne, ze laska ktorej kariera polega na tym ze po szkole zlapala starszego bogatego faceta, teraz tak sie jara ocenami. sama nie mogla soe uczyc?聽

Kiedy艣 powiedzia艂a 偶e w podstaw贸wce mia艂a bardzo dobre oceny a w liceum ju偶 j膮 interesowa艂o co艣 innego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 godziny temu, snikers napisa艂:

w jaki niby sposob latwiej Helenie dostac sie na Studia startujac stamtad? wiem ze TEORETYCZNIE brzmi to logicznie ale czy naprawde?? liczy sie kasa na mega czesne, oceny/egazminy (co za problem zdawac SAT w PL) oraz wyjatkowosc聽 (jakies hobby, sporty wolontariaty). I wh mnie 2 pierwszs kategorie sa do przejscia w PL (co lepsze聽wg Ciebie: szkola amerykanska+korki w PL聽vs publiczne LO w usa?) natomiast w 3 kategorii zdecydowanie latwiej byloby jej zablysnac w Polsce gdzie wiedza co i jak oraz kto moze pomoc(maja dojscia itepe).

To s膮 Rubiki 馃榾 Pami臋taj, 偶e oni niedawno zbierali na p艂yt臋. Wi臋c mo偶e uznali, 偶e helenka si臋 za艂apie na pomoc pa艅stwow膮, stypendia rz膮dowe, gdy tam pob臋d膮. Mo偶e rubik nie chce p艂aci膰, bo lubi kiedy p艂ac膮 za niego.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 godziny temu, snikers napisa艂:

w jaki niby sposob latwiej Helenie dostac sie na Studia startujac stamtad? wiem ze TEORETYCZNIE brzmi to logicznie ale czy naprawde?? liczy sie kasa na mega czesne, oceny/egazminy (co za problem zdawac SAT w PL) oraz wyjatkowosc聽 (jakies hobby, sporty wolontariaty). I wh mnie 2 pierwszs kategorie sa do przejscia w PL (co lepsze聽wg Ciebie: szkola amerykanska+korki w PL聽vs publiczne LO w usa?) natomiast w 3 kategorii zdecydowanie latwiej byloby jej zablysnac w Polsce gdzie wiedza co i jak oraz kto moze pomoc(maja dojscia itepe).

艁atwiej tak, 偶e jak widz膮 偶e jest sko艅czona szko艂a w USA, to wiedz膮 jaki jest poziom szko艂y i to "swoja" szko艂a. W wielu krajach jest tak, 偶e najpierw przyjmuj膮 ze szk贸艂 ze swojego kraju i ewentualnie potem spoza. Dla USA szko艂a w Polsce, to tylko szko艂a.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×