Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
karolina551

krwawienie z odstawienia a ciąża

Polecane posty

Hej, sytuacja wygląda tak, że od poniedziałku robiłam tak jak zawsze przerwę w braniu tabletek antykoncepcyjnych (Axia Conti 24+4), i już niby w środę wieczorem coś się zaczęło pojawiać, było trochę krwi. Później w czwartek też trochę było, ale to krwawienie w tym miesiącu jest bardzo skąpe. Dzisiaj jak sprawdzałam to też jest bardzo słabe, a dawno już tak naprawdę nie miałam. Trochę jest krwi, a trochę brązowej wydzieliny, która akurat u mnie prawidłowo co miesiąc występuje. Zaznaczę, że ona nawet nie chce spływać, tylko wszystko jest w środku, a widziałam wszystko po tamponie. Robiłam nawet test ciążowy wczoraj rano i wyszedł negatywny. Ostatni stosunek miałam 17 września. Bardzo boję się, że mogę być w ciąży i zaczynam panikować... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli tabletki nie zapewniają ci komfortu psychicznego w związku z antykoncepcją, to może postaraj sie o dodatkową ochronę, może diafragma Caya. No bo nie dość, że bierzesz hormony, to boisz się ciągle o ciąże... na dłuższą metę bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dla wszystkich kobiet dobra jest antykoncepcja hormonalna. Wystarczy stała kontrola cyklu na specjalnym urządzeniu. Polecam termometr owulacyjny cyclotest mySense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak  brałam tabletki antykoncepcyjne to okres zniknął mi całkowicie i jeszcze długo po odstawieniu nie miałam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak okresu to nic niezwykłego. U mnie panika gdy zaczęłam tyć i to gdy od dłuższego czasu próbowałam pozbyć się nadwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×