Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meg10

Soł Bjuti Kłin

Polecane posty

17 godzin temu, Klaxia napisał:

Tez właśnie zwróciłam na to uwagę. A teraz filmik ze idzie na randkę ale już z innym typem chyba niż się całowała 

Także albo królowa kłamie pod wyświetlenia, ze niby jakiś nowy typ albo jedzie zwyczajnie na dwa fronty. Nic mnie do tego powiem szczerze , ale te pocałunki tego typa raz do Łukasza raz do niej… ogólnie sodoma i gomora 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle czy ona jest świadoma , z Łukasz to wrzucił do siebie na kanał 😮  Swoją droga ten typ nie wyglada mi na geja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 9.01.2024 o 14:26, Kotekpsotek napisał:

Także albo królowa kłamie pod wyświetlenia, ze niby jakiś nowy typ albo jedzie zwyczajnie na dwa fronty. Nic mnie do tego powiem szczerze , ale te pocałunki tego typa raz do Łukasza raz do niej… ogólnie sodoma i gomora 😮

Istnieje tez trzecia opcja, że wtedy był jakiś inny, a teraz miała randkę z nowym.

Albo po prostu całowała się z kimś na imprezie i tyle 😄

Edit: a tak swoją drogą to zauważyłyście że Łukasz mowi w sposób podobny do Sary?

Edytowano przez Anka1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Identycznie: takie same pauzy, miny, wydymanie ust, powiedzonka, kawka z rana na spiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak. Zdecydowanie mają podobne powiedzonka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzonka, miny, brzmienie głosu, dziwne to strasznie 😄 to jakby ten sam głos w wydaniu męskim i damskim 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona chyba kiedys tez z lukaszem calowala sie z jezyczkiem Wiec to nic takiego 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się wydarzyło z tym podkładem przy kącikach ust? W tych miejscach taki mega żółty jest, a na reszcie twarzy normalnie. 
Źle rozłożyła podkład czy o co chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten " nowy " kontent troche odrzucil i nie zagladam do niej za często już ,a chodzi mi o to jej odchudzanie. W sensie ,strasznie drazni mnie to ,ze non stop o tym nawija, jak to ona nie odżywia się dobrze,ze woli chodzic niż jezdzic autem itp. Ale to tylko wtedy,gdy jej to wychodzi, twierdzi,ze czuje sie TERAZ idealnie,ze dba o siebie,ze super,ze w koncu schudła. Po czym jak ma gorszy dzien, lub wiecej zacznie imprezować i dietka,zdrowy styl idzie na bok to nagle juz twierdzi,ze w sumie to ona tak to nie dba o odchudzanie,nie zalezy jej,podobala się sobie zawsze itp. Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, jakby o te zaklamywanie jak wiatr zawieje, jak jej akurat podpasuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, nana141 napisał:

Mnie ten " nowy " kontent troche odrzucil i nie zagladam do niej za często już ,a chodzi mi o to jej odchudzanie. W sensie ,strasznie drazni mnie to ,ze non stop o tym nawija, jak to ona nie odżywia się dobrze,ze woli chodzic niż jezdzic autem itp. Ale to tylko wtedy,gdy jej to wychodzi, twierdzi,ze czuje sie TERAZ idealnie,ze dba o siebie,ze super,ze w koncu schudła. Po czym jak ma gorszy dzien, lub wiecej zacznie imprezować i dietka,zdrowy styl idzie na bok to nagle juz twierdzi,ze w sumie to ona tak to nie dba o odchudzanie,nie zalezy jej,podobala się sobie zawsze itp. Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, jakby o te zaklamywanie jak wiatr zawieje, jak jej akurat podpasuje. 

Ja ją już od dłuższego czasu nie oglądam, ale pamiętam jak była naprawdę gruba, to cały czas powtarzała, że się taką właśnie lubi, że nie zamierza schudnąć, bo jest jej dobrze. Widzę, że teraz totalna zmiana wjechała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sara nie powiedziała tego na YT, ale miała poprostu operację bariatryczną. Ot cała filozofia diety i chudnięcia szybkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wiem napisał:

Sara nie powiedziała tego na YT, ale miała poprostu operację bariatryczną. Ot cała filozofia diety i chudnięcia szybkiego.

Czy miała dłuższą przerwę w nagrywaniu? Nie oglądam jej na bieżąco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wiem napisał:

Sara nie powiedziała tego na YT, ale miała poprostu operację bariatryczną. Ot cała filozofia diety i chudnięcia szybkiego.

Naprawde? Tego bym sie nie spodziewala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, FashFash napisał:

a skąd te informacje? To ciekawe 

Mamy wspólnych znajomych. Osobiście jej nie znam, ale operacja ostatnio jest tak popularna, że sama się dziwię. Moja przyjaciółka miała operację w tym samym czasie. Nie musiała robić przerwy bo to trwa trzy dni. Przyjęcie, zabieg, wyjście do domu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wiem napisał:

Mamy wspólnych znajomych. Osobiście jej nie znam, ale operacja ostatnio jest tak popularna, że sama się dziwię. Moja przyjaciółka miała operację w tym samym czasie. Nie musiała robić przerwy bo to trwa trzy dni. Przyjęcie, zabieg, wyjście do domu.

A to kłamczuch ... jeśli to prawda to mega straciła w moich oczach. Była naprawdę gruba i to żaden wstyd poddać się operacji. A ta wciska kity o zdrowym trybie życia, a co sobotę bomba kaloryczna na imprezkach.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Wiem napisał:

Mamy wspólnych znajomych. Osobiście jej nie znam, ale operacja ostatnio jest tak popularna, że sama się dziwię. Moja przyjaciółka miała operację w tym samym czasie. Nie musiała robić przerwy bo to trwa trzy dni. Przyjęcie, zabieg, wyjście do domu.

A kiedy ta operacja była? Dziwne, bo np. Ona wciąż duzo je, wręcz bardzo duzo. A po tej operacji to je się pare łyżek dosłownie, głównie papki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, discord napisał:

A kiedy ta operacja była? Dziwne, bo np. Ona wciąż duzo je, wręcz bardzo duzo. A po tej operacji to je się pare łyżek dosłownie, głównie papki. 

I potrzeba z miesiąca, żeby dojść do siebie, to nie jest takie hop siup. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PituPitu1 napisał:

I potrzeba z miesiąca, żeby dojść do siebie, to nie jest takie hop siup. 

Cos mi to ściema śmierdzi. Np. Mazur miała ta operacje- i ona pokazywała jak jedzenie po tym wyglada- papki, zupy, małe ilości. Sara zup nie gotowała. Plus zmęczenie, regeneracja, kilka miesięcy. W którym momencie u Sary to mogło niby być, bo raczej ciagle była na chodzie, bardzo aktywna. Chodzenie, Zumba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, discord napisał:

Cos mi to ściema śmierdzi. Np. Mazur miała ta operacje- i ona pokazywała jak jedzenie po tym wyglada- papki, zupy, małe ilości. Sara zup nie gotowała. Plus zmęczenie, regeneracja, kilka miesięcy. W którym momencie u Sary to mogło niby być, bo raczej ciagle była na chodzie, bardzo aktywna. Chodzenie, Zumba.

Dlatego spytałam się czy miała dłuższą przerwę w nagrywaniu bo oglądam ją tylko z doskoku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi o zabiegach jakie przechodzi, czemu miała by o tym nie powiedzieć? 

Myślę że szukacie dziury w całym. Można jej nie lubić, bo jest specyficzna ale chyba przez to że jej ktoś nie lubi dopisuje sobie historie o niej jakieś dodatkowe. Była bardzo gruba, wystarczyło że ograniczyła jedzenie pod względem kalorii, i zaczęła godzić i ruszać się, i poszło. Nie jest w rozmiarze S, nie przeszła spektakularnej przemiany, po prostu zrzuciła dwa rozmiary, to nic nadzwyczajnego. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez myślę ze mogła spokojnie schudnąć bez zabiegu, u niej to nic nowego, jeszcze ze starego kanału pamietam jak przybierała i traciła na wadze niejednokrotnie. Wydaje mi się że nie miała az tak dużej wagi by nie była w stanie schudnąć bez interwencji, bo czasami faktycznie nie jest to już możliwe.

A jeśli miała operację lub stosuje leki to może nie chce o tym mówić, bo ma poczucie ze jak za jakiś czas znowu przytyje to krytyka bedzie większa. A ma takie poczucie bo wspominala o tym, że pewnie tak będzie albo że z jakis czas znowu będzie gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie żołądka przeprowadza się u osób z otyłością kliniczną, takich, które grubo przekroczyły bmi 30, które ważą 150 kg i więcej, i mają spore problemy z codziennymi czynnościami z powodu nadwagi właśnie. 

Nikt nie robi tej operacji na specjalne życzenie, bo ja chcę schudnąć, a nie chce mi się ruszać.

Sarunia wcześniej była potężna, ale bie wydaje mi się, aby to był stan wymagający juz tylko operacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewna ze prywatnie sobie mozna zrobic i na życzenie 😄

a co do tej właściwej to nie trzeba ważyć 150 kg, trzeba  miec bmi chyba powyzej 40,, a jesli ma sie dodatkowe wskazania zdrowotne mozna miec i mniejsze bmi -  chyba ld 30 albo 35 nie pamietam dokładnie; moja koleżanka ważyła ok 100 kg kwalifikując się na taką operację, a znajomy z pracy ok 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to, ktoś tu zazdrości chyba 😛 przecież ona liczy ciągle kalorie, kupuje lepsze produkty, ciągle dobija kroki na spacerach 😀 Ona co chwile się odchudza i co chwile z powodzeniem, więc ciągle miałaby te operacje?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, to że mówiła że lubi się grubą i teraz chudszą też, to świadczy dobrze o jej poczuciu własnej wartości. Lubienie się nie powinno zależeć od wagi. Więc akurat tego, że wtedy mówiła że dobrze się czuje i że teraz też tak mówi, nie czepiała bym się. Zresztą rozsądnie wspomniała że nie zaczęła się odchudzać żeby podobać się innym tylko żeby nie obciążać pleców i kolan, że łatwiej jej się pracuje i funkcjonuje bez nadwagi. Nie jest jakimś geniuszem ale to akurat rozsądne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PituPitu1 napisał:

Dlatego spytałam się czy miała dłuższą przerwę w nagrywaniu bo oglądam ją tylko z doskoku. 

No właśnie nie miała, nie zmieniła kategorycznie diety tez- tylko zaczęła liczyć kalorie mocno. Przy takiej operacji to dieta przecież obowiązkowo, blendowanie jedzenia. A ona była na chodzie chyba dosc ostro, latem miała gości, była na jakimś wyjeździe chyba z dwa razy. Nie umiem znaleźć miejsca w roku, kiedy mogłaby ta operacje zrobić. Chyba jakaś pato Esterka sieje ferment, żeby był powód do plotek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×