Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magda_122

Zazdrosna Zborowska czy Rubik?

Polecane posty

1 godzinę temu, setore napisał:

Agata sama nie jest wykształcona więc pewnie Helena jest po prostu przeciętnym dzieckiem, które się dobrze uczy bo lubi to, ale raczej nie jest geniuszem w porównaniu do rówieśników. Agata ma trochę przesuniętą skalę przez swoje braki, imo.

Braki, czyli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2023 o 19:10, Jagoda_Malina3 napisał:

A ja się spytam jeszcze raz, dlaczego ona tak ja faworyzuje? Co z tą Ala jest nie tak?

Ala to klon matki. Popatrzcie na stare zdjęcia Agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2023 o 16:30, Misha napisał:

Braki, czyli??

braki w edukacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, setore napisał:

braki w edukacji

Po czym poznajesz? Może nie chciała? Nie każdy potrzebuje matury/ studiów do życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Misha napisał:

Po czym poznajesz? Może nie chciała? Nie każdy potrzebuje matury/ studiów do życia. 

Owszem. Ale nie powinna w tej sytuacji cisnąć swojego dziecka na robienie rzeczy, których samej jej się nie chciało robić. To się nazywa toksyczna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, discord napisał:

Owszem. Ale nie powinna w tej sytuacji cisnąć swojego dziecka na robienie rzeczy, których samej jej się nie chciało robić. To się nazywa toksyczna matka

Na pewno nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Misha napisał:

Po czym poznajesz? Może nie chciała? Nie każdy potrzebuje matury/ studiów do życia. 

po czym  poznaję co? to że nie ma wykształcenia? to nie jest jakaś wiedza tajemna. Przecież nie oceniam tego tylko piszę  że ma zaburzone wyobrażenie o swoim własnym dziecku przez to

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Agata akurat ma studia. U Żurnalisty mówiła, że była w ciąży jeszcze jak studiowała i jak wpisałam w google to wyskoczyło, ze ma magistra z dziennikarstwa i komunikacji wizerunkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ariana1422 napisał:

Ale Agata akurat ma studia. U Żurnalisty mówiła, że była w ciąży jeszcze jak studiowała i jak wpisałam w google to wyskoczyło, ze ma magistra z dziennikarstwa i komunikacji wizerunkowej.

No ale co to za sztuka zrobić mgr w wyższej szkole gotowania na gazie? Pewnie rubik płacił, to zrobiła. Tak jak lewa zrobiła swój dyplom, nie będąc nigdy na uczelni 🙄

No i z jej ilością czasu, to z nudów by już zrobiła. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Larwiątko 🐛 napisał:

No ale co to za sztuka zrobić mgr w wyższej szkole gotowania na gazie? Pewnie rubik płacił, to zrobiła. Tak jak lewa zrobiła swój dyplom, nie będąc nigdy na uczelni 🙄

No i z jej ilością czasu, to z nudów by już zrobiła. 

Była dyskusja, czy ma wykształcenie czy go nie ma. Okazało się, że ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paryz London napisał:

Była dyskusja, czy ma wykształcenie czy go nie ma. Okazało się, że ma.

Well done Agatka 👏👏👏

Tzw dyplomy do szuflady 😃

Edytowano przez Larwiątko 🐛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Larwiątko 🐛 napisał:

No ale co to za sztuka zrobić mgr w wyższej szkole gotowania na gazie? Pewnie rubik płacił, to zrobiła. Tak jak lewa zrobiła swój dyplom, nie będąc nigdy na uczelni 🙄

No i z jej ilością czasu, to z nudów by już zrobiła. 

Skończyła UW. 
Chodziłam z nia na jeden z przedmiotów do wyboru i akurat to był przedmiot dedykowany dla dziennikarstwa i ona tam była. Ale jak ją pamietam to zawsze siedziała sama, z boku, taka cicha myszka aż momentami było mi jej żal. Zreszta ludzie w sali czy na korytarzu publicznie ja obgadywali i średnio to było miłe. 

  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Well done Agatka 👏👏👏

Tzw dyplomy do szuflady 😃

Nie było mówione, czy to Sorbona, czy prywatnia uczelnia w Kaliszu, tylko czy ma jakieś  wyższe wykształcenie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Well done Agatka 👏👏👏

Tzw dyplomy do szuflady 😃

Oesu, wszystko źle 😂

nie ma studiów - leniwa buła i nierób.

Ma jednak studia - też źle, bo pewnie kupione, na jakieś lewej uczelni

Okazuje się, że skończyła jednak UW i co też źle?!😂 Bo dyplom poszedł do szuflady

 

  • Like 2
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Leelith napisał:

Oesu, wszystko źle 😂

nie ma studiów - leniwa buła i nierób.

Ma jednak studia - też źle, bo pewnie kupione, na jakieś lewej uczelni

Okazuje się, że skończyła jednak UW i co też źle?!😂 Bo dyplom poszedł do szuflady

 

Haha. Dobre podsumowanie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Leelith napisał:

Oesu, wszystko źle 😂

nie ma studiów - leniwa buła i nierób.

Ma jednak studia - też źle, bo pewnie kupione, na jakieś lewej uczelni

Okazuje się, że skończyła jednak UW i co też źle?!😂 Bo dyplom poszedł do szuflady

 

To wyjaśnij mi, jaki jest sens robienia jakichkolwiek studiów i nie wykorzystywania swojego potencjału? Chętnie się dowiem 😊

Jak dla mnie, to ona może mieć i całą witrynę w dyplomach ustawioną 😉 Jest żoną męża i na tym kończą się jej aspirację. Ona bez rubika, to nawet zakupów w miami nie zrobi. Mąż wyjechał na koncert w Polsce, to musi im wystarczyć jedzenia do powrotu. 

Uzależniona od niego i dyplomy nie mają tu żadnego znaczenia. 

Te jej perypetię w usa to już są materiałem na memy.

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, korpogirl napisał:

Skończyła UW. 
Chodziłam z nia na jeden z przedmiotów do wyboru i akurat to był przedmiot dedykowany dla dziennikarstwa i ona tam była. Ale jak ją pamietam to zawsze siedziała sama, z boku, taka cicha myszka aż momentami było mi jej żal. Zreszta ludzie w sali czy na korytarzu publicznie ja obgadywali i średnio to było miłe. 

O dzięki za wyjaśnienie 🙂

Też ją tak postrzegam, jako osobę mało towarzyską. To nie zarzut, bo się zaraz zacznie...zle to zle tamto 😃 

Ona jest raczej z tych, które przyjaciółek czy bliskich koleżanek nie mają. Dla mnie toksyczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Larwiątko 🐛 napisał:

To wyjaśnij mi, jaki jest sens robienia jakichkolwiek studiów i nie wykorzystywania swojego potencjału? Chętnie się dowiem 😊

Jak dla mnie, to ona może mieć i całą witrynę w dyplomach ustawioną 😉 Jest żoną męża i na tym kończą się jej aspirację. Ona bez rubika, to nawet zakupów w miami nie zrobi.

 

To ona tam rządzi w związku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Larwiątko 🐛 napisał:

To wyjaśnij mi, jaki jest sens robienia jakichkolwiek studiów i nie wykorzystywania swojego potencjału? Chętnie się dowiem 😊

Jak dla mnie, to ona może mieć i całą witrynę w dyplomach ustawioną 😉 Jest żoną męża i na tym kończą się jej aspirację. Ona bez rubika, to nawet zakupów w miami nie zrobi. Mąż wyjechał na koncert w Polsce, to musi im wystarczyć jedzenia do powrotu. 

Uzależniona od niego i dyplomy nie mają tu żadnego znaczenia. 

Te jej perypetię w usa to już są materiałem na memy.

 

Generalnie: Bo tak

Skoro miała taką chęć, to niby dlaczego miałaby nie robić takich studiów? Może ją to interesowało, ale tylko teoretycznie? A może po prostu chciała mieć tytuł mgr i tyle.

Przecież jest też masa ludzi, którzy się kształcą w danym kierunku, a pracują w kompletnie innym.

Jakby była tylko żona męża, to by nie "pracowała" na Instagramie i trzepała na tym kasy.

I właśnie, zwłaszcza w tym programie TVN, w którym byli, power couple chyba, było widać, że Agata mocno mężem rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leelith napisał:

Generalnie: Bo tak

Skoro miała taką chęć, to niby dlaczego miałaby nie robić takich studiów? Może ją to interesowało, ale tylko teoretycznie? A może po prostu chciała mieć tytuł mgr i tyle.

Przecież jest też masa ludzi, którzy się kształcą w danym kierunku, a pracują w kompletnie innym.

Jakby była tylko żona męża, to by nie "pracowała" na Instagramie i trzepała na tym kasy.

I właśnie, zwłaszcza w tym programie TVN, w którym byli, power couple chyba, było widać, że Agata mocno mężem rządzi.

A to przepraszam mamy inne definicję pracy 😉

I nadal uważam, że to on trzyma kasę i jest głównym żywicielem rodziny. Agata owszem dorobi, na waciki. Ale jakim kosztem? Sprzedaje córki, wystawia je na ocenę społeczną, na hejt. Przecież ona sama nie miałaby nic ciekawego do pokazania. Jej "praca" opiera się na relacjonowaniu życia swojej rodziny. Ot taki współczesny Big Brother. 

A co do programu, to idealnie pokazał stosunek Piotra do niej i jej miejscu w domu. 

Ja tej pary nie kupuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Dlaczego tak uważasz?

 

Tak coś mi się wydaje, jak oglądam ich Ig. Wszyscy tu mówią, że on trzyma wszystko w ręku, ale moim zdaniem ona tam jest szefem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Larwiątko 🐛 napisał:

A to przepraszam mamy inne definicję pracy 😉

I nadal uważam, że to on trzyma kasę i jest głównym żywicielem rodziny. Agata owszem dorobi, na waciki. Ale jakim kosztem? Sprzedaje córki, wystawia je na ocenę społeczną, na hejt. Przecież ona sama nie miałaby nic ciekawego do pokazania. Jej "praca" opiera się na relacjonowaniu życia swojej rodziny. Ot taki współczesny Big Brother. 

A co do programu, to idealnie pokazał stosunek Piotra do niej i jej miejscu w domu. 

Ja tej pary nie kupuje. 

A skąd wiesz, ile kasy zgromadziła ona przez te 13 czy 15 lat małżeństwa? Ile wpada jej że współprac kosmetykiw, zabiegów? To nie jest jakaś tam Kowalska, która reklamuje to, co wszystkie drobne instagramerki, o których istnieniu społeczeństwo nie słyszało? Agatę można lubić lub nie, ale jest w końcu znana to i stawki za reklamy ma spore. Poza tym, skąd wiesz czy ona nie ma udziałów w tym przedszkolu muzycznym rubika, oraz czy mają intercyzę małżeńska,  czy nie? W razie rozwodu, jeśliby do niego doszło, ona ma jakieś tam dochody i to niemałe, bo firmy dużo płacą celebrtyom nawet za reklamy odkurzacza czy płatków do mleka. Może połowa domu jest na nią, plus alimenty, dzieci też by pewnie przy niej zostały. On ma więcej do stracenia w razie rozwodu niż ona.

Teoretyzując oczywiście, bo jak na razie to widać, że dogadują się ze sobą i nie bardzo przejmują się opinia innych. Ona ma głowę na karku większą, niż tu niektóre sądzą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Paryz London napisał:

A skąd wiesz, ile kasy zgromadziła ona przez te 13 czy 15 lat małżeństwa? Ile wpada jej że współprac kosmetykiw, zabiegów? To nie jest jakaś tam Kowalska, która reklamuje to, co wszystkie drobne instagramerki, o których istnieniu społeczeństwo nie słyszało? Agatę można lubić lub nie, ale jest w końcu znana to i stawki za reklamy ma spore. Poza tym, skąd wiesz czy ona nie ma udziałów w tym przedszkolu muzycznym rubika, oraz czy mają intercyzę małżeńska,  czy nie? W razie rozwodu, jeśliby do niego doszło, ona ma jakieś tam dochody i to niemałe, bo firmy dużo płacą celebrtyom nawet za reklamy odkurzacza czy płatków do mleka. Może połowa domu jest na nią, plus alimenty, dzieci też by pewnie przy niej zostały. On ma więcej do stracenia w razie rozwodu niż ona.

Teoretyzując oczywiście, bo jak na razie to widać, że dogadują się ze sobą i nie bardzo przejmują się opinia innych. Ona ma głowę na karku większą, niż tu niektóre sądzą.

Ja absolutnie nie wątpie w to, że ona jest zabezpieczona z każdej strony. Jestem pewna, że przy rozwodzie wziełaby połowę majątku. Jeśli już tak spekulujemy 😀 Problem miałaby taki, że drugiego takiego rubika, mogłaby nie znaleźć. 

Kiedyś oglądałam z nim wywiad, w którym przyznał, że jak poznał Agatę na wyborach miss, a później przedstawił kolegom w swoim wieku, to jego ego poszybowało w kosmos. Swiadczy to o jego ogromnych kompleksach. Nie wątpie też, że się dobrali. Oni się obydwoje nawzajem swoimi deficytami przyciągneli. 

Zresztą sama Agata mówi, że jest po terapii, bo miała wiele spraw do przepracowania. 

Edytowano przez Larwiątko 🐛
Literowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Paryz London napisał:

Tak coś mi się wydaje, jak oglądam ich Ig. Wszyscy tu mówią, że on trzyma wszystko w ręku, ale moim zdaniem ona tam jest szefem. 

Troche inaczej ich storiski wyglądały, gdy zaczynali te całe "nagrywki" w lockdownach. Teraz mam wrażenie, że więcej grają, bo też się naczytali o sobie. 

On nie wziąłby sobie żony bardziej ogarniętej od siebie. Wątpie też by chciał taką, która się rozwija. 

To jest typ, który musi mieć poczucie, że zarabia, ogarnia, że wszystko od niego zależy. Kompleksy i jeszcze raz kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Ja absolutnie nie wątpie w to, że ona jest zabezpieczona z każdej strony. Jestem pewna, że przy rozwodzie wziełaby połowę majątku. Jeśli już tak spekulujemy 😀 Problem miałaby taki, że drugiego takiego rubika, mogłaby nie znaleźć. 

Kiedyś oglądałam z nim wywiad, w którym przyznał, że jak poznał Agatę na wyborach miss, a później przedstawił kolegom w swoim wieku, to jego ego poszybowało w kosmos. Swiadczy to o jego ogromnych kompleksach. Nie wątpie też, że się dobrali. Oni się obydwoje nawzajem swoimi deficytami przyciągneli. 

Zresztą sama Agata mówi, że jest po terapii, bo miała wiele spraw do przepracowania. 

A ja sądzę, że szybko znalazłaby kogoś 

A on mógłby mieć z tym problem. Sam był do 40ki prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paryz London napisał:

A ja sądzę, że szybko znalazłaby kogoś 

A on mógłby mieć z tym problem. Sam był do 40ki prawie.

Kogoś to tak 😉 

On ma portfel i jest artystą, to zawsze kogoś znajdzie 😀 a takich typu agatka jest na pęczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Larwiątko 🐛 napisał:

A to przepraszam mamy inne definicję pracy 😉

 

A jaka jest Twoja definicja pracy? 😏Robi coś, za co dostaje kasę  Dla mnie to jest praca (nie mówię tutaj o kradzieżach czy żebractwie). Ktoś ma pracę lekka i przyjemną, powygłupia się do telefonu i dostanie za to kilka czy kilkanaście tysięcy, a ktoś będzie tyrał przez cały miesiąc i połowy tego nie dostanie. Ale dla mnie i to i to jest praca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Leelith napisał:

A jaka jest Twoja definicja pracy? 😏Robi coś, za co dostaje kasę  Dla mnie to jest praca (nie mówię tutaj o kradzieżach czy żebractwie). Ktoś ma pracę lekka i przyjemną, powygłupia się do telefonu i dostanie za to kilka czy kilkanaście tysięcy, a ktoś będzie tyrał przez cały miesiąc i połowy tego nie dostanie. Ale dla mnie i to i to jest praca. 

No i spoko, niech i Agatka w milionach na insta zarabia 😉 Na zdrowie!

Pros ty tutki też potrafią mieć szybką kasę, no ale jakim kosztem? 

Agata cały swój kontent opiera na rodzinie. Do pewnego czasu to nawet uszło. Tańczyli etc. Ale ten zarobek, czyli pokazywanie córek w głupich sytuacjach, jak dojrzewają, jakie mają rozterki, też ma albo będzie miał swoją cenę. 

Dlaczego ona nie oprze profilu na swojej osobie? Jakimś talencie, umiejętnościach czy pasji? Bo tego nie ma. 

Wiem, wiem zaraz mi odpiszesz, że teraz każdy influ tak robi etc. 😀

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×